همکاری فعالیتهای گروهی و دیگر مهندسی ها

همکاری فعالیتهای گروهی و دیگر مهندسی ها

• مجموع رای دهندگان
    29

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
امروز یه تصمیم مهم رو بین شما به نظرسنجی میذارم و در موردش بحث میکنیم

نظر شما در مورد گسترش فعالیتهای گروهی چیه؟
فکر میکنید میتونه برای باقی رشته ها هم مفید باشه یا مهندسان و دانشجویان دیگر رشته ها برای فعالیت گروهی مفید باشند؟

لطفا نظرتون رو با دلیل بیان کنید :gol:

yuhana

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
این خیلی خوبه که فعالیتها گسترش داده بشه.
البته میتونن مفید باشن در صورتی که مطالب و موضوعاتی رو که ما میخواهیم جمع آوری کنیم عمومی باشه نه خاص رشته خودمون.
که این خوب نیست چون ما میخوایم درمورد رشته خودمون بحث کنیم
در مورد رشته خودمون مطلب ترجمه کنیم.
اما در مورد مسئله ی هوش هیجانی و ترجمه help آفیس هم اونا میتونن مفید باشن هم تاپیکای ما میتونه براشون مفید باشه.
امیدوارم دلایل خوبی آورده باشم.
خسته نباشین:gol:

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون

به طور مثال در مورد گروه ترجمه ..
میشه خیلی راحت از همه دوستان در امر ترجمه متون تخصصی خودمون استفاده کنیم طوری که هر دو طرف سود ببرن

هم ما مطالبمون سریعتر ترجمه میشه هم اونا یک کار گروهی رو تجربه میکنن

اگه خیلی وسعت کار زیاد شد حتی میشه گروه های جداگانه ای طرحی کرد برای رشته های دیگه :w20:

4niko

عضو جدید
سلام دوستان
این خیلی خوبه که فعالیتها گسترش داده بشه.
البته میتونن مفید باشن در صورتی که مطالب و موضوعاتی رو که ما میخواهیم جمع آوری کنیم عمومی باشه نه خاص رشته خودمون.
که این خوب نیست چون ما میخوایم درمورد رشته خودمون بحث کنیم
در مورد رشته خودمون مطلب ترجمه کنیم.
اما در مورد مسئله ی هوش هیجانی و ترجمه help آفیس هم اونا میتونن مفید باشن هم تاپیکای ما میتونه براشون مفید باشه.
امیدوارم دلایل خوبی آورده باشم.
خسته نباشین:gol:

منم با شما موافقم ;)اگه اینطوری باشه مسلمه هر چی بیشتر باشیم بهتره:smile:

m.ali.m

عضو جدید
سلام دوستان

امروز یه تصمیم مهم رو بین شما به نظرسنجی میذارم و در موردش بحث میکنیم​

فکر میکنید میتونه برای باقی رشته ها هم مفید باشه یا مهندسان و دانشجویان دیگر رشته ها برای فعالیت گروهی مفید باشند؟​

سلام.
من چندان مخالف نیستم.
اما فقط این مساله مطرح نیست که ما میخوایم تخصصی کار کنیم و شاید اونا نخوان.
ممکنه برعکس باشه.یعنی ممکنه اونا بخوان مطلبی در مورد رشته خودشون ترجمه کنن.یا حتی تحقیقاتشون تخصصی و مربوط به رشته خودشون باشه.
البته اینا اطلاعات عمومیمونو شاید ارتقا بده اما مطمئنا" در پیشرفت درسیمون دخیل نیست.
مگر اینکه تو بعضی موارد اشتراکاتی داشته باشیم.

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
موافق نیستم

موافق نیستم

باسلام
من خیلی موافق نیستم.
فکر می کنم تا گروه خودمون یه ساختار منسجمی نداشته باشه نمیشه ، با هیچ گروه دیگه ای ارتباط برقرار کرد و بعد از یه مدتی هم کار به ناکجا آباد میره.
چند تا سوال مطرحه :
1- ما توی گروه خودمون مبحث قابل بحث و تبادل نداریم؟
2- اصلا برای رسیدن به گروه های دیگه دنبال چی هستیم؟
3- با چه چارچوبی می خوایم باهاشون همکاری کنیم؟
4- اصلا نیازی هست به این کار؟
بااحترام

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام به همه
راستش من خیلی اتفاقی به دلیل زیاد بودن لینکای رو صفحم این رو اشتباهی زدم نه اما فکرش رو که می کنم می بینم واقعا الان و در حال حاضر این کار به نفع گروه نیست.
ما هنوز همون طور که جناب جاست این تایم گفتن به انسجام دست پیدا نکردیم.
اول باید گروه های خودمون یه سر و سامونی بگیره بعد اگر دیدین که میتونین بقیه رشته ها رو هم دخیل کنین اون وقت اونارم وارد این برنامه کنین.
در کل خوشحالم که جناب یوسفی تا این حد به گروه اهمیت میدن و ازشون تشکر می کنم.

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
من خیلی موافق نیستم.
فکر می کنم تا گروه خودمون یه ساختار منسجمی نداشته باشه نمیشه ، با هیچ گروه دیگه ای ارتباط برقرار کرد و بعد از یه مدتی هم کار به ناکجا آباد میره.
چند تا سوال مطرحه :
1- ما توی گروه خودمون مبحث قابل بحث و تبادل نداریم؟
2- اصلا برای رسیدن به گروه های دیگه دنبال چی هستیم؟
3- با چه چارچوبی می خوایم باهاشون همکاری کنیم؟
4- اصلا نیازی هست به این کار؟
بااحترام

دقیقا ..
انسجام گروه مهمه اما ورود اشخاص دیگه به بحث تموم شده هم منتفیه!
هوش هیجانی که بسته شد دیگه بسته میشه مگر اینکه شرایطی فراهم کنیم که دیگران هم بتونن درون شرکت کنند

اما گسترده کردن کار و یک کار گروهی در اشل بالا چیزیه که من دنبالشم

سلام به همه
راستش من خیلی اتفاقی به دلیل زیاد بودن لینکای رو صفحم این رو اشتباهی زدم نه اما فکرش رو که می کنم می بینم واقعا الان و در حال حاضر این کار به نفع گروه نیست.
ما هنوز همون طور که جناب جاست این تایم گفتن به انسجام دست پیدا نکردیم.
اول باید گروه های خودمون یه سر و سامونی بگیره بعد اگر دیدین که میتونین بقیه رشته ها رو هم دخیل کنین اون وقت اونارم وارد این برنامه کنین.
در کل خوشحالم که جناب یوسفی تا این حد به گروه اهمیت میدن و ازشون تشکر می کنم.

پس مدتی برای هماهنگی بیشتر اعضا صبر میکنیم ;)

sszz23

عضو جدید
من فکر میکنم اگه کسایی باشن که رشته شون شباهت به صنایع داشته باشه چه ایرادی داره که ازشون دعوت بشه؟
به هر حال این دعوت ممکنه یکم به بچه های خود صنایع انرژی مثبت بده به این دلیل که اگه ببینن بقیه وارد گود شدن کمتر غیر فعال میشن:D
آخه بچه های خوب:شما که امتحاناتتون تموم شده اما انصافا یکم کار گروهی رو جدی تر بگیرید.واقعا اینو عرض میکنم بعضیها خیلی کم فعالیت میکنن.من حتما بعد از انجام کارام به گروه اضافه میشم و امیدوارم بچه های گل صنایع فعالتر بشن.
و دیگه اینکه ما برای بعضی مباحث مثل پروژه-مثل تحلیل سیستمها نیاز داریم تا مثلا از بچه های مهندسی مدیریت پروژه یا بعضی از بچه های عمران یا در مورد سیستمها از بچه های کامپیوتر و یا مکانیک هم استفاده کنیم.اتفاقا پیشنهاد محمد جان فوق العاده است و همه بیشتر رو این موضوع فکر کنند.موفق باشید:gol:

آخرین ویرایش:

sszz23

عضو جدید
خب ما قراره زمانی با بقیه رشته های مهندسی کار کنیم که موضوعمون یکی باشه.وگرنه اگه قرار باشه موضوعات تخصصی اونا یا ما بررسی بشه که هیچ کس فعالیت نمیکنه.یعنی مطالبی رو کار میکنیم که هم اونا نیاز داشته باشن هم ما بهش نیاز داشته باشیم.

MmMali

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میدونید خب به نظر من خیلی هم خوبه.این به خاطر ویژگی رشته صنایع هست که موضوعات زیادی داره که خیلی از اونها توی رشته های دیگه تخصصی تر ارایه میشن...در کل به نظرم اگر از بچه هایی که رشتشون مربوطه هم کمک گرفت نتیجش بالا بردن سطح تخصصی فعالیت گروه صنایع هست و همین که این همکاری میتونه باعث بشه که بچه ها بتونن دقیق تر با سایر رشته ها آشنا بشن البته این مثلا برای کسی مثل من که هنوز انتخاب نکردم که برای ارشد چه رشته ای بخونم و یه دانشجوی دوره کارشناسی هستم بیشتر فایده داره:redface:
البته این نظر که باید صبر کرد تا گروه منسجم بشه نظر کاملا درستیه....

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
انسجام

انسجام

باسلام
انسجام لزوما ايجاد يه چارت سازماني و يا گروه بندي شدن نيست.
بيشتر به تفكر آدما بستگي داره .
والا بلبشو ميشه ، و نه به بحث هاي صنايع به درستي پرداخته ميشه و نه به بحث هاي بين رشته اي.
بااحترام

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
والا بلبشو ميشه ، و نه به بحث هاي صنايع به درستي پرداخته ميشه و نه به بحث هاي بين رشته اي.
بااحترام

ببینید ..
ما الان بحث هوش هیجانی رو برای گروه تحقیق داریم که با هدف افزایش هوش هیجانی اعضای گروه طراحی شده.
من فکر میکنم میشه علاوه بر بچه ها ی صنایع تمام اعضای باشگاه رو در این پروژه سهیم کنیم

البته این یک مثال بود.
دقیق تر این میشه که اینجا دارای اعضای ثابت مهندسی صنایع و اعضای متغیر (پروژه ای)

هوم؟ :w20:

woodywood

عضو جدید
دوستان من یک نظر دیگه دارم
من میگم که نه تنها رشته ما بلکه بقیه رشته ها هم باید به این نتیجه برسند
به نظر من کارکردن با بقیه رشته ها خیلی خوبه و باعث بالا رفتن سطح کیفی کارهای نهایی میشه
مثلا من خودم چند وقت پیش داشتم روی یک مقاله شبیه سازی کار می کردم
برحسب تصادف به یکی از دکترهای رشته ریاضی رسیدم
او چون درس تحقیق در عملیات رو خونده بود تونست با تجربه زیادش به من در ایجاد تابع هدفم کمک کنه و با این کمک خیلی راحت تونستم با نرم افزار Lingo کار شبیه سازی رو انجام بدم !!!!! وگرنه ممکن بود کارم به GAMS یا ED گیر بیوفته
ماها توی خیلی از کارهامون از نرم افزارهایی استفاده می کنیم مثل اکسل ، اکسس که بچه های کامپیوتر اونو قورت میدن یا با SPSS که بچه های مشاوره و ریاضی توش خدا هستن
یا یکسری متن های زبان که واقعا کار ما نیست ترجمه اونها می تونیم از بچه های زبان کمک بگیریم
مثلا مقاله ای که برای هوش هیجانی بود و من ترجمه کردم کلمه coachingداشت که من به معنی آماده سازی می شناختمش ولی وقتی به یکی از دوستام که استاد زبان هست گفتم بهم گفت که توی این متن معنی رهبری میده و من به معنی آماده سازی ترجمه کردمش
کمک گرفتن از دیگران باعث تخصصی تر شدن کارها و کیفیت بالاتر و انجام راحت تر اونهاست

sszz23

عضو جدید
دوستان من یک نظر دیگه دارم
من میگم که نه تنها رشته ما بلکه بقیه رشته ها هم باید به این نتیجه برسند
به نظر من کارکردن با بقیه رشته ها خیلی خوبه و باعث بالا رفتن سطح کیفی کارهای نهایی میشه
مثلا من خودم چند وقت پیش داشتم روی یک مقاله شبیه سازی کار می کردم
برحسب تصادف به یکی از دکترهای رشته ریاضی رسیدم
او چون درس تحقیق در عملیات رو خونده بود تونست با تجربه زیادش به من در ایجاد تابع هدفم کمک کنه و با این کمک خیلی راحت تونستم با نرم افزار Lingo کار شبیه سازی رو انجام بدم !!!!! وگرنه ممکن بود کارم به GAMS یا ED گیر بیوفته
ماها توی خیلی از کارهامون از نرم افزارهایی استفاده می کنیم مثل اکسل ، اکسس که بچه های کامپیوتر اونو قورت میدن یا با SPSS که بچه های مشاوره و ریاضی توش خدا هستن
یا یکسری متن های زبان که واقعا کار ما نیست ترجمه اونها می تونیم از بچه های زبان کمک بگیریم
مثلا مقاله ای که برای هوش هیجانی بود و من ترجمه کردم کلمه coachingداشت که من به معنی آماده سازی می شناختمش ولی وقتی به یکی از دوستام که استاد زبان هست گفتم بهم گفت که توی این متن معنی رهبری میده و من به معنی آماده سازی ترجمه کردمش
کمک گرفتن از دیگران باعث تخصصی تر شدن کارها و کیفیت بالاتر و انجام راحت تر اونهاست
میشه بگید چه تفاوتی داشت؟اولا ما در گروه ترجمه از کسایی کمک میگیریم که ممکنه در بعضی مباحث اشتراکاتی با ما داشته باشن.نه اینکه بره راحتتر کردن کار خودمون از اعضای رشته زبان انگلیسی کمک بگیریم.اونا چه ارتباطی با صنایع دارن؟
بره دقیق ترجمه کردن می بایست از دیکشنری های تخصصی مهندسی استفاده کرد.در ثانی نرم افزارهایی اگر هم بخوان ترجمه بشن نرم افزارهایی هستن که اطلاعات کمی راجع بشون وجود داره.نه اینکه spss و... رو ترجمه کنیم.باریکلا به شما که میری از یه استاد در مورد یه کلمه سوال میکنی.اما همه این فرصت رو ندارن که مثل شما کلمه به کلمه از یه استاد کمک بگیرن.

woodywood

عضو جدید
میشه بگید چه تفاوتی داشت؟اولا ما در گروه ترجمه از کسایی کمک میگیریم که ممکنه در بعضی مباحث اشتراکاتی با ما داشته باشن.نه اینکه بره راحتتر کردن کار خودمون از اعضای رشته زبان انگلیسی کمک بگیریم.اونا چه ارتباطی با صنایع دارن؟
بره دقیق ترجمه کردن می بایست از دیکشنری های تخصصی مهندسی استفاده کرد.در ثانی نرم افزارهایی اگر هم بخوان ترجمه بشن نرم افزارهایی هستن که اطلاعات کمی راجع بشون وجود داره.نه اینکه spss و... رو ترجمه کنیم.باریکلا به شما که میری از یه استاد در مورد یه کلمه سوال میکنی.اما همه این فرصت رو ندارن که مثل شما کلمه به کلمه از یه استاد کمک بگیرن.

منم نگفتم که بشینیم نرم افزار SPSS رو ترجمه کنیم . بهتره یک بار دیگه پست منو بخونید .
من گفتم که ما توی کارهامون با نرم افزارهای متفاوتی روبرو می شیم که بهتره این نرم افزارهارو به افرادی بسپریم که توی اون نرم افزار از ما خبره تر هستند و یا اینکه هم سطح ما هستند .
هدف از این کارهم علاوه بر تخصصی شدن کار وبهبود کیفیت ، دقیقا کمتر شدن کار ماها و راحتتر انجام شدن کارها است .
توی کار ترجمه هم بچه های رشته زبان واحدهای ترجمه رو به صورت علمی می گذرونند . پس در نتیجه خیلی از اشتباهاتی که ما انجام می دیم برای اونا اتفاق نمیوفته . و ممکن هم هست که ما هیچ وقت متوجه اشتباهمون نشیم . مثلا کسی که اشتباه لغت منو بهم گفت تصادفا اومده بود خونه من و برگه پرینت گرفته شده رو دید و معلوم شد که من اشتباه می کنم . ولی خود گروه زبان چون که ترجمه این چیزهای ساده براشون حالت روتین داره کمتر دچار اشتباه می شن .
و در ضمن فکر می کنی هنوزم نرم افزاری باشه که حداقل 10تا کتاب توضیحی و آموزشی ازش توی کتابفروشی ها نباشه ؟؟؟؟؟؟؟
لطفا اگه همچین نرم افزاری کشف شد خبرشو به ما هم بده تا بتونیم براش کتاب توضیحات بنویسیم .
رشته صنایع رشته ای است که بر پایه کار گروهی بنا شده .
وقتی از الان به صورت کلیشه ای و بسته فکر کنید توی کارهای بزرگ که ترکیب چند رشته است واقعا گیر می کنید .

آخرین ویرایش:

sszz23

عضو جدید
باسلام
بااحترام

به نکته خوبی اشاره کردید.اینکه انسجام بیشتر به تفکر آدما بستگی داره.من خیلی به حرف شما فکر کردم و 95% با شما موافقم.چون من فکر میکردم اگه یکی دو نفر باشن که اشتراکاتی با ما داشته باشن شاید بره گروه بد نباشه.اما مثل اینکه بعضیها بره راحتتر کردن کار خودشون میخوان از بقیه کمک بگیرن.فرضا یه کسی میخواد از یه دکتر کمک بگیره و شاید اون رو در پروژه سهیم بکنه.اگه این ط.وری بشه اونوقت کسی که هنوز لیسانسشو نگرفته از بار تحقیقش کم میشه چون فسمتی از مسئولیت بر دوش کسی مثلا اون دکتره می افته و خب طبیعتا اون دکتره میتونه ادعا کنه که من بودم که این پروژه رو راه بردم.و از نظر من این میتونه شروع یه بلبشو هم باشه.مثلا من هنوز درسمو تموم نکردم یا چند نفر دیگه.به جای اینکه تعدادمون رو زیاد کنیم بهتره من نوعی و خیلی های دیگه خودمون دنبال تحقیق باشیم.یکم عجیب نیست که کسایی که از سایر رشته ها میخوان در پروژه ای شرکت کنن چرا خودشون همچین تاپیکهایی رو ایجاد نمیکن؟
من فکر میکنم شاید علتش اینه که اینجا ادعای زیادی میتونن داشته باشن تا اینکه خودشون در تاپیک ایجاد شدشون ادعا کنن.همین الانش حتی اونی که رشته اش صنایع است حتی در امضا و نوع صحبت اون طرف ادعا کردن موج میزنه چه برسه به اونی که ...
به هر حال من خیلی با پیشنهادی که مطرحه دیگه موافق نیستم چون خیلی میشه ازش سواستفاده کرد و این خیلی آشوب زا خواهد بود.من دیگه جزو موافقا نیستم.

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازتون به خاطر بحثی که انجام دادین ممنونم
در مورد ورود اعضای غیر صنایعی و چگونگی فعالیتشون تصمیم نهایی رو خواهم گرفت ولی مطمئن باشید طوری عمل نخواهم کرد که به گروه و هویتش لطمه بخوره بلکه هر کاری رو در راستای هدف انجام خواهم داد.

اون چیزی که نمیتونم تحمل کنم بوجود اومد اختلاف در گروه به خاطر یک تصمیم هست.
سعی کنید با احترام فراوان نسبت به نظر مخالف برخورد کنید

ممنون :gol:

sszz23

عضو جدید
ازتون به خاطر بحثی که انجام دادین ممنونم

در مورد ورود اعضای غیر صنایعی و چگونگی فعالیتشون تصمیم نهایی رو خواهم گرفت ولی مطمئن باشید طوری عمل نخواهم کرد که به گروه و هویتش لطمه بخوره بلکه هر کاری رو در راستای هدف انجام خواهم داد.​

اون چیزی که نمیتونم تحمل کنم بوجود اومد اختلاف در گروه به خاطر یک تصمیم هست.
سعی کنید با احترام فراوان نسبت به نظر مخالف برخورد کنید​

ممنون :gol:

چه بی احترامی ای صورت گرفته؟شما مگه از چیزی باخبرید که اینطور میگید؟
اینکه من هم با نظر جناب just in time موافقم یعنی بی احترامی.
خدمت شما باید عرض کنم که به خاطر سنگین بودن پروژه ی دانشگاهیم متاسفانه از ادامه همکاری با گروهها صرفنظر کردم.چون باید در چنین گروههایی وقت زیادی صرف کرد و خب من واقعا نمی تونم.برای تمام گروهتون آرزوی موفقیت دارم هم از شما و هم از تمام بچه های خوب گروهها و مخصوصا جناب just in time به خاطر به وجود آوردن مبحث هوش هیجانی تشکر میکنم.:gol:

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه بی احترامی ای صورت گرفته؟شما مگه از چیزی باخبرید که اینطور میگید؟
اینکه من هم با نظر جناب just in time موافقم یعنی بی احترامی.
خدمت شما باید عرض کنم که به خاطر سنگین بودن پروژه ی دانشگاهیم متاسفانه از ادامه همکاری با گروهها صرفنظر کردم.چون باید در چنین گروههایی وقت زیادی صرف کرد و خب من واقعا نمی تونم.
برای تمام گروهتون آرزوی موفقیت دارم هم از شما و هم از تمام بچه های خوب گروهها و مخصوصا جناب just in time به خاطر به وجود آوردن مبحث هوش هیجانی تشکر میکنم.

من هم از شما به خاطر حضور پر رنگتون در این مدت تشکر میکنم و امیدوارم باز هم شما رو در کنار خودمون داشته باشیم

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز :w30:

woodywood

عضو جدید
به نکته خوبی اشاره کردید.اینکه انسجام بیشتر به تفکر آدما بستگی داره.من خیلی به حرف شما فکر کردم و 95% با شما موافقم.چون من فکر میکردم اگه یکی دو نفر باشن که اشتراکاتی با ما داشته باشن شاید بره گروه بد نباشه.اما مثل اینکه بعضیها بره راحتتر کردن کار خودشون میخوان از بقیه کمک بگیرن.فرضا یه کسی میخواد از یه دکتر کمک بگیره و شاید اون رو در پروژه سهیم بکنه.اگه این ط.وری بشه اونوقت کسی که هنوز لیسانسشو نگرفته از بار تحقیقش کم میشه چون فسمتی از مسئولیت بر دوش کسی مثلا اون دکتره می افته و خب طبیعتا اون دکتره میتونه ادعا کنه که من بودم که این پروژه رو راه بردم.و از نظر من این میتونه شروع یه بلبشو هم باشه.مثلا من هنوز درسمو تموم نکردم یا چند نفر دیگه.به جای اینکه تعدادمون رو زیاد کنیم بهتره من نوعی و خیلی های دیگه خودمون دنبال تحقیق باشیم.یکم عجیب نیست که کسایی که از سایر رشته ها میخوان در پروژه ای شرکت کنن چرا خودشون همچین تاپیکهایی رو ایجاد نمیکن؟
من فکر میکنم شاید علتش اینه که اینجا ادعای زیادی میتونن داشته باشن تا اینکه خودشون در تاپیک ایجاد شدشون ادعا کنن.همین الانش حتی اونی که رشته اش صنایع است حتی در امضا و نوع صحبت اون طرف ادعا کردن موج میزنه چه برسه به اونی که ...
به هر حال من خیلی با پیشنهادی که مطرحه دیگه موافق نیستم چون خیلی میشه ازش سواستفاده کرد و این خیلی آشوب زا خواهد بود.من دیگه جزو موافقا نیستم.

رشته ما حکم میکنه که دنبال روش هایی باشیم که باعث راحت تر انجام شدن کارها بشه و به افراد در انجام کارها کمک بشه پس اینکه انجام پروژه ها آسون تر بشه خیلی خوبه

اون آقای دکتر اونقدر فرهنگ داره که همچین کاری نکنه چون احتمالا شما با نحوه تحصیل آشنایی ندارید .کسی مدرک دکتری میگیره که خودش حداقل تا گرفتن مدرکش 3 تا مقاله و پروژه داده علاوه بر این که برای بالا رفتن امتیازشون احتیاج به دادن مقاله دارن
پس نمیاد خودشو با همچین کاری خراب کنه و اگر هم این کارو بکنه در واقع این یک مهر تایید برای ما میشه
مثلا مقاله ی خود من که در مورد شبیه سازی بود اگر به جای امضای یک دانشجوی دکترا ، یک دکتر امضا می کرد حتما به جاهای بهتری برای معرفی می رفت

هرکس هم کاملا امضاش شخصیه و کسی اجازه دخالت نداره
اگه کسی توی امضاش در مورد چیزی صحبت می کنه دلیل بر ادعا کردن نیست و نمی خواد پوز کسی رو بزنه
توی امضاش میذاره که چه کارهایی از دستش برمیاد تا اگه کسی کمکی خواست بهش اطلاع بده نه این که کسی که هیچی در مورد صنایع نمی دونه اونو بخونه و فکر کنه این چه آدم بزرگیه و داره ادعا می کنه

mory12003

عضو جدید
آقا منم هستم . هر چی باشه . پروژه ، کیفیت ، مدیریت بازار ، برنامه ریزی تولید ، کنترل آماری ، تحیلی سیستم .....

jighari

عضو جدید
سلام دوستان

امروز یه تصمیم مهم رو بین شما به نظرسنجی میذارم و در موردش بحث میکنیم​

فکر میکنید میتونه برای باقی رشته ها هم مفید باشه یا مهندسان و دانشجویان دیگر رشته ها برای فعالیت گروهی مفید باشند؟​

موافقم به نظرم کار خوبیه
بعضی صحبت ها فقط مربوط به صنایع نیست و نظر دادن رشته های دیکه خیلی خوبه

ZeinabA

عضو جدید
سلام.
من هم به رشته شما علاقه دارم و دوست دارم خيلي چيزها ياد بگيرم.
زبان هم خوبه و ترجمه هم كردم قبلا هرچند الان سرم خيلي شلوغه. :redface: