همین الان داری به چی فکر میکنی؟

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه بله کاملا رایگان
به اینکه مدیر این باشگاه کیه،چرا به مدیراش حقوق نمیده :/
به اینکه حتما درآمد قابل توجهی داره این سایت که این همه هزینه های سرور و پشتیبانی رو متقبل میشه
به اینکه قبلا یه ایده داشتم برای تولید برق با هزینه رایگلن
به اینکه چه روش هوشمندانه ای طرح کرده مدیریت باشگاه
به اینکه با این فکر ها مدیر ارشد رو خسته کردم :D:gol:

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه اگه امکانش برام فراهم باشه، چرا نه؟
پس من به شما مسیری رو معرفی میکنم که اونجا قدم بزنید
این امتیاز هم به شما میدم هرکسی رو که دوست داشتید وارد این مسیر کنید و از همه مهمتر شما مدیر این مسیر هستید

به این فکر میکنم اگر از پشت پرده این واقعیت رو بدانید که قدم زدنتون تو این مسیر باعث تولید برق برای من میشه و من درآمد کسب میکنم آیا حاضر هستید هنوز رایگان تو مسیر من قدم بزنید؟

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه فعلا گیج ‌شدم

به اینکه این چه جور مسیریه؟!!!
من به باشگاه فکر میکنم
ی مسیری رو برای من و شما ساخته ک اوقاتمون رو توش سپری کنیم و با همدیگه در ارتباط باشیم و فعالیت ما باعث تولید پول برای صاحب باشگاه میشه،
حالا جالب تر اینجاست که خود ماها جدای از گذران وقتمون یکسری زحمات را هم میپذیریم و رایگان انجام میدیم مثل مدیریت!!

مثلا فرض کنید در همون مثال من شما جدای از پیاده روی در مسیر من برای ایجاد نظم و آسایش بقیه افرادی که تو مسیر حرکت می کنند شما یکسری کار ها مثل زدن پلاکارد، رنگ آمیزی مسیر،مدیریت حرکت افراد و... رو انجام میدید و اونم رایگان!!

و قصه اونجاش تلخه که همه این زحمات وقتی دارند رخ میدن من دراز کشیدم و استراحت میکنم و درآمد کسب می کنم!!

دارم ب این فکر میکنم که مسیری که تولید برق میکنه و برای دوستم توضیح دادم کاملا واقعیه
به قول استادم من روزانه دارم میلیارد ها تومن ضرر نداشتن سرمایه رو میدهم :(
و

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به باشگاه فکر میکنم
ی مسیری رو برای من و شما ساخته ک اوقاتمون رو توش سپری کنیم و با همدیگه در ارتباط باشیم و فعالیت ما باعث تولید پول برای صاحب باشگاه میشه،
حالا جالب تر اینجاست که خود ماها جدای از گذران وقتمون یکسری زحمات را هم میپذیریم و رایگان انجام میدیم مثل مدیریت!!

مثلا فرض کنید در همون مثال من شما جدای از پیاده روی در مسیر من برای ایجاد نظم و آسایش بقیه افرادی که تو مسیر حرکت می کنند شما یکسری کار ها مثل زدن پلاکارد، رنگ آمیزی مسیر،مدیریت حرکت افراد و... رو انجام میدید و اونم رایگان!!

و قصه اونجاش تلخه که همه این زحمات وقتی دارند رخ میدن من دراز کشیدم و استراحت میکنم و درآمد کسب می کنم!!

دارم ب این فکر میکنم که مسیری که تولید برق میکنه و برای دوستم توضیح دادم کاملا واقعیه
و
به اینکه مهدی الان کجاست؟
چیکار میکنه؟
کاروبارش چیه؟
زن بچه؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من به باشگاه فکر میکنم

و

به اینکه نغمه چرا حقوق نمی گیره وقتی من دارم حقوق بازنشستگی می گیرم از باشگاه ؟ :surprised:

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه مهدی الان کجاست؟
چیکار میکنه؟
کاروبارش چیه؟
زن بچه؟
الان دقیقاً کوه:-D گرووس
خلوت کردم
پرورش و اصلاح نژاد گوسفند _نظام مهندسی_ شرکت

زن نه ولی کودک درونم رو دارم بزرگ میکنم مدامم سراغ مامانش رو میگیره:D
به اینکه نغمه چرا حقوق نمی گیره وقتی من دارم حقوق بازنشستگی می گیرم از باشگاه ؟ :surprised:

دارم به اینکه آیا افشین منو دست انداخته :-D

به اینکه واقعا چرا این همه مدیر دارند چرخ باشگاه رو بی حقوق می چرخونن؟!:question:

به اینکه الان مهندسان کاربریمو کن فیکون میکنه:weirdsmiley::Ph34r::D

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دارم به اینکه آیا افشین منو دست انداخته :-D

به اینکه واقعا چرا این همه مدیر دارند چرخ باشگاه رو بی حقوق می چرخونن؟!:question:

به اینکه الان مهندسان کاربریمو کن فیکون میکنه:weirdsmiley::Ph34r::D

به حرف دلت گوش کن
این مراکز کشاورزی غیر دولتی همه رو علاف خودش کرده

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اينكه ديگه از افرادي كه با همه صميمي ميشن خوشم نمياد! حس خوبي بهم نميدن

Scheme

کاربر بیش فعال
به اینکه فردا قراره خیلی ضایع بشم یا نه...
تا ساعت هفت عصر فردا باید کاری که بهم تحویل دادن رو اماده کرده باشم...
: (

از قدیم گفتن هر چی سنگه زیر پای لنگه