هزینه تماس تلفنی با آمریکا

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. وقتتون بخیر. من می خواستم بدونم کسی اطلاعی داره مکالمه تلفنی با آمریکا که در حدود نیم ساعت باشه چقدر هزینه داره؟

پ.ن: یه سایتی پیدا کردم که نرخ هر دقیقه مکالمه رو نوشته ولی به نظر درست نمیاد، چون مثلا افغانستان هزار تومنه تقریبا، آمریکا ۳۹ تومن! (۳۹ تا تک تومنی!!!). میشه یه همچین چیزی؟
به هر حال ممنون میشم اگه اطلاعی در این زمینه دارین راهنمایی بفرمایین:gol:

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اگه از همراه اول تماس بگیرید، حدودا دقیقه ای 80 تومن و از ایرانسل حدودا دقیقه ای 120 تومن محاسبه میشه (به اپراتورهای امریکا)
اگه به جای 00 با 020 تماس بگیرید ، چند تومنی کمتر محاسبه میشه .
در مورد افغانستان هم درست گفتید، هزینه ی تماس با بعضی از اپراتورهای افغانستان بالاست. (تماس به شماره های اپراتور Etisalat از بقیه اپراتورهای افعانستان ارزونتره)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه از همراه اول تماس بگیرید، حدودا دقیقه ای 80 تومن و از ایرانسل حدودا دقیقه ای 120 تومن محاسبه میشه (به اپراتورهای امریکا)
اگه به جای 00 با 020 تماس بگیرید ، چند تومنی کمتر محاسبه میشه .
در مورد افغانستان هم درست گفتید، هزینه ی تماس با بعضی از اپراتورهای افغانستان بالاست. (تماس به شماره های اپراتور Etisalat از بقیه اپراتورهای افعانستان ارزونتره)
خیلی ممنون از اینکه پاسخ دادین:gol:.......البته به نظرم بازم یکم ارزون میاد. ینی من ۳۰ دیقه با آمریکا حرف بزنم و سیمکارتم ایرانسل باشه، یه چیزی حدود ۳۵۰۰ هزار تومن میشه. اگه اشتباه می کنم بگین لطفا، نکنه منظورتون دقیقه ای ۱۲۰ هزار تومنه؟!:w05::confused:

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از اینکه پاسخ دادین:gol:.......البته به نظرم بازم یکم ارزون میاد. ینی من ۳۰ دیقه با آمریکا حرف بزنم و سیمکارتم ایرانسل باشه، یه چیزی حدود ۳۵۰۰ هزار تومن میشه. اگه اشتباه می کنم بگین لطفا، نکنه منظورتون دقیقه ای ۱۲۰ هزار تومنه؟!:w05::confused:

خواهش میکنم، نه منظورم 120 تومن هست (1200 ریال).
با وجود برنامه هایی مثل اسکایپ، ایمو، واتساپ و ... اپراتورهای کشورها نمیتونن نرخ مکالمه ها رو بالا ببرن، چون باعث ضرررشون میشه به جای سود.
برای اینکه مطمئن بشید و نرخ مکالمۀ به روز رو بدونید، با 700 تماس بگیرید و از اپراتور سوال کنید که خیالتون راحت بشه.

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام

من با کارت تلفن با امریکا تماس می گیرم :

با کارت 20 هزار تومانی که 6000 تومان هم جایزه میده میشه:7 ساعت و 26 دقیقه

الان دیگه خیلی کم از تماس تلفنی استفاده میشه، چه داخلی و چه خارجی، معمولا همه با اسکایپ تماس میگیرن.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

من با کارت تلفن با امریکا تماس می گیرم :
با کارت 20 هزار تومانی که 6000 تومان هم جایزه میده میشه:7 ساعت و 26 دقیقه
سلام.خیلی از لطفتون ممنونم:gol:. مرسی که این اطلاعاتو در اختیارم گذاشتین.
خواهش میکنم، نه منظورم 120 تومن هست (1200 ریال).
با وجود برنامه هایی مثل اسکایپ، ایمو، واتساپ و ... اپراتورهای کشورها نمیتونن نرخ مکالمه ها رو بالا ببرن، چون باعث ضرررشون میشه به جای سود.
برای اینکه مطمئن بشید و نرخ مکالمۀ به روز رو بدونید، با 700 تماس بگیرید و از اپراتور سوال کنید که خیالتون راحت بشه.
آهان.اولش فک کردم ۱۲۰ هزار تومنه، ناامید شدم اصلا. خوبه پس، من فک می کردم باید خیلی گرون باشه. آخه اونایی که خارجن یا تو خارج فامیل دارن یه جوری می گفتن دو ماهه باهاش حرف نزدم من فک کردم حتما هزینه تماس میلیونی که اینا اینجوری می کنن:razz:. مرسی از لطفتون حتما تماس میگیرم:gol:

بالا