هر کی ایرانسل داره بیاد تو........

mehrshad67

کاربر فعال
سلام

این تایپک رو زدم تا هر کدوم از بچه ها که برای خط ایرانسلش مشکلی پیش اومد براش رفع کنم.....لازم به توضیح است که من خودم کارمند ایرانسلم وبه تمام فوت وفن های ایرانسل واردم(البته دارم کار همکارامو تو ایران کساد می کنم ولی کمک کردن به شما واجب تره چون هزینش یه خورده نسبت به کاری که انجام می دهند بالاست )

mosiii

عضو جدید
سلام دوست من 7 ماهی هست که خط ایرانسل دارم اویل مشکحلی نداشت راحت باهاش تو اینترنت میرفتم ولی مدتی هست یا سرعتش خیلی پایینه یا پیغام میده ارتباط توسط شبکه قطع شد چندبارم با 140 تماس گرفتم ولی فرقی نکرده باتشکر

mehrshad67

کاربر فعال
سلام دوست من 7 ماهی هست که خط ایرانسل دارم اویل مشکحلی نداشت راحت باهاش تو اینترنت میرفتم ولی مدتی هست یا سرعتش خیلی پایینه یا پیغام میده ارتباط توسط شبکه قطع شد چندبارم با 140 تماس گرفتم ولی فرقی نکرده باتشکر

سلام
مشکل شما هیچ ارتباطی به خط ایرانسلتون نداره بلکه مشکل شما از شبکه هستش.ممکنه این مشکل بعد مدتی ازبین بره حالا این بستگی داره که متخصصان ایرانسل چه مقدار برای تعمیر شبکه وقت بگذارند:)

mehrshad67

کاربر فعال
دوست عزیز اگه واست ممکنه ترفندهایی که میشه با خط ایرانسل داشت رو به ما یا بده
ازت ممنونم که این تاپیک رو باز کردی تا به همه کمک کنی

ترفند های ایرانسل خیلی زیادن ،باید یه مدتی صبر کنید تا من بتونم حداکثر ترفند های ممکن رو به شما یاد بدم.:)

ashima

عضو جدید
خیلی ممنون از لطفت دوست عزیز
به عنوان یه پیشنهاد از من قبول کن اگه میشه روزی یک یا دوتا از ترفندهاشو بذار تا بچه استفاده کنن و نظرات خودشون رو بگن و بتونیم یه گفتگوی دقیق هم روی این مسائل داشته باشیم
با تشکر از لطفت

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه سوال نمي دونم به موبايل مربوطه يا كامپيوتر

چطور ميشه با ايرانسل به اينترنت متصل شد از طريق كامپيوترا نه از طريق موبايل؟؟؟

mehrshad67

کاربر فعال
خیلی ممنون از لطفت دوست عزیز
به عنوان یه پیشنهاد از من قبول کن اگه میشه روزی یک یا دوتا از ترفندهاشو بذار تا بچه استفاده کنن و نظرات خودشون رو بگن و بتونیم یه گفتگوی دقیق هم روی این مسائل داشته باشیم
با تشکر از لطفت

ازاین به بعد روزی دو تا تر فند می ذارم ممکنه بعضی برای شما تکراری باشه .......

1)برای انتقال شارژ ایرانسل بین سیم کارت ها دستورالعمل زیر را انجام دهید
با گوشی که می خواهید شارژ از آن کم شود . به شماره 111۲ یک SMS حاوی متن زیر ارسال کنید !
مقدار شارژی که می خواهید منتقل شود به ریال : شماره ای که می خواهید شارژ به آن منتقل شود

2)همگی شما احتمالأ سریال امام علی (ع) که چند سال پیش از سیما پخش میشد را به یاد دارید. موزیک به یاد ماندنی این سریال پس از گذشت ها مدتها همچنان در خاطره ها باقی مانده است. حالا که شما نیز از سیم کارتهای دائمی یا اعتباری ایرانسل استفاده میکنید با استفاده از یک ترفند مخفی و ساده می تونید موزیک این سریال را بشنوید.جالب اینکه این کار کاملأ رایگان است و با استفاده از قابلیت دایورت میتوانید کاری کنید هر کس با شما تماس گرفت این آهنگ را بشنود!

برای اینکار:
توسط گوشی خود که سیم کارت ایرانسل در آن قرار دارد ، شماره 159 را شماره گیری نمایید.
همان طور که ذکر شد هر چقدر بخواهید میتوانید این موزیک را گوش کنید ، و همچنین شماره خود را بر روی این شماره دایورت کنید.
(با استفاده از این طرح و توسعه آن میتوان کارهای پیشرفته تری نیز صورت داد ، به عنوان مثال میتوان یک رادیوی رایگان راه اندازی کرد که به جای پخش تنها یک آهنگ ، موزیک های مختلفی را پخش کند و استفاده کنندگان این نوع سیم کارتها از یک رادیوی موزیک رایگان نیز بهره خواهند برد)

این ها رو داشته باشید تا بعد.......

آخرین ویرایش:

mehrshad67

کاربر فعال
يه سوال نمي دونم به موبايل مربوطه يا كامپيوتر

چطور ميشه با ايرانسل به اينترنت متصل شد از طريق كامپيوترا نه از طريق موبايل؟؟؟[/quote

اول باید تنظیمات GPRSرو تنظیم کنید.برایاین کار "ستاره140ستاره3ستاره6مربع" رو بگیرید بعدش از طرف ایرانسل پیامکی می آد که شما رو برای تنظیمات وب کمک می کنند.

mehrshad67

کاربر فعال
این انتقال شارژ مربوط به سیم کارتهای اعتباریه ؟

آره ،نحوه صحيح شار‍‍‍ژ اينه:

093شماره مورد نظر:000000(شش تا صفر):مبلغ مورد نظر(از 500تومان بيش تر نمي شود هر بار شارژ كرد حتما بايد به ريال نوشته شود)
اكثر وقت ها صبح بهتره اين كارو انجام بديد

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود:
استاد این جریان هک ایرانسل چیه اینقدر شار÷ رایگان و...
با سپاس تاپیک خوبی ایجاد کردید

monmoni

عضو جدید
سلام .

ممنون از این تاپیک.

من عضو طرح تخفیف 10% شدم و الان 2 ماه هرچقد در خواست طرح آبی یا قرمز می دم عضو نمی شم ! الانم که میگه مهلتش تمومه :( .
من ماهی 80 تومن کار می کنم !

fatemeh_d

عضو جدید
سلام من سيم كارتم دائمي است و ماكزيمم اعتبارم 25 تومان بوده كه من بيشتر از اون مصرف كردم و الان خطم يه طرفه شده، هيچ راهي براي وصل شدن خطم بدون پرداخت اين هزينه نمي شناسين؟؟؟ :yellowcard:

درود:
استاد این جریان هک ایرانسل چیه اینقدر شار÷ رایگان و...
شارژ رایگان نیست اون
از هکم خبری نیست
دقت کنین این همون شارژ الکترونیکیه
طرف احساس زرنگی میکنه
شماره ای که برای فرستادن شارژ شما به اونه رو میذاره به عنوان یه کد خاص که به شما شارژ میدهدر خالی که در واقع اون داره از شارژ شما به حساب خودش میریزه

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
اينترنت با ايرانسل از طريق كامپيوتر

اينترنت با ايرانسل از طريق كامپيوتر

قربان من قبلاً كه با ايرانسل از طريق كامپيوتر به اينترنت وصل مي‏شدم، هيچ پولي ازش كم نمي‏كرد. اما از حدود 3 هفته پيش، ديگه هر وقت وصل مي‏شم پول كسر مي‏كنه؟ چه اتفاقي افتاده؟ ايرانسل همة سيم‏كارتهاش رو براي وصل شدن به اينترنت پولي كرده؟

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قربان من قبلاً كه با ايرانسل از طريق كامپيوتر به اينترنت وصل مي‏شدم، هيچ پولي ازش كم نمي‏كرد. اما از حدود 3 هفته پيش، ديگه هر وقت وصل مي‏شم پول كسر مي‏كنه؟ چه اتفاقي افتاده؟ ايرانسل همة سيم‏كارتهاش رو براي وصل شدن به اينترنت پولي كرده؟

آره از خيلي وقته كه اينطوري شده .

شما اگه در جريان باشيد سابق كه sms هاي ايرانسل رايگان بوده استفاده از خدمات GPRSهم

رايگان بود اما از وقتي با تخفيف شده (نه رايگان) ديگه خدمات اينترنتيشم هزينه داره اگه اشتباه

نكنم تو طول هفته 2 ريال و پنجشنبه و جمعه 1 ريال هست.

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
شارژ رایگان نیست اون
از هکم خبری نیست
طرف احساس زرنگی میکنه
شماره ای که برای فرستادن شارژ شما به اونه رو میذاره به عنوان یه کد خاص که به شما شارژ میدهدر خالی که در واقع اون داره از شارژ شما به حساب خودش میریزه
بله درسته متوجه این موضوع شده بودم مخصوصا که کد انتقال شار÷ خیلی هم تابلو هست!
ولی از بس پر شده بود همه جا شک کردم:D

mehrshad67

کاربر فعال
درود:
استاد این جریان هک ایرانسل چیه اینقدر شار‍ژ رایگان و...
چيزي به عنوان هك ايرانسل نداريم.داستان شارژ رايگانم اينه كه شما بدون اطلاع فرد به كد اون دسترسي پيدا كني و بعدش تمام شرژ اون رو به حساب خودت بريزي.

mehrshad67

کاربر فعال
سلام .

ممنون از این تاپیک.

من عضو طرح تخفیف 10% شدم و الان 2 ماه هرچقد در خواست طرح آبی یا قرمز می دم عضو نمی شم ! الانم که میگه مهلتش تمومه :( .
من ماهی 80 تومن کار می کنم !
به احتمال زياد شما ثبت نامتون تكميل نيست. لطفا براي ثبت نام يه عدد برگa4از فتوكپي كارت ملي و2000تومان پول به دفتر ايرانسل مراجعه كنيد.

mehrshad67

کاربر فعال
سلام من سيم كارتم دائمي است و ماكزيمم اعتبارم 25 تومان بوده كه من بيشتر از اون مصرف كردم و الان خطم يه طرفه شده، هيچ راهي براي وصل شدن خطم بدون پرداخت اين هزينه نمي شناسين؟؟؟ :yellowcard:
فقط يه راه ميشناسم.اونم اينه كه بري هزينش رو پرداخت كني.

mehrshad67

کاربر فعال
شارژ رایگان نیست اون
از هکم خبری نیست
طرف احساس زرنگی میکنه

احسنت

mehrshad67

کاربر فعال
با افزايش تقاضاي مردم مسئولان شركت ايرانسل تصميم گرفتند بعضي از خدمات رايگان رو پولي كنند.Gprs وMMSوبعضي خدمات ديگه رو پولي كنند .الان موقع كانكت شدن به اينترنت معمولا اگر جزو طرح ايرانسل(قرمز-.....)باشيد 1تومان و قاعدتا براي غير هزينه بيش تري دارد.البته هم اعتباري وهم دايمي پولي شده.

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ، این سرویس MMS پس کی راه اندازی میشه ؟ من از اسفند 85 ایرانسل دارم ، از اون موقع هی تبلیغ MMS داره رو در و دیوار زده میشه ولی از MMS خبری نیست ، هرچیم میفرستم توی Outbox میمونه و Faild میشه :) راستی تنظیمات درسته :)

mehrshad67

کاربر فعال
سلام ، این سرویس MMS پس کی راه اندازی میشه ؟ من از اسفند 85 ایرانسل دارم ، از اون موقع هی تبلیغ MMS داره رو در و دیوار زده میشه ولی از MMS خبری نیست ، هرچیم میفرستم توی Outbox میمونه و Faild میشه :) راستی تنظیمات درسته :)
فعلا كه خبري نيست.براي تهران اعلام كرده بودند از شهريور 87راه اندازي ميشه.
شما براي تنظيمات mms اين كد رو شماره گيري كنيد:
ستاره130ستاره3ستاره5مربع:دايمي
ستاره140ستاره3ستاره5مربع:اعتباري

mehrshad67

کاربر فعال
ترفند ايرانسل

ترفند ايرانسل

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ترفندهای ایرانسل[/FONT]​

همونطور که میدونید اوپراتور دوم تلفن همراه با اومدنش سرویس های نسبتا خوبی را برای کاربرای خودش فعال کرده ، که با وارد کردن کدهایی میشه آنها را فعال نمود . کدها سیم کارت های اعتباری و دائمی متفاوت هستند ، که در زیر همشونو نوشتم ...​

توجه کنید این کدها همه از راست به چپ می باشند.

سیم کارت های دائمی :

*130*1#
برای مشاهده ی صورت حساب خود (بدهی)

*130*3*1*1#
فعال سازی پیامگیر

*130*3*1*3#
فعال سازی ذخیره شماره

*130*3*4#
فعال کردن لیست شماره ی طلایی و وارد کردن شماره ها

*130*3*1*4#
حذف همه سرویس ها

*130*3*5#
دریافت تنظیمات MMS

*130*3*6#
دریافت تنظیمات GPRS

سیم کارت های اعتباری :

*140*1#

*140*3*1*1#
فعال سازی پیامگیر

*140*3*1*3#
فعال سازی ذخیره شماره

*140*3*1*4#
حذف همه سرویس ها

*140*3*5#
دریافت تنظیمات MMS

*140*3*6#
دریافت تنظیمات GPRS

اینم یه سری کد برای حل بعضی از مشکلات :

#0000*330#
وقتی که ارتباط با آنتن ندارید (آنتن شما عوض میشه!)

#21##
زمانی که آنتن هست ولی به شما خط داده نمی شود.

#16*0000*35#
زمانی که شما نه می توانید SMS بدید و نه بگیرید!

اگه یه موقع یه جایی بودید که نمیتونستید تماس بگیرید یا مثلا اعتبارتون تموم شده بود
شما میتونید با زدن کد زیر (فرقی نداره اعتباری یا دائمی باشه) یه SMS به فرد مورد نظر ارسال کنید .
با زدن این کد یه اس ام اس حاوی اینکه "لطفا با من تماس بگیرید" به شخص مورد نظر فرستاده میشه که هیچ هزینه ای هم برای شما نداره .... توی پیامی هم که برای شخص میره به 2 زبون یعنی فینگیلیش و انگلیسی نوشته شده .

کد : *150*0935 ^^^ ^^^^#

به جای (^) ، شماره ی مورد نظر خود رو وارد کنید ... چه 0935 چه 0935 ، فرقی نداره .
به دلیل اینکه تنها ایرانسل این سرویس رو فعال کرده فقط به تمامی خطوط ایرانسل این کار صورت می گیرد .

سرويس ذخیره شماره و سرويس پيام گير صوتي نمي توانند همزمان فعال باشند. شما تنها مي توانيد از يكي از دو سرويس ذخيره شماره تماس گيرنده يا پيام گير صوتي در يك زمان استفاده نماييد.

لازم به ذکر است سرویس ذخیره شماره تماس گيرنده شما را قادر مي سازد تا بدانيد در زماني كه در دسترس نبوده ايد، چه كساني با شما تماس گرفته اند. چنانچه تلفن همراهتان خاموش بوده يا خارج از محدوده پوشش شبكه باشد، كسي كه با شما تماس مي گيرد، به يك سرويس پيام گير هدايت مي شود (ترفندستان) كه در آنجا شماره اين شخص ذخيره مي شود. هنگامي كه تلفن همراهتان مجدداً در دسترس قرار گيرد، ليستي از تمام شماره هايي كه با شما تماس گرفته اند به همراه زمان اين تماسها از طريق SMS براي شما ارسال مي گردد.اين سرويس و سرويس پيام گير صوتي نمي توانند همزمان فعال باشند. شما تنها مي توانيد از يكي از دو سرويس ذخيره شماره تماس گيرنده يا پيام گير صوتي در يك زمان استفاده نماييد .

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ترفندهای ایرانسل[/FONT]​

همونطور که میدونید اوپراتور دوم تلفن همراه با اومدنش سرویس های نسبتا خوبی را برای کاربرای خودش فعال کرده ، که با وارد کردن کدهایی میشه آنها را فعال نمود . کدها سیم کارت های اعتباری و دائمی متفاوت هستند ، که در زیر همشونو نوشتم ...​

توجه کنید این کدها همه از راست به چپ می باشند.

سیم کارت های دائمی :

*130*1#

*130*3*1*1#
فعال سازی پیامگیر

*130*3*1*3#
فعال سازی ذخیره شماره

*130*3*4#
فعال کردن لیست شماره ی طلایی و وارد کردن شماره ها

*130*3*1*4#
حذف همه سرویس ها

*130*3*5#
دریافت تنظیمات MMS

*130*3*6#
دریافت تنظیمات GPRS

سیم کارت های اعتباری :

*140*1#

*140*3*1*1#
فعال سازی پیامگیر

*140*3*1*3#
فعال سازی ذخیره شماره

*140*3*1*4#
حذف همه سرویس ها

*140*3*5#
دریافت تنظیمات MMS

*140*3*6#
دریافت تنظیمات GPRS

اینم یه سری کد برای حل بعضی از مشکلات :

#0000*330#
وقتی که ارتباط با آنتن ندارید (آنتن شما عوض میشه!)

#21##
زمانی که آنتن هست ولی به شما خط داده نمی شود.

#16*0000*35#
زمانی که شما نه می توانید SMS بدید و نه بگیرید!

اگه یه موقع یه جایی بودید که نمیتونستید تماس بگیرید یا مثلا اعتبارتون تموم شده بود
شما میتونید با زدن کد زیر (فرقی نداره اعتباری یا دائمی باشه) یه SMS به فرد مورد نظر ارسال کنید .
با زدن این کد یه اس ام اس حاوی اینکه "لطفا با من تماس بگیرید" به شخص مورد نظر فرستاده میشه که هیچ هزینه ای هم برای شما نداره .... توی پیامی هم که برای شخص میره به 2 زبون یعنی فینگیلیش و انگلیسی نوشته شده .

کد : *150*0935 ^^^ ^^^^#

به جای (^) ، شماره ی مورد نظر خود رو وارد کنید ... چه 0935 چه 0935 ، فرقی نداره .
به دلیل اینکه تنها ایرانسل این سرویس رو فعال کرده فقط به تمامی خطوط ایرانسل این کار صورت می گیرد .

سرويس ذخیره شماره و سرويس پيام گير صوتي نمي توانند همزمان فعال باشند. شما تنها مي توانيد از يكي از دو سرويس ذخيره شماره تماس گيرنده يا پيام گير صوتي در يك زمان استفاده نماييد.

لازم به ذکر است سرویس ذخیره شماره تماس گيرنده شما را قادر مي سازد تا بدانيد در زماني كه در دسترس نبوده ايد، چه كساني با شما تماس گرفته اند. چنانچه تلفن همراهتان خاموش بوده يا خارج از محدوده پوشش شبكه باشد، كسي كه با شما تماس مي گيرد، به يك سرويس پيام گير هدايت مي شود (ترفندستان) كه در آنجا شماره اين شخص ذخيره مي شود. هنگامي كه تلفن همراهتان مجدداً در دسترس قرار گيرد، ليستي از تمام شماره هايي كه با شما تماس گرفته اند به همراه زمان اين تماسها از طريق SMS براي شما ارسال مي گردد.اين سرويس و سرويس پيام گير صوتي نمي توانند همزمان فعال باشند. شما تنها مي توانيد از يكي از دو سرويس ذخيره شماره تماس گيرنده يا پيام گير صوتي در يك زمان استفاده نماييد .

جديدا همه اون 140* ها شدن 141* درسته؟

اما فكر ميكنم هنوز بطور سراري 141* فعال نشده.

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تا اونجايي كه من ميدونم ايرانسل سرويس MMS اون هنوز تو ايران فعال نشده.

moapz

عضو جدید
ممنون از اینکه این تاپیک رو راه انداختید ...

ممنون از اینکه این تاپیک رو راه انداختید ...

اون موقه ها که زیاد خبری از طرحای ایرانسل نبود من چون SMS زیاد می زدم، یه پیام رسان گرفتم .
اولا خوب کار کرد ، اما از چند ماه پیش یه اتفاق جالب افتاد، اونم ایکنه شارژ من وقتی می رسه به 917 تومان دیگه هیچ SMS ای نمی فرسته یعنی انگار نقطه ی صفرش اینجاس
بعدش دوباره که شارژ می خریدم استفاده می کردم به 917 که می رسیدم هیچ SMS ای سند نمی شد.
ممنون می شم اگه کمک کنید.