هر کی سوتی داده تعریف کنه!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اینو گفتی یاد سوتی خودم افتادم.
رفته بودم دندون پزشکی .بعد اینکه از اتاق دکتر اومدم بیرون تو دهنم کثیف بود.رفتم دستشویی که اونجا دهنمو از آب پرو خالی کنم توش تمیز شه.
در دستشویی رو هم باز گذاشته بودم .دهنمو تمیز کردم و همین داشتم میومدم بیرون یه پسره درو باز کرد که بیاد تو.منو ندیده بود.بنده خدا خجالت کشید فکر کردش من دستشویی بودم...حواسم نبود سریع به دهنم اشاره کردم و بعد به سنگ توالت اشاره کردم و گفتم : بفرمایید.
بعد تندی اومدم بیرون و بعدا فهمیدم چه تعارف ضایعی زدم.:redface:
فاجعه

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
یکی از دوستای لاف زنم!!!داشت پز فامیلشونو میداد:biggrin:بحث رو برد رو دخترای فامیل یدفه گفت زهرا توکه نمیدونی یه موهای خرمالویی و فری دارن..من:eek::confused:خرمایی منظورش بود!!!مرامی خودمو نگه داشتم سکته نکنم:w15:رنگ خرمالو:whistle:

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
یه بارم خودم یه پیام تقریبا فحش دار:(میخواستم برا دوستم بفرستم اشتباهی رفت برا دبیر شیمیم:w05:علاوه بر تهدید از طرف ایشون دبیر فیزیکم تهدیدم کرد:evil::w00:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بارم خودم یه پیام تقریبا فحش دار:(میخواستم برا دوستم بفرستم اشتباهی رفت برا دبیر شیمیم:w05:علاوه بر تهدید از طرف ایشون دبیر فیزیکم تهدیدم کرد:evil::w00:
عب نداره الان باسشون فوش بفرس دیگه خرت از پل گذشته

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ی بار داشتم برا دوستم پیام میفرستادمو میحرفیدیم ، از طرف دیگه یهو متوجه شدم که برام ی مشکلی پیش اومده ..
تو پیام ب دوستم گفتم : وااااااااااااای گاوم ضایید!! دوستم تو جواب گفت : گاوت ضایید؟؟؟ والا اصولاً گاوای من با "ز" میزان، نه با "ض" :))))))))))))
بعدش تازه فهمیدم چ سوتی دادم ..:D

shadi-94

عضو جدید
وای 1 سوتی دادم چند سال پیش
هر وقت یادش میفتم آب میشم از خجالت
رفته بودم شلوار جین بخرم حدود 7 یا 8 سال پیش. دختر خالم هم همراهم بود
فروشنده از شلوار خودم که پوشیده بودم خیلی خوشش اومد گفت خانوم شلوارتون اورجیناله؟
منم با کلی غرور جواب دادم نه خیر مارکش دیزله
دختر خالمو میگین !!! قیافش سرخ شده بود از خجالت
دیگه از اون روز به بعد پامو نذاشتم تو اون فروشگاه:biggrin:

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
خسته رسیدم خوابگاه یه نگا به کفشام انداختم دیدم یکی نی اونم همونی که دوسش دارم داغ کردم گفتم دزدیدنش یکی از بچه ها اومد با خشم زیاد سرمو انداختم پایین که یچی نگم آبروریزی بشه دیدم کفشام پامه :w15:از 7:30 صب تا شیش عصر باهام بوده:hypocrite:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک عکس +18 رو بجای گروه دوستان تو خانوادگی فرستادم هخخخخخخخخخخخخخخخخخ

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
کلانتری خدمت میکردم . راننده گشت بودم . یه شب یکی زنگ زده بود 110 گفته بود تو رو خدا زود بیاید اینجا دزد اومده الانم هست . من با سرعت گلوله با سمند کلانتری به همراه یه افسر رفتیم سر صحنه . دیدیم دختره با عجله میگه رفتن کوچه پشتی تو رو خدا برید بگیریدشون . منو جو گرفت رفتیم کوچه پشتی یه مرد رو دیدیم دستش یه میله بود . آقا دو تایی افتادیم به جون مرد د بزن . حسابی مشغول کتک زدنش بودیم که یهو دختره اومد گفت چیکار میکنید این بابای منه دزده یکی دیگه بود فرار کرد :surprised::biggrin: :biggrin:

اون لحظه فقط یه چیزی به ذهنم رسید . پاشو در بریم جناب سروان خخخخخ

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوتی ترین سوتی زندگیم وقتی بود که فروشنده کارت خوان رو کذاشت جلوم و من بعد از کشیدن کارت بهش گفتم رمزتون؟؟؟
و در پایان عملیات کارتم رو به طرفش گرفتم و گفتم خوش اومدین!!!

بماند که کل ادمایی که شاهد این جریان بودن و خودم اشک خنده را به مثال رودی در راستای مرگ به اجرا گذاشته بودیم
:D

پ ن: شاغل بودنم دردسریه
از اون بدتر‌گیج ویج زدن داستانیه : )))

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ی بار یکی از اشناها سوال پرسید گف گوشیم خیلی داغ میشه چکارش کنم

گفتم باتریش خرابه گف نه وقتی از نت استفاده میکنم داغ میشه نمیدونم چرا

دیشب خیلی داغ شد منم رفتم گذاشتمش تو یخچال خنک شه :w25: گفتم مگه هندونه س :| چه کاریه خب : این ماله نت سیم کارته گوشیو داغ میکنه وقتی داغ شد خاموشش کن

ینی تا حالا اینقد خلاقیت ی جا ندیده بودم :|

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
با ارباب رجوع محل کارم داشتیم صحبت میکردیم کارشو راه انداختم یک اقای میانسالی بود کلی ازم تشکر کرد منم خوشحااااااااال که کارشو به بهترین شکل ممکن راه انداخته بودم دست اخر خداحافظی کرد اومدم بگم خوش اومدین با کلی ناز و عشوه گفتم خوشتوووووووون اومد ؟؟؟؟؟

به خودم اومدم دیدم همکارم منفجر شده از خنده
خودم که دیگه نگم براتووووون

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ی بار بچه بودم زنگ زدم کارخونه با بابام حرف بزنم
تا اپراتور تلفنو برداشت جا سلام گفتم
به نام خدا😁