واکنش جالب ورزشکار مسلمان در برابر دختر نیمه برهنه +عکس

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب نظر من این بود که وضع خانمه خرابه. خلاصه ما هم نظری داریم. مسلما کار بی حیایی توی هیچ عقل و فطرت و دین و مرامی پذیرفته نیست. دقیقا مثل اینکه بگیم از نظر ما دروغگویی پذیرفته نیست، یا قتل و یا خیلی رذائل دیگه در مرام ما... اما بازم تکیه کلامم روی این قسمت نبود که وضع خانمه خرابه! گفتم با این حد عریانیش پسره حق داره یک حائل قرار بده بین خودش و آن خانم...
حالا بگذریم.. اما در مورد این حرفت که چرا نگاه نکردن اینقدر سفارش شده باید بگم که نگاه کردن بیماری دل میاره. اینکه یک نفر آنقدر نگاه کنه که براش عادی بشه یکنوع بیماریه. از نظر شما داشتن حد طبیعی شهوت سالم تره که خدا در بشر مقرر کرده یا نداشتن اون؟ خداوند غریزه آدمی رو خلق کرده نه برای اینکه استفاده بی حصر بشه و نه برای اینکه در اثر دیدنها دچار کرختی بشه. چرا که بی حسی در این مسئله برای اقایون ایجاد ذواقیت بیشتر میکنه. یعنی برای اینکه خودشون رو راضی نگه دارن با زن خودشون قانع نمیشن. عادت کردن همه جور جذابیتی رو بچشن تا زندگیشون شیرین بگذره!! اینکه خدا دستور به حفظ نگاه میکنه برای سلامت دل و جسم و روح و... بسی لازمه

خب ایشون پس چرا تو ی کشور غیرمسلمون زندگی میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیتونسته بیاد تو ی کشور مسلمون تا ب قول شما نگاش الوده نشه و حسش بهم نریزه....من این اقارو نمگیم ولی اکثر اینجور ادما بیماریه روحی دارن...کمبود دارن...اره...زن خودشون ارضاشون نمیکنه....والسلام!!!!!!!!!!!

سحر صبح

عضو جدید
خب ایشون پس چرا تو ی کشور غیرمسلمون زندگی میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیتونسته بیاد تو ی کشور مسلمون تا ب قول شما نگاش الوده نشه و حسش بهم نریزه....من این اقارو نمگیم ولی اکثر اینجور ادما بیماریه روحی دارن...کمبود دارن...اره...زن خودشون ارضاشون نمیکنه....والسلام!!!!!!!!!!!

ببین قضاوتهای بعدی رو کردی بدون اینکه مطمئن باشی...
اتفاقا برعکس. دارم میگم ادمایی که نگاه میکنن دچار مشکلات و بیماریها میشن! برو از هرجا میخوای تحقیق کن!
شما از کجا میدونی مثلا این اقا توی کشور خودش با چنین صحنه هایی که روبرو میشه نگاه میکنه؟! من مسلمونهایی رو در کشورهای دیگه میشناسم که از ماها بهتر مسلمونی میکنن و چشم پاک هستن و نگاه نمیکنن...
من از شخص این آقا تعریف نمیکنم چون ایشون رو نمیشناسم ... بحث ما سر حرفهای حاشیه در مورد کار مثبت ایشونه

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین قضاوتهای بعدی رو کردی بدون اینکه مطمئن باشی...
اتفاقا برعکس. دارم میگم ادمایی که نگاه میکنن دچار مشکلات و بیماریها میشن! برو از هرجا میخوای تحقیق کن!
شما از کجا میدونی مثلا این اقا توی کشور خودش با چنین صحنه هایی که روبرو میشه نگاه میکنه؟! من مسلمونهایی رو در کشورهای دیگه میشناسم که از ماها بهتر مسلمونی میکنن و چشم پاک هستن و نگاه نمیکنن...
من از شخص این آقا تعریف نمیکنم چون ایشون رو نمیشناسم ... بحث ما سر حرفهای حاشیه در مورد کار مثبت ایشونه

گفتم ک من این اقارو نمیگم و اکثر ادما...هر کس عقاید خودشو داره....قضاوتم نکردم!!!!!!!!

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرجایی ازادی خاصه خودشو داره ، به نظر من که عادیه
و تناقض در تعجب شما دوستانه.

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه اوه :surprised:
بیخیال منظوری نداشتم
ولی من اگه جاش بودم چند لحظه چشامو میبستم تا خانومه رد بشه
شما اگه چشاتم باز بذار مشکلی پیش نمیاد

خوش بحالش...میتونس سرشم بندازه پاییناااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا...خودنمایی محض!!!!!!!!!!!!

یعنی اگه تا فیها خالدون زنه رو نگاه کنه نمی شه خودنمایی درسته ؟؟

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
قول میدم الان پسرایی ک میان اینجا خوب زوم می کنن رو تصویره ببینن دقیقا چطور عریانه خخخخ
اینم واکنش پسرای ما:D

دیاکو95

عضو جدید
بعضی وقتها کار شعاری مناسبه. مثل اینجا. چون وضع خانومه خیلی خیلی بده. دیگه از حالت عرف خود کشورهای غربی (عرف کوچه خیابنوشون حتی) گذشته. بستن اینجا حتی اگه به عنوان کار شعاری باشه واقعا خوبه. البته به نظرم این آقا وهابی باشه که اگه اینجوری باشه من هییییییچ ارزشی برای هیچ کارش ندارم حتی این کارش. و اگه نباشه هم که آفرین.

دیدگاهتون اشتباهه دوست من،

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضی وقتها کار شعاری مناسبه. مثل اینجا. چون وضع خانومه خیلی خیلی بده. دیگه از حالت عرف خود کشورهای غربی (عرف کوچه خیابنوشون حتی) گذشته. بستن اینجا حتی اگه به عنوان کار شعاری باشه واقعا خوبه. البته به نظرم این آقا وهابی باشه که اگه اینجوری باشه من هییییییچ ارزشی برای هیچ کارش ندارم حتی این کارش. و اگه نباشه هم که آفرین.

خخخخخخخخخ تفکرت خیلی برام جالبه
کار خوب خوبه چه مسیحی باشه چه ارمنی چه ...
اومدی دسته بندی کردی بین شیعه و وهابی!!!
تو اگه قدرت دستت بود....

3peh

عضو جدید
بنظرم سرشو میگرفت پایین بهتر بود یا چشمشو میبست یا یجور دیگه

یکم تابلو بازی دراورده دیگه

بالا