همین الان داری به چی فکر میکنی؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به گزینه رفتن از ایران برای ادامه تحصیل و بعدش موندگار شدن فک کنم یا نه
کاش! میشد هرکسی رو که دوست داشتم ببرم با خودم، اینجوری دیگه راحت به رفتن فک میکردم :rolleyes:

پ ن: زمانی باورم نمیشد یه روز من!!! حتی لحظه ای به رفتن از ایران فک کنم ولی الان یکی از گزینه هایی که توی ذهنمه و دارم سبک سنگین میکنم همین موضوع شده:\
منو با خودت ببر .ههه!
یه چند وقت پیشا منم تو فکر رفتن بودم ، الان این حس کمتر شده . حتی بفکر تعویض شهر .
اما اونقدر ضعیف شدم ک نای اینو ندارم ک حتی اقدامی انجام بدم .
اذیت ک آدم بشه اینجوری میشه . رفتن و رفتن و رفتن .

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منو با خودت ببر .ههه!
یه چند وقت پیشا منم تو فکر رفتن بودم ، الان این حس کمتر شده . حتی بفکر تعویض شهر .
اما اونقدر ضعیف شدم ک نای اینو ندارم ک حتی اقدامی انجام بدم .
اذیت ک آدم بشه اینجوری میشه . رفتن و رفتن و رفتن .
من شهرمو دوست دارم...کشورمم دوست داشتم و دارم....اونقدر که به رفتن فک نمیکردم
ولی الان دیگه بدون پارتی علم تو هیچه طرف آبیاری گیاهان آبزی خونده توی شرکت نفت کار میکنه چون دوماد فلانیه مثلا! اصلا خودت کارآفرین شی و شروع کنی فضا جوریه کم نیستن که سد راهت شن، حکایت ساخت خودرو برقی و....توی همچین فضایی نمیشه پیشرفت کرد که کاش بشه!!کیه کشورشو و مردمشو دوست نداشته باشه.
امیدوارم روزای بهتری برسه برای مردمم.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی الان دیگه بدون پارتی علم تو هیچه طرف آبیاری گیاهان آبزی خونده توی شرکت نفت کار میکنه چون دوماد فلانیه مثلا! اصلا خودت کارآفرین شی و شروع کنی فضا جوریه کم نیستن که سد راهت شن، حکایت ساخت خودرو برقی و....توی همچین فضایی نمیشه پیشرفت کرد که کاش بشه!!کیه کشورشو و مردمشو دوست نداشته باشه.
دقیقا ،منم کشورمو دوست دارم .البته الان ک فکر میکنم از شهرم هم بدم نمیاد . یکمی بدم میاد
ولی خوب مسایل و چیزای دیگه ام هست ک آدم سرخورده میشه .
شاید پسر بودن در این مواقع بیشتر کمک کنه

آخرین ویرایش:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موافقم با حرفاتون
شهر و کشور خوبه وقتی ک آدم ارامش داشته باشه
وقتی ک ادم توی شهر خودش بیکاره و ذهنش درگیره،رمقی نمیمونه ک از طبیعت زیباشو هوای خوبش لذت ببره
مجبورمیشه اواره غربت بشه...
متاسفانه کشورمون جوریه ک اصلا آرامشی برای هیچ رده سنی وجود نداره
از نظر من
امنیتی ک خیلیا پزشو میدن
یعنی داشتن ارامش
امثال منی ک ن پارتیشو دارن ن پول زیادی
زندگی تو این کشور
بدون آرامشه!
پس
منم با خودت ببر🙃😁

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا ،منم کشورمو دوست دارم .البته الان ک فکر میکنم از شهرم هم بدم نمیاد . یکمی بدم میاد
ولی خوب مسایل و چیزای دیگه ام هست ک آدم سرخورده میشه .
شاید پسر بودن در این مواقع بیشتر کمک کنه
اون یکم بد اومدنه که میگی اگه یکم بیشتر فکر کنی میبینی نه بدت نمیاد:sneaky::D

جدی میگم برای یه مدت از شهر و دیار ات دور شو حرفهای منو درک میکنی.
وقتی یه مدت از شهر خودت دور شی دلت لک میزنه برای دیدن یه همشهری و شنیدن گویش اون منطقه:) درمورد کشور هم همینطوره اگه از کشور هم بری دلت لک میزنه برای مردم خودت،میدونی کافیه توی خیابون باشی و بشنوی یکی ایرانی حرف میزنه تا بفهمی چقدر دلتنگی (البته ادم بی تفاوت هم هست!)...ولی خب من با درک نسبت به همه امور دارم به آینده فک میکنم.
با حرفت موافق نیستم میدونی ادم بزرگتر که میشه میفهمه بهترین کار اینه بهترین خودت باش چه دختر چه پسر... گاهی یه دختر میتونه با تلاش به جایی برسه که یه آقا نتونه! ولی خب این حرف آخری که زدی برای تاثیرپذیری از محیط هست.سعی کن بهترین خودت باشی و لذت ببری با جملاتی مثل شاید چیزی درست نمیشه دوست من.

آخرین ویرایش:

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موافقم با حرفاتون
شهر و کشور خوبه وقتی ک آدم ارامش داشته باشه
وقتی ک ادم توی شهر خودش بیکاره و ذهنش درگیره،رمقی نمیمونه ک از طبیعت زیباشو هوای خوبش لذت ببره
مجبورمیشه اواره غربت بشه...
متاسفانه کشورمون جوریه ک اصلا آرامشی برای هیچ رده سنی وجود نداره
از نظر من
امنیتی ک خیلیا پزشو میدن
یعنی داشتن ارامش
امثال منی ک ن پارتیشو دارن ن پول زیادی
زندگی تو این کشور
بدون آرامشه!
پس
منم با خودت ببر🙃😁
کاملا درسته
وقتی بعد کلی زحمت و تلاش میبینی تنها راه رسیدن به ارزوهات علم تو نیست و بجای ضوابط روابط حاکم بر یه سیستم هست ترجیح میدی دور شی از همچنین محیط مسمومی.
به قول شما وقتی بیکاری و ذهنت درگیره دیگه زیبایی طبیعت برات بی معنیه
امنیت؟! الان با وجود این گرونیا دیگه اینم نیست کافیه کمی اخبار البته اخبار تلویزیون نه!چون توی اون اخبار همه چی گل و بلبله و آمریکا در فلاکت به سر میبره بخاطر گرونی!! بلکه اینترنت رو دنبال کرد تا فهمید چه خبره! با گرونی همه چی میاد،زیاد شدن دزدی،ناامنی! و...
ای وایِ من یادم رفت، مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا :D

در جهنم، خدا یک جایی داره که فشار عذابش مساوی هست با گناه ۳۶ میلیون انسان؛ اونجا جای منه، که حرکت و سخن و برخوردم، روی زندگی ۳۶ میلیون انسان اثر می‌گذاره. یک بله و یک نه، سرنوشت ۳۶ میلیون انسان رو تحت شعاع قرار می‌ده.
میدونید این جمله کیه؟کاش از این آدمها هنوزم داشتیم.....

درمورد جمله آخر هم انگار همه میخوان از ایران برن 8-) ولی خب نمیشه،من میرم یکی باید بمونه اینجا تا دزد نیاد شماها مراقب باشید تا من برگردم و بچه های خوبی هم باشید:D

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاملا درسته
وقتی بعد کلی زحمت و تلاش میبینی تنها راه رسیدن به ارزوهات علم تو نیست و بجای ضوابط روابط حاکم بر یه سیستم هست ترجیح میدی دور شی از همچنین محیط مسمومی.
به قول شما وقتی بیکاری و ذهنت درگیره دیگه زیبایی طبیعت برات بی معنیه
امنیت؟! الان با وجود این گرونیا دیگه اینم نیست کافیه کمی اخبار البته اخبار تلویزیون نه!چون توی اون اخبار همه چی گل و بلبله و آمریکا در فلاکت به سر میبره بخاطر گرونی!! بلکه اینترنت رو دنبال کرد تا فهمید چه خبره! با گرونی همه چی میاد،زیاد شدن دزدی،ناامنی! و...
ای وایِ من یادم رفت، مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا :D

در جهنم، خدا یک جایی داره که فشار عذابش مساوی هست با گناه ۳۶ میلیون انسان؛ اونجا جای منه، که حرکت و سخن و برخوردم، روی زندگی ۳۶ میلیون انسان اثر می‌گذاره. یک بله و یک نه، سرنوشت ۳۶ میلیون انسان رو تحت شعاع قرار می‌ده.
میدونید این جمله کیه؟کاش از این آدمها هنوزم داشتیم.....

درمورد جمله آخر هم انگار همه میخوان از ایران برن 8-) ولی خب نمیشه،من میرم یکی باید بمونه اینجا تا دزد نیاد شماها مراقب باشید تا من برگردم و بچه های خوبی هم باشید:D
خیلی وقته روزگار سختی ب مردم میگذره و متاسفانه روز ب روزم بدتر میشه،این ک میبینی همه جای دنیا ک هیچ منابعی از هر لحاظ نسبت ب کشورمون ندارن و رفاه بیشتری دارن واقعا دل آدمو میسوزونه.
این عزیزی ک سخنشو بازگو کردید و دوستانی ک داشتن چون طرز فکرشون این بود الان بین ماها نیستن و دیگه هم مثشون نمیاد.

ولی منم با خودت ببر ک چمدوناتو کمکت بیارم😃😃😃🌹

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی وقته روزگار سختی ب مردم میگذره و متاسفانه روز ب روزم بدتر میشه،این ک میبینی همه جای دنیا ک هیچ منابعی از هر لحاظ نسبت ب کشورمون ندارن و رفاه بیشتری دارن واقعا دل آدمو میسوزونه.
این عزیزی ک سخنشو بازگو کردید و دوستانی ک داشتن چون طرز فکرشون این بود الان بین ماها نیستن و دیگه هم مثشون نمیاد.

ولی منم با خودت ببر ک چمدوناتو کمکت بیارم😃😃😃🌹
بله طرف هیچی سواد نداره کارمند رسمی فلان جای معتبر کشوره با سه متر زبون و ادعا.عدالت وصف ناپذیرمون اشک توی چشام جمع میکنه واقعا!
وقتی آدم کارنابلد میذارن انتظار وضع بهتر از این برای مملکت، انتظار زیادیه!!
محمد علی رجایی یا همون شهید رجایی این جمله رو گفتن...به قول شما امثال اینها اگه بودن الان وضع مملکت این نبود...اخوند نبود! ولی اصول انسانیت و اخلاق رو بلد بود.
استفرالله،بگذریم تا نیومدن بندازنمون توی گونی، اونم قبل پرواز، الکی مثلا الان دارم میرم:ROFLMAO::ROFLMAO:(مزاح)

والا چمدون که هست متاسفانه مسئله چرک کف دست یا همون پوله که نیست:thumbsup2:
تشکر و این صوبتا.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون یکم بد اومدنه که میگی اگه یکم بیشتر فکر کنی میبینی نه بدت نمیاد:sneaky::D

جدی میگم برای یه مدت از شهر و دیار ات دور شو حرفهای منو درک میکنی.
وقتی یه مدت از شهر خودت دور شی دلت لک میزنه برای دیدن یه همشهری و شنیدن گویش اون منطقه:) درمورد کشور هم همینطوره اگه از کشور هم بری دلت لک میزنه برای مردم خودت،میدونی کافیه توی خیابون باشی و بشنوی یکی ایرانی حرف میزنه تا بفهمی چقدر دلتنگی (البته ادم بی تفاوت هم هست!)...ولی خب من با درک نسبت به همه امور دارم به آینده فک میکنم.
با حرفت موافق نیستم میدونی ادم بزرگتر که میشه میفهمه بهترین کار اینه بهترین خودت باش چه دختر چه پسر... گاهی یه دختر میتونه با تلاش به جایی برسه که یه آقا نتونه! ولی خب این حرف آخری که زدی برای تاثیرپذیری از محیط هست.سعی کن بهترین خودت باشی و لذت ببری با جملاتی مثل شاید چیزی درست نمیشه دوست من.
پسر بودن یک مزیت محسوب میشه .
هر جای دلت میخواد میری .
یا برمی‌گردی یا برنمی‌گردی
کسی هم جرات نداره دخالت کنه
اینجا همه تصمیم میگیرن جز خودم .
من هیچ وقت تقریبا برا خودم زندگی نکردم .
همیشه چیزی ک بقیه دوست داشتن رو انجام دادم .
الانم تو این سن واقعا اگه بزارن کاری ک دوست دارم رو انجام میدم .ولی حیف !
تقریبا همه نقش دارن جز خودم .
یعنی می‌دونی حوصله درگیری با کسی رو ندارم .

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله طرف هیچی سواد نداره کارمند رسمی فلان جای معتبر کشوره با سه متر زبون و ادعا.عدالت وصف ناپذیرمون اشک توی چشام جمع میکنه واقعا!
وقتی آدم کارنابلد میذارن انتظار وضع بهتر از این برای مملکت، انتظار زیادیه!!
محمد علی رجایی یا همون شهید رجایی این جمله رو گفتن...به قول شما امثال اینها اگه بودن الان وضع مملکت این نبود...اخوند نبود! ولی اصول انسانیت و اخلاق رو بلد بود.
استفرالله،بگذریم تا نیومدن بندازنمون توی گونی، اونم قبل پرواز، الکی مثلا الان دارم میرم:ROFLMAO::ROFLMAO:(مزاح)

والا چمدون که هست متاسفانه مسئله چرک کف دست یا همون پوله که نیست:thumbsup2:
تشکر و این صوبتا.
گونی رو خوب اومدی😬😬😬
پس ب امید روزی ک‌ پولامون جمع شه من با چمدونم آخرین این جاده منتظرت میشم😃😃😃😃

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لعنت بتو .
از این وضعیت خوشم هیچ نمیاد
ولش کن
ولم کن
!

آخرین ویرایش:

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا همه روی من حساب میکنن چی در رفتار من دیدن واقعا

گاهی کم میارم بین مسائل مربوط به کارهای خودم و فکر به حل مسائل بقیه....چرا نمیتونم بی تفاوت باشم مثل خیلیا :rolleyes:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ب اینکه چرا این کارم نشد
ولم کنن دلمه برم بشینم گریه کنم
مگه نمیگن از خدا زیادم بخوای بهت میده
من چیز زیادیم نبود ک خواستم
خیلی ناراحتم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ب اینکه چرا این کارم نشد