هوافضا برایه غیر هوافضایی ها

fary6991

عضو جدید
با سلام
این تاپیک رو برای کسانی مثل خودم ساختم که علاقه به هوافضا دارند و میخوان در این رشته ادامه تحصیل بدن:
من خودم تا حدودی با پرسش و تحقیقی که داشتم می تونم پاسخگو این افراد باشم ولی هنوز سوالات زیادی دارم، که از اعضای هوافضا می خوام ما رو یاری کنند.:question::question::question::question::question::question::question::question::question:

hamed_m313

عضو جدید
سلام . هر سوالی که دا ری بپرس . من یکی که دربست نوکرتم !!!!!!!!!!!!!

fary6991

عضو جدید
اقا ممنون از این استقبالتون.
فقط دنبال منابع ارشد می گردم در مورد درس های مشترک با مکانیک هم مشکلی ندارم؟:D

hamed_m313

عضو جدید
;)
منابع آزمون کارشناسی ارشد برای مجموعه مهندسی هوافضا (1.جلوبرندگی، 2.مکانیک پرواز، 3.سازه‌های هوایی،4. آیرودینامیک، 5.سوانح هوایی و صلاحیت‌های پروازی):
1. زبان عمومی و تخصصی (ضریب 1)
2. ریاضیات (ضریب 2)
ریاضیات دربرگیرنده‌ی دروس معادلات دیفرانسیل و ریاضیات مهندسی است.
3. آیرودینامیک (ضریب 2)
آیرودینامیک دربرگیرنده‌ی دروس مکانیک سیالات، آیرودینامیک، ترمودینامیک و اصول جلوبرندگی است.
4. مکانیک پرواز (ضریب 2)
مکانیک پرواز دربرگیرنده‌ی دروس کنترل اتوماتیک، عملکرد، پایداری و کنترل است.
5. سازه‌های هوایی (ضریب 2)
سازه‌های هوایی دربرگیرنده‌ی دروس دینامیک، ارتعاشات، مقاومت مصالح و تحلیل سازه‌ها می‌باشد.
6. طراحی اجسام پرنده (ضریب 2)
منبع: دفترچه راهنمای آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل)، سازمان سنجش آموزش کشور، سال 1389، دفترچه شماره1

mirara

عضو جدید
سلام به دوستان هوافضا!

من به هوافضا خيلي علاقه دارم.اما رشته كارشناس ارشد عمران هستش.
امكانش هست خودم با خوندن منابع و كتاب و ...بتونم تو اين زمينه مطلب ياد بگيرم؟
از كجا بايد شروع كنم؟
اگر ممكنه راهنماييم كنيد
ممنونم

fary6991

عضو جدید
سر فصل دروس را از کجا می تونم بدست بیارم مثلا مقاومت رو تا فصل 7 کتاب جانسونه تا اونجا که پرسیدم ولی بقیه درس ها رو نمی دونم؟؟؟

medesa

عضو جدید
سلام به دوستان هوافضا!من به هوافضا خيلي علاقه دارم.اما رشته كارشناس ارشد عمران هستش.امكانش هست خودم با خوندن منابع و كتاب و ...بتونم تو اين زمينه مطلب ياد بگيرم؟از كجا بايد شروع كنم؟اگر ممكنه راهنماييم كنيدممنونم
سلام منم ترم 6معماری تازه تموم کردم منم میخوام ارشدهوافضاشرکت کنم ممنون میشم منم کمک کنید

A.narges

عضو جدید
سلام دوستان،
من دانشجوی ترم 6 ریاضی هستم،
قصد دارم ارشد هوافضا شرکت کنم،
به یک مشاور و برنامه ریز نیاز دارم،
کسی هست که به من کمک کنه یا مشاوربهم معرفی کنه؟؟؟
ممنون

بالا