[هنر گفتگو-گفتگوی هنری]-02- اگر زندگی شما یک فیلم بود ، چه اسمی براش انتخاب میکردید؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب فرض بگير كه زندگيت يه فيلم بود بر اساس داستاني كه زندگيت داشته يا بر هر اساسي كه دوست داري به سوالات زير پاسخ بده:

1.چه اسمي براش انتخاب مي كردي؟؟؟
2.چه ژانري براش انتخاب مي كردي؟؟؟
3.اگه دوست داشتي يه خلاصه داستان از فيلمت بگو... (اختیاری )

با سلام و احترام
از جمله برنامه های جدید تالار هنر ، احیاء و راه اندازی ِ "گفتگوهای هنری" هست ، تا علاوه بر یافتن نقاط قوت و ضعف سایر هنر ها ، هنر گفتگو رو فرا بگیریم و بیش از پیش تقویت کنیم.
در این زمینه ، علاوه بر به روز آوریِ تاپیک های قدیمی( از قبیل همین تاپیک) ، بزودی تاپیک های جدید با موضوعات ِ هنری - اجتماعی ِ جذاب، عامه پسند، و گاهاً جنجالی ایجاد خواهند شد و با اطلاع رسانی ، از عموم ِ علاقمندان به گفتگوهای هنری دعوت به عمل خواهد اومد.
» نکته ی مهم در تمام گفتگوها ، رعایت حد و حدود و شئونات اخلاقی در گفتگو هست. لطفا با احترام به عقاید مغایر یا متضاد با عقاید خود ، هنر گفتگو رو در بین خودمون بیش از پیش ریشه دار کنیم .
با آرزوی موفقیت و کامیابی ... :gol:

دوستانی که شرکت میکنن دقت داشته باشن که در پست اول این سه موضوع خواسته شده :

1. اسم فیلم :
2. ژانر فیلم :
3. خلاصه ی کوتاهی از داستان فیلم (اختیاری) :

آرشیو گفتگوهای هنری :
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.gif [هنر گفتگو - گفتگوی هنری ] -01- انتقاد دختران به محتوای فیلم های تلویزیونی !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمشو میذاشتم حنای قصه
آخه من 3تا اسم دارم و اگه حرف اول اسمامو با هم ترکیب کنی میشه حنا و من اسم خودمو حنا گذاشتم
یه روزی حنای قصمون کوچیک بود خیلی کوچیک شب و تو حیاط خونه راه میرفت و دنبال یکی که گمش کرده بود ولی بعد اط یه عالمه گشتن جنازشو پیدا کرد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوز نه اسمي انتخاب كردم براي قصه ام نه ژانري.
چه ژانري رو انتخاب مي كنيد براي فيلمتون؟؟؟

hani 9

عضو جدید
کلافی بافته از حس حقیقت....

رج به رج آن را دوس می دارمش...

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسمشو میذاشتم.........ای کااااااااش..........!!!!!

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
اسم فیلم: س ک س دروغ نوار ویدئو
ژانر: تریلر راز آلود

خلاصه :.....................

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
هنر گفتگو

هنر گفتگو

با سلام و احترام
از جمله برنامه های جدید تالار هنر ، احیاء و راه اندازی ِ "گفتگوهای هنری" هست ، تا علاوه بر یافتن نقاط قوت و ضعف سایر هنر ها ، هنر گفتگو رو فرا بگیریم و بیش از پیش تقویت کنیم.
در این زمینه ، علاوه بر به روز آوریِ تاپیک های قدیمی( از قبیل همین تاپیک) ، بزودی تاپیک های جدید با موضوعات ِ هنری - اجتماعی ِ جذاب، عامه پسند، و گاهاً جنجالی ایجاد خواهند شد و با اطلاع رسانی ، از عموم ِ علاقمندان به گفتگوهای هنری دعوت به عمل خواهد اومد.
» نکته ی مهم در تمام گفتگوها ، رعایت حد و حدود و شئونات اخلاقی در گفتگو هست. لطفا با احترام به عقاید مغایر یا متضاد با عقاید خود ، هنر گفتگو رو در بین خودمون بیش از پیش ریشه دار کنیم .
با آرزوی موفقیت و کامیابی ... :gol:

در مورد موضوع تاپیک :
راستش خیلی بحث جالبی هست ، و کلا با توجه به حساسیتی که در انتخاب اسم و جزئیات دارم ، ترجیح میدم اندکی بیشتر فکر کنم : )
این پست هم صرفا به دلیل اطلاع رسانی و به روز آوری بود .
بزودی نظر خودمو اعلام میکنم .
cut :دی
:gol:
.
.
.
.
راستی ، دوستانی که شرکت میکنن دقت داشته باشن که در پست اول این سه موضوع خواسته شده :

1. اسم فیلم :
2. ژانر فیلم :
3. خلاصه ی کوتاهی از داستان فیلم (اختیاری) :

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسم فيلم:راز
ژانر فيلم:اجتماعي
خلاصه: اين فيلم با صداي يه نوزاد شروع ميشه اونم يه دختر سرنوشت براش داستانهائي رقم ميزنه كه گاهي سخت دلشو ميشكنه ولي........

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نام فیلم: معمار کوچک
ژانر فیلم: فرهنگی اجتماعی
خلاصه: داستان جوونی هست که بنا به دلایلی{ سو تفاهمی} در سن 17 سالگی از خانوادش جدا میشه و بخاطر علاقش به معماری وارد این رشته میشه و برای تامین مخارج درس و زندگی به کار مشغول میشه و بعد از چند سال به پیشرفت چشمگیری در درسش و سرمایه زیادی دست پیدا می کنه
بعد از چند سال خانوادش متوجه اشتباهشون میشن و میرن به سراغش
{بله بچه های عزیز:} از اونجایی که معمار داستان ما برای تحصیلات عالیه به فرانسه رفته، خانوادش با تاسف فراوان برمیگردن و منتظر میشن که به وطن برگرده
این داستان ادامه دارد....

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بزارین منم فیلممو معرف کنم، البته از هرطرفش که نگا کنی یه فیلم خاص میبینی

یکیش با عنوان مرد کوچک
بطنش اجتماعی

دومی
T مث تکنیک
با بطنی اموزشی که سرشار از انرژی و شیطنته

سومی باد
قصه مردی محکم

....

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمشو میزاشتم فرشته کوچولو
ژانر کمدی:ی
خودمم از اول تا آخر فیلم با لباس عروس ازین ور به اونور همش دنبال شوهر!:ی

ولی بی شوخی مبزاشتم دختر تنها
ژانر درام
زندگی من پر از دنگ و فنگ و معجزه بالا پایین و غم و شادی و هیجانه
تازه 1 ساله داره آرومتر میشه
اونم چه آروم شدنی
بیخیال:ی

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
امممممم احتمالا خواهربزرگ.دخترکوچک
یا دختر بزرگ.خواهر کوچک:surprised:
اما درام-اجتماعی میشه فقط...
امیدوام آخرش مث فیلما خوب خوب خوب باشه:smile:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم فیلم :نقاب!:cool:

خلاصه : یه اتفاق بد در سالهای دور کل زندگی یه خونواده رو تغییر داد و هنوز که هنوزه دختر خونواده حکمت اون اتفاقو نفهمید که نفهمید......:w05:

بالا