واکنش جالب ورزشکار مسلمان در برابر دختر نیمه برهنه +عکس

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
واکنش جالب ورزشکار مسلمان در برابر دختر نیمه برهنه +عکس

همان طور که در این تصاویر نیز دیده می شود، زمانی که دخترک نیمه برهنه مقابل ورزشکار مسلمان می رسد، او کلاه خود را برداشته و مقابل صورتش نگه می دارد تا چشمانش به بدن نیمه برهنه دخترک نیفتد.

به گزارش نکات پرس به نقل از شیعه آنلاین، چندی پیش مسابقات بین المللی جام 2013 بوکس آزاد در کشور روسیه برگزار شد. یکی از قهرمانان و افراد پیروز در این دوره از مسابقات، یک وزرشکار مسلمان از روسیه بود.

تصاویری که طی دو روز گذشته در فضای مجازی و صفحات سایت های اجتماعی منتشر شده، واکنش جالب این ورزشکار مسلمان در برابر دخترک نیمه برهنه ای که بر روی سکوی اعطای جوایز رفته بود، را نشان می دهد.

همان طور که در این تصاویر نیز دیده می شود، زمانی که دخترک نیمه برهنه مقابل ورزشکار مسلمان می رسد، او کلاه خود را برداشته و مقابل صورتش نگه می دارد تا چشمانش به بدن نیمه برهنه دخترک نیفتد.

واکنش این ورزشکار مسلمان به شدت مورد استقبال و تحسین کاربران فضای مجازی قرار گرفته و تصاویر آن به سرعت در حال انتشار است.

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش بحالش...میتونس سرشم بندازه پاییناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...خودنمایی محض!!!!!!!!!!!!

سحر صبح

عضو جدید
نترسید یه وخت ریا بشه؟ :d

یعنی هرکی میخواد کار خوب انجام بده باید از اینکه ریا میشه یا نمیشه ترس داشته باشه؟
فکرتون اشتباهه خواهر من !
کلا این فکر در افراد جامعه است که تصور میکنن هرکار خوبی که عمومی بشه اسمش میتونه ریا باشه در حالیکه اینطور نیست!
حتی کار خوب باید دقیقا عمومی انجام بشه که نوعی نشر نیکی باشه!
اسمش هم ابدا ریا نیست چون ریا از اول به نیت نشر نیکی نیست بلکه صرفا برای مطرح کردن خودیت هست!
در حالیکه گاهی اوقات عمومی کردن کار نیک شجاعت مقابله با افکار عمومی مخالف رو هم میخواد و نه تنها مورد اقبال ممکنه قرار نگیره بلکه ممکنه مورد عدم اقبال هم قرار بگیره...
ریا یک نیت درونی هست و نمیشه اسم هیچ عملی رو ریا بذاریم مگر اینکه در ریا بودنش هیچ شک نداشته باشیم
اگر اشتباه در مورد کسی فکر کنیم ریا کرده ، این میشه تهمت و سوء ظن که هر دو گناه کبیره، حرام و حق الناس هست

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یعنی هرکی میخواد کار خوب انجام بده باید از اینکه ریا میشه یا نمیشه ترس داشته باشه؟
فکرتون اشتباهه خواهر من !
کلا این فکر در افراد جامعه است که تصور میکنن هرکار خوبی که عمومی بشه اسمش میتونه ریا باشه در حالیکه اینطور نیست!
حتی کار خوب باید دقیقا عمومی انجام بشه که نوعی نشر نیکی باشه!
اسمش هم ابدا ریا نیست چون ریا از اول به نیت نشر نیکی نیست بلکه صرفا برای مطرح کردن خودیت هست!
در حالیکه گاهی اوقات عمومی کردن کار نیک شجاعت مقابله با افکار عمومی مخالف رو هم میخواد و نه تنها مورد اقبال ممکنه قرار نگیره بلکه ممکنه مورد عدم اقبال هم قرار بگیره...
ریا یک نیت درونی هست و نمیشه اسم هیچ عملی رو ریا بذاریم مگر اینکه در ریا بودنش هیچ شک نداشته باشیم
اگر اشتباه در مورد کسی فکر کنیم ریا کرده ، این میشه تهمت و سوء ظن که هر دو گناه کبیره، حرام و حق الناس هست
اوه اوه :surprised:
بیخیال منظوری نداشتم
ولی من اگه جاش بودم چند لحظه چشامو میبستم تا خانومه رد بشه

سحر صبح

عضو جدید
اوه اوه :surprised:
بیخیال منظوری نداشتم
ولی من اگه جاش بودم چند لحظه چشامو میبستم تا خانومه رد بشه

خواهر جان وضع خانمه بدتر از این حرفاست که بستن چشم افاقه کنه:surprised: باید جلوی پاشو ببینه داره میره جلو یا نه؟
توی آن لحظه تعجب و استرس، بستن چشم سخت تره!
حالا کلاه گذاشته، به نظر دوستان میاد که طرف ریاکاره! اینطور نمیشه در مورد مردم قضاوت کرد عزیزان! من حرفم اینه!

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهر جان وضع خانمه بدتر از این حرفاست که بستن چشم افاقه کنه:surprised: باید جلوی پاشو ببینه داره میره جلو یا نه؟
توی آن لحظه تعجب و استرس، بستن چشم سخت تره!
حالا کلاه گذاشته، به نظر دوستان میاد که طرف ریاکاره! اینطور نمیشه در مورد مردم قضاوت کرد عزیزان! من حرفم اینه!

.......................................
بله خیلی ام عالی شیک و مجلسی

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضی وقتها کار شعاری مناسبه. مثل اینجا. چون وضع خانومه خیلی خیلی بده. دیگه از حالت عرف خود کشورهای غربی (عرف کوچه خیابنوشون حتی) گذشته. بستن اینجا حتی اگه به عنوان کار شعاری باشه واقعا خوبه. البته به نظرم این آقا وهابی باشه که اگه اینجوری باشه من هییییییچ ارزشی برای هیچ کارش ندارم حتی این کارش. و اگه نباشه هم که آفرین.

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا خب طرف روسه...وضعش خرابه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟دینشه...عرف مملکتشه...بحثو زیاد شلوغ نکنید.... جای نقد او خانوم شما میتونید اون اقا رو تحسین کنید و هیچ حقی در رابطه با نقد ندارید چون اون خانوم اشتباهی مرتکب نشده....اقا ب قول شما چشم و (دل) پاک بوده....

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
فارغ از اینکه این فرد مسلمان کدام مذهبی را دارد و البته انشالله که مسلمان هم باشد ....اقدامش قابل توجه و پند آموز است(گل)
این جمله رو میشه بیشتر توضیح بدید؟...فارغ از اینکه این فرد مسلمان کدام مذهبی را دارد و البته انشالله که مسلمان هم باشد!!!!

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش بحالش...میتونس سرشم بندازه پاییناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...خودنمایی محض!!!!!!!!!!!!

سلام.......اگر دقت کنید در تصویر اول سرشون پائینه .......

ولی چون اعتقاداتش براش مهم بوده طبق دستور دین به اون خانم نگاه نکرده .....موقعی که دیگه بهش بیشتر نزدیک شده و هر جا نگاه میکرده عمل حرام و گناه تلقی میشده با توجه به کلاهی که در دست داشته از کوچکترین و ساده ترین ابزار استفاده کرده و این چنین خودشو از تیر شیطان برای نگاه به نامحرم مصون داشته ......

به این میگن حجاب چشم .......

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.......اگر دقت کنید در تصویر اول سرشون پائینه .......

ولی چون اعتقاداتش براش مهم بوده طبق دستور دین به اون خانم نگاه نکرده .....موقعی که دیگه بهش بیشتر نزدیک شده و هر جا نگاه میکرده عمل حرام و گناه تلقی میشده با توجه به کلاهی که در دست داشته از کوچکترین و ساده ترین ابزار استفاده کرده و این چنین خودشو از تیر شیطان برای نگاه به نامحرم مصون داشته ......

به این میگن حجاب چشم .......

سلام علیک....خب چشمشو میبسته....ساده ترین ابزار کلاه...چرا داستانو جنگ افزاری میکنین....دستش درد نکنه اقا...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیک....خب چشمشو میبسته....ساده ترین ابزار کلاه...چرا داستانو جنگ افزاری میکنین....دستش درد نکنه اقا...

خب این هم یک راهی است..ولی خود شما هم میدونی که مطمئن نیست!البته شاید مردها بیشتر متوجه باشن .....به هر حال شیطان از همه توانش برای وسوسه کردن به خصوص در راه افراد معتقدتر استفاده میکنه ...امکان زیر چشی نگاه کردن آیا نبود؟
با این کارش به نظر من راه رو بر شیطان در این زمینه کاملا بست .. ......ضمن اینکه شما در نظر بگیر یک لحظه است ........مهم اینه در جهت اعتقادش اقدام خوبی کرده ....

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب این هم یک راهی است..ولی خود شما هم میدونی که مطمئن نیست!البته شاید مردها بیشتر متوجه باشن .....به هر حال شیطان از همه توانش برای وسوسه کردن به خصوص در راه افراد معتقدتر استفاده میکنه ...امکان زیر چشی نگاه کردن آیا نبود؟
با این کارش به نظر من راه رو بر شیطان در این زمینه کاملا بست .. ......ضمن اینکه شما در نظر بگیر یک لحظه است ........مهم اینه در جهت اعتقادش اقدام خوبی کرده ....

اصل داستان مقابله با هوس و شیطانه...فلسفه ی نگاه نکردن ب نامحرمم همین بوده....اگه خدا گفته نگاه نکن یعنی جلو نفستو بگیر...روحتو پاک کن..نه اینکه با کلاه جلو جسم و عضو بینایی تو بگیر....اینطور نیس؟؟نگاه کردن بدون منظور و هوس خیلی بهتر از هوس داشتنو نگاه نکردنه....

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مسلمان روسی؟اینا که روزانه تو کشورشون هزار تا ادم اینجوری میبینن؟همیشه کلاه دستشه؟مگر اینکه تو ایران زندگی کرده باشه،که این موراردو ندیده باشه اونوقت بش کاملا حق میدم.

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسلمان روسی؟اینا که روزانه تو کشورشون هزار تا ادم اینجوری میبینن؟همیشه کلاه دستشه؟مگر اینکه تو ایران زندگی کرده باشه،که این موراردو ندیده باشه اونوقت بش کاملا حق میدم.

گلم رفته بوده مسابقه اونجا....

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
گلم رفته بوده مسابقه اونجا....
از مسلمانان روسیه بوده!
اسنادشم موجوده:)
یکی از قهرمانان و افراد پیروز در این دوره از مسابقات، یک وزرشکار مسلمان از روسیه بود.

فکر میکنم ایشون تو خیابون هم که راه میرن کلاه می گیرن جلو صورتشون:D

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
از مسلمانان روسیه بوده!

عه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!چی بگم....

دوستان اون پست من جواب نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از مسلمانان روسیه بوده!

ایشون پسر خوبیه.........قصدشم تمسخر نیست .......چون میدونه تمسخر کردن دیگران از انسانیت به دور است
عزیزم توی تایپیک نوشته که از مسلمانان روسیه بوده....

سلام بر شما ...عرف کشور روسیه این پوشش نیست .........

یعنی همان غرب با همون بدیش همچین لباسی عرف خیابان و محلهای عمومی نیست

مورد دیگر ........ما خیلی خانمها داریم که در کشورهای غربی زدگی میکنن و حجابشون رو هم حفظ کردن

ولی این مورد ......این فرد با یک مسئله ناخواسته رو به رو شده است .......که دقیقا رو به روی او قرار گرفته است آن هم به فاصله چند سانت!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصل داستان مقابله با هوس و شیطانه...فلسفه ی نگاه نکردن ب نامحرمم همین بوده....اگه خدا گفته نگاه نکن یعنی جلو نفستو بگیر...روحتو پاک کن..نه اینکه با کلاه جلو جسم و عضو بینایی تو بگیر....اینطور نیس؟؟نگاه کردن بدون منظور و هوس خیلی بهتر از هوس داشتنو نگاه نکردنه....
بله قطعا و هر چیزی هم مقدماتی میطلبه ....فراموش نکنیم که این حتی در علم هم ثابت شده .....پیشگیری بهتر از درمان است ........
و هر گناه مقدمه گناه بزرگتری است ........

چیزی که شما میگید درسته ......البته منظور نفس اماره است ..وگرنه نفس لوامه که ملامت گر بدی هاست

مورد دیگری که شما میگید نفس مطمئنه است ......شما هم میدونید قطعا که گفتن خیلی حرفها آسونه ........ولی مهم عمل است .....

کسانیکه بتونن این نفسشونو قوی کنن قطعا جلوی شیطان بیش از هر کس دیگری پیروزند و البته این نفس متعلق به اولیای خداست

فراموش نکنید ما انسانها هرچه قدر هم خوب باشیم معصوم نیستیم و هر لحظه امکان خطا و اشتباه هست...ولی تقویت این نفسی که گفتم سبب میشه به امید خداوند در باتلاق گناه فرو نریم و دست یاری به سوی پروردگار دراز کنیم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بابا خب طرف روسه...وضعش خرابه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟دینشه...عرف مملکتشه...بحثو زیاد شلوغ نکنید.... جای نقد او خانوم شما میتونید اون اقا رو تحسین کنید و هیچ حقی در رابطه با نقد ندارید چون اون خانوم اشتباهی مرتکب نشده....اقا ب قول شما چشم و (دل) پاک بوده....

دقیقاً میخواستم همینو بگم
به چشم ما این خانومه خیلی کار بدی کرده!! ولی اینا هم خدا دارن! بعضاً خیلی هم اعتقادشون به خدا از ما محکم تره!! دیدم که میگم.

سحر صبح

عضو جدید

عه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!چی بگم....

دوستان اون پست من جواب نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

خواهر من مگه خودت نگفتی به کار آن خانم گیر ندیم چون کارش ممکنه برای خودش خوب باشه؟ مگر خودت نگفتی عوضش بیاید کار آن آقا رو تحسین کنید که مال چشم دل پاکیشه؟
خب این آقا اینطور راحت تر بوده برای پاکی چشم و دلش. کارش برای خودش خوب بوده. چه اصراری دارید بر اساس فکر و ذهنیت خودتون دیگران رو مورد قضاوت قرار بدید و متهم به ریاکاری کنید؟!

ما هم از اول به آن خانم کاری نداشتیم، داشتیم میگفتیم این آقا کارش درست بوده هرچی بوده. کار بدی نکرده که شما اینقدر گیر میدی عزیزم!!

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سحرصبح...من تو یکی از پستا خوندم ک وضع خانوم خراب بوده واسه همین گفتم....محممداقا ولی بازم ب نظر من تا انسان ب اون درجه نرسیده ک نفسشو کنترل کنه و خودش نگاه نکنه...نگاه کنه بهتره....

سحر صبح

عضو جدید
سحرصبح...من تو یکی از پستا خوندم ک وضع خانوم خراب بوده واسه همین گفتم....محممداقا ولی بازم ب نظر من تا انسان ب اون درجه نرسیده ک نفسشو کنترل کنه و خودش نگاه نکنه...نگاه کنه بهتره....

خب نظر من این بود که وضع خانمه خرابه. خلاصه ما هم نظری داریم. مسلما کار بی حیایی توی هیچ عقل و فطرت و دین و مرامی پذیرفته نیست. دقیقا مثل اینکه بگیم از نظر ما دروغگویی پذیرفته نیست، یا قتل و یا خیلی رذائل دیگه در مرام ما... اما بازم تکیه کلامم روی این قسمت نبود که وضع خانمه خرابه! گفتم با این حد عریانیش پسره حق داره یک حائل قرار بده بین خودش و آن خانم...
حالا بگذریم.. اما در مورد این حرفت که چرا نگاه نکردن اینقدر سفارش شده باید بگم که نگاه کردن بیماری دل میاره. اینکه یک نفر آنقدر نگاه کنه که براش عادی بشه یکنوع بیماریه. از نظر شما داشتن حد طبیعی شهوت سالم تره که خدا در بشر مقرر کرده یا نداشتن اون؟ خداوند غریزه آدمی رو خلق کرده نه برای اینکه استفاده بی حصر بشه و نه برای اینکه در اثر دیدنها دچار کرختی بشه. چرا که بی حسی در این مسئله برای اقایون ایجاد ذواقیت بیشتر میکنه. یعنی برای اینکه خودشون رو راضی نگه دارن با زن خودشون قانع نمیشن. عادت کردن همه جور جذابیتی رو در این زمینه بچشن تا زندگیشون شیرین بگذره!! اینکه خدا دستور به حفظ نگاه میکنه برای سلامت دل و جسم و روح و... بسی لازمه

اما بحث کنترل نفس یک قسمتش برمیگرده به دور نگه داشتن چشم از حرام. یعنی خدا راضی نیست انسان حرام ببینه حتی اگر احساس تحریک نکنه!
...آن صحنه در ذهن میمونه و بعدها ممکنه یادآوری اون احساس گناه ایجاد کنه
از تمام اینها گذشته باید عرض کنم نگاه حرام فقط یک نگاه منظور دار و ریبه دار نیست، بلکه نگاه به زن نیمه عریان هم حرامه حتی بدون غرض!

آخرین ویرایش:
بالا