هزینه انجام ایتبز

سوهاسهرابی

عضو جدید
سلام به همگی.
من هنوز محاسبات نگرفتم.اما ایتبز و سیف رو خوب بلدم و تو تهیه دفترچه محاسبات تجربه دارم.یکی از همکارایی که محاسبا ت داره اما وقت نداره به من گفته براش کامل انجام بدم.حالا باید چند درصد هزینه ای که از مالک میگیره رو بده من؟؟؟؟خودم فکر میکنم 25درصد خوبه؟نظر شما چیه؟؟؟؟؟

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام به همگی.
من هنوز محاسبات نگرفتم.اما ایتبز و سیف رو خوب بلدم و تو تهیه دفترچه محاسبات تجربه دارم.یکی از همکارایی که محاسبا ت داره اما وقت نداره به من گفته براش کامل انجام بدم.حالا باید چند درصد هزینه ای که از مالک میگیره رو بده من؟؟؟؟خودم فکر میکنم 25درصد خوبه؟نظر شما چیه؟؟؟؟؟

سلام
به نظر من 50درصد

پلیس110

عضو جدید
شما الان دقیقا نقش ی انترن پزشکی رو دارید..من تازه فارغ التحصیل شدم و در پروژه هایی کانجام میدم سعی میکنم بیشتر تجرب کسب کنم .حتی کسایی هستند ک حاضرن چیزی هم بدن تا وارد پروسه محاسبه

واجرا بشن.

تجربه هایی ک قبلا کسب کردم باعث شدن ک الان خودم مجری ی پروژه ی 3طبقه بشم

بصورت کامل طراحی اجرا نظارت.سعی کن تجربه کسب کنی

عمران=تجربه ....تئوری هم بکار میاد ولی در مقابل تجربه چیزی نیست

موفق باشی.

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما الان دقیقا نقش ی انترن پزشکی رو دارید..من تازه فارغ التحصیل شدم و در پروژه هایی کانجام میدم سعی میکنم بیشتر تجرب کسب کنم .حتی کسایی هستند ک حاضرن چیزی هم بدن تا وارد پروسه محاسبه

واجرا بشن.

تجربه هایی ک قبلا کسب کردم باعث شدن ک الان خودم مجری ی پروژه ی 3طبقه بشم

بصورت کامل طراحی اجرا نظارت.سعی کن تجربه کسب کنی

عمران=تجربه ....تئوری هم بکار میاد ولی در مقابل تجربه چیزی نیست

موفق باشی.

دقیقا. به نظر من هم تجربه حرف اول رو میزنه. البته نباید تمام اصول و آئین نامه ها رو زیر پا گذاشت و فقط حرف از تجربه زد !!