وسیع ترین دانشگاه کشور

hossein khorshid

عضو جدید
سلام بچه ها امیدوارم حال همتون خوب باشه تو این تاپیک میخوام بزرگترین دانشگاه کشور مشخص شه

دوستان خواهشمندم از اغراق درباره وسعت دانشگاه تون بپرهیزید

اسم و وسعت دانشگاه رو بیان کنید

نادین

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم وسعتش چقدر ولی اینو میدونم که هر سال رشته های بیشتری رو اضافه میکنن ودانشجویان بیشتری رو میگیرن تا جایی که الآن ما باکمبودکلاس مواجهیم:confused::confused::confused:

water$hed

عضو جدید
دانشگاه لرستان بزرگترین دانشگاه غرب ایرانه ولی راستش وسعتش رو نمیدونم من !!!:que:

A6M4D

عضو جدید
سلام دوستان
منم بگم؟
ماله ما خیلی بزرگه
طوری که تو یه کلاسه 3*3
95 نفر میشینیم
اگه مشتاق بودین اسمشو بگم :دی:D

K.T

عضو جدید
دانشگاه پیامنور رفسنجان بزرگترین دانشگاه جهانه

aslyaz

عضو جدید
دوست عزيز وسعت دانشگاه مهم نيست مهم اينه كه چه افرادي از اون خارج ميشن حالا ميخوات خيلي وسيع باشه و يا محدود

مهم اينه كه افراد با سوادي تحويل جامعه بده درست نميگم؟؟؟

به دنبال نکات مثبت و نقاط قوت دیگران باشید تا آن ها را پیدا کنید. آن گاه دیگر بیست دقیقه با او باشید یا بیست سال تفاوتی نخواهد داشت زمانی را که در این حال سپری کنید ، با عشق سپری می شود زیرا در تمام طول این مدت شما در جست و جوی همین عشق بودید و همین عشق بود که بدان دست می یافتید . باربارا دی آنجلیس

K.T

عضو جدید
دوست عزيز وسعت دانشگاه مهم نيست مهم اينه كه چه افرادي از اون خارج ميشن حالا ميخوات خيلي وسيع باشه و يا محدود

مهم اينه كه افراد با سوادي تحويل جامعه بده درست نميگم؟؟؟

به دنبال نکات مثبت و نقاط قوت دیگران باشید تا آن ها را پیدا کنید. آن گاه دیگر بیست دقیقه با او باشید یا بیست سال تفاوتی نخواهد داشت زمانی را که در این حال سپری کنید ، با عشق سپری می شود زیرا در تمام طول این مدت شما در جست و جوی همین عشق بودید و همین عشق بود که بدان دست می یافتید . باربارا دی آنجلیس

سلام عزیزم من قصدم شوخی بود چون دانشگاه اینجا دیوار نداره ماهم همش مسخره میکنیم میگیم بزرگترین دانشگاه جهانه چون بی انتهاس که جای بسی تاسف داره
اره حرف شما کاملآ متینه عزیزم

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من تو همچین تپیکی یه بار دیگه شرکت کردم:smile:

دانشگاه یزد 380 هکتار;)

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من تو همچین تپیکی یه بار دیگه شرکت کردم:smile:

دانشگاه یزد 380 هکتار;)
در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۳۶۶ طی حکمی دکتر جلیل شاهی مسؤول راه اندازی دانشگاه یزد شد، پس از آن در تاریخ ۲۵ مهرماه ۱۳۶۷ وی به عنوان اولین سرپرست این دانشگاه معرفی شد. دانشگاه یزد در ۱۸ بهمن ماه ۱۳۶۷ با پذیرش ۳۸ دانشجو در رشته عمران به طور رسمی آغاز به کار کرد. این دانشگاه در مهرماه سال ۱۳۷۰ دانشگاه تربیت معلم سابق یزد(دانش سرای عالی یزد) را تحت پوشش خود قرار داد و این دو مرکز آموزشی در یکدیگر ادغام شده و تحت عنوان "دانشگاه یزد" در دو پردیس اصلی و شرقی به وسعت ۳۸۰ هکتار واقع در مجاورت ارتفاعات دخمه زرتشتیان و روستای تقی آباد (سیلو) به فعالیت‌های علمی و آموزشی خود ادامه دادند.

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشگاه اصفهان وسعتش 4 میلیون متر مربعه
دانشگاه صنعتی اصفهانم 23 میلیون متر مربع

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:cry:
ما دانشگامون کوچولوئه ولی مغزهای زیادی توش متمرکز شدن ...;)

amirdolu2

عضو
دانشگاه ما

دانشگاه ما

البته مهمتر از وسعت دانشگاه این کیفیت که مهمتره دانشگاه داریم 200هکتار بعضا 300هکتار ولی همش به اندازه نیم هکتار هم نمی ارزه.