همین الان دلتون واسه کدوم دوست هم باشگاهی تنگ شده؟؟

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم دلم تنگ شده
برای اون باشگاه مهندسان با فضای خفقان دوره ی پیرجو که مثل استالین هرکسی رو میخواست اخراج میکرد و اجازه ی نفس کشیدن به هیچکس نمیداد اما خودش 3 تا اکانت فِیک داشت .

برای " کافر خداپرست" و " سجاد پوررحیمی" اون مدیرای ارشد باشگاه که مرد بودن و مردمی بودن و زیر پاشونو یک شبه خالی کردند
برای " اسی " و " کارو" گه به جرم اینکه در برابر خودکامگی ها سکوت نکردند مُهر اخراجی موقت برروی اسمشون خورد و هیچوقت این " موقت " به پایان نرسید.
برای همه ی مدیر تالارهایی که به دلیل انقادهای سازنده از دم تیغ گذشتند و برای همیشه رفتند ...

و امروز باشگاهی که در بهترین حالت ممکن اعضای آنلاینش 5-6 نفر هستند و اَدمین که زمانی با ملکه انگلیس هم فالوده نمیخورد میاد با اعضای تازه وارد جوک تعریف میکنه تا شاید چند نفر عضو جدید بگیره و بازهم داستان گرفتن تبلیغات و کسب درآمد از سادگی دانشجویان ...

و این داستان بی انتها ادامه دارد ...

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روزگار عوض شده
آدما عوض شدن
تفریحات امکانات فضاها تغییر کرده
بازم دم ماها گرم ک بعد چن سال بخاطر خاطرات خوبی ک داشتیم اینجا میاییم و همین سوسوی چراغم نذاشتیم خاموش بشه
قرار نیست ک موشک هوا کنیم
هرچیزی زمان خودشو با آدم خودش میلطبه
قرار نیست منی ک ۱۰ سال پیش اومدم اینجا و ۲۳ سالم بودو با ۲۳ ساله امروزی مقایسه کرد و انتظار داشته باشیم از اینیستا و کافه بازیشون و گیم نتشون بزنن و بیان اینجا با همین ۵،۶ نفر گپ بزنن ک
ماها خوبیم
حتی بخاطر اینکه ۵.۶ نفریم...

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این چن سال با آدمای مختلفی آشنا شدیم و هم صحبت شدیم
ایشالا هرجا هستن حالشون خوب باشه و خوشبختی همراهشون باشه
ولی من دلم برا آدمای با محبت و با معرفت تنگ میشه🌹🌹🌹

*N.A*

E.M.F