هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا چ زود نظرتون180درجه تغیرید
نظرم تغییر نکرد!بستگی به خودت داره که بتونی خابگاه دووم بیاری یا نه!من دو تا از دوستام به این خاطر ترم دو انصراف دادن رفتن 4 میلیون هم هزینشو دادن!اگه پول داری و دوری واست مهم نیس برو تهران!اگه پول نداری همون شهر خودت ارشد بخون!

Mahsa A

عضو جدید
سلام
ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد برای کارشناسی، شرط معدل داره???
لطفا راهنمایی کنین

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد برای کارشناسی، شرط معدل داره???
لطفا راهنمایی کنین
سلام
خیر . ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد برای مقطع کارشناسی شرط معدل دیپلم نداره. ولی از اونجا که تنها به ترتیب معدل پذیرش می کنند هر چه معدل بالاتری داشته باشید شانس بهتری خواهید داشت.

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای مصاحبه دکترا آزاد اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

و از چه طریق میشه مکان مصاحبه رو پیدا کرد؟

ممنونم

P O U R I A

مدیر تالار
سلام
برای مصاحبه دکترا آزاد اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

و از چه طریق میشه مکان مصاحبه رو پیدا کرد؟

ممنونم
سلام
من اطلاعی در مورد اینکه در مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد چی میپرسن اطلاعی ندارم. ولی فرقی با دانشگاه های دیگه نداره دیگه .. تعدادی سوال تخصصی میپرسن و تسلط شما روی زبان انگلیسی رو هم بررسی میکنن. و بقیه ش به رزومه شما بستگی داره.

ولی تا جایی که من میدونم دانشگاه ازاد همه اطلاعیه های ازمون های خودش رو توی سایت زیر میذاره که زمان و محل مصاحبه دعوت شونده ها به مصاحبه هم شامل میشه.
http://www.azmoon.net/

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من اطلاعی در مورد اینکه در مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد چی میپرسن اطلاعی ندارم. ولی فرقی با دانشگاه های دیگه نداره دیگه .. تعدادی سوال تخصصی میپرسن و تسلط شما روی زبان انگلیسی رو هم بررسی میکنن. و بقیه ش به رزومه شما بستگی داره.

ولی تا جایی که من میدونم دانشگاه ازاد همه اطلاعیه های ازمون های خودش رو توی سایت زیر میذاره که زمان و محل مصاحبه دعوت شونده ها به مصاحبه هم شامل میشه.
http://www.azmoon.net/
ممنونم واسه وقتی که گذاشتید
اطلاعات سایتش برای تاریخ93 یعنی پارساله
جایی اعلام کرده شنبه مدارک رو ببرن واسه مصاحبه ولی نگفته کجا ببرن؟ کدوم دانشکده میتونه رتبه رو بپذیره واسه کدوم واحد مجازه؟ هیچی نگفته

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان اعلام نتایج و اسامی دعوت شدگان به مصاحبه آزمون دکتری سال 1394 دانشگاه آزاد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: نتایج چند برابر ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد در روز چهارشنبه ششم خردادماه از طریق سایت این معاونت اعلام می‌شود.به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی علوی فاضل گفت: نتایج چند برابر ظرفیت آزمون دکترای سال ۹۴ دانشگاه آزاد آماده است ولی به دلیل تقارن با برگزاری آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه در روزهای پایانی این هفته و توزیع کارت آزمون، نتایج چهارشنبه ششم خردادماه اعلام می‌شود.
وی افزود: ۶۰۰ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در روزهای هفتم، هشتم و نهم خردادماه شرکت‌ می‌کنند که از روز گذشته نیز سایت برای توزیع کارت باز شده است بنابراین امکان اعلام نتایج آزمون دکتری نبود.
علوی‌فاضل اظهار داشت: فهرست اسامی افراد پذیرفته شده برای مصاحبه‌ در روز چهارشنبه اعلام و زمان و نحوه مصاحبه نیز از طریق سایت azmoon.net منتشر می‌شود.
وی اضافه کرد: مصاحبه‌ها در اواخر خرداد و تیر و مرداد برگزار می‌شود و اعلام نتیجه نهایی نیز اواخر شهریورماه است.

منبع :
خبرگزاری مهر

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
این آدم چرا نصفه حرف میزنه؟ چرا بی نظمه؟
من واقعا اینوقت شب مغزم کار نمیکنه
الان نمیدونم چه واحدهایی چه شهرهایی میتونم برم مصاحبه؟
اگه ممکنه راهنمایی کنید از کجا متوجه بشم دعوت به مصاحبه برا کجا شده؟ اولین ساله شرکت میکنم بلد نیستم
اگه شهری باشه که نتونم برم ، دیگه راه نیافتم برم دانشگاه شهرستان دنبال مدارک

gordafarid shz

عضو جدید
سلام .
چه رشته هایی بازار کارش خوبه و درباره ی شغل میشه بهش اطمینان داشت ؟ (برای یه خانم )
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
مشخصات : رشته ریاضی فیزیک - رتبه زیر 3000 - با معدل خوب

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .
چه رشته هایی بازار کارش خوبه و درباره ی شغل میشه بهش اطمینان داشت ؟ (برای یه خانم )
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
مشخصات : رشته ریاضی فیزیک - رتبه زیر 3000 - با معدل خوب
سلام.واسه خانم شغل صد در صدیو خیلی راحت معلمیو دبیریو اینا_اگ حوصلشونو داری
رشته های مدیریت(ن همه گرایشا) و حسابداری بازار کارشون خیلی بیشتر از رشته های مهندسیه
منطقه چندی؟

apadana34

عضو جدید
من کنکور سراسری دادم و موقعه انتخاب رشته یه سری از رشته ها را انتخاب کردم بعدش به هوای اینکه بدون ازمون هم جدا بررسی میشه ثبت نام کردم و یه سری از رشته ها که رشته اصلی ام دران بود انتخاب کردم . اما وقتی جواب امد دیدم رشته ای که اولویت من نبوده قبول شدم و ظاهرا این دوتا با هم بررسی شدن چون من هیج جا ندیدم توی سامان سنجش که نتیجه بدون ازمون را جدا نشان بده . الان چکار میشه کرد ؟ من میخوام دران اولویت اولم که در پذیرش بدون ازمون انتخاب کرده بودم درس بخوانم

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
من کنکور سراسری دادم و موقعه انتخاب رشته یه سری از رشته ها را انتخاب کردم بعدش به هوای اینکه بدون ازمون هم جدا بررسی میشه ثبت نام کردم و یه سری از رشته ها که رشته اصلی ام دران بود انتخاب کردم . اما وقتی جواب امد دیدم رشته ای که اولویت من نبوده قبول شدم و ظاهرا این دوتا با هم بررسی شدن چون من هیج جا ندیدم توی سامان سنجش که نتیجه بدون ازمون را جدا نشان بده . الان چکار میشه کرد ؟ من میخوام دران اولویت اولم که در پذیرش بدون ازمون انتخاب کرده بودم درس بخوانم
با سازمان شنجش تماس بگیر !!
اگه بدون آزمون بوده حتما اون دانشگاه ثبت نام میکنه
با ان دانشگاه تماس بگیر ببین میشه یا نه

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
من کارمند بانک هستم برای ادامه تحصیل تو ارشد، چی بخونم؟
حسابداری خوشم نمیاد ضمن اینکه میگن پایه حسابداری تو کارشناسیه
اقتصاد چطوره؟ اگر کسی راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم;)

P O U R I A

مدیر تالار
سلام
من کارمند بانک هستم برای ادامه تحصیل تو ارشد، چی بخونم؟
حسابداری خوشم نمیاد ضمن اینکه میگن پایه حسابداری تو کارشناسیه
اقتصاد چطوره؟ اگر کسی راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم;)
سلام
من به شما رشته مدیریت رو پیشنهاد میکنم. خیلی ها برای ارشد رشته مدیریت رو انتخاب میکنن. و خیلی به کارتون میاد.

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
من به شما رشته مدیریت رو پیشنهاد میکنم. خیلی ها برای ارشد رشته مدیریت رو انتخاب میکنن. و خیلی به کارتون میاد.
آره خیلی ها بهم گفتن مدیریت
اما من معاونت مالی هستم
حالا مدیریت چی بخونم خوبه؟

rezvan1994

عضو جدید
دوستاان دانشجو اخراجی روزانه حق شرکت در ازمون سراسری و داره یانه؟؟ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا