وام - روش های در یافت وام - کوتاه مدت - میان مدت - بلند مدت - وام خارجی - وام داخلی

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
این سیزده مگابایتی با ان چند مگاباتی هیچ فرقی با هم ندارند
هر دو یکی هستند منتها ان که حجم بیشتری دارد زبانهای مختلفی را ساپورت میکند
بعضی از انها زبان فارسی را دارند و بعضی ندارند.

تنها فرق نسخه دمو با نسخه غیر دمو در این است که نسخه دمو امکان پرینت و خروجی و ذخیره مدل سازی را نمیده
ولی نسخه کامل امکان پرینت و خروجی و ذخیره مدل امکان سنجی را به شما میده
به غیر از این هیچ تفاوتی در نسخه های کامل و دمو وجود ندارد حتی امکان سنجی اقتصادی و غیره همه چیز را نسخه دمو به طور کامل دارد
اگر دیدید که امکاناتی از ان توی دمو نیست مطمئن باشید که نسخه کامفار را اشتباهی داون لود کرده اید.

جهت اطلاع کامفار دو نوع دارد و این سه نوع هم دمو دارند و هم نسخه کامل

Comfart III expert
Comfar Mini Expert

هر نوع آن نیز ورژن های 1 و 2 و 2.2 و 3 و 3.1 و 3.2 , 3.3 دارد

توی لینک زیر که نسخه های دمو را میتوانید مستقیما داون لود کنید حجم فایلها را نوشته است که فایلی که تمام زبانها را دارد نزدیک ده مگابایت است
اما هر زبانی به طور مستقل برای داون لود قرار داده شده که حجم انها بین سه و چهار مگابایت است

به دلیل اینکه نسخه کامل نیاز به نصب قفل سخت افزاری دارد چند مگابایت نیز حجم نسخه کامل بیشتر است.

http://www.unido.org/resources/publ...ort-and-downloads/demonstration-versions.html

این نسخه که به رایگان قرار داده اید را من توی ویندوز ویستا نصب کرده ام چند ایراد دارد

اولا هنگام خروچی چاپ گرفتن بالای تمام صفحات مینویسد kdicoster@gmail.com

دوما بعد از نصب نرم افزار باید قفل ان را که در شاخه کرک قرار دارد نصب کنید تا بتواند نرم افزار کار کند.
همان طور که در بالا عرض کردم کامفار کرک نشده است بلکه قفل اصلی سخت افزاری را با قفل قلابی نرم افزاری جایگزین کرده اند.
و اگر نمیتوانید روی ویندوز

سوما این نرم افزار قدیمی است نسخه 3 ان است در حالی که اکنون در سایت سازمان ملل نسخه 3.3 موجود است.
گرچه همین هم برای کار کافی است
من قبلا یک نسخه 2.2 با قفل سخت افزاری خریده بودم که قفل سخت افزاری اش قلابی بود
قفل اصلی پنچ میلیون تومن بود که روی ان یک قفل قلابی ارزان میگذاشتند و با چند صد هزار تومان میفروختند.

همین نسخه رایگان که روی اینترنت قرار داده اید را من چند سال پیش چند صد هزار تومان خریده بودم که ظاهرا الان روی اینترنت به رایگان گذاشته شده!

بد نیست بدانید که بانک صنعت و معدن ایران تنها بانکی است که از این نرم افزار بعنوان ارزیابی توجیه طرح های سرمایه گذاری استفاده میکند
و تا انجا که امکان داشته باشد متقاضیان وام را ملزم میکند ز این نرم افزار برای نوشتن طرح توجیهی مالی و اقتصادی استفاده کنند.
در کنار آن باید یک توجیه فنی هم از طرح تهیه کنید که ان هم مثل نوشتن یک مقاله است.

با تشکر

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر نرم افزار کامفار را کامل مدل سازی کنید هزار صفحه جداول ورودی داره و هزار صفحه جداول خروجی داره
توی حد اقل حالت بیش از یکصد صفحه ورودی و سیصد صفحه خروجی داره
از بین این همه صفحه هر صفحه را کلی وقت بگذارید و با نرم افزار پینت پرینت بگیرید فکر میکنم خیلی سخت باشه

اگر همین نرم افزار رایگان که قفل مجازی قلابی داره را نصب و استفاده کنیم خوب جواب میده
فقط بالای هر صفحه مینویسه kdicoster@gmail.com برای اون فکری بتونید بکنید خیلی خوبه

من با این نرم افزار خیلی حال میکنم با اینکه شاید از هزار قسمت نرم افزار یک قسمتش را بدانم
ولی توی بالا پائین بردن آمار و ارقام توجیه مالی و اقتصادی خیلی خوب میشه مانور داد و میشه خوب مدل سازی کرد.

اگر توی این زمینه یک نمونه عملی آزمایشی خواستید کار کنید روی من حساب کنید.

با تشکر

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
نرم افزار مارکتینگ برای بنگاههای اقتصادی هست که دنبال وام برای سرمایه در گردش هستند.

ولی اون بیزنس پلن برای شرکتهای در حال کار یا شرکتهای تازه تاسیس خوبه

اما توی ایران به درد نمیخوره اما برای کارهای تحقیقاتی که ادم یاد بگیره نوشتن طرح توجیهی توی آمریکا چه طوری هست

با تشکر

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
شاید من اشتباه کنم ولی فکر میکنم شما مطالب تاپیک طرح توجیهی را جدا کرده و نام وام را روی ان گذاشته اید که افرادی که تازه وارد سایت میشوند سردرگم خواهند شد
چون که این مطالب میتوانست همگی توی تاپیک طرح توجیهی باشد.

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شاید من اشتباه کنم ولی فکر میکنم شما مطالب تاپیک طرح توجیهی را جدا کرده و نام وام را روی ان گذاشته اید که افرادی که تازه وارد سایت میشوند سردرگم خواهند شد
چون که این مطالب میتوانست همگی توی تاپیک طرح توجیهی باشد.

بله اشتباه می کنید ، شاید هم شیطنت می کنید!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:eek:

تو اون تاپیک همه میامدن و یک فایل طرح رو برای دانلود میذاشتن( که به درد هیچکس جز برای نمره گرفتن در درس اقتصاد مهندسی نمیخورد)

اما با آموزش سادهی نرم افزار ساده ی کامفار و گرفتن وام می شود طرح ها را عملی انجام داد و یا حداقل اینکه مهندسین مسئله رو درست متوجه بشوند و بدونن داخل کشور چه خبره تا اگر خودشون نتونستن به دیگران درست یاد بدن تا سایرین موفق بشوند ( از نظر منطق ایجاد این تاپیک کلا با اون چیزی تو نظر شماست به کلی متفاوته - حداقل کارش ایجاد انگیزه ی بیشتر است - چون وقتی یک مهندس اطلاعات درست تر و کامل تری ی داشته باشه کار سهل تر به نظرش میرسه)

تو تاپیک طرح های توجیهی من درخواست یک سری فرم برای امکان سنجی دادم و راجع به کرم ورمی صحبت می کردم که خود شما می گفتین چرا از بحث تاپیک منحرف شدین و وقتی من توجهی نداشتم به حرفاتون و گفتم اشکال نداره بذار مدیران پاک کنن باز شما منعطف شدین و همکاری کردین - خود شما آمدین گفتین یک فایل امکان سنجی رو 5 میلیون تومان هزینشه و نمیشه در اختیار کسی گذاشت - که بعد از اینکه من چند تا فایل آموزشی گذاشتم شما منعطف ترشدین و همکاری کردین

ضمن اینکه نرم افزار کامفار رو برای دانلود گذاشتم که خود شما گفتین که چند صد تومان چندسال پیش خریدین ( البته شما هم لینک دانلود نرم افزارو گذاشتین و گفتین فرق نرم افزاری که من گذاشتم در این است که تعداد زبان های بیشتری رو ساپورت می کند.

خود شما گفتین برای گرفتن وام باید طرح رو در نرم افزار کامفار امکان سنجی کنیم تا بانک هپا بررسی کنن و وام بدن( گفتین به طرح های بزرگتر وام بهتر میدن و تمایلشون بیشتره)

خود شما گفتین در نمایشگاه با شرکت های خارجی آشنا شدین و کارت تبلیغاتیشونو گرفتین و گفتن تمایل دارند بیان در ایران سرمایه گذاری کنن

خود شما گفتین 80 در صد هزینه ی طرح رو در ایران صندوق توسعه ی ملی وام می دهد و 19 در صد هم از خارج میشه وام گرفت و یک درصد هم خود فرد باید پول داشته باشه ( بر ای طرح های بزرگ
)

من گفتم این تاپیک رو راه بندازم تا از تجربیات افرادی مثل شما - مهندسین جوان و بی تجربه ( مثل خودم) استفاده کنند و به دیگران هم آموزش بدهند( البته به صورت رایگان)

خود شما وقتی یک سوال و در خواستتونو ، پست میزارین یکی جواب میده براش تشکر میزنین - حالا یه همچین مطلبی رو طرح میکنیی؟؟؟؟؟لطفا بحث تاپیک رو منحرف نکنید - و در صورت داشتن اعتراض یا ابهام و یا تخلف مدیران را با خبر کنید و پلیس بیارین منو دستگیر کنین
:cool::D

با تشکر از دلسوزی شما
:surprised:

آخرین ویرایش:

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله جینگیلبرت http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
سلام
من به مباحث زیر آشنائی دارم اگر به دردتون میخوره در خدمتم:

1- کامپیوتر (نرم افزار - سخت افزار- شبکه - و....)
2- الکترونیک (ابزار دقیق - سیستمهای کنترل توزیع شده دی سی اس- )
3- آشنائی با مدل سازی مالی و اقتصادی واحدهای صنعتی
4- آشنائی با مباحث مهندسی صنایع
5- آشنائی با مباحث حقوقی طراحی واحدهای صنعتی
6- آشنائی با اقتصاد مهندسی
7- آشنائی با حسابداری مالی واحدهای صنعتی

8- آشنائی با مباحث طراحی و کنترل و مدیریت پروژه های صنعتی
9- در مورد سایر موارد هم آشنائی دارم و وقتی کار باشه هر قسمتی را هم آشنا نباشم میتونم مطالعه کنم و انجام بدهم
با اکثر نرم افزارهای طراحی هم آشنائی دارم

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/391968

=====================================================

خوشحال میشیم تجربیاتتونو (
موارد قرمز رنگ بالا ) در همین تاپیک در اختیار مهندسین قرار بدین

با تشکر

بالا