همه از خداییم و به سوی او باز میگردیم ... تصادف سرویس دانشگاه

M☼HAMMAD

عضو جدید
درود :cry:

همه از خداییم و به سوی او باز میگردیم
امروز صبح متاسفانه 1 کی از سرویس های دانشگاه که از 4راه ادبیات به سمت دانشگاه در حال حرکت بوده، تصادفی کرده که منجر به فوت تعدادی از عزیزان هم دانشگاهی ما ( حدودا" 6 نفر ) ، راننده سرویس و جرح شدید سایرین شده
ظاهرا" در برخورد با 1 اتوبوس مسافری این حادثه تاسف بار رخ داده، اتوبوس مقصر، از سمت کرج به سمت شیراز در حال حرکت بوده که سر پیچ باجگاه یا به علت خواب آلودگی یا سرعت غیر مجاز کنترل خودرو رو از دست میده و با انحراف چپ ، چند عدد از ستونهای برق و گاردیل وسط رو از جا میکنه و به سرویس دانشگاه ما برخورد میکنه.

هنوز اطلاعات بیشتری در این مورد ندارم
دوستان اگر چیزی فهمیدین همینجا بگین لطفا"

در آخر برای عزیزان از دست رفته طلب آمرزش، برای خانواده و دوستانشون طلب صبر و شکیبایی و برای دوستانی که آسیب دیدن شفای عاجل از درگاه خداوند بزرگ درخواست میکنم

آپدیت 1 : راننده سرویس : آقای نوروزی بودن
آپدیت 2 : در تماسی که با اورژانس داشتم، مصدومین رو به بیمارستان های نمازی، رجائی انتقال دادند

آپدیت 3 :
درود
من از آخرین پستی که در اینجا زدم، از خونه زدم بیرون و الان رسیدم !
بیمارستان های رجایی و نمازی رفتم شخصا
خانوم مخترع گفتن که دانشگاه احتمال خیلی زیاد فردا و پس فردا تعطیل هست و اینکه آمار کشته ها بیشتر از چیزی هست که اعلام شده
چرا ؟!
لیست دو بیمارستان رو جمع بزنید، تعدادی هستند که اسمشون توی لیست نیست !
چی شدن !؟
ما هم نمیدونستیم تا خبر رسید که 1 نفر دارالرحمه هست، اونجا بود که فهمیدیم بله، افرادی که در دم رفتند رو اصلا بیمارستان نیاوردند و مستقیم رفتند سردخانه !
تا زمانی که من رجایی بودم، 1 نفر اونجا فوتی داشتیم ( که بعدا به 2 نفر رسید ) بعدش هم توی نمازی 2 فر فوتی بود، که متاسفانه 1 نفرشون رو هیشکی نمیشناخت ( عکسش رو دیدیم )
1 کی از دوستان هم بد جور بود حالش نمازی ( کما )
خلاصه اینکه اوضاع افتضاح

قرار هست پس از مراسم یادبود عزیزان از دست رفته، تجمع و تحصن انجام بشه که از همین سایت اعلام میکنم خودم
( این پست در آپدیت جدید پست اول قرار گرفت ... )

هر خبر جدیدی اومد، این پست رو آپدیت میکنم
این پست 3 بار آپدیت شده

آخرین ویرایش:

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم در گذشت عده ای از بچه ها رو به خانواده هاشون و عموم دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشگاه تسلیت عرض میکنم

hopeful

عضو جدید
واقعا از شنیدن خبر این حادثه بسیار ناراحت شدم:crying2::crying2:و به تمام خانواده های آن عزیزان تسلیت عرض می کنم.امیدوارم مورد رحمت خدا قرار گیرند.:crying2:

amator-2

عضو جدید
من هم به خانواده این گلهای نازنین تسلیت میگم،انشاالله خداوند به همشون صبر بده.خیلی سخته.به امید روزی که آمار تصادف تو جامعمون به سمت صفرمیل کنه تا اینقدر شاهد مرگ عزیزانمون نباشیم.

peyman_beton

عضو جدید
با عرض تسلیت خدمت دوستان
تعداد حداقل 6 کشته بوده(تا 10 هم رسیده) و تعداد زیادی مجروح داشته.
اتوبوس دانشگاه ما له شده ولی اتوبوس مسافر بری که ظاهرا ولوو بوده کمتر آسیب دیده.
وضعیت اتوبوس های دانشگاه از نظر ایمنی خیلی پایین هست.اون هم اتبوس های از رده خارج شده.

hopeful

عضو جدید
وضعیت اتوبوس های دانشگاه از نظر ایمنی خیلی پایین هست.اون هم اتبوس های از رده خارج شده.

:evil::exclaim::wallbash::cry::mad:

sajadian

عضو جدید
سلام من هم شنیدم که از ادبیات حرکت کرده. از یکی از دوستام که تو بیمارستان نمازی هست سوال کردم گفته چند نفرشون حالشون بد بوده بردنشون icu .

IranianWay

عضو جدید
تسلیت میگم به همه عزیزان
تازه از دانشگاه امدم
اتوبوس از ادبیات حرکت کرده بوده
این طور که متوجه شدم اتوبوس مسافربری از لاین اون ور خارج شده و میله ها رو له کرده به سمت اتوبوس دانشگاه امده

برای تعداد فوت ی ها هم آمار های مختلفی هست که امیدوارم آمار حداقل واقعی باشه:w06:

آخرین ویرایش:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: صنفي

رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات شيراز با اشاره به سانحه تصادف سرويس دانشجويان اين واحد، گفت: بر اثر اين تصادف 3 دانشجوي پسر اين واحد فوت كردند.

دكتر اسدي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با ابراز تاسف از وقوع اين سانحه و ذكر تسليت به خانواده دانشجويان فوت شده، اظهار كرد: متاسفانه بر اثر تصادف يك دستگاه اتوبوس ولوو مسافربري با سرويس دانشگاه آزاد اسلامي 3 تن از دانشجويان اين واحد فوت كردند.
وي افزود: يك دستگاه اتوبوس ولوو در اتوبان شيراز ــ مرودشت با اتوبوس سرويس دانشگاه آزاد اسلامي برخورد كرد و بر اثر اين حادثه سه تن سر صحنه فوت كردند كه دو نفر آنها راننده و هويت يك نفر باقي مانده هنوز مشخص نيست كه دانشجوي واحد بوده است يا نه ولي 3 دانشجوي ذكر شده در بيمارستان فوت كرده‌اند.
وي همچنين تصريح كرد كه سرويس دانشگاه مربوط به بخش خصوصي بوده كه دانشگاه با آن قرارداد داشته است.
وي با بيان اينكه كليه دانشجويان بيمه حوادث بوده‌اند، گفت: هزينه درمان مصدومين از سوي دانشگاه پرداخت مي‌شود.
دكتر اسدي با بيان اينكه طبق اطلاعات رسيده اين حادثه به دليل خواب آلودگي راننده اتوبوس مسافربري رخ داده است، تصريح كرد: متاسفانه تاكنون از بيمارستان به ما اطلاع فوت 3 دانشجو را داده‌اند. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

doost4

عضو جدید
از سوي دانشگاه آزاد، كميته بررسي علل وقوع سانحه تصادف محور شيراز و برخورد با متخلفين تشكيل شد.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در پي حادثه تاسف آميز برخورد يك دستگاه اتوبوس در محور اصفهان به شيراز با يك دستگاه اتوبوس حامل دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات شيراز، رييس دانشگاه آزاد اسلامي ضمن ابراز تاسف عميق و همدردي با خانواده‌ سه دانشجوي از دست رفته و شفاي عاجل آسيب ديدگان، كميته‌اي را به رياست رييس منطقه يك دانشگاه آزاد اسلامي براي بررسي موضوع، پيگيري و برخورد قاطعانه با مقصران حادثه تشكيل داد.
اين كميته وظيفه دارد بر روند معالجه، ابراز همدردي با خانواده‌ آسيب ديدگان، ضمن همكاري با نيروي انتظامي و پليس، با مقصران اين حادثه برخورد كند.
گفتني است، اتوبوس حامل دانشجويان واحد علوم و تحقيقات فارس متعلق به بخش خصوصي بوده است و علت حادثه انحراف به چپ اتوبوس ديگر و برخورد به اتوبوس دانشجويان بوده است.

doost4

عضو جدید
در پي برخورد يك دستگاه اتوبوس مسافربري با اتوبوس حامل دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات شيراز كه صبح امروز رخ داد، بنا بر اعلام اورژانس تا كنون پنج تن كشته و 41 تن ديگر مجروح شدند.
محمدرضا رستگار ـ مدير روابط عمومي اورژانس شيراز ـ در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره جزييات اين حادثه، اظهار كرد: وقوع يك فقره تصادف دو دستگاه اتوبوس كه يكي از آن‌ها اتوبوس سرويس دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات شيراز بود در كيلومتر 10 جاده شيراز ـ اصفهان، در ساعت 6:50 به اورژانس گزارش شد و امدادگران به همراه 13 آمبولانس به محل مورد نظر اعزام شدند.
وي ادامه داد: امدادگران پس از حضور در محل، 43 مصدوم اين حادثه را به بيمارستان‌هاي «شهيد رجايي» و «نمازي» شيراز منتقل كردند كه حال چهار تن از سرنشينان اتوبوس حادثه ديده كه دانشجو هستند، بدحال گزارش شده بود كه دقايقي پيش دو تن از آن‌ها در بيمارستان جان باختند.
رستگار افزود: همچنين راننده اتوبوس مسافربري به همراه شاگردش و يك پيرزن نيز در دم جان باختند.
به گفته مدير روابط عمومي اورژانس شيراز، در زمان حادثه راننده اتوبوس مسافربري خواب آلود بوده كه اين موضوع منجر به رد شدن اتوبوس از گاردريل و ورود آن به لاين مخالف و برخورد آن با اتوبوس سرويس دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات شده است.
به گزارش ايسنا، در حالي كه اورژانس شيراز تعداد دانشجويان جان‌باخته در اين حادثه را دو تن اعلام مي‌كند، دكتر اسدي ـ رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات شيراز ـ به ايسنا گفت كه بر اثر اين تصادف سه دانشجوي پسر اين واحد فوت كرد‌ه‌اند.
وي با ابراز تاسف از وقوع اين سانحه و ابراز تسليت به خانواده دانشجويان فوت شده اظهار كرد: سرويس دانشگاه مربوط به بخش خصوصي بوده و دانشگاه با آن قرارداد داشته است. همچنين كليه دانشجويان بيمه حوادث بوده‌اند كه هزينه درمان مصدومان از سوي دانشگاه پرداخت مي‌شود.
همچنين پس از وقوع اين حادثه كميته بررسي علل وقوع سانحه تصادف به رياست رييس منطقه يك دانشگاه آزاد اسلامي جهت بررسي موضوع، پيگيري و برخورد قاطعانه با مقصران حادثه تشكيل شد.
اين كميته وظيفه دارد بر روند معالجه، ابراز همدردي با خانواده‌ آسيب ديدگان، ضمن همكاري با نيروي انتظامي و پليس، با مقصران اين حادثه برخورد كند.
به گزارش ايسنا، بر اساس اعلام پليس‌راه كشور در اين حادثه يك دستگاه اتوبوس بنز با يك دستگاه اتوبوس شهاب برخورد كرده است كه علت اوليه اين حادثه تجاوز به چپ از سوي راننده اتوبوس شهاب بوده است.
گفته مي‌شود دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات شيراز، مسافران اتوبوس بنز بوده‌اند.

آرمین پرنیان

عضو جدید
تسلیت

تسلیت

منم تسلیت میگم...امیدوارم دیگه شاهد این اتفاقات نباشیم...:cry::cry:

من از این حرص میخورم که از پارسال تا حالا بیش از چند بار به وضعیت ایمنی سرویس ها اعتراض کردیم و هیشکی نبود که بشنوه.اینم از عاقبتش...ناکام موندن جون ها و داغدار شدن خانواده ها...
کسی هس که بشنوه....؟؟؟؟مسئولی هست که درک کنه چه اتفاقی افتاده....؟؟؟؟:mad::mad:

برسان باده که غم روی نمود ای ساقی

این شبیخون بلا باز چه بود ای ساقی:(

M☼HAMMAD

عضو جدید

درود
من از آخرین پستی که در اینجا زدم، از خونه زدم بیرون و الان رسیدم !
بیمارستان های رجایی و نمازی رفتم شخصا
خانوم مخترع گفتن که دانشگاه احتمال خیلی زیاد فردا و پس فردا تعطیل هست و اینکه آمار کشته ها بیشتر از چیزی هست که اعلام شده
چرا ؟!
لیست دو بیمارستان رو جمع بزنید، تعدادی هستند که اسمشون توی لیست نیست !
چی شدن !؟
ما هم نمیدونستیم تا خبر رسید که 1 نفر دارالرحمه هست، اونجا بود که فهمیدیم بله، افرادی که در دم رفتند رو اصلا بیمارستان نیاوردند و مستقیم رفتند سردخانه !
تا زمانی که من رجایی بودم، 1 نفر اونجا فوتی داشتیم ( که بعدا به 2 نفر رسید ) بعدش هم توی نمازی 2 فر فوتی بود، که متاسفانه 1 نفرشون رو هیشکی نمیشناخت ( عکسش رو دیدیم )
1 کی از دوستان هم بد جور بود حالش نمازی ( کما )
خلاصه اینکه اوضاع افتضاح

قرار هست پس از مراسم یادبود عزیزان از دست رفته، تجمع و تحصن انجام بشه که از همین سایت اعلام میکنم خودم

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصادف مرگبار اتوبوس دانشجویان در جاده شیراز ـ اصفهان + تصاوير​
خروج یک دستگاه اتوبوس خط کرج ـ شیراز از مسیر خود که پس از تخریب گارد ریل به راه مخالف وارد شد و برخورد با اتوبوس حامل دانشجویان ـ که از شیراز به سمت مرودشت در حال حرکت بود ـ سبب برخورد شدید همراه با انفجار و منجر به مصدوم شدن 41 نفر و ...
در حادثه رانندگي صبح امروز بین دو دستگاه اتوبوس در مسير اصفهان به شيراز در کيلومتر 10 جاده شيراز ـ اصفهان در نقطه چشمه بيدي، شماری از دانشجویان جان خود را از دست دادند.
به گزارش خبرنگار «تابناک»، خروج یک دستگاه اتوبوس ـ که از کرج به سمت شیراز در حال حرکت بود ـ از مسیر خود و سپس تخریب گارد ریل توسط این اتوبوس و ورودش به مسیر مخالف، منجر به برخورد با اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات فارس ـ که از شیراز به سمت مرودشت در حال حرکت بود ـ شد که متاسفانه در اثر این برخورد، هفت نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند.
بر پایه این گزارش، بنا بر اعلام مرکز فوريت‏هاي پزشکي دانشگاه علوم پزشکي شيراز و همچنین گزارش‌های مردمی، بر اثر اين حادثه تاکنون سه تن از دانشجویان و راننده اتوبوس حامل آنها و همچنین سه تن از سرنشینان اتوبوس مقابل کشته و 37 نفر مصدوم این حادثه نیز به بيمارستان‏هاي شيراز انتقال داده شده‌اند.

مرکز اورژانس شيراز هم اعلام کرد: با توجه به اين که شماری از مصدومان توسط مردم و گروه‏هاي امدادي ديگر به بيمارستان‏ها انتقال داده شدند، احتمال افزايش آمار مصدومان هست. همچنین آخرین گزارش‌ها از شیراز حاکی از وخیم بودن حال دو تن از دانشجویان در این حادثه است.
گفتنی است، دانشگاه علوم تحقیقات استان فارس در فاصله 70 کیلومتری شمال شرق شیراز و در جاده سد درودزن قرار دارد که هر روز چند دستگاه اتوبوس وابسته به بخش خصوصی، کار جابجایی دانشجویان به شیراز و برعکس را انجام می‌دهند.
تکمیلی: بنا بر آخرین گزارش‌ها، شمار کشته شدگان حادثه رانندگی صبح امروز محور شیراز ـ اصفهان به پنج نفر افزایش یافت و مصدومان نیز 41 نفر اعلام شدند که در بیمارستان‌های شهید رجایی و نمازی شیراز بستری شده‌اند. البته مسئولان اورژانس فارس گفته‌اند که به دلیل وخامت حال برخی از مصدومان، احتمال افزایش تعداد کشته‌های این حادثه وجود دارد.
همچنین بر پایه گزارش پلیس راه محور جاده‌ای شیراز به اصفهان که بر اثر این حادثه بسته شده بود، اکنون باز شده و رفت‌وآمد در آن جریان دارد.
در عین حال، دکتر عبدالله جاسبی، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با ابراز تأسف عميق و همدردي با خانواده‌ سه دانشجوي از دست رفته و شفاي عاجل آسيب ديدگان، كميته‌اي را به رياست رئيس منطقه يك دانشگاه آزاد اسلامي براي بررسي موضوع، پيگيري و برخورد قاطعانه با مقصران حادثه تشكيل داد. اين كميته وظيفه دارد بر روند معالجه، ابراز همدردي با خانواده‌ آسيب ديدگان، ضمن همكاري با نيروي انتظامي و پليس، با مقصران اين حادثه برخورد كند.
همچنین سرهنگ احمدی، رئیس پلیس راه استان فارس در گفت‌وگوی تلفنی با ایسنا گفته است: علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است و نتایج آن در حال جمع بندی نهایی است و امید می‌رود تا ساعتی دیگر، علت این حادثه و نتیجه بررسی‌های کارشناسی حادثه منتشر شود.
صمد رجاء، معاون عمرانی استانداری فارس، حسن دلگشا مدیر کل آتش نشانی و دکتر ابوالفضل ‌هاشمی، جانشین اورژانس شیراز نیز در دقایق نخست حادثه با حضور در صحنه تصادف از نزدیک بر عملیات کمک‌رسانی نظارت می‌کردند.

http://tabnak.ir/fa/pages/index.php

As@di

عضو جدید
انا لـاـاـه وانا اليه راجعون

مسئله مهم اين هست كه چرا دانشگاه ازاد كه اين همه شهريه مي گيرد از سرويس هاي مناسب استفاده نمي كند مگر اين اقاي جاسبي مي خواهد چند سال عمر كند

As@di

عضو جدید

ضمن تسليت به تمامي خانواده داغديدگان علل خصوص خانواده هاي دانشجويان داغدار اين مطلب را مي خواهم به نمايندگي از كليه دانشجويان دانشگاه ازاد بگويم اقاي جاسبي اين شهريه هاي مارا صرف چه اموري مي كنيد كه حتي حاضر نيستيد سرويس هائي استاندارد در اختيار ما قرار دهيد واي بر شما كه اين قدر بي مسئوليتيد

hopeful

عضو جدید
منم تسلیت میگم...امیدوارم دیگه شاهد این اتفاقات نباشیم...:cry::cry:

من از این حرص میخورم که از پارسال تا حالا بیش از چند بار به وضعیت ایمنی سرویس ها اعتراض کردیم و هیشکی نبود که بشنوه.اینم از عاقبتش...ناکام موندن جون ها و داغدار شدن خانواده ها...
کسی هس که بشنوه....؟؟؟؟مسئولی هست که درک کنه چه اتفاقی افتاده....؟؟؟؟:mad::mad:

برسان باده که غم روی نمود ای ساقی

این شبیخون بلا باز چه بود ای ساقی:(

:evil::exclaim:اینها متاسفانه هیچ وقت عبرت نمیگیرن .بازم تسلیت می گم.:crying2:

raz85

عضو جدید
tasliyat

tasliyat

vaghean hichi nemitonam begam joz tasliyat be madar pedaraye ke shayad yek darsad ham ehtemal in hadesaro nemidam.khodaya tahamolesh sakhte komakeshon kon
:cry:

irainian

عضو جدید
بچه ها عاجزانه تقاضا دارم نگذارید خون انها پایمال شود باید اسدی و معاون به درد نخور او حسینی جواب پس دهند خواهش می کنم و یک زمان مشخص برای اعتصاب و اشوب و بیرون کردن اسدی از دانشگاه اعلام کنید یا حداقل برای اوردن اتوبوس های خوب
در ضمن عزیزان پتروشیمی بهترین اتوبوس را در اختیار کارکنان خود قرار داده و ماهی حدود 1.3 ملیون با اون در میاد برای راننده و قسط ماشین در صورتی که در این دانشگاه با این اتوبوس داغون وله اگر هم میخواهید روی جدول رفت و برگشت تو خود اتوبوس حساب کنید من قبلا حساب کردم در میاد 3.5 ملیون ببینید احتمالا همش تو جیب راننده نمیره چون خود رئیس دانشگاه از قیمت ها با خبره تو جیب من و شما وخدمات دانشگاه هم که نمیره پس میره تو جیب ...............

هستم اگر میروم
گر نروم نیستم

M☼HAMMAD

عضو جدید
بچه ها عاجزانه تقاضا دارم نگذارید خون انها پایمال شود باید اسدی و معاون به درد نخور او حسینی جواب پس دهند خواهش می کنم و یک زمان مشخص برای اعتصاب و اشوب و بیرون کردن اسدی از دانشگاه اعلام کنید یا حداقل برای اوردن اتوبوس های خوب
در ضمن عزیزان پتروشیمی بهترین اتوبوس را در اختیار کارکنان خود قرار داده و ماهی حدود 1.3 ملیون با اون در میاد برای راننده و قسط ماشین در صورتی که در این دانشگاه با این اتوبوس داغون وله اگر هم میخواهید روی جدول رفت و برگشت تو خود اتوبوس حساب کنید من قبلا حساب کردم در میاد 3.5 ملیون ببینید احتمالا همش تو جیب راننده نمیره چون خود رئیس دانشگاه از قیمت ها با خبره تو جیب من و شما وخدمات دانشگاه هم که نمیره پس میره تو جیب ...............

هستم اگر میروم
گر نروم نیستم

حسینی اومده نمازی، میگه دانشگاه خرج مراسم رو میده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفت میخواییم عصر گل بگیریم بریم خونه خونواده های داغدار !
آخه 1کی نیست بهش بگه وظیفشونه خرج مراسم رو بدن !
خداییش میخواستم خفش کنم