هر چه میخواهد دل تنگت بگو!

vafaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا من دلم تنگه که داره میترکه ولی نمیدونم چی بگم دلم میخواد چشممو ببندم و باز کنم ببینم 10 سال دیگست و این روزای لعنتی گذشته:cry::cry::cry:

vafaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شاید.

وفا خانم چیزی شده که اینقدر دلتنگی؟

khob mage maraz daran ke azar midan?
ishala moshkelet khob mishe azizam
ama khodetam ba ghose khordan hale khodeto badtar nakon

دیگه بهش فکر نمیکنم از الان میسپارمش به دست فراموشی و خودمو میسپارم به خدا

خدایا به امید تو :gol::gol::gol::gol::gol:با غصه خوردن چیزی حل نمیشه

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
لعنت بر پدر و مادر کسیکه درین مکان آشغال بریزد:whistle:

موژی

عضو جدید
........................................................................................................
........................................................................................................
.........................................................................................................
.........................................................................................................
.................................................................................................. نقطه

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
.................................................................................................. نقطه

چه آواتور نازی داری! ;)

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگي مال كسي نيست جز تو.پس از آن به بهترين نحو استفاده كن.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی مال من است
من اسیرم، اسیر غم تنهایی خویش
تا فراسوی خیال،تا لب آب زلال، زیستن فرصت ماست

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز

زندگی برای کسی است که معنای زنده بودن را درک کند.
معنای بندگی را درک کند.
پس هروقت تونستی این معانی را درک کنی؛زندگی از آن توست.