<<<<<< همگی دعوتین به جشن فارغ التحصیلی برادر زاده مهربونم یوسفــــــــــــــــــــ>> >>>>

corpse bride

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان گل که تشریف آوردن ایشالا تاپیک فارغ التحصیلی و مزدوج شدن تک تکتون:D

برادر زادم یوسف به سلامتی مهندس شده و می خواد شیرنی و شام بده

مبارکش باشه
امیدوارم قدمش خوش باشه ب دنیای مهندسی و باعث پیشرفت بشه :)

و البته یه کار نون و آبدار پیدا کنه:)

:w23:

کیک یادت نره یوسف اول کیک بعد کادو

و بعدتر تاپیک دکترات

http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar48612_1.gif

آخرین ویرایش:

corpse bride

عضو جدید
کاربر ممتاز
"سوگند نامه مهندسي"
به نام خدا
من در پيشگاه خداوند متعال ، سوگند ياد مي كنم: در مقام يك مهندس ، در تمام فعاليتهاي حرفه اي خود ، صداقت ، دقت ، نظم ، حفظ منافع اجتماع و رعايت حقوق همگان را سرلوحه ي كار خود در نظر گرفته ، ايمني ، سلامت و آينده ي انسان ها را در نظر بگيرم و منافع مردم را برتر از همه ي تمايلات خويش قرار دهم. در حرفه ي مهندسي پويا بوده و تنها توانمندي حرفه اي را شرط رقابت قرار داده ، حيثيت و اعتبار ديگران را محترم شمارم. بكوشم كه دين خود را نسبت به كشورم ادا كنم و در انجام وظايف حرفه اي ، متعهد و مسئوليت پذير باشم. قوانين و مقررات را محترم شمرده و اصول اخلاقي مهندسي و وجدان حرفه اي را رعايت كنم

اگر فضیلت دانشمندان کشف و تدوین قانونمندی های جهان محیط بر انسان و جوامع انسانیست، منزلت و وظیفه ی مهندسان، به کارگرفتن این قانونمندیها برای تغییر و بهبود شرایط زیست و کار انسان ها و تلاش مستمر برای حل مشکلات جوامع انسانی می باشد واین تلاش است که حرکت جوامع انسانی را به سوی تعالی میسرمی سازد . با عنایت به این وظیفه ی سنگین، حال که این حرفه ی انسان محور را برگزیده ام، در مقام یک مهندس، آگاهانه سوگند یاد می کنم که در هر قدم و اقدام:
زمین را که زادگاه و گورگاه انسان ها و ولی نعمت آن هاست، فراموش نکرده و کاری انجام ندهم که ذره ای از امکانات آن بیهوده مصرف شود و خدشه ای به محیط زیست وارد آید.
میهنم، ایران را، لحظه ای از خاطر دور نداشته و حراست از فرهنگ، منابع مادی و معنوی آن و کوشش برای تامین آبادانی، توسعه ی پایدار و سرافرازی آن را در همه ی ساحه ها سرلوحه ی کار خود قرار دهم.
شهروندان خود را، دلیل وجود خویش و حرفه ی خویش دانسته، خود را کارگزار امین و مورد اعتماد آن ها تلقی کرده و از منافع آنان چون مردمک چشم مراقبت کنم و در هیچ شرایطی از موازین شرف، منزلت انسانی و اخلاق حرفه ای عدول ننمایم و منافع جمع را بر منافع فردی خود مقدم بدارم.
برای این که با وجدانی آگاه قادر به انجام این وظایف باشم ، لحظه ای از آموختن و آموزش دادن فروگذار نکنم.
باشد که با پایمردی و پایبندی به سوگند خویش بتوانم به عنوان حرفه مندی وظیفه شناس احساس غرور کنم
]
با آگاهی کامل از نقش و تاثیر مهندسی در سازندگی و توسعه پایدار جهان، رفاه و آسایش انسان، حفظ جهان هستی از آلودگی های زیست محیطی و تامین شادی پایدار و دراز مدت خود و دیگران، اینک که به عنوان مهندس خدمت خود را آغاز می کنم به پروردگار جهان سوگند یاد می کنم که:
همواره در سراسر زندگی شغلی، حرفه ای و اجتماعی خود بدین سوگند وفادار باشم. به انسان، به عنوان یک موجود صاحب خرد و شگفت انگیزترین پدیده آفرینش بیاندیشم، صدیق و واقع بین باشم و به هیچ اقدامی که به انسان و انسانیت آسیب رساند، مبادرت نورزم. دانش مهندسی و تجربه حرفه ای خود را که میراث مشترک بشری است، مغتنم دانم و کوشش کنم تا آن را به روز نگهدارم و در حد توان خود به گنجینه دانش و تجربه های سودمند بشری بیفزایم. ایران زادگاه من است که در آن زاده و پرورده شده ام، کوشش خواهم کرد که دین خود را به سرزمینم، مردمانم، نیاکانم، و آیندگان ادا کنم. در طول زندگی حرفه ای خود تلاش کنم تا نقش موثری در توسعه پایدار کشورم داشته باشم. در حد توان به دانشگاه که مربی علمی و فنی من است و به کسانی که پس از من در این مکان مقدس پرورش خواهند یافت، خدمت کنم. سرمایه های هستی، چون ماده، انرژی، محیط زیست و نیروی کار را سرمایه های تمام بشر بدانم، و در حفظ و کاربرد درست و بهسازی آنها کوشش نمایم. در تمام فعالیتهای مهندسی خود صداقت، دقت، نظم، عدالت، سرعت عمل، حفظ منابع اجتماع و حقوق دیگران را مراعات کنم و سلامت، ایمنی و آینده نسلها را در نظر داشته و به آنان مهربان، دلسوز و متعهد باشم و همواره سود خویش را در منافع عام جستجو کنم، رشوه خواری و سایر رذایل اخلاقی را طرد و برای زحمات خود ارزش مادی ای در حد معقول و متعارف طلب کنم. در تمام کوشش های مهندسی خود از دانش روز و آخرین یافته های فنی آگاه شوم و آنها را با ابتکار، خلاقیت و نو آوری در طراحی، برنامه ریزی و اجرا بکار بندم. در تمام کوشش های مهندسی خود استانداردهای را مراعات و تنها در حیطه دانش و توانایی خود کار قبول کنم و تنها مدارکی را امضا کنم که به آنها احاطه فنی کامل دارم. در مواردی که منع قانونی و حق مالکیت اختصاصی وجود ندارد، دانش خود را آزادانه و به صورت رایگان منتشر کنم و در اختیار دیگران قرار دهم. در ادای وظایف حرفه ای محول شده، متعهد، مسئولیت پذیر، مشارکت پذیر و رازدار باشم. محیطی پر از محبت و صفا و عشق و علاقه به خدمتگذاری بی ریا به مردم و وطنم را بوجود آورم و همکاران خود را بدون توجه به ملیت، نژاد، مذهب، جنسیت، سن و عقیده دوست بدارم و ارزش های انسانی را در خود و در آنان پرورش دهم. در کوششهای مهندسی خود همیشه فردی متواضع باشم و موفقیتهای به دست آمده را علاوه بر سعی و کوشش خود مرهون تلاش همکاران و نظام آفرینش بدانم و از آنان قدردانی و سپاسگذاری کنم. در تمام کوششهای مهندسی خود جویا و پذیرای نقد و اظهار نظر صادقانه همکاران باشم و از لطمه زدن به حیثیت، شهرت، دارایی یا اشتغال دیگران پرهیز و از اقدامات بد خواهانه برای آنان خوداری کنم. از کوشش های فرهنگی و فعالیتهای اجتماعی که به منظور توسعه رفاه عمومی انجام می گیرد، استقبال و در آنها شرکت کنم. همکاران خود را به رعایت اصول اخلاق مهندسی و وجدان حرفه ای تشویق کنم پی نوشت : این سوگند نامه، همین امروز صبح به دستم رسید.آقا، مثل اینکه اشتباه شده!!! اصلا قبول نیست... پس چرا وقتی ما فارغ التحصیل می شدیم از این نوشته ها ندادند دستمون تا قسم بخوریم و دلمون خوش باشه به اینکه به عنوان یک مهندس جوان، براشون مهمه که قراره چه گلی بزنیم به سر این مملکت!!! ..

corpse bride

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2][/h]

Click here to view the original image of 2000x1500px.

Click here to view the original image of 800x532px.

Click here to view the original image of 720x540px.

Click here to view the small image.

ويرايش شده توسط mpb در 10 ساعت پيش در ساعت 05:08 AM دليل: مدیونید اگر بر mpb درود نفرستید:دی

X.Doll

عضو جدید
من پپسی دوز ندارم کوکا بیارید

عه راسی تبریک میگم !

یه مهنس الکی بی کار و بی عار به جم سایرین اضافه و یکی از جم ما کاسته شد
:biggrin:

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلـــــــــــــام.مبارک باشه آقا.
تبریک فراوان.:gol:
انشاالله مقطع آیت الهی تون....:smile:
بهترین ها رو برای پیشرفتتون در کارهاتون آرزومندم.
ناقابله:

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااااااااااااااااااااا مبارکه به سلامتی
النته شماکه اق مهندس مابودی
ولی خو بازم تبریک ایشاا.. پله های بعدی وموفقیتای بهترو....................ازاین حرفا دیگه:D
خیلی خیلی تبریک خدایی راحت شدی:)

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فدات عمویی

فدات عمویی

:surprised:...

این تاپیک مال منه؟

از دستت عمو جون:biggrin:

همیشه خجالتمون میدی عمو :redface:

موندم چجوری محبت هاتو جبران کنم:D

دستتو میبوسم عمویی :love:

همچنین از اقوام که تشریف اوردن تبریک گفتن کمال تشکر دارم

ایشالا بتونم براتون جبران کنم:surprised:

میگم عمو ی فکری ب سرم زده :)w07:)

میخام این دفه مثه دفه ی قبل نشه از رستوران واسه بچه ها شام بیاریم :|

میگیم ب دکی بیاد برامون غذا درس کنه:D

نظرت چیه؟ :w07:

تقدیم با غشق

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام وخسته نباشید...

هورااااااااااااااااااااااا خاله تبریک میگم ایشالا دکترا اصلن پروفوسور:confused: بشی:D....هوشت به خودم رفته یوسف ها...
ایشالا تو همه مراحل زندگیت موفق باشی...:gol::gol::gol:

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز

هورااااااااااااااااااااااا خاله تبریک میگم ایشالا دکترا اصلن پروفوسور:confused: بشی:D....هوشت به خودم رفته یوسف ها...
الان نرگس خاله یوسفه؟

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام...... مرسی خاله:) بوگو ایشالله : )

خاله گلامون تموم شده ..... میخرم ی دوونه میدم بهت:D

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...... مرسی خاله:) بوگو ایشالله : )

خاله گلامون تموم شده ..... میخرم ی دوونه میدم بهت:D

سلام....ایشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:)

بیا اینم شانس منه؟؟؟به کی دادی مگه تموم کردی هان؟؟؟:razz:نکنه؟؟؟:D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
پی نوشت : این سوگند نامه، همین امروز صبح به دستم رسید.آقا، مثل اینکه اشتباه شده!!! اصلا قبول نیست... پس چرا وقتی ما فارغ التحصیل می شدیم از این نوشته ها ندادند دستمون تا قسم بخوریم و دلمون خوش باشه به اینکه به عنوان یک مهندس جوان، براشون مهمه که قراره چه گلی بزنیم به سر این مملکت!!! ..

ب ما هم ازینا ندادن ک.............:razz:
آقا یوسف تبریک میگم
اناشا... مدارک بالاتر

بالا