واسه کشورت چی کردی؟

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه برگردی البته
خیلی ها میرن اما نمیان:w20:

اونايي كه ميرن و ديگه نميان واسه اينه كه اينجا كسي بهشون اهميت نميده.اگه

آشناي كله گنده داشته باشن شايد فرجي شد و دستشون يه جا بند شد درغير اين

صورت كلاهشون پس معركه ست.

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونايي كه ميرن و ديگه نميان واسه اينه كه اينجا كسي بهشون اهميت نميده.اگه

آشناي كله گنده داشته باشن شايد فرجي شد و دستشون يه جا بند شد درغير اين

صورت كلاهشون پس معركه ست.
گالیله هم این طوری فکر کرد؟

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه برگردی البته
خیلی ها میرن اما نمیان:w20:
سلام دوستم خوبی؟احساس میکنم خیلی آرمانی فکر میکنی
یقین داشته باش همه ایرانیا وطنشونو دوس دارن و از خدا شونه بهش خدمت کنن البته اگر اجازه بدن من خیلیا رو میشناسم که طرف ایرانیه آرزوشه بیاد ایران کار کنه ولی چون دینش اسلام نیست بهش اجازه نمیدن نمونش حسین امانت (کسی که برج آزادیو طراحی کرده) ...........این سیاستای اشتباه بدجور داره به ایران لطمه میزنه روز به روز داریم پسرفت میکنیم

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي كي بسازم؟
اينايي كه حتي جواب درخواست هامو ندادم.
ميسازم به اسم ايران تو دنيا ثبت مي كنم و بعد ميرم...
هر جا كه برم ايراني هستم نه مثل اين مسئولين ضر ايراني

سلام.
ما داريم روي يه طرح بزرگ!كار مي كنيم.كه با اين ساخته شدن اين دستگاه علم مكانيك بر هم ميخوره.
داريم يه موتور با توان خروجي بالا ولي بدون اينكه هيچ نيرويي مصرف كنه.يعني از هيچ همه چيز.
حالا رفته بودم دانشگاهمون گفتم امكانات مي خوام.
1- كارت كتابخانه 2 تا كتاب ميده من بتونم 5 تا كتاب بگيرم.
2- در روز 2 يا 3 ساعت اينترنت به من بدن.
درخواستم خيلي كم بود ولي در عين تعجب جواب رد دادن و گفتن كعه به دانشجو امكانات نمي ديم.
اينا از كوچيكترين كار براي پيشرفت نمي كنند.

بخاطر اينكه روي اينا رو كم كنم بايد برم بهترين دانشگاههاي دنيا درس بخونم بعد بر ميگردم تا حرفم حداقل خريداري داشته باشه.

ازمن بهت نصیحت اول طرفتو بشناس بعد طرحت رو بهش بده برا مطالعه.....می دونی که چی می گم..........;)

من طرحی نداشتم ولی قرار بود تو یه طرحی که اتفاقا بودجه اش هم تامین شده بود شرکت کنم........قرار بود قسمت نرم افزاریش با من باشه........ منم یه آماتور پیاده اما با کلی ایده تو ذهنم ....... تو یه جلسه ای همشو ریختم رو دایره..... تقریبا کار رو شروع کرده بودیم که یه روز یکی از اون افراد تیم بهم ایمیل زد که زودی خودتو بکش کنار..... پروژه به اسم آقای فلانی از الان ثبت شده .....درواقع ما هرچی کار می کردیم به اسم آقا تموم میشد....... حالا بگو طرف کی بود بهش می گفتن مهندس اما رشته الهیات درس خونده بود:surprised:....... از اون نیرو هایی بود که معمولا تو ح. هر اداره ای پیدا میشه......... خیلی خوش زبون خیلی چیز........
طرف طرجی رو با نمونه اش ارایه می کنه این ور و اون ور می ره تا بلکه ثبتش کنه یا اصلا برا ساختش بودجه بگیره ........ این آقا یه بودجه 200 میلیونی گرفته بود تا طرح رو پیاده کنه.....
:surprised::surprised::surprised:........ اگه کسی فکر کنه تو این مملکت چیزی به نام منطق و عقل سلیم حکومت می کنه بخدا خ.کله اشو گاز گرفته.....ببخشید بابت بی ادبیم:redface:

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا موافقم، حالا یکم از خودت بگو! تا حالا چه کارایی کردی؟
کنفسیوس کی هست؟ میشه توضیح لطفا بدی؟

کنفوسیوس یکی از انسان های بزرگ چین هستند !
من نقل قول های زیادی در کتاب های مختلف از ایشون خوندم و به طور کلی میتونم بگم این مرد یک مکتب فکری اصیل هست که با نگرش منطقی خودش مسائل پیچیده و به بهترین شکل تشریح میکنه و راه حل های بسیار مناسبی و براشون پیشنهاد میده
اگر بیوگرافی کفسیوس و میخواین من زیاد نمیدونم فقط این که فکر میکنم از طبقه متمول چین بوده ...چون این طور چیزها برام مهم نبوده دنبالش هم نگشتم, من شناختی که نسبت به ایشون دارم از گفته هاشون هست و بیشتر به دردم میخوره تا اینکه مثلا مارک کفشش چی بوده (لول)
و چیزی که میشه از این انسان های بزرگ یاد گرفت اینه که یک سری قوانینی در جهان وجود داره که به کار بردن اونها تابع زمان نیست (مثل جنگ های قدیم که با شمشیر بوده الان با مثلا ام 16 !منظورم نیست)میشه گفته یک انسان از چندین قرن پیش راهکار مناسبی برای زندگی امروز ما باشه (نمیدونم کتاب ثروتمندترین مرد بابل و خوندین یا نه, باستان شناسان با ترجمه کتیبه های بابل پی به وجود شخصیتی بردند که اصول اندوختن ثروت و سرمایه گذاری و...حتی اولین فکر بیمه ...و کرده بوده )
پس فرقی نداره چه کسی در چه زمانی بوده و کی بوده اینکه چه قانونی و کشف کرده مهمه.

...
برای اطلاعات بیشتر به گوگل سر بزنید!

من فقط سعی کردم نظر خودم و به بقیه تحمیل نکنم و نسبت بهش تعصب نداشته باشم
(چون گاهی مخاطب ما فرد تاثیر پذیریه و ما با القای نظر خودمون بهش (که الزاما ممکنه عقیده درستی نباشه) احساس فکر کردن مستقل و از فرد مقابلمون میگیریم و اون و اماده پذیرفتن هر عقیده ای می کنیم ,بارها شده من فکر میکردم نظرم درسته اما در مباحثات عکسش بهم ثابت شده و اشتباهم و پذیرفتم حالا این چه کمکی به جامعه میکنه؟
اگر هرکس یاد بگیره با دلیل درست چیزی و بپذیره دیگه زیر بار شعار و حرف های توخالی نمیره
و سایه ساده اندیشی از جامعه دور میشه و این تحول بزرگی در یک جامعست.
اگر هرکس با ادم هایی که دور برش هستند در مورد دین (اینجا اشکالی نداره در مورد دین کسی صحبت کرد از واجبات هم هست !)مسائل سیاسی و...صحبت کنه حداقل اش اینه که حالا 2طرف وقتی تو بحث خیلی سفت رو نظر خودشون باشن اگر ادم منصفی باشن تو خلوت خودشون به حرف های همدیگه فکر میکنند و باز اگر ادم عاقلی باشن !نظر درست و میپذیرن)
...
(چه زیاد شد !! من در اون حد که تاپیک ها و دنبال کنم دیگه نمیتونم به باشگاه بیام اما امیدوارم تونسته باشم پاسخ شما و بدم)
موفق باشید

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستم خوبی؟احساس میکنم خیلی آرمانی فکر میکنی
یقین داشته باش همه ایرانیا وطنشونو دوس دارن و از خدا شونه بهش خدمت کنن البته اگر اجازه بدن من خیلیا رو میشناسم که طرف ایرانیه آرزوشه بیاد ایران کار کنه ولی چون دینش اسلام نیست بهش اجازه نمیدن نمونش حسین امانت (کسی که برج آزادیو طراحی کرده) ...........این سیاستای اشتباه بدجور داره به ایران لطمه میزنه روز به روز داریم پسرفت میکنیم
راستش منم با این نگرش مشکل دارم طرف مسیحی که هست اونم دینه دیگه کافر تیست که:que:
منم میگم دولت که ......... ما خودمون بایذ بجنبیم;)

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما ایرانی ها خیلی باهوشیم . خیلی مهربونیم . خیلی احساساتی ایم ...
ما فقط می خوایم وضعیتمون عوض شه حالا چی بشه خدا میدونه
عوض شد.... قاجاریه آومد مردم امید داشتند به چیزهای بیشتری برسند اما نرسیدند .... عوض شد رضا خان امد خیلی ها می گن او مرد بزرگی بود او توانست ایران را دچار تحول بزرگی کند . پس چرا عوض شد ...
ما... یا .....نمی دونم شاید اونها برای ما هی عوض می کنن
اما انیشتین یک آلمانی یهودی بود ...
چون یهودی بود هیتلر او را از فعالیت در آلمان منع کرد
چون آلمانی بود اروپا با او همکاری نمی کرد
اما او انیشتین بود . او عوض کرد
وقتی ما در کشور مان هی عوض می کردیم . او نظریه نسبیت عام را داد و دنیا را عوض کرد
از آن روز بیش از 70 سال می گذرد و ما هنوز نمی دانیم چه می خواهیم
آیا روزی میرسد ما خودمان را عوض کنیم ....

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
عوض شد.... قاجاریه آومد مردم امید داشتند به چیزهای بیشتری برسند اما نرسیدند .... عوض شد رضا خان امد خیلی ها می گن او مرد بزرگی بود او توانست ایران را دچار تحول بزرگی کند . پس چرا عوض شد ...
وقتی ما در کشور مان هی عوض می کردیم . او نظریه نسبیت عام را داد و دنیا را عوض کرد
اراده و هدف :warn:

reza.izadi

عضو جدید
با شما موافقم.
بايد خودمان را بسازيم تا بتوانيم كشور را تغيير دهيم.
با اميد به ايراني پر شكوه

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
کشورم به من چه داد؟آزادی فرهنگ دین شعور سواد
من به او چه خواهم داد؟ هیچ نخواهم داد چرا که من برای او زنده ام و جز خود ندارم

بالا