هنگامیکه به حمام می‌روید اول کدام قسمت بدن‌تان را می‌شوئید؟ (تست شخصیت شناسی)

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم اول موهامو میشورم .
فکر کنم اکثر مردم این کارو میکنن
روانشناسی حمومی فکر نکنم جواب بده

hani0

کاربر بیش فعال
گزینه 2و3!!!!
نسبت به توصیفی که دوستام ازم داشتن 98%درست بوده....
مرسی...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
:thumbsup:
اول که وارد حموم میشم 5جرعه از آب داغ حموم میخورم.(از زکام پیشگیری میکنه.)
:w44:بعد از این ملاجمو میشورم،:w11:واینکه در آخر موقع ترخیص، با آب سرد انگشتای پامو میشورم.(اینم تاثیراتی واسه پیشگیری از بیماری داره):w16:

masoomeh.bnv

عضو جدید
سلام.
:thumbsup:
اول که وارد حموم میشم 5جرعه از آب داغ حموم میخورم.(از زکام پیشگیری میکنه.)
:w44:بعد از این ملاجمو میشورم،:w11:واینکه در آخر موقع ترخیص، با آب سرد انگشتای پامو میشورم.(اینم تاثیراتی واسه پیشگیری از بیماری داره):w16:
از زانو به پایینو بشور که از درد پا جلوگیری میکنه!! چرا فقط انگشتا؟؟؟

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
این افراد هنرمند، خلاق، هستند و معمولا دارای افکاری مثبت هستند که باعث می‌شود دیگران را به خود جذب کنند . این افراد معمولا آنقدر در رویاهایی خود غوطه ور می‌شوند که گاهی فراموش می‌کنند در حال حاصر و در این زمان به سر می‌برند . برای به دست آوردن پیروزیها و موفقیت های با تلاش مدام و پیوسته پیش می‌روید . شما قادر به درک موضوعاتی هستید که دیگران نمی‌توانند آن را درک کنند . موقعیت اجتماعی برای شما بسیار مهم تر از جنبه ی اقتصادی آن می‌باشد. به خانواده و دوستانتان اهمیت زیادی می‌دهید.

خوب بود مرسی

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
گر شما سخصی هستید که اول قفسه‌ی سینه تان را می‌شورید:

شما شخصی هسیتد که زیاد اهل حرف و سخن نیستید و ترجیح می‌دهید در مورد کاری صحبت نکنید تا این کار به اتمام برسد و بعد در مورد آن صحبت می‌کنید ، آدمی‌رک هستید.آرامش خیال و آسودگی بزرگترین هدف شما در زندگی است . شما شخصی هسیتد که نمی‌توانید افرادی که به نوعی حواس پرت یا پریشان هستند تحمل کنید . شما همیشه تمایل به کارهای جدید و نو دارید و از تمام وقایع جدید و متنوع استقبال می‌کنید .

درست بید

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
اگر شما سخصی هستید که ابتدا موهای سر خود را می‌شورید:
این افراد هنرمند، خلاق، هستند و معمولا دارای افکاری مثبت هستند که باعث می‌شود دیگران را به خود جذب کنند . این افراد معمولا آنقدر در رویاهایی خود غوطه ور می‌شوند که گاهی فراموش می‌کنند در حال حاصر و در این زمان به سر می‌برند . برای به دست آوردن پیروزیها و موفقیت های با تلاش مدام و پیوسته پیش می‌روید . شما قادر به درک موضوعاتی هستید که دیگران نمی‌توانند آن را درک کنند . موقعیت اجتماعی برای شما بسیار مهم تر از جنبه ی اقتصادی آن می‌باشد. به خانواده و دوستانتان اهمیت زیادی می‌دهید.
درست نبود!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
از زانو به پایینو بشور که از درد پا جلوگیری میکنه!! چرا فقط انگشتا؟؟؟
مشکلی نداره.آره اززانو به پایینه،ولی چون موقع در اومدن از حموم باید بشوریمو الان هوا سرد میزنه همون انگشتارو هم بشوری جواب میگیری.:w16:

ad_kh66

عضو جدید
وااااا! اين روانشناسا هم به همه چي كار دارن. آدم تو حموم هم بايد حواسش باشه چه ميكنه كه سوال پرسيدن جواب بدي و بهترين چيزو بگي وگرنه ميگيرن ميبرنمون تيمارستان.....

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
تواین باشگاه یه حموم راه نیوفتاده بود که اونم راه افتاد.مارو باش.:razz:

آخرین ویرایش:

Diba1982

عضو جدید
سخت نگیرید . اینا در حد سرگرمیه . اینجا که سایت تخصصی روانشناسی نیست !

Robbie God

عضو جدید
اگر شما سخصی هستید که اول شانه‌هایتان را می‌شورید:
این افراد معمولا در همه‌ی کارهای خود با ناامیدی وارد می‌شوند به همین دلیل نمی‌توانند پیروز میدان شوند جون از ابتدای امر با نا امیدی وارد می‌شوند . علی رغم توانایی های زیادی که دارید تا کنون پیشرفت قابل توحهی نسیب شما نشده است . دوست دارید وقت خود را در تنهایی بگذرانید و از تفزیحات جمعی فراری هستید . پول برای شما در زندگی تان تاثیری وافر و باور نکردنی دارد در حالی که بر تمام قعالیت های شما تاثیر مستقیمی‌دارد .

من اینم ولی خداییش اینجوری ها هم درست نیست چون من اصلا کاری رو شروع نمیکنم با ناامیدی امیدمون به خداس! من وقتی دپرس و ناامید باشم حرفم نمیزنم با کسی چه برسه کار کنم
تازه از جمعیت فراری نستیم
ولی قسمت پولش زیاده ولی ایا فقط در مورد من؟؟!الان پول نقش تعیین کننده تو زندگی همه داره

Schneider

مدیر بازنشسته
اگر شما سخصی هستید که ابتدا موهای سر خود را می‌شورید:
برا من که دقیق گفته :D

بالا