هر کی می خواد برا ISIمقاله بده بیاد تو!

sahragol

عضو جدید
سلام به تمامی دوستان من باید یه مقاله به یه استاد تحویل بدم البته معتبر
از همه میخوام کمکم کنید که یه مو ضوع درست حسابی پیدا کنم.مرسی
یه مقاله به یه استاد که نشد....
در چه زمینه ای می خواهید ...
دقیقا مشخص کنیدمن یه عالمه مقاله انگلیسی ISI دارم در کد.م زمینه می خوای برات بذارم...

mary324

عضو جدید
یه مقاله به یه استاد که نشد....
در چه زمینه ای می خواهید ...
دقیقا مشخص کنیدمن یه عالمه مقاله انگلیسی ISI دارم در کد.م زمینه می خوای برات بذارم...
سلام ..
چه عجب یکی به ما جواب داد
موضوع آزاد اما در چهارچوب رشته کامپیوتر....
ممنون میشم بهم کمک کنید.

mitraa5

عضو جدید
سلام دوستان. خوشحالم که میخواید همچین کاری انجام بدین. لطفا اطلاعاتی به دست آوردید به من هم اطلاع بدید. من الان دارم روی معماری های نرم افزار تست پذیر کار میکنم.

b65241

کاربر بیش فعال
سلام
اگه کسی در زمینه ی segmentation تصاویر کبد کار میکنه بهم خبر بده

pari.zareii7

عضو جدید
سلام عزیزم
منم همچین کاری رو خیلی دوست دارم انجام بدم
متآسفانه امروز پیشنهادت رو دیدم ولی چند تا مطلب خوب در نظر دارم
فعلا دارم روش تحقیق می کنم خبرشو بهت میدم
اگه مایل باشی منم هستم

vahid_shz

عضو جدید
باید به هر حال از یه جایی شروع کرد:mad:...همین امروز می خوام REJECT شدن رو تجربه کنم !:D
خوبه؟
لطفا کسانی که می ترسند ... مخالفند... دوست دارند تنبلی کنندو به وبگردی های بی هدف ادامه بدن پیام نذارند...:mad:
من تصمیمم رو گرفتم و کاملا مصمم هستم...:)
البته من کاملا هم از صفر شروع نکردم قبلا چندین مقاله برا نشریه دانشگاهمون دادم که چاپ هم شده ولی نشریه ISI نبوده و فارسی بوده ...
حالا باید همونها رو یه خورده بیشتر روشون کار بشه علمی تر و پر بارتر بشه بعدش هم ترجمه بشه و ارسال کنم!:smile:

سلام من وحيد هستم از شيراز حاضرم در مورد مقاله با دوستاني كه مايل هستن همكاري كنم.
لطفا منم در جريان بزاريد ممنون
در زمينه هوش مصنوعي بيشتر دوست دارم فعاليت كنم اگه دوستان كسي در اين زمينه مايل به همكاري هست
خوشحال ميشم با هم همكاري كنيم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

رامین رحمانی

عضو جدید
سلام ، فکر خیلی خوبی هستش اگه میتونین رو من هم حساب کنین .
ما باید دست در دست هم دهیم تا این ایران عزیزمان را اباد کنیم مگه ما از اونهایی که به isi مقاله میدهند چی کم داریم .

Aynaz-n

عضو جدید
باید به هر حال از یه جایی شروع کرد:mad:...همین امروز می خوام REJECT شدن رو تجربه کنم !:D
خوبه؟
لطفا کسانی که می ترسند ... مخالفند... دوست دارند تنبلی کنندو به وبگردی های بی هدف ادامه بدن پیام نذارند...:mad:
من تصمیمم رو گرفتم و کاملا مصمم هستم...:)
البته من کاملا هم از صفر شروع نکردم قبلا چندین مقاله برا نشریه دانشگاهمون دادم که چاپ هم شده ولی نشریه ISI نبوده و فارسی بوده ...
حالا باید همونها رو یه خورده بیشتر روشون کار بشه علمی تر و پر بارتر بشه بعدش هم ترجمه بشه و ارسال کنم!:smile:

آفرین عزیز دل به تو میگن مهندس....منو هم در جریان بزار بدم نمیاد باهات تو تیم باشم اگه موافق بودی برام پیام بزار

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام
منم میخاستم شروع کنم به مقاله دادن!
با چند نفر که صحبت کردم ، یه این نتیجه رسیدم که اول باید با یکی از اساتید صحبت کنیم تا یه موضوع مناسب برا مقاله پیدا کنیم بعدش دیگه یاعلی!

یه نفرم این تاپیک رو بهم پیشنهاد داد:

این لینک

ببخشید که دیر اومدم!

nasiri67

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مهندسان محترم
احتراما اینجانب صحرا گل پس از گذشت عمری امروز متوجه شده ام که روزانه چندین ساعت برای تلف کردن عمر گرانبها پای اینترنت صرف می کنم و این سرمایه ارزشمند را خیلی راحت دور می ریزم. فکر کردم ممکنه تعدادی از مهندسان ایران زمین هم به مشکل من مبتلا باشند لذا تصمیم دارم برا جهت دهی به اوقات فراغت و ارج دهی به عمر گرانبها ازاین سرمایه شخصی استفاده بهینه نمایم.
مخلص کلام هر کی پایه هست بیاد 2 نفر 2 نفر یا 3 نفری تیم بشیم برا ISI مقاله بنویسیم تا هم وقتمون رو تلف نکرده باشیم ، هم سطح علمیمون بالا بره ، وهم برای آینده شغلی و آینده تحصیلی امتیاز مثبتی باشه و هم فردی مفید برای کشور عزیزمون باشیم!
هر کی می خواد خودش رو معرفی کنه و یه موضوع ارائه بده!
اصلا کی می دونه چه جوری می شه بهISI مقاله داد ؟؟
مجلات معتبر کدومند؟ به چه زبانی باید باشه؟[/Q
سلام عزیزم.منم هستم . فقط باید چطور مشخص شه؟من تو زمینه شبکه (شبکه حسگربیسیم)میخوام مقاله بدم.به 1نفر نیاز دارم که باهم یه کار عالی بدیم.کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر کی مایله بهم خبر بده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nasiri67

عضو جدید
سلام.منم می خوام مقاله بدم.رو مقاله در مورد شبکه (شبکه های حسگر بی سیم) دارم کار می کنم.به 1 نفر نیاز دارم که باهم همکاری و همفکری کنیم.کسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه مایلید به این آدرس بهم اطلاع بدید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

computersoft

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مهندسان محترم
احتراما اینجانب صحرا گل پس از گذشت عمری امروز متوجه شده ام که روزانه چندین ساعت برای تلف کردن عمر گرانبها پای اینترنت صرف می کنم و این سرمایه ارزشمند را خیلی راحت دور می ریزم. فکر کردم ممکنه تعدادی از مهندسان ایران زمین هم به مشکل من مبتلا باشند لذا تصمیم دارم برا جهت دهی به اوقات فراغت و ارج دهی به عمر گرانبها ازاین سرمایه شخصی استفاده بهینه نمایم.
مخلص کلام هر کی پایه هست بیاد 2 نفر 2 نفر یا 3 نفری تیم بشیم برا ISI مقاله بنویسیم تا هم وقتمون رو تلف نکرده باشیم ، هم سطح علمیمون بالا بره ، وهم برای آینده شغلی و آینده تحصیلی امتیاز مثبتی باشه و هم فردی مفید برای کشور عزیزمون باشیم!
هر کی می خواد خودش رو معرفی کنه و یه موضوع ارائه بده!
اصلا کی می دونه چه جوری می شه بهISI مقاله داد ؟؟
مجلات معتبر کدومند؟ به چه زبانی باید باشه؟

سلام .
ببین عزیز من پایه ام اما یک مشکل بزرگ دارم .. اینه که میخوام با توجه به اینکه تا حالا مقاله ننوشتم .. اول برای نشریه و همایش های داخلی بنویسم و سعی کنم که نشریه ها لااقل چاپ شن . حالا چه لمی ترویجی و یا چه علمی پژوهشی که مسلما علمی پژوهشی خیلی سخته و اگه چاپ شه خیلی محشر میشه .. حالا.
من میخام اول داخلی مقاله بنویسم و بعد که یاد گرفتم برم رو ISIو IEEE و غیره ..
فقط مشکل من این هست که در مورد رشته مهندسی کامپیوتر اصلا نمیتونم سایتی همایشی و یا نشریه ای پیدا کنم که بتونم براش مقاله و یا مطلب بفرستم .. انگار مثل این میمونه که من مقاله نوشتن برام راحته ولی کجا بفرستم اش....؟؟!!!

همایش هم که سالی به زور یکی دو تا هست که امسال که ساله 91 است دو تاش رد شده!!
البته یکی رایانش ابری هست که دیر مطلع شدم و تا ده مهر ارسال مقاله است ... دیگه دیره !

برای نشریه هم باید یک جوری تو دانشگاه های معتبر و خوب تهران و ایران جستجو کنم و رفیقی استادی چیزی باید داشته باشم که بتونم نشریه رو خبر دار بشم و مطلب ام رو و یا مقاله ام رو بفرستم .. که نه دوستی و نه رفیقی ...

حالا میخاستم از شما که همکاری کنین ببینیم رفیقی چیزی هست کسی رو میشناسین تو دانشگاه امیر کبیر تهران شریف و ... که بتونه بهمون خبر بده این جور موراد رو؟

khadijeh22

اخراجی موقت
سلام همگی خسته نباشید من تازه شروع کردم به مقاله نوشتن البته خودم تنهایی پیش رفتم آخه هیچ کس کمکم نکرد اما خداراشکر فعلا یه مقاله چاپ شد و یه راهنمایی برا شما که نمیدونید چطوری موضوع پیدا کنید تو سایت ایران کنفرانس عضو بشید(همین کاری که من کردم) خودش تمام همایشارو براتون ایمیل می کنه و شما می تونید یه موضوعی که بنظرتون مناسبه روش کار کنید امیدوارم بتونید خوب پیش برید و بعد هم انشالله مقالات آی اس آی بدید همگی موفق باشید

mahnaz6

عضو جدید
سلام sahragol
عزیزم اتفاقا من دارم رو ی مقاله برا آی اس آی کار می کنم الانم تو مراحل نهاییشم ،تقریبا چم و خم کارم دستم اومده ،برا نوشتن ی مقاله جدیدم پایه م.....

آخرین ویرایش:

mahnaz6

عضو جدید
سلام بچه ها....
کسی نمی دونه ی مقاله که تو ی همایش پذیرفته شده آیا می تونه تو آی اس آیم پدیرفته بشه یا ن؟

mahnaz6

عضو جدید
سلامbaran_1957
من با این جملتون که"کسی که تابحال مقاله نداده یه خورده زوده به فکر ISI باشه" مخالفم تلاش زیادی می خواد اما زوده نداریم.

galaxy_ro

عضو جدید
سلام من هم تمایل شدید به همکاری برای فرستادن مقاله به ISI رو دارم
با تشکر
لطفا راهنمایی کنین چه کار باید انجام بدم

blue_p

عضو جدید
من هم پايه اين قضيه هستم
اين آدرس ايميلم هست تا بيشتر باهم در ارتباط باشيم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahaya67

عضو جدید
سلام.من موافقم چندوقتیه دارم پرش وجو میکنم.کار سختی نیست ولی امتیازاش زیاده

motahare2010

عضو جدید
سلام دوستان
منم هسم اینم ایمیلم منتظرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shaparak_7

عضو جدید
سلام منم هستم آفرین به این همه مهندس با انگیزه:) من تاپیکو خوندم حالا عضو جدید میپذیرید؟

golzar2011

عضو جدید
تعیین موضوع مقاله

تعیین موضوع مقاله

خوب دوستان یه موضوع تعیین کنید که روش کار کنیم؟
این اولین موضوع من دارم روش کار میکنم هرکی می خواد بیاد جلو؟
بررسی تأثیر الگوریتم های فرا ابتکاری بر آنتن های هوشمند مخابراتی
Effects of meta-heuristic algorithm over smart antenna communications

mohandes m

عضو جدید
سلام دوستان
کسی در زمینه هوش مصنوعی کار نمی کنه؟ الگوریتم زنبور عسل و کلونی مورچه و ...
:smile:

mostafa3623

عضو جدید
فکر بسیار خوبیه. بخصوص که جدیدا تو مصاحبه دکتر امتیازات مساوی برای نویسنده های یک مقاله قائل میشن و اینطوری دیگه خیلی هم افزایی صورت میگیره. البته تو سیستم قبلی هم که امتیازات مساوی نبود هم افزایی وجود داشت. اگه اطلاعات در مورد مقاله نویسی و پایان نامه نویسی میخواین میتونید به سایت ما هم سر بزنید و خوشحال میشم اگه نظرتون رو بگید و پیشنهاد بدید و خوشحالتر میشم اگه همکاری هم بکنید. سایتمون isigroup.ir هست.
لینک سایت: http://isigroup.ir

بالا