هر کی ایرانسل داره بیاد تو........

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام
شنیدم gprs یه سری کدهایی هایی داره مثل کدهای طرح قرمز برای فعال سازیش
شما اطلاعی دارین؟؟
متاسفانه خودم زیاد در جریان نیستم و برای یکی از دوستان میخوام:gol:
ممنون
بله دوست گلم ! طرحش اینجوری بود :
1 - شما 10000 تومن میدادی و به طور نا محدود واسه یک ماه استفاده میکردی ! کد ها رو هم به راحتی از سایت ایرانسل میتونین پیدا کنین !
اصلا یه سر به این لینک بزنین ! کاملا توضیح داده !
http://irancell.ir/Layer3/?id=472

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
بله دوست گلم ! طرحش اینجوری بود :
1 - شما 10000 تومن میدادی و به طور نا محدود واسه یک ماه استفاده میکردی ! کد ها رو هم به راحتی از سایت ایرانسل میتونین پیدا کنین !
اصلا یه سر به این لینک بزنین ! کاملا توضیح داده !
http://irancell.ir/Layer3/?id=472
درسته
شما کد *140*3*7*2#رو از خط ایرانسل خودتون شماره گیری کنید

گزینه های مورد نظرتون رو میاره که عبارتند از:
نامحدود روزانه
نامحدود ماهانه
نامحدود ماهانه(شبها از 11 تا 6 صبح)ا

nadia.s

عضو جدید
ای بابا
این اخویه ما تایپیک زده و در رفته
شما ها عجب پشت کاری دارینا!!!
تبریک میگم

سلام دوستان و شما که واسه شرکت ایرانسل کار می کنین
میشه منرو راهنمایی کنین چطور از دست این تبلیغات مزخرف ایرانسل راحت شم
مرسی

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام دوستان و شما که واسه شرکت ایرانسل کار می کنین
میشه منرو راهنمایی کنین چطور از دست این تبلیغات مزخرف ایرانسل راحت شم
مرسی
یکی از راه های کسب درآمد ایرانسل همین اسپانسر های تبلیغاتیشن
متاسفانه تا الان راهی برای خلاصی از این پیامک ها نیست

HaMiD.TcI

مدیر تالار
یه راهی که من پیدا کردم نصب برنامه واسه قیلتر کردن پیام های ورودیه
خوب این راه پاک کردن صورت مسالس نه جلوگیری از اومدن اینجور پیام ها. به هر حال این پیام ها میان ولی شما با این نرم افزار ها نمیزارید که اونا مشاهده بشن. تازه همیشه ایرانسل با یک شماره به شما پیام نمیده. چندین اسم و چندین شماره مختلف داره

dj kaka

عضو جدید
با سلام

بنده دنبال خرید یه سیم کارت ایرانسل هستم ولی نمیخواهم به نام خودم باشه . سوالم اینه که آیا میشود با کپی کارت ملی از کسی دیگه یه سیم کارت فعال کنم ؟ یا اصلا کسی هست یه سیم کارت فعال شده به من بفروشد ؟ ( اگه شماره اش نسبتا رند باشه هر چی باشه خریدارم)

HaMiD.TcI

مدیر تالار
با سلام

بنده دنبال خرید یه سیم کارت ایرانسل هستم ولی نمیخواهم به نام خودم باشه . سوالم اینه که آیا میشود با کپی کارت ملی از کسی دیگه یه سیم کارت فعال کنم ؟ یا اصلا کسی هست یه سیم کارت فعال شده به من بفروشد ؟ ( اگه شماره اش نسبتا رند باشه هر چی باشه خریدارم)
میتونید با کپی کارت ملی شخص دیگه ای ثبت نام کنید . اما در نظر داشته باشید:
وقتی که میخوان مزاحمت رو پیگیری کنن میان تماسهای شما رو زیر نظر میگیرند و از ظریق افرادی که تماس بباهاشون گرفتید راحت میتونند شما رو شناسایی کنند. اگر به فکر این هستید که شناسایی نشید ثبت نام با اسم دیگه کمکی نمیکنه

shohreh_sh

عضو جدید
سلام

این تایپک رو زدم تا هر کدوم از بچه ها که برای خط ایرانسلش مشکلی پیش اومد براش رفع کنم.....لازم به توضیح است که من خودم کارمند ایرانسلم وبه تمام فوت وفن های ایرانسل واردم(البته دارم کار همکارامو تو ایران کساد می کنم ولی کمک کردن به شما واجب تره چون هزینش یه خورده نسبت به کاری که انجام می دهند بالاست )

سلام مهرشاد جان
با تشکر از اینکه اینجا رو راه انداختی میخواستم یه سوال بپرسم
یه نفر با یه سیمکارت ایرانسل اعتباری که به نام خودش نیست چندتا پیام بهم داده و بعدش هم گوشی رو خاموش کرده و دیگه با هیچ سیمکارتی از اون گوشی استفاده نکرده و با اون سیمکارت هم به هیچکس پیام نداده و زنگ نزده.چطوری پیداش کنم؟ توروخدا راهنماییم کن. حیاتی هست برام

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام مهرشاد جان
با تشکر از اینکه اینجا رو راه انداختی میخواستم یه سوال بپرسم
یه نفر با یه سیمکارت ایرانسل اعتباری که به نام خودش نیست چندتا پیام بهم داده و بعدش هم گوشی رو خاموش کرده و دیگه با هیچ سیمکارتی از اون گوشی استفاده نکرده و با اون سیمکارت هم به هیچکس پیام نداده و زنگ نزده.چطوری پیداش کنم؟ توروخدا راهنماییم کن. حیاتی هست برام
فقط از طریق مرجع قضایی قابل پیگیری هست

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام این طرح رنگی ها چرا یه ماهه فعال نمیشه؟
مهلت درخواست طرح های رنگی فصلی هستش. 15 روز قبل از پایان فصل ها به طور موقت نمیتونید درخواست فعال سازی بدین.
امروز دوباره فعال شدن.
ستاره 140 ستاره 7 ستاره 5 مربع

آخرین ویرایش:

acer4230

عضو جدید
سلام به همگی من تازه سیم کارت از اینترنت خریدم رفتم نمایندگی ایرانسل که سند و فعالش کنم میگه سیم کارت شما فعاله و سند خورده حالا باید جیکار کنم که سیم کارت به نام خودم بخوره؟

fatemeeh

عضو جدید
من یه جایی خوندم میشه اسم و فامیل از رو خط ایرانسل فهمید درسته؟؟؟؟؟؟میشه؟؟؟؟

yare66

عضو جدید
سلام
چطوری سیم کاتهای اعتباری ایرانسل به دائمی تبدیل میشه؟ اگه خودمون نخواهیم که اینطور بشه ایا باز هم از طرف ایرانسل امکان داره این کارو انجام بدن؟

smsaa68

عضو جدید
سلام آقا یه مشکل من از ایرانسلم به ایرانسل هرکی پیام میدم هر پیامی رو 20 تومان حساب میکنه و بقیه هم که بهم پیام میدن هر پیامی رو 20 تومان حساب میکنه ولی دوستام که به هم به جز من پیام میدن ایرانسل به ایرانسل هر پیامی 10 تومان حساب میشه آقا مشکل از کجاست چرا اینجوریه؟ از خطه یا از گوشی؟گوشیم نوکیا 6303i هست

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا یه مشکل من از ایرانسلم به ایرانسل هرکی پیام میدم هر پیامی رو 20 تومان حساب میکنه و بقیه هم که بهم پیام میدن هر پیامی رو 20 تومان حساب میکنه ولی دوستام که به هم به جز من پیام میدن ایرانسل به ایرانسل هر پیامی 10 تومان حساب میشه آقا مشکل از کجاست چرا اینجوریه؟ از خطه یا از گوشی؟گوشیم نوکیا 6303i هست
سلام

با شماره 700 تماس بگیرید مشکلتون رو حل میکنه

من چند ماه پیش رفتم سیم کارت ایرانسل بگیرم(دو قلو) بعد از چند روز یه مشکل عجیب برام پیش آومد

هر وقتی سیم کارت اصلی رو شارژ میکردم اصلا نمیشد تماس بگیری ، پیام میداد که شما شارژ کافی ندارید در صورتی که شارژ وجود داشت ، بعد به صورت اتفاقی با سیم کارت هدیه تماس گرفتم که روی یه گوشی دیگه بود ، دیدم بدون شارژ داره تماس میگیره اما هزینش رو از سیم کارت اصلی کم میکنه

گرفتار این 2 تا سیم کارت شدیم ما..داخل سیم کارت اصلی شارژ میزارم که بشه با سیم کارت هدیه برم اینترنت یا زنگ بزنم:دی

هنوز هم با 700 تماس نگرفتم ولی گفتن تماس بگیری درست میشه:)

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه من بعضی موقعها 10 و اکثرش 16
هردوهم ایرانسلن
ولی به همراه اول 16
تعرفش تغییر کرده؟
راستی تعرفه پایه که 51.5 واسه دائمی بود از کی اجرا میشه؟
نمیدونید اعتباری چقد میشه؟

tarash

عضو جدید
فعال کردن mms گوشی

فعال کردن mms گوشی

سلام خسته نباشید
ببخشید گوشیه من htc desire c هست و نمیتونم فعالش کنم چون میگه ایرانسل مدل گوشیه شمارو پشتیبانی نمیکنه میخواستم بدونم هیچ راهی نیست ک بتونم mms گوشی رو فعال کنم؟؟؟؟
من میتونم اینترنت استفاده کنم ولی تنظیمات mms ندارم. پیشاپیش از پاسختون ممنون

HaMiD.TcI

مدیر تالار
www.irancell.ir
برید توی قسمت تنظیمات دستی mms و gprs

ramin2336

عضو جدید
سلام
من خط ایرانسلمو میخوام غیرفعال کنم اما توش شارژ زیاد دارم
واسه همین میخوام با 15% تخفیف اعتبارشو بفروشم
هرکی خواست لطفاً پیام بده