همه چی داره گرون میشه

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان مدتی هست یعنی 5 6 ماهه دارم خریدهم رو رصد می کنم میبینم همه چی قشنگ داره گرون میشه.
البته من خودم شخصا همیشه سعی می کنم جنس خوب و مناسب بخرم هم در غذایی هم پوشاک و .. یعنی وسعم تا جایی که برسه اقلام خوب می خرم برام مهم نیست خارجی یا داخلی. یعنی جنس داخلی بیشتر از خارجی داره گرونتر میشه. خوشحالم که ملت خوشحالی هستیم : با اینکه حالت صعودی در مدت زمان کم گرانی داریم باز می گیم : خدا روشکر بیشتر از این گرون نمیشه!

یعنی تا این حد....

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان مدتی هست یعنی 5 6 ماهه دارم خریدهم رو رصد می کنم میبینم همه چی قشنگ داره گرون میشه.
البته من خودم شخصا همیشه سعی می کنم جنس خوب و مناسب بخرم هم در غذایی هم پوشاک و .. یعنی وسعم تا جایی که برسه اقلام خوب می خرم برام مهم نیست خارجی یا داخلی. یعنی جنس داخلی بیشتر از خارجی داره گرونتر میشه. خوشحالم که ملت خوشحالی هستیم : با اینکه حالت صعودی در مدت زمان کم گرانی داریم باز می گیم : خدا روشکر بیشتر از این گرون نمیشه!

یعنی تا این حد....

"داره" گرون میشه؟!!!!!!
ی اب معدنی کوچیک چیه دیگه، همون شده 1000 تومن که 500 تومن بود....تو خود حدیث مفصل بخوان از این مملکت!
سر مردم فلسطین سلامت، گور پدر ما

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یعنی تا این حد....
شما تازه متوجه شدی. الان 40 ساله که هر روز همه چی گرون میشه. همین دلار اول انقلاب هفت تومن بود. الان 90000 الی 100000ریال شده.
این تاپیک ( ارزش پول ملی ) که تو تالار گفتگوی آزاد بغل تاپیک شماست, تو همین رابطه است.

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابام میگه اون موقع ک وزیر وقتو گرفته بودند خبر نگار ازش پرسید گفت شما این همه مدت وزیر بودید برای این کشور چیکار کردید؟؟
میگه یه خودکار بیک از جیبش بیرون آورد گفت این روز اولی ک من نخست وزیر بودم قیمت این همین بود ک الان هست!!
میگه اون موقع همه خندیدند !! همه خندیدند .

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لامصبا امریکا و ترامپ با دم شیر بازی میکنن اونوقت بجا اینکه ارزش دلار پایین بیاد میره بالا :|

پ ن : اشکال نداره عوضش تنگه هرمز و میبندن سه چارتا موشک هم اینور اونور میفرستن برا ایادی استکبار همه چی درس میشه :d

reza_19933

عضو جدید
داشتن راجبه دم شیر و اینا حرف میزدن همون لحظه دلار گرون شد ..
شیر..

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کارمون تمومه .... این خودخواهی و خباثت کار دستمون داد

ali199_1991

کاربر بیش فعال
از این هم گرون تر میشه آیا؟ و آیا خرید دلار در این مقطع کار عاقلانه ای هست؟:D

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
"داره" گرون میشه؟!!!!!!
ی اب معدنی کوچیک چیه دیگه، همون شده 1000 تومن که 500 تومن بود....تو خود حدیث مفصل بخوان از این مملکت!
سر مردم فلسطین سلامت، گور پدر ما
کلا همه چی خیلی گرون هستش از خونه بگیر تا برو بالا...
شما تازه متوجه شدی. الان 40 ساله که هر روز همه چی گرون میشه. همین دلار اول انقلاب هفت تومن بود. الان 90000 الی 100000ریال شده.
این تاپیک ( ارزش پول ملی ) که تو تالار گفتگوی آزاد بغل تاپیک شماست, تو همین رابطه است.
نه بابا. منظورم اینکه این چند ماه بیش از حد گرون شده همه چی.
بابام میگه اون موقع ک وزیر وقتو گرفته بودند خبر نگار ازش پرسید گفت شما این همه مدت وزیر بودید برای این کشور چیکار کردید؟؟
میگه یه خودکار بیک از جیبش بیرون آورد گفت این روز اولی ک من نخست وزیر بودم قیمت این همین بود ک الان هست!!
میگه اون موقع همه خندیدند !! همه خندیدند .
مرحوم هویدا بود ایشون
از این هم گرون تر میشه آیا؟ و آیا خرید دلار در این مقطع کار عاقلانه ای هست؟:D
به دلار ربطی نداره خونه صاحب نداره همون خاطر

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما فقط یه گوشه از اخبار امروز تا این لحظه رو ببین تا حساب کار دستت بیاد:

1- دلالی با 15 کارت ملی 60,000,000 دلار ارز دریافتی از این طریق را در بازار آزاد فروخته است

2- یکی از متهمان پرونده خودروهای وارداتی که زن است، پیش از تشکیل پرونده قضایی از کشور خارج شده.

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لامصبا امریکا و ترامپ با دم شیر بازی میکنن اونوقت بجا اینکه ارزش دلار پایین بیاد میره بالا :|

پ ن : اشکال نداره عوضش تنگه هرمز و میبندن سه چارتا موشک هم اینور اونور میفرستن برا ایادی استکبار همه چی درس میشه :d

سوال آزمون دوره دکتری سال93 رشته حقوق بین‌الملل عمومی:

-آیا نیروهای مسلح ایران می‌توانند مانع عبور ومرور در تنگه هرمز شوند؟
+گزینه صحیح : خیر زیرا تنگه هرمز تابع عبور ترانزیت است!

سوال آزمون دوره دکتری سال93 رشته حقوق بین‌الملل عمومی:

-آیا نیروهای مسلح ایران می‌توانند مانع عبور ومرور در تنگه هرمز شوند؟
+گزینه صحیح : خیر زیرا تنگه هرمز تابع عبور ترانزیت است!