همه مهندسين برق بيان خودشون رو معرفي كنن

bbmmzz2002

عضو جدید
عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز، بهرام هستم فارغ التحصیل رشته کنترل ابزار دقیق، خوشحال میشم بتونم کمکی بکنن.

sardar20

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز، بهرام هستم فارغ التحصیل رشته کنترل ابزار دقیق، خوشحال میشم بتونم کمکی بکنن.
سلام آقا بهرام من تازه برق آزاد ساوه ثبت نام کردم چی کارکنم که یک متخصص عالی برق با معدل بالا باشم یعنی هم علمش رو بدونم هم کار بلد باشم ممنون میشم منو راهنمایی ام کنید

k.sh

عضو جدید
سلام من کریم هستم 25 ساله از تهران فارغ التحصیل کارشناسی برق الکترونیک تو زمینه رشته خودم فعالیت میکنم و خیلی هم راضی هستم.

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
به همه دوستای تازه واردم خوش آمد میگم

sardar20

عضو جدید
سلام به هم ی مهندسا علی الخصوص مهندسای برق بچه ها من تازه برق آزاد ساوه ثبت نام کردم چی کار کنم که متخصص عالی برق با معدل بالا بشم ممنون میشم راهنمایی ام کنید

9023013

عضو جدید
امید هستم کارشناسی ارشد صنعتی شریف

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohsen.sharif

عضو جدید
سلام.
محسن شریف زاده، دانشجوی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی الکترونیک ترم دوم.
کار در زمینه الکترونیک دیجیتال (میکرو و FPGA) در سطح نیمه متوسطه.
دارای سابقه پژوهشی در زمینه فرآیند ساخت مدارات مجتمع دیجیتال.

masoudsystem

عضو جدید
سلام به همه دوستان، مسعود هستم 27ساله از کرج، من الکترونیک رو تو آموزشگاه بیرون یاد گرفتم، بزای تبادل اطلاعات اینجا عضو شدم، امیدوارم روزهای خوبی با هم داشته باشیم.

arrnm

عضو جدید
سلام.
arnm هستم.فارغ التحصیل ارشد دانشگاه شریف
سال 93.
داخل نیروگاه اتمی بوشهر مشغول هستم.
برای همتون آرزوی موفقیت دارم.

avazmohamad

عضو جدید
سلام من عوض محمد قلیچ زاده هستم دبیر فنی رشته برق هنرستان فنی شهیدتقویان شیروان فار غ التحصیل دانشگاه شهیدرجایی تهران با24سال سابقه تدریس در برق و فعالیت عملی در پروژه های برق حاضر به همکاری هم تدریس وهم فعالیتهای برقی هستم

pirbala

عضو جدید
سلام من ابوالفضل پیربالایی کاردانی الکترونیک از پارس الکتریک تهران

alikiadaliri

عضو جدید
سلام. من علی کیا دلیری هستم.دانشجوی ترم 7دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل.رشته برق مخابرات.

manager1364

عضو جدید
سلام
احسان رجبی پور هستم
کارشناس کنترل گرایش فرآیند
از دانشگاه علمی کاربردی کوشا تهران

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
توی مبحث سرویس و نگهداری شبکه توزیع برق حدود 10 سال هست کار می کنم.
کارشناس قدرت و کارشناس ارشد صنایع هستم.
خوشحال می شوم تجاربم را در اختیارتون بگذارم.

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
توی مبحث سرویس و نگهداری شبکه توزیع برق حدود 10 سال هست کار می کنم.
کارشناس قدرت و کارشناس ارشد صنایع هستم.
خوشحال می شوم تجاربم را در اختیارتون بگذارم.
سلام..
ببخشید به نظر شما که تجربه دارید، بهترین گرایش برای ارشد قدرت که در حال حاضر بازار کارش بهتره کدومه؟؟

sheyda.t

عضو جدید
سلام من دانشجو سال اخر الکترونیک هستم دارم خودمو برای کنکور ارشد اماده میکنم.با ارزوی موفقیت برای همه شما مهندسای عزیز:D

مولتی متر

عضو جدید
http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png

سلام.شب به خیر
با داشتن کاردانی ریاضی و کارشناسی علوم کامپیوتر میتوان در آزمون پزشکی شرکت کرد؟
رشته های پزشکی بدون ازمون هم هست؟
پزشکی چند سال هست؟ هزینه؟

مولتی متر

عضو جدید
سلام
http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png

سلام.شب به خیر
با داشتن کاردانی ریاضی و کارشناسی علوم کامپیوتر میتوان در آزمون پزشکی شرکت کرد؟
رشته های پزشکی بدون ازمون هم هست؟
پزشکی چند سال هست؟ هزینه؟

neda_mokhaberat

عضو جدید
سلام
بنده فارغ التحصیل رشته ی مخابرات می باشم...امسال قراره کنکور شرکت کنم...با آرزوی موفقیت واسه تک تک دوستان

wyvern1992

عضو جدید
سلام به هم ی مهندسا علی الخصوص مهندسای برق بچه ها من تازه برق آزاد ساوه ثبت نام کردم چی کار کنم که متخصص عالی برق با معدل بالا بشم ممنون میشم راهنمایی ام کنید

سلام
امیدوارم این موضوع را ببینید
اول اینکه پایه ی ریاضیتونننننننن رو فوق العاده قوی کنین و هرچقدر میتونین تمرین حل کنید . هر چقدررر بیشتر بهتر. ((مهندس برقی که ریاضیش خوب نباشه تا اخر فارق التحصیلیش نه تنها عذاب میکشه بلکه یادگیری و پیشرفتش تو درس خیلی کند میشه))
دوم زبان انگلیسی تون رو فوق العاده قوی کنین طوری که نهایتا تا فارغ التحصیلی زبانتون فوق العاده عالی باشه
سوم هر چقد می تونید از جزوه دوری کنید و فقط به جزوه اتکا نکنید و تمام تمرکزتون رو روی کتاب و رفرنس های اصلی قرار بدید (( با جزوه با درس اشنا شید و بعد برید سراغ کتاب و کتاب بخونید))
4ام تمام تمرین های کتابتون رو حل کنید (( انقد این کار رو انجام بدید تا دیگه حل یک مسئله براتون عینه جدول ضرب بشه )) (( مثلا وقتی ترم سه مدار1 خوندید ترم 4 ، ترم 5 ، همچنان کلی تمرین مدار1 داشته باشید که اون ها رو حل کنید . برای این کار هم میتونید از تمرین های اخر فصل کتاب های دیگه استفاده کنید ))(( طوری نشه که ترم 3ام مدار رو بخونید و ترم بعد و ترم های بعدش تسلطتتون کم و کمتر شه ))
5ام همیشه در طول ترم درس بخونید و هیچ وقت شب امتحانی نباشید !! (( خیلی مهمهههه ، چون هر چقدر بیشتر در طول ترم مطالعه داشته باشید ،مطالب کیفیت و ماندگاری بیشتری تو مغزتون خواهد داشت ))
6ام هر چقدر به ترم های پایانی نزدیک تر میشید چون دید و نگرش بیشتری نسبت به برق پیدا کردید و بیشتر درس ها رو مطالعه کردید سعی کنید نرم افزارهای مهم گرایش خودتون رو یاد بگیرید.
(( البته بعضی از نرم افزار ها رو زمانی که درس اش رو دارید میخونید هم میشه یاد گرفت و ازتون خواسته خواهد شد ))
7ام به هیچ وجه در درس های تخصصی غیبت نکنید حتی یک جلسه
8ام به هیچ وجه هیچ درسی رو موقع امتحان حذف نکنید (( اگه به توصیه های سوم ،4ام و 5ام بنده دقت کنید هیچ وقت این اتفاق نمی افته ))
9ام اگه دانشگاه ازاد یا غیرانتفاعی هستید تمام سعیتون رو بکنید که زودتر تموم کنید (( 6 ترم یا 7 ترم ))
10ام دانشگاه رفتید که درس بخونید پس درس بخونید نه اینکه ...
11ام حتما حتما حتما حتما یک مهارت یاد بگیرید و همراه با تحصیل کار کنید (( توصیه ی اکید دارم)) (( هر مهارتی که شده از سیم پیچی گرفته تا تعمیر تلفن همراه ، نصاب کولر و ....)) (( معلوم نیست اینده چی میشه شاید به توصیه ی شماره ی 10 بنده دقت نکردید و دختر خانومی رو دیدید و پسندید، حداقل یک مهارت داشته باشید که بتونید ازش کسب درامد کنید در کنار اینکه تحصیل می کنید !! )) (( نظر بنده رو بخواید 4 سال فقط و فقط درس خوندن ایده ال نیست حتما باید در کنارش کاری یاد بگیرید !! که بعد از اینکه فارق التحصیل شدید و رفتید سربازی یا اگه کار تو رشته ی خودتون پیدا نکردید یا خواستید ازدواج کنید و یا .... انگشت به دهان نمونید)) (( یه اقایی رو میشناسم که دانشجوی حسابداری و یکی دیگه رو هم میشناسم که دانشجوی برق مخابرات ازاد شهر ری اگه اشتباه نکنم هستن و شب ها از ساعت 6 تا 12 شب تو رستوران کار میکنن و خداروشکر پس انداز خوبی دارن ، ماشینم دارن و بیمه هم هستن !!و یا یکی دیگه که تعمیر تلفن همراه انجام میده ، نمونه این مدلی زیاد میشناسم و ...)) اگرم کار تو رشته ی خودتون پیدا کردید حتی کاراموزییییی و رایگااااان اینم عالی هستش (( یه جایی میرید کاراموزی مطمین باشید بعد از مدتی احتمال اینکه اونجا و یا جاهایه دیگه، برید سر کار زیاده ، این تجربه ی شخصی بنده هستش ، چون هم روابطتتون بیشتر میشه و هم ممکنه موقعیت های خالی تو اون شرکت بوجود بیاد و شما مطمئنا گزینه ی مناسبی هستین ))

12ام ورزش کنید (( 4سال وقت دارید یه هیکل محشر با سیکس پک برای خودتون بسازید))
13 ام از یوتیوب غافل نشید مطالب آموزشی فوق العاده خوبی در این سایت وجود داره (( همچنین سایت مکتب خونه ))
14ام به حرف اینایی که میگن عاغاااااا اینا به چه درد میخوره ما میخونیم!!! اینا اصلا تو صنعت استفاده نمیشه و ... اصلا اصلا اصلا گوش ندید!!
فردا روزی که بخواهید ازمون استخدامی شرکت کنید از همین درس ها ازتون آزمون میگیرن ،

میدونم الان میگید که هم دانشگاه برم ، هم کار یاد بگیرم ، هم درس بخونم ، هم زبان بخونم و ... این همه کارو چطوری انجام بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینا همه تجربیات من بود اگه میخواید بعد از 4 سال دانشگاه که مثل برق و باد میگذره نکوبید تو سرتون و از5- شروع نکنید و حداقل از صفر یا یک شروع کنید و از بقیه عقب نمونید ( مخصوصا از کسایی که درس نخوندن و شغل ازاد دارن ) باید این کار ها رو انجام بدید
الان کمتر بخوابید ، سختی زیادی بکشییییییییییید ولی بعد از 4 سال دعا به جون من میکنید

ببخشید اگه جسارت کردم:gol:

آخرین ویرایش:

arseniran

عضو جدید
سلام دوستان
بنده فوق لیسانس برق قدرت هستم
جایی واسه کاراموزی سراغ دارین؟