وسواس در ازدواج

عشقولانه

کاربر بیش فعال
سلام دوستان.ی سوال داشتم.من ی ازدواج ناموفق داشتم و الان دو ساله که جدا شدم.۲۸سالمه و ی دختر دارم که پیش باباش زندگی میکنه.و من هر هفته دخترم و‌میبینم.الان با ی آقایی آشنا شدم و نامزد شدیم.و ازدواج دومم کاملا سنتی اتفاق افتاد.یعنی تا شب خاستگاری همدیگه‌رو ندیده بودیم.ایشون هم ی ازدواج ناموفق داشتن و جدا شدن.بااین تفاوت که ایشون بچه ندارن.الان هردومون وسواس داریم و ی مقدار استرس.میخایم مشاوره قبل ازدواج هم داشته باشیم.
بنظر شما دوسال زود نبود واسه تصمیم گرفتن ازدواج مجدد؟
واینکه ما هردوتامون بخاطر خیانت شکست خوردیم.بنظر شما میتونیم همدیگه رو درک کنیم یا نه بیشتر بی اعتمادیم به همدیگه؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظرم اگر مثبت فکر کنید اتفاقای خوبی میفته و از الان بفکر خیانت و... نباشید

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.ی سوال داشتم.من ی ازدواج ناموفق داشتم و الان دو ساله که جدا شدم.۲۸سالمه و ی دختر دارم که پیش باباش زندگی میکنه.و من هر هفته دخترم و‌میبینم.الان با ی آقایی آشنا شدم و نامزد شدیم.و ازدواج دومم کاملا سنتی اتفاق افتاد.یعنی تا شب خاستگاری همدیگه‌رو ندیده بودیم.ایشون هم ی ازدواج ناموفق داشتن و جدا شدن.بااین تفاوت که ایشون بچه ندارن.الان هردومون وسواس داریم و ی مقدار استرس.میخایم مشاوره قبل ازدواج هم داشته باشیم.
بنظر شما دوسال زود نبود واسه تصمیم گرفتن ازدواج مجدد؟
واینکه ما هردوتامون بخاطر خیانت شکست خوردیم.بنظر شما میتونیم همدیگه رو درک کنیم یا نه بیشتر بی اعتمادیم به همدیگه؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
ازدواج حتما بايد بكنيد ؟؟؟؟ احساس نكردين راحت شدين ؟؟؟؟ من ب شخصه با ازدواج با افرادي كه قبلا شكست داشتن در زندگي مشترك مخالفم ، چون طرف ميشينه مدام مقايسه شوهر قبليشو با بنده ميگه ... حالم بهم ميخوره !!!