@@@ هفتمین کنفرانس مهندسی صنایع @@@

khatami1

عضو جدید
هفتمین کنفرانس مهندسی صنایع در مهر ماه به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد. فهرست مقالات ارائه شده در فایل زیر قابل مشاهده است، در صورتی که دوستان به متن کامل مقاله ای نیاز داشتند میتوانند نام مقاله را به من اطلاع داده تا در صورت امکان در اختیارشان قرار دهم.

دوستان درخواست های خودتان را بصورت پیغام خصوصی همراه با ذکر ایمیل خود به یوزر این جانب ارسال کنید

لیست مقالات

موفق باشید

آخرین ویرایش:

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
هفتمین کنفرانس مهندسی صنایع در مهر ماه به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد. فهرست مقالات ارائه شده در فایل زیر قابل مشاهده است، در صورتی که دوستان به متن کامل مقاله ای نیاز داشتند میتوانند نام مقاله را به من اطلاع داده تا در صورت امکان در اختیارشان قرار دهم.

لیست مقالات

موفق باشید

سلام
من نتونستم بازش کنم
مشکل از اینترنت منه یا فایل؟

Al Pacino

عضو جدید

لیست مقالات

مشاهده پیوست 36813

موفق باشید

ممنون از لطفتون
این مقالات رو لطفا تو سایت بذارید:
1
34
76
150
197

aria/68

عضو جدید
سلام

سلام

دوستان درخواست های خودتان را بصورت پیغام خصوصی همراه با ذکر ایمیل خود به یوزر این جانب ارسال کنید

لیست مقالات

موفق باشید
اگه براتون مقدوره مقاله های57و68و127و135و134
رو برای من بفرستید aria_68_karimi@yahoo.com

khatami1

عضو جدید
دوستان با توجه به تقاضای بالای دوستان و اینترنت زغالی من! ارسال همه درخواست ها خیلی سخته
حداکثر دو مقاله را میتونم براتون ارسال کنم

اگر همه مقالات را خواستین میتونم براتون پست کنم فقط خصوصی بگین

4niko

عضو جدید
سلام دوست عزیز :gol:

ممنون از اینکه این مقالات رو ارائه میدین به کسانی که تمایل دارن در این همایش ها شرکت کنن ولی اکثر اونها یا تهرانه یا اصفهان :w20:

:w27:

بالا