..::: همراه اول , ایرانسل , تالیا , رایتل , بررسی مشکلات , سوالات :::..

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من پیگیری نکنین سنگین تره
برای دوست من که اینطور بود
به جایی هم نرسید

حق با شماست
اینجور موقع ها پیگیری اثری . مورد همنم همینطوری شده .
پیگیری کردم هیچ نتیجه ای نداد
جالب اینکه همچنان ادامه داره .
رفتم مخابرات شکایت کردم ٰ‌اونام گفتم نامه بنویس . نوشتم هیچ تاثیری نداشت . مسلما بخاطر پولش نبود . خوشم نمیاد کسی ازم بزور بکنه و من نتونم کاری بکنم .
بی خیال شدم .
جالب اینکه همین الانم ادامه داره و از حسابم کم میشه !!!!
از چند میلیون مشترک همینطوری بدزدند کلی پول میشه .
دولتی همینه دیگه !!!
وقتی همراه اول میاد برای رقابت با ایرانسل همه ی طرح ها و برنامه های اونرو به مسخره ترین حالت ممکن تقلید میکنه.
وقتی ایرانسل اینترنت با سرعت دانلود 35 میده و این شرکت سرعتشو محدود کرده به ماکزیمم 7 کلی هم تبلیغات بالاش میکنه.
وقتی عین شرکت های درپیتی برا مشترکاش جایزه میزاره بجای اینکه خودشو ارتقا میده .
کمکم دزد هم میشه که شد .

ما که راضی نیستیم . موفت صاحبش ...

آخرین ویرایش:

ashima

عضو جدید
سلام دوستان اقا من يه سيم كارت ايرانسل دارم اون اوايل كه ايرانسل اومد خريدم حالا ميذارمش توي گوشي htc . گوشي سيم كارتمو نميشناسه . اما سيم كارتاي ديگه رو ميشناسه يكي راهنمايي كنه ممنون ميشم

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام دوستان اقا من يه سيم كارت ايرانسل دارم اون اوايل كه ايرانسل اومد خريدم حالا ميذارمش توي گوشي htc . گوشي سيم كارتمو نميشناسه . اما سيم كارتاي ديگه رو ميشناسه يكي راهنمايي كنه ممنون ميشم
اگه ایرانسلای دیگه رو میشناسه ببرید نمایندگی ایرانسل یه بسته بازگشت بهتون میده با سیمکارت ورژن جدید. درست میشه

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چند ماهی هست شاهد دزدی شارژ همراه اولم هستم که این مورد طی شکایتی که به مخابرات ارائه کردم تایید شد . از دوستان همراه اولی کسی مشکلی مثل مال من داره لطفا کامنت بذاره تا همه به این قضیه پی ببرند .
قضیه از این قراره که از دو ماه پیش تا بحال هر وقت از بسته های نامحدود 24 ساعته همراه اول استفاده میکنم علاوه بر اون 1000 تومن و 57 تومنی که برای فعال کردن بسته و اس ام اس فعال سازی میگیره مبلغی حدود 470 تومن هم کم میکنه که معلوم نیست مال کجاست !!!
این کار طی دو ماه گذشته برام تکرار شده و تابحال چند هزار تومنی از شارژمو سگ خور کرده . در صورتی که نه خارج از زمان تعرفه استفاده شده ، نه طرحی فعال شده و نه هیچ فعالیت دیگه ای !!:eek:

شماه همین مشکل رو دارین ؟

به گمونم شارژهایی که زده بود برگشته .
دیشب چند هزار تومنی به شارژم اضافه شده بود .
این یعنی اگه من پیگیری نمیکردم این مقدار برنمیگشت .
اینکه چرا باید این مقدار کم ببشه . از چند نفر کم شده ، چند نفر پیگیری کردند و به نتیجه رسیدند و چرا اطلاع رسانی و عذر خواهی انجام نشده سوالاتی هست که همچنان برام بی جواب مونده !!!!!!!!!!!

ture love

عضو جدید
سلام کسی نمیدونه چرا شبا از ایرانسل چرا نمیشه ب همراه اول پیام داد؟
مال شمام اینجوریه؟یا مشکل از خطمه؟لطفا راهنمایی کنید

HaMiD.TcI

مدیر تالار
یه بار سیمکارتتون رو روی یه گوشی دیگه تست کنید.
ببینید بقیه ی خطوط ایرانسل هم در محل شما همینطورین؟
اگه اینطور بود که ایراد از محلیه که توش قرار گرفتید و باید با 09377000000 از تط غیر ایرانسل یا با 700 و بعد عدد 0 رو شماره گیری کنید به اپراتور وصل شده و مشکلتون رو مطرح کنید.
اگر هم اینطور نیست یه بار سیمکارتتون رو در بیارید و با یه دستمال تمیزش کنید. اگه نشد سیمکارتو تعویض کنید

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام ....
mms رو باید خود شرکت فعال کنه یا می تونیم خودمون پیام بفرستیم تا فعال شه ...
من روزی که خط ام رو خریدم فرم فعال سازی mms رو هم پر کردم ولی الان که mms ارسال می کنم ارسال نمیشه ...
بعد در مورد هزینه های mms با خطوط ایرانسل کمی توضیح بفرمایید ...
با تشکر.

HaMiD.TcI

مدیر تالار
به احتمال زیاد شما هنوز تنظیمات mms رو روی گوشیتون ذخیره نکردید
برای اطلاعات کامل به اینجا مراجعه کنید.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
به احتمال زیاد شما هنوز تنظیمات mms رو روی گوشیتون ذخیره نکردید
برای اطلاعات کامل به اینجا مراجعه کنید.

چرا این تنظیمات رو فعال کردم ولی بازم ارسال نشد ...
احتمالا باید برم فرم فعال سازیش رو دوباره پر کنم ....

yare66

عضو جدید
سلام
من سیم کارت ایرانسلم جدیدا که استعلام میگیرم برای اعتبار..با *140*1# که میزنم میگه شما مشترک پرداخت ماهیانه هستیدو...
ولی با *141*1# که استعلام میگیرم حالت عادیه اعتبار باقیموندرو میگه...
به نظرتون مشکلش چیه؟ چرا دو حالت متفاوت رو اعلام میکنه؟

mirror_life2006

عضو جدید
سلام
من سیم کارت ایرانسلم جدیدا که استعلام میگیرم برای اعتبار..با *140*1# که میزنم میگه شما مشترک پرداخت ماهیانه هستیدو...
ولی با *141*1# که استعلام میگیرم حالت عادیه اعتبار باقیموندرو میگه...
به نظرتون مشکلش چیه؟ چرا دو حالت متفاوت رو اعلام میکنه؟

ماله منم اینطوری شده مشکل از شبکه هست اختلال پیش اومده درست میشه

asmoon23

عضو جدید
سلام.حدود 6 سال پیش سیمکارت ایرانسل خریدم.اون موقع به سیمکارت ها رو به نام نمیزدن.حالا سیمکارت دست خودم نیست و در اختیار کسی هست که برای دیگران ایجاد مزاحمت میکنه.میخواستم بدونم امکانش هست بدونم این سیمکارت به نام کسی هست یا نه؟اگر به نام کسی نباشه میشه به نام خودم بزنم؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام.حدود 6 سال پیش سیمکارت ایرانسل خریدم.اون موقع به سیمکارت ها رو به نام نمیزدن.حالا سیمکارت دست خودم نیست و در اختیار کسی هست که برای دیگران ایجاد مزاحمت میکنه.میخواستم بدونم امکانش هست بدونم این سیمکارت به نام کسی هست یا نه؟اگر به نام کسی نباشه میشه به نام خودم بزنم؟

با سلام
سیمکارت های ایرانسل بعد از اون دوره دو حالت داشتند. یا اینکه باید به دفاتر دماتی مراجعه کرده و به نام زده میشدند یا اینکه میسوختند.
پس اگه هنوز اون سیمکارت روشنه به نام کسی هست

HaMiD.TcI

مدیر تالار
فرق اعتباری همراه اول با ایرانسل در مصرف شارژ چیه؟

هرکدام یه سری مزیت خاص دارند
میتونید به سایت این دو اپراتور برای اطلاع از تعرفه ها مراجعه کنید

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقاااااااااا کمک من یه مشکلی برام پیش اومده
من اینترنتی از یه سایتی 2تا شارژ ایرانسل میخواستم بخرم ولی اشتباهی همراه اول خریدم:D حالا بماند دیگه حواسم کجا بود
حالا اون اعتبارارو دادم به یکی اونم جاش ایرانسل بهم داد مشکل من حل شد ولی دوستم زنگ زده میگه اعتبارارو استفاده نکردم چون وقتی شارژ میکنه ارور میده به 444 هم زنگ زده اشغال تشریف دارشتن، حالا چه جوری میشه اون شارژارو زنده کرد؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
آقاااااااااا کمک من یه مشکلی برام پیش اومده
من اینترنتی از یه سایتی 2تا شارژ ایرانسل میخواستم بخرم ولی اشتباهی همراه اول خریدم:D حالا بماند دیگه حواسم کجا بود
حالا اون اعتبارارو دادم به یکی اونم جاش ایرانسل بهم داد مشکل من حل شد ولی دوستم زنگ زده میگه اعتبارارو استفاده نکردم چون وقتی شارژ میکنه ارور میده به 444 هم زنگ زده اشغال تشریف دارشتن، حالا چه جوری میشه اون شارژارو زنده کرد؟
چه اروری؟
دقت کنید که کد شارژتون درسته
اگه مشکلی بود با 444 تماس بگیرید و شماره سریال شارژتون رو بدین. واستون شارژ میکنه
اگه هم قبلا" شارژ شده باشه
زمان شارژ و 4 شماره ی آخر شارژ کننده رو میگه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: !ala

عسل گلی

عضو جدید
سلام

یکی مزاحم همسردوستم میشه,وهمسرش راضی نمیشه بره شکایت کنه به نوعی ازمزاحمت خانمه راضیه دیگه:D
دوستم شماره تلفن مزاحمروداره بنظرتون چطورمیتونه بفهمه اون کیه

اگه اینجاجای مطرح کردن این سوال نبودببخشید

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام

یکی مزاحم همسردوستم میشه,وهمسرش راضی نمیشه بره شکایت کنه به نوعی ازمزاحمت خانمه راضیه دیگه:D
دوستم شماره تلفن مزاحمروداره بنظرتون چطورمیتونه بفهمه اون کیه

اگه اینجاجای مطرح کردن این سوال نبودببخشید

شکایت صاحب خط برای مزاحمت به مرجع قضایی.
مرحله ی اول تذکر به فرد مزاحم
مرحله ی دوم جریمه و صلب امتیاز خط
مرحله ی سوم معرفی به دادگاه

در تمام این مراحل هویت فرد مزاحم فقط و فقط به دستور قاضی فاش میشه. در غیر اینصورت نمیشه کاری کرد.
نام مالک تلفن جزو یکی از موارد ذکر شده در قوانین حریم خصوصی شرکت مخابرات هست و به این آسونیا فاش نمیشه.

sasams

عضو جدید
شکایت صاحب خط برای مزاحمت به مرجع قضایی.مرحله ی اول تذکر به فرد مزاحممرحله ی دوم جریمه و صلب امتیاز خطمرحله ی سوم معرفی به دادگاهدر تمام این مراحل هویت فرد مزاحم فقط و فقط به دستور قاضی فاش میشه. در غیر اینصورت نمیشه کاری کرد.نام مالک تلفن جزو یکی از موارد ذکر شده در قوانین حریم خصوصی شرکت مخابرات هست و به این آسونیا فاش نمیشه.
سلاماگه شماره مزاحمه ایرانسل باشه به این سادگی ها ( حتی با شکایت ) نمیشه به جایی رسید مگر...مگر اینکه از دستهای پشت پرده کمک بگیری و خودت به کمک دفاتر ارتباطی و یا نمایندگی های ایرانسل اسمش رو گیر بیاری ( ..ر میزی)من خودم کشیدم که میگم.یه سال طرف مزاحم بوده و یازده ماه می شده که من شاکی بودم و البته با این تفاوت که من مثل دوست شما راضی نبودمخلاصه هر وقت احضاریه برا یارو میرفت ، نمی اومد.خودم آدرسش رو گیر آوردم و با وجودی که راضی نبودم ( و در واقع مجبور شدم ) بلایی به سرش آوردم که فکر نکنم دیگه مزاحم کسی بشهالبته مزاحمت برای من اول از نوع بد نبود ولی با گذشت زمان تبدیل به فحش و اس ام اس بدجور شده بود. (چاره ای برام نمونده بود)اگه مجبور شدی خودت اقدام کن

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلاماگه شماره مزاحمه ایرانسل باشه به این سادگی ها ( حتی با شکایت ) نمیشه به جایی رسید مگر...مگر اینکه از دستهای پشت پرده کمک بگیری و خودت به کمک دفاتر ارتباطی و یا نمایندگی های ایرانسل اسمش رو گیر بیاری ( ..ر میزی)من خودم کشیدم که میگم.یه سال طرف مزاحم بوده و یازده ماه می شده که من شاکی بودم و البته با این تفاوت که من مثل دوست شما راضی نبودمخلاصه هر وقت احضاریه برا یارو میرفت ، نمی اومد.خودم آدرسش رو گیر آوردم و با وجودی که راضی نبودم ( و در واقع مجبور شدم ) بلایی به سرش آوردم که فکر نکنم دیگه مزاحم کسی بشهالبته مزاحمت برای من اول از نوع بد نبود ولی با گذشت زمان تبدیل به فحش و اس ام اس بدجور شده بود. (چاره ای برام نمونده بود)اگه مجبور شدی خودت اقدام کن

به خاطر همین کارا بود که دیگه دفاتر خدمات ارتباطی قابلیت مشاهده ی مشخصات صاحب خط رو ندارند

.SHaDi

عضو جدید
من شارژ همراه اول گرفتم جای رمزشو بد پاک کردم
عدد رمزش کلا پاک شد دیده نمیشه..
کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟؟

fatima0

عضو جدید
سلام به برو امور مشترکین همراه اول سریالشو بگو رمزو میدن البته کارت شارژ باید داشته باشی