هماهنگ و هم گام برای ارشد 95

شیمیست عکاس

عضو جدید
توصیه برای روزهای آخر:
سعی کنید تو محیط آروم باشید.ازمهمونی رفتن و مهمونی دادن تو دو سه روز آخر خودداری کنید.
مطلب جدید نخوید و فقط قدیمی ها رو دوره کنید. و روز آخر ترجیحا درسی رو دوره کنید که بهش تسلط بیشتری دارید.
روز آخر ظهر نخوابید تا شب زود خوابتون ببره.
روز آخر حداکثر تا ساعت 5غروب درس بخونید و بعدش یکی دو ساعت به یک مکان معنوی برید و با خدا خلوت کنید و ازش بخواید تا فقط خودش نتیجه زحمات شما رو به بهترین شکل ممکن که به صلاحتونه بهتون بده.
قبل از اینکه بخوابید،چند تا مداد و خود کار و پاک کن و تراش با کارت آزمون و کارت ملی یا شناسنامه تون و حاضر کنید.
شب حتما زود بخوابید و از بیدار موندن ودرس خوندن خودداری کنید.چون آزمون،تستی هست و برای این نوع امتحان به تمرکز کافی احتیاج هست.
صبح با انرژی از خواب بیدارشید و و مدادو کارت و ...رو برداریدو با آرامش به حوزه امتحانیتون برید.
صندلیتونو که پیدا کردید همونجا بشینید و از را ه رفتن و پرسه زدن تو راهروهای حوزه امتحان خودداری کنید.
تا شروع شدن آزمون از حرف زدن های اضافی با بغل دستی هاتون خودداری کنید و با یاد و نام خداآزمون وشروع کنید.
به ترتیب دفترچه سوالات برید جلو.
حتما برای تنظیم زمان یه ساعت مچی به همراه داشته باشید.
هرده سوال یکبار سوالهار وبا جوابها چک کنیدکه جوابهارو به درستی و سر جای خودشون تو پاسخنامه وارد کرده باشید.
درنهایت برای هم شما عزیزان آزمون خوبی رو آرزومندم.

آخرین ویرایش:

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
[h=1]اطلاعيه مهم سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص تعويق زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد سال 1393 [/h]
1392/11/15
براساس گزارشات واصله در رابطه با شرايط نامساعد جوي در اغلب استانهاي كشور و درخواست داوطلبان و خانواده­ هاي محترم آنان، مسؤولين محترم استاني، نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي و هماهنگي بعمل آمده با وزارت محترم كشور در رابطه با عدم امكان حضور داوطلبان يا مشكلات حضور به موقع در حوزه­ هاي امتحاني، سازمان سنجش آموزش كشور به منظور رفاه حال داوطلبان ترتيبي اتخاذ نمود تا آزمون كارشناسي ارشد سال 1393 به ترتيب طي روزهاي چهارشنبه 23 ، پنج­شنبه 24 و جمعه 25 بهمن­ ماه برگزار گردد. اطلاعيه تكميلي اين سازمان ساعت 14 روز شنبه 19 بهمن­ ماه از طريق سايت سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
اطلاعيه مهم سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص تعويق زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد سال 1393

1392/11/15
براساس گزارشات واصله در رابطه با شرايط نامساعد جوي در اغلب استانهاي كشور و درخواست داوطلبان و خانواده­ هاي محترم آنان، مسؤولين محترم استاني، نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي و هماهنگي بعمل آمده با وزارت محترم كشور در رابطه با عدم امكان حضور داوطلبان يا مشكلات حضور به موقع در حوزه­ هاي امتحاني، سازمان سنجش آموزش كشور به منظور رفاه حال داوطلبان ترتيبي اتخاذ نمود تا آزمون كارشناسي ارشد سال 1393 به ترتيب طي روزهاي چهارشنبه 23 ، پنج­شنبه 24 و جمعه 25 بهمن­ ماه برگزار گردد. اطلاعيه تكميلي اين سازمان ساعت 14 روز شنبه 19 بهمن­ ماه از طريق سايت سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد

صدور مجدد کارت برای داوطلبان ارشد 93 سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: آزمون کار‌شناسی ارشد سال ۹۳ در روزهای ۲۳ تا ۲۵ بهمنماه برگزار می‌شود و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به اطلاعیه روز شنبه ۱۹ بهمن از نحوه صدور کارت جدید مطلع شوند.
به گزارش ایلنا، سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون کار‌شناسی ارشد سال ۹۳ به دلیل شرایط بد جوی داوطلبان باید برای آزمون کار‌شناسی ارشد سال ۹۳ دوباره کارت ورود به جلسه دریافت کنند و برای داوطلبان کارت جدید صادر خواهد شد. اطلاعیه صدور کارت و تغییرات احتمالی برای آزمون کار‌شناسی ارشد سال ۹۳ ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۹ بهمن ماه منتشر می‌شود و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سنجش از چگونگی دریافت کارت جدید مطلع شوند. آزمون کار‌شناسی ارشد سال ۹۲ قرار بود در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن برگزار شود که به دلیل شرایط جوی و بدی آب و هوا در بیشتر استان‌های کشور، یک هفته به تعویق افتاد و در روزهای ۲۳، ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه برگزار می‌شود. در این دوره از آزمون ۹۵۰ هزار و ۹۴۳ داوطلب در ۱۳۶ کد رشته شرکت کردند

شیمیست عکاس

عضو جدید
سوالات و جوابهای تشریحی تجزیه 91

سوالات و جوابهای تشریحی تجزیه 91

سلام دوستان.این لینک سوالا و جوابای تشریحی شیمی تجزیه 91 هست که از کتاب مدرسان شریف براتون عکس گرفتم .شما باید رو این لینک کلیک کنید تا یه صفحه بازشه.بعدش باید روی دانلود رایگان با سرعت پایین کلیک کنید تا این فایل براتون باز شه.

http://uploadboy.com/drzgcp7dk18w.html

آخرین ویرایش:

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام
اطلاعیه جدید
سازمان سنجش آموزش كشور ضمن‌ تبريك ايام‌الله دهه مبارك فجر و سي‌وپنجمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و آرزوي‌ موفقيت‌ براي‌ داوطلبانيكه درآزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌) سال 1393 و همچنين‌ نوزدهمين دوره‌ المپياد علمي‌ دانشجويي‌ كشور ثبت‌نام‌ نموده‌اند بدينوسيله به اطلاع مي رساند باتوجه به شرايط نامساعد جوي در اغلب استانهاي كشور در طول هفته گذشته بنابه درخواست داوطلبان، خانواده هاي محترم آنان و مسئولين محترم استاني مبني بر عدم امكان حضور و يا مشكلات حضور بموقع داوطلبان در جلسه آزمون، زمان برگزاري آزمون تغيير يافته است. لذا ضمن تشكر و قدرداني از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي، واحدها و مراكز دانشگاه آزاد اسلامي، مراكز دانشگاه پيام نور، ارگانهاي نظامي، انتظامي و امنيتي و ... كه در برگزاري اين آزمون در هفته جاري همكاري صميمانه‌اي دارند، و پوزش از داوطلباني كه تغيير زمان برگزاري آزمون باعث ايجاد مشكلاتي براي آنان شده، توجه‌ داوطلبان‌ گرامي‌ را به‌ موارد ذيل‌ معطوف‌ مي‌دارد.
الف‌- برگزاري آزمون و پرينت كارت شركت در آزمون
آزمون براي ‌136 كدرشته‌‌ امتحاني‌ در نوبت صبح و بعدازظهر روزهاي چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه‌ 23، 24 و 25 بهمن‌ماه سال 1392 و براساس اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون رشته امتحاني مربوط برگزار خواهد شد. داوطلبان‌ متقاضي‌ هر يك‌ از كدرشته‌هاي امتحاني‌ لازم‌ است‌ به نشاني مندرج بر روي كارت شركت در آزمون مراجعه نمايند. شهرستان محل برگزاري آزمون داوطلبان با توجه به استان محل اقامت آنان به شرح جدول شماره 1 مي‌باشد.
لازم به توضيح است كارتهاي پرينت شده قبلي (كارتهايي كه در هفته قبل داوطلبان پرينت نموده اند) به هيچ وجه معتبر نيست (باطل مي باشد) و داوطلبان بايستي مجدداً اقدام به پرينت كارت ورودي خود نمايند. بدين منظور داوطلبان مي توانند از بعدازظهر روز يكشنبه 20/11/92 براي مشاهده و پرينت كارت به سايت سازمان به آدرس www.sanjesh.org مراجعه نمايند. داوطلبان لازم است براساس مشخصات شناسنامه‌اي (نام‌، نام‌خانوادگي، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد رهگيري) نسبت به پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت جديد شركت در آزمون و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. لذا كليه داوطلبان بايستي شخصاً براي پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
نکاتی چند در راستای بهبود عملکرد در جلسه کنکور

نکاتی چند در راستای بهبود عملکرد در جلسه کنکور

دوست گلم نکاتی که به ذهنم میرسه رو بیان می کنم، امیدوارم مفید واقع بشه؛
البته این موارد رو قبل از خواندن نکات در نظر داشته باشید:
اینها نظرات شخصی من است که البته شخصا تلاش بر آن داشته ام که نظراتم منطبق بر عقل و علم باشد.
در هر صورت ممکن است شما با این موارد راحت نباشید و راهکارهای خاص و بهتری برای خود داشته باشید.
و در نهایت اینکه، نثر رسمی را کنار گذاشته و مطلب را با ادبیات خودمانی و به شوخی بیان خواهم نمود،
که امید است به شوخی بیان نمودن مطلب، سبب بی اهمیت جلوه نمودن آن نگردد
و مطمئن باشید در هر یک از موضوعات که بنظر ساده می رسد، دلیلی علمی وجود دارد
که حتما دانشمندان عزیز بدان آگاه هستند و از بیان آنها صرف نظر می گردد.

۱/ صبح که از خواب پا میشی، واسه یه بار هم که شه، اول یه آبی به دست و صورتت بزن،
بعد بشین سر سفره
یه بار فقط! صبحونه که نوش کردی، مثل بچه آدم پاشو برو حموم.
جون هر کی دوس داری فلسفه نباف که سرده، سرما میخورم، کثیف نیستم که،
همین دو ماه پیش بود از حموم در اومدم! یادش بخیر، انگار دیروز بود
از حموم که در اومدی، و خشک شدی، دوباره مثل بچه خوب که حالا مثل ماه شده،
میشینی صبحانه میخوری! جان؟ مگه ... ؟؟ نیستی؟
بخور عسلم ضرر نمی کنی،
عسل هم بخور، حداقل اگه خودت رتبه نیاوردی، قار و قور شکمت مزاحم بقیه ی دانشمند ها نمیشه
شکمم سنگین میشه و رژیم دارم و هیکلم خراب میشه هم نداریم
نون و پنیر و عسل و این چیزا شکم مورچه رو هم سنگین نمیکنه، چه برسه به یه دانشمند
اگه فقط یه بار صبونه بخوری، نرسیده به حوزه گشنت میشه، نگی نگفتم، بیای اونجا بگی شکلاتت رو نصف میکنی

۲/ بعد از اینکه خوردی، رفتی حموم و مثل ماه شدی و دوباره اومدی خوردی،
نوبت می رسه به لباس پوشیدن، از همه مهمتر جوراب هست
یه جورابی نپوشی پاتو بخوارونه یا تنگ باشه،
خون به پات نرسه، آخه بعضیا با پاشون فکر می کنن
لباس تنگ نپوش، نمی خواد خوشتیپ باشی،
یه روز کنکور رو .... لباس گل و گشاد بپوش.
از خونه که می خوای بیای بیرون، به ماردت، پدرت هم اطاقیت یا اگه تنهایی به دیوار اطاقت یا بالش و رختخوابت میگی:
فارغ از نتیجه ای که میگیرم، سپاسگزارم که این مدت کمک کردین برای هدفم تلاش کنم
و از این سوسول بازیا،
حتما بگو، هم طرفت حال میکنه، هم مغز خودت حال میکنه که چقد مودب و قدردانم من، فارغ از نتیجه

۳/ نه اینقدر زود راه بیفت که بری دو ساعت واسی اونجا .... لرزه بزنی و قندیل ببندی،
نه اینقدر دیر که گریه کنی تا رات بدن
اگه هم زود رسیدی نرو توی جمع دوستان و آشنایان، برو واسه خودت قدم بزن، آواز بخون، سیگار نکشیاا
بعد کنکور میشه گپ زد، حرف زدن با آشناها غالب اوقات باعث استرس یا ناراحتی میشه!
همه مثل من نیستن که دلقک باشن و بخندوننت، آدما به هم میرسن معمولا از بدبختیشون میگن،
آی دیشب خوابم نبرد، می خواست زلزله بیاد، کاش یه هفته دیرتر برگزار میشد،
کاش این مبحث رو میخوندم، تو خوندی؟ میترکونی؟ رتبه یکی دیگه، خررر خون!
از همین حرفاااا
نشنو این حرفارو، برو تنهایی واسه خودت .... تا در حوزه وا شه
مثل .... هل بدیم بریم تو، خوب یه وقت جا تموم میشه، نترس هل بده

۴/ نشستی سر صندلیت، اینقدر قر قر نکن، صندلیم سیخ داره، پایه نداره، درد داره،
آفتاب میفته، ضد آفتاب نزدم، پوستم حساسه، سرده، گرمه، قر نزن خوب
فک کن اومدی جهنم، خوبه؟
هتل نیست که، همینه که هست، نمی خوای پاشو برو سال دیگه بیا
اگه نشستی دیگه قر نزن، بیین راحتت کنم، یهو کولر روشن کردن جای بخاری، بقل دستیت آواز خر در چمن میخونه
یا هر چی، تو به چیز! هم حساب نکن، کنکورت رو بده فقط. قر قر نکن

۵/دفترچه رو دادن، ، تا گفتن میتونید بردارید، مثل ندید بدیدا شیرجه نزن رو دفترچه،
همش مال خودته

قشنگ دفترچه رو بردار بزار رو دسته صندلیت، بازش نکن، چشماتو یه لحظه ببند
و حس خوبی که دیگه به ندرت توی زندگی نصیبت میشه رو با همه وجود احساس کن!
بیشتر توضیح نمی دم اینجاشو، خودت اونموقع می فهمی چی میگم اگه یه دقیقه دیرتر دفترچه رو برداری!

۶/ چیه؟ چرا چشات چهار تا شده؟ سوالا سخته؟
از ۵ تای اول یه دونه هم جواب ندادی؟
فکر میکردی همه رو میزنی این درس؟
آخی. تموم شد دیگه، پاشو برو خونه، اگه دختری خونه شوهر، اگه پسری سربازی
هوووووووووو، کجا میری؟ شوخی کردم، عسلم، بقیه ی سوالا رو هم نگا کن، یکی یکی. مگه قرار بوده ۵ تا اولو حتما بزنی ؟
خوب ۵ تا سوا آخر رو جواب میدی! اول و آخرش که امتیازش فرق نمیکنه تو یه درس
خیالت راحت، همه مثل خودت منگن الان، اونام آدمن دیگه، نه ... نه مریخی

سوالا رو جواب بده، سربازی خبری نیست، شهور هم به این راحتی پیدا نمیشه، پیدا میشد که بیکار بودی ارشد بخونی؟ (شوخی)

۷/ یه ساعت از کنکور گذشته، ۱۰ دقیقه است هنگ کردی رو یه سوال؟ همین یکی مهمه؟
بقیه هیچی؟ اصلا نمی خوای قبول شی نه؟ فقط میخوای این سوال رو حل کنی بگی خیلی باهوشی؟
... نشو دانشمند بزرگ قدر، ندیدی بعضی از سوالا توی کتاب های مختلف بعد از یک سال،
اساتید خودشون نتونستن حل کنن؟ هر کودوم یه گزینه رو گفتن؟
حالا تو سر جلسه می خوای حلش کنی؟
شایدم تونستی، حل کن، آفرین
اگه خواستی ازش رد بشی اما نتونستی، پاتو بلرزون! پا نشی قر بدی، برقصی، نه آبجی، نه برادر، بشین،
منظورم اینه که پاتو یکم همونجور که نشتی بلرزون تا خون بیشتر بیاد سمت پات، مخت ول کنه سوال رو!

۸/ از همین حرفا دیگه، خیلی نکات ریز و درشت هست که خودت می دونی، اینارو هم میدونستی،
اینجوری گفتم که کمی بخندیم با هم

برات آرزوی موفقیت و سلامتی دارم کنکوری جونم

منبع:مانشت

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
و اما من

و اما من

سلام
بچه ها حتما خوب بخوابید و خوبتر صبحانه بخورید.
هز ساعت 8 تا 8:30 هم که سر جلسه بیکارین،میتونین یه صبحانه کوچولوی دیگه هم بخورین.کم حجم ولی مقوی.
مواظب شکلات و چیزای نوچ هم باشین که برگه پاسخنامه نوچ نشه و.....
موفق باشین.

شیمیست عکاس

عضو جدید
عالیییییییییییییییییییی بوووووووووووووووووود فرزانه جان.خیلی مفید بود.واقعا مررررررررررررررررررسی

دوست گلم نکاتی که به ذهنم میرسه رو بیان می کنم، امیدوارم مفید واقع بشه؛
البته این موارد رو قبل از خواندن نکات در نظر داشته باشید:
اینها نظرات شخصی من است که البته شخصا تلاش بر آن داشته ام که نظراتم منطبق بر عقل و علم باشد.
در هر صورت ممکن است شما با این موارد راحت نباشید و راهکارهای خاص و بهتری برای خود داشته باشید.
و در نهایت اینکه، نثر رسمی را کنار گذاشته و مطلب را با ادبیات خودمانی و به شوخی بیان خواهم نمود،
که امید است به شوخی بیان نمودن مطلب، سبب بی اهمیت جلوه نمودن آن نگردد
و مطمئن باشید در هر یک از موضوعات که بنظر ساده می رسد، دلیلی علمی وجود دارد
که حتما دانشمندان عزیز بدان آگاه هستند و از بیان آنها صرف نظر می گردد.

۱/ صبح که از خواب پا میشی، واسه یه بار هم که شه، اول یه آبی به دست و صورتت بزن،
بعد بشین سر سفره
یه بار فقط! صبحونه که نوش کردی، مثل بچه آدم پاشو برو حموم.
جون هر کی دوس داری فلسفه نباف که سرده، سرما میخورم، کثیف نیستم که،
همین دو ماه پیش بود از حموم در اومدم! یادش بخیر، انگار دیروز بود
از حموم که در اومدی، و خشک شدی، دوباره مثل بچه خوب که حالا مثل ماه شده،
میشینی صبحانه میخوری! جان؟ مگه ... ؟؟ نیستی؟
بخور عسلم ضرر نمی کنی،
عسل هم بخور، حداقل اگه خودت رتبه نیاوردی، قار و قور شکمت مزاحم بقیه ی دانشمند ها نمیشه
شکمم سنگین میشه و رژیم دارم و هیکلم خراب میشه هم نداریم
نون و پنیر و عسل و این چیزا شکم مورچه رو هم سنگین نمیکنه، چه برسه به یه دانشمند
اگه فقط یه بار صبونه بخوری، نرسیده به حوزه گشنت میشه، نگی نگفتم، بیای اونجا بگی شکلاتت رو نصف میکنی

۲/ بعد از اینکه خوردی، رفتی حموم و مثل ماه شدی و دوباره اومدی خوردی،
نوبت می رسه به لباس پوشیدن، از همه مهمتر جوراب هست
یه جورابی نپوشی پاتو بخوارونه یا تنگ باشه،
خون به پات نرسه، آخه بعضیا با پاشون فکر می کنن
لباس تنگ نپوش، نمی خواد خوشتیپ باشی،
یه روز کنکور رو .... لباس گل و گشاد بپوش.
از خونه که می خوای بیای بیرون، به ماردت، پدرت هم اطاقیت یا اگه تنهایی به دیوار اطاقت یا بالش و رختخوابت میگی:
فارغ از نتیجه ای که میگیرم، سپاسگزارم که این مدت کمک کردین برای هدفم تلاش کنم
و از این سوسول بازیا،
حتما بگو، هم طرفت حال میکنه، هم مغز خودت حال میکنه که چقد مودب و قدردانم من، فارغ از نتیجه

۳/ نه اینقدر زود راه بیفت که بری دو ساعت واسی اونجا .... لرزه بزنی و قندیل ببندی،
نه اینقدر دیر که گریه کنی تا رات بدن
اگه هم زود رسیدی نرو توی جمع دوستان و آشنایان، برو واسه خودت قدم بزن، آواز بخون، سیگار نکشیاا
بعد کنکور میشه گپ زد، حرف زدن با آشناها غالب اوقات باعث استرس یا ناراحتی میشه!
همه مثل من نیستن که دلقک باشن و بخندوننت، آدما به هم میرسن معمولا از بدبختیشون میگن،
آی دیشب خوابم نبرد، می خواست زلزله بیاد، کاش یه هفته دیرتر برگزار میشد،
کاش این مبحث رو میخوندم، تو خوندی؟ میترکونی؟ رتبه یکی دیگه، خررر خون!
از همین حرفاااا
نشنو این حرفارو، برو تنهایی واسه خودت .... تا در حوزه وا شه
مثل .... هل بدیم بریم تو، خوب یه وقت جا تموم میشه، نترس هل بده

۴/ نشستی سر صندلیت، اینقدر قر قر نکن، صندلیم سیخ داره، پایه نداره، درد داره،
آفتاب میفته، ضد آفتاب نزدم، پوستم حساسه، سرده، گرمه، قر نزن خوب
فک کن اومدی جهنم، خوبه؟
هتل نیست که، همینه که هست، نمی خوای پاشو برو سال دیگه بیا
اگه نشستی دیگه قر نزن، بیین راحتت کنم، یهو کولر روشن کردن جای بخاری، بقل دستیت آواز خر در چمن میخونه
یا هر چی، تو به چیز! هم حساب نکن، کنکورت رو بده فقط. قر قر نکن

۵/دفترچه رو دادن، ، تا گفتن میتونید بردارید، مثل ندید بدیدا شیرجه نزن رو دفترچه،
همش مال خودته

قشنگ دفترچه رو بردار بزار رو دسته صندلیت، بازش نکن، چشماتو یه لحظه ببند
و حس خوبی که دیگه به ندرت توی زندگی نصیبت میشه رو با همه وجود احساس کن!
بیشتر توضیح نمی دم اینجاشو، خودت اونموقع می فهمی چی میگم اگه یه دقیقه دیرتر دفترچه رو برداری!

۶/ چیه؟ چرا چشات چهار تا شده؟ سوالا سخته؟
از ۵ تای اول یه دونه هم جواب ندادی؟
فکر میکردی همه رو میزنی این درس؟
آخی. تموم شد دیگه، پاشو برو خونه، اگه دختری خونه شوهر، اگه پسری سربازی
هوووووووووو، کجا میری؟ شوخی کردم، عسلم، بقیه ی سوالا رو هم نگا کن، یکی یکی. مگه قرار بوده ۵ تا اولو حتما بزنی ؟
خوب ۵ تا سوا آخر رو جواب میدی! اول و آخرش که امتیازش فرق نمیکنه تو یه درس
خیالت راحت، همه مثل خودت منگن الان، اونام آدمن دیگه، نه ... نه مریخی

سوالا رو جواب بده، سربازی خبری نیست، شهور هم به این راحتی پیدا نمیشه، پیدا میشد که بیکار بودی ارشد بخونی؟ (شوخی)

۷/ یه ساعت از کنکور گذشته، ۱۰ دقیقه است هنگ کردی رو یه سوال؟ همین یکی مهمه؟
بقیه هیچی؟ اصلا نمی خوای قبول شی نه؟ فقط میخوای این سوال رو حل کنی بگی خیلی باهوشی؟
... نشو دانشمند بزرگ قدر، ندیدی بعضی از سوالا توی کتاب های مختلف بعد از یک سال،
اساتید خودشون نتونستن حل کنن؟ هر کودوم یه گزینه رو گفتن؟
حالا تو سر جلسه می خوای حلش کنی؟
شایدم تونستی، حل کن، آفرین
اگه خواستی ازش رد بشی اما نتونستی، پاتو بلرزون! پا نشی قر بدی، برقصی، نه آبجی، نه برادر، بشین،
منظورم اینه که پاتو یکم همونجور که نشتی بلرزون تا خون بیشتر بیاد سمت پات، مخت ول کنه سوال رو!

۸/ از همین حرفا دیگه، خیلی نکات ریز و درشت هست که خودت می دونی، اینارو هم میدونستی،
اینجوری گفتم که کمی بخندیم با هم

برات آرزوی موفقیت و سلامتی دارم کنکوری جونم

منبع:مانشت

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام بر همه دوستان گل

ان شاء الله همه تون کنکور رو عالی جواب داده باشید .... :gol::gol::gol::gol::gol::gol:

شیمیست عکاس

عضو جدید
الان حدود نه شبه.شب کنکور شیمی.دوستای گلم واسه همه تون آرزوی موفقیت و آرامش دارم.شب به ایه الکرسی بخونید بخوابید.خیلی تو ارامش موثره.البته خود من تقریبا ارومم.ولی یه کوچولو استرس شاید طبیعی باشه واسه خیلیا.زود بخوابید تا سر حال پاشید.دوستم که امروز کنکور داشت گفت هر سوال و چند بار با دقت بخون.خوب بخوابید و خوابای خوب ببینید.من که دارم از خواب میمیرررررررررررررررم.شب به خیر:w47:

شیمیست عکاس

عضو جدید
سلام دوست عزیز. من متاسفانه نرسیده بودم به همه مباحث.واسه همین فقط متونم در حدی که خوندم نظر بدم. در کل بد نبود.متوسط بود. زبان یه متنش آسونتربود.یکیش خیلی طولانی و سخت.آلیش اوایلش آسون بود. بعدش به نظرم سخت شد.شاید به خاطر اینکه من طیف و یه سری چیزارو نخونده بودم.تجزیه شم خوب بود به نسبت.ش. فیزیکش بد نبود ولی یه جوری بود.میتونست بهترباشه

بچه های ارشد کنکور چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)[/QUOTE]

شیمیست عکاس

عضو جدید
منم با غلط بعضی سوالای آلی موافقم.فقط خوبیش این بود که یکیش ضایع غلط بود!!!
نمیدونم...واقعا نمیدونم :(
الی یه جوری بود به نظرم اصلا شبیه سالهای پیش نبود ضمن اینکه چند تا ازسوالاتش غلط بود
معدنی تجزیه و شیمی فیزیک هم بد نبود اما من خوب نزدم

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
آزم.ن امروز

آزم.ن امروز

من هم نمیدونم... :(
الی نه تنها یه جورایی بود به نظرمن هم اصلا شبیه سالهای پیش نبود وعلاوه بر سوالات غلط اش ،اطلاعات یه سوالش کامل نبود.
تجزیه و شیمی فیزیک هم بد که نبود به نظرم آسون تر از سال های پیش بودن .
من آلی و معدنی و زبان تخصصی رو بد نزدم..ولی فک کنم امسال درصدها بالاتر باشه.چون اکثرا راضی از آزمون خارج میشدند.و باید منتظر نتایج بقیه بچه ها هم باشیم.

در کل باید شروعی دوباره داشته باشم .خودم که از خوندنم راضی نبودم.و تازه داشتم خوندن رو یاد می گرفتم که دینگ دانگ...زنگ زده شد.به امید روزهای بهتر

شیمیست عکاس

عضو جدید
امیدوارم درست زده باشم! همون که 7و7 دی متیل بود و 2 ان!!
اره زبان پسیج اخری خیلی سخت بود من هیچی نزدم
چقد از شیمی فیزیک الی داده بودن!
معدنی چطور بود؟
با این که من الی خیلی مسلط بودم ولی بنظرم یحورده به سوالا پیچ داده بودن
راستی سوال اول اسم ترکیبو چی زدید؟

شیمیست عکاس

عضو جدید
والا نمیدونم دیگه.من بلد بودم اسون بود. ولی چون غلط بود نزدم[:razz:QUOTE=graceful;7316016]ولی من با این حال ج دادم
من فکر کردم شاید میخواستن اب دوتره بزارن حواسشون نبوده بنابراین با این استدلال حلش کردم:)[/QUOTE]

*مینا*

کاربر فعال شیمی
در مورد آب دوتره، چه روی سوال D میذاشت چه H جواب سوالش همون یه دونه گزینه بود ، خدا کنه حذفش نکنن
تو شیمی معدنی یه سوال ایزومری داشت اونم غلط بود ....

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
در مورد آب دوتره، چه روی سوال D میذاشت چه H جواب سوالش همون یه دونه گزینه بود ، خدا کنه حذفش نکنن
تو شیمی معدنی یه سوال ایزومری داشت اونم غلط بود ....

با سلام
اگه حذف شه،با تاثیر مثبت حذف میشه.معمولا اینطوریه.

شیمیست عکاس

عضو جدید
من خودم چون همه مباحث و نخونده بودم گفتم شاید نظرم خیلی کامل نباشه.یه دوست دارم که تو کلاس تجزیه ما که واقعا سطح بچه ها خوب بود،همیشه جزو نفرات خوب کلاس بود.نظرش اینه که تجزیه سخت تر از سالای پیش بود و خودش نه تا سوال با تقریب اطمینان 80 درصدی جواب داده.الان که یه ذره حال خودمم سر جاش اومده دیدم راست میگه من اون همه فلورسانس خوندم و تست زدم.آخرش یه مساله دادن ازش.یا دستگاهی جز دو سه تا فوقش،سوالا روون نبود.آلی هم من تستای سالای پیش و که میزدم،نوع سوال و که میدیدم جوابش تو ذهنم بود ولی امروز فرق داشت...ضمن اینکه بعضی از انواع سوالا که همیشه تو کنکور بود امروز نبود. مثل واکنشهای حذفی سیکلوهگزان...یا اون سین و آنتی های گروههای مختلف تو سیکلوهگزان که باید محوری و استواییش و معلوم میکردیم یا(برعکسش )...یا تو تجزیه اون همه انواع نمودارای تیتراسیون خوندیم مثل فوتومتری یاآمپرومتری که همیشه سوال بود،نبود تو سوالا...........خیلی مسیله ای بود تجزیه

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص آزمون كارشناسي ارشد سال 1393

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن تشكر از همكاري دستگاه هاي مختلف انتظامي، امنيتي و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي مجري برگزاري آزمون در كل كشور كه به علت تعويق يك هفته اي نهايت همكاري در برگزاري مناسب اين امتحان داشته اند، به اطلاع داوطلبان گرامي مي رساند با توجه به سودجويي و كلاهبرداري برخي از سايت ها و وبلاگ ها در فروش كليد و دفترچه سوالات، پس از برگزاري آزمون و بدون تاييد و مجوز اين سازمان، سوالات تمامي رشته هاي امتحاني آزمون مذكور بعد از ظهر روز شنبه مورخ 92/11/26 و كليد اوليه سوالات حداكثر تا روز پنج شنبه مورخ 92/12/1 از طريق سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل دريافت خواهد بود.

براي مشاهده و دريافت دفترچه سوالات كليك كنيد

آخرین ویرایش:

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
به امید موفقیت همه بچه های شیمی باشگاه:w11:

باید قول بدین رفتین ارشد فعالیتا بیشتر شه
;)

با سلام و تشکر،

من که سال دیگه هم هستم...................فک نکنم امسال رتبم خوب شه.البته اگه تعداد غلط هام بیشتر از درست ها باشه!!!!!!!!

من هرچی فکر کردم درسته ،زدم.....یا رتبه 2 رقمی دارم :biggrin:یا 4 رقمی:(
امیدوارم اشتباه نکرده باشم.و البته باید دید بچه ها چه کرده اند.

آخرین ویرایش:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

با سلام و تشکر،

من که سال دیگه هم هستم...................فک نکنم امسال رتبم خوب شه.البته اگه تعداد غلط هام بیشتر از درست ها باشه!!!!!!!!

من هرچی فکر کردم درسته زدم.....امیدوارم اشتباه نکرده باشم.و البته باید دید بچه ها چه کرده اند.

بهترین کار ممکن رو انجام دادید، تاثیر پاسخ اشتباه خیلی بیشتر از نزدنه...
ایشالا که قبول میشید:)

*مینا*

کاربر فعال شیمی
سوالا اومدن
کسی نمیخواد جواب پیشنهادی بذاره ؟ :w29:
من خیلی می ترسم :-s

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
من تورو ارجاع میدم به پستهای اول همین تاپیکت
یادته میخواستی زیر 500 شی؟چی شد پس از همین حالا ناامید؟
یادت باشه همیشه خدا هست و مثه من به خدا امید داشته باش;)

سلام فاطمه جان
من که نا امید نیستم.گفتم برا سال دیگه هم پایه ام شدید.هدف قبول شدنه.امسال تشد حتما مصلحتی داره و قبول هم شم همینطور.
خلاصه پایه پایه ام شدید.به امید موفقیت ...امیدوارم همیشه در پناه خدا باشیم.....

بالا