هر سوالی درباره نحوه کار با تجهیزات پزشکی دارید در این تاپیک مطرح کنید

احتشامزاده

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم یک مقداری میشه از رشته ی بالینی صحبت کنید من ترم دوم این رشته هستم ارشد داره یا نه ؟اگر نداره چطور میتنو نم از طریق گرایش دیگر مهندسی پزشکی بتوانم ارشد بگیرم ممنونم

bm-eng

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم یک مقداری میشه از رشته ی بالینی صحبت کنید من ترم دوم این رشته هستم ارشد داره یا نه ؟اگر نداره چطور میتنو نم از طریق گرایش دیگر مهندسی پزشکی بتوانم ارشد بگیرم ممنونم

الان این سوال شما با تیتر این تاپیک چه ربطی داره ؟؟؟ سوالتون درباره نحوه کار با تجهیزات پزشکیه؟؟!!
حالا به این لینک یه سری بزن.امیدوارم جواب سوالاتتو گیر بیاری.اگر هم بازهم سوالی بود بنده در حد توان در خدمتم.
کلیک کنید

khanom mohandes*

عضو جدید
سلام خسته نباشید.
من اطلاعاتی در مورد سنسور های دست مصنوعی می خواستم .هر چقدر تو اینترنت سرچ می کنم مطلب مفیدی پیدا نم یکنم . ممکنه من و راهنمایی کنید ؟؟؟

arshida24

عضو جدید
سلام خسته نباشید.
من اطلاعاتی در مورد سنسور های دست مصنوعی می خواستم .هر چقدر تو اینترنت سرچ می کنم مطلب مفیدی پیدا نم یکنم . ممکنه من و راهنمایی کنید ؟؟؟
سلام خانمی
یه لینک میزارم شاید به دردت بخوره از طرفی برای دست مصنوعی یه سری شیوه های جدید اومده که از طریق الکترود گذاری بر روی عضلات دست سیگنالهای حاصل از حرکات مختلف رو بدست میارند و از طریق این سیگناها و یک سری کارهای مربوط به پردازش سیگنال و classiffication این سیگنالها رو برای کنترل دست مصنوعی بکار می برند...
http://www.to7.blogfa.com/post/22

bm-eng

عضو جدید
سلام خسته نباشید.

سلام.شاید از لینک زیر اطلاعاتی راجع به دست مصنوعی بدست بیارید.
کلیک کنید

mekatron

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان.از چه طریقی میشه فهمید که روغن ساکشنی رو که روغنش رو عوض کردیم اندازه است یا نه.؟؟:que:چون علی رغم بعضی از ساکشن ها ،اصلا" جایی برای مشاهده مقدار روغن تعبیه نشده!!

Armaghan68

عضو جدید
سلام
راجع به طرز کار و کالیبراسیون و مدارات داخلی دستگاه ساکشن اطلاعاتی دارید؟
اگر مقاله یا فیلم باشه که دیگه معرکه میشه
ممنون

ingeniero

عضو جدید
باسلام
درموردفشارسنج دیجیتال چنانچه مشکل درعدم نمایش صحیح اعدادبرlcdبودبایدچگونه تعمیرکرد؟

baharsalehi

عضو جدید
باسلام
درموردفشارسنج دیجیتال چنانچه مشکل درعدم نمایش صحیح اعدادبرlcdبودبایدچگونه تعمیرکرد؟
بهتر شما دست نزنی کار تو نیست تعمیرش
باید LCD عوض بشه و مارک شرکتش هم باید توجه کنی و از همون مارک باید باشه
احتمالا قطعی داشته باشه LCD پس شما باز نکن

mekatron

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان.اطلاعاتی در خصوص ارورهای فشارسنج دیجیتالی مچی میخواستم،که هر شماره مربوط به چه ایراد و مشکلی هست.ممنون میشم راهنمایی کنید.

mekatron

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان.اطلاعاتی در خصوص ارورهای فشارسنج دیجیتالی مچی میخواستم،که هر شماره مربوط به چه ایراد و مشکلی هست.ممنون میشم راهنمایی کنید.

بابا ایوول دارید.این همه کمک و راهنمایی؟؟؟:eek:

cadillac

عضو جدید
یه سوال مهم

یه سوال مهم

با سلام میخواستم یه سوال فنی بپرسم ممنون میشم بتونین راهنمایی کنین.
دریچه APL ماشین بیهوشی خیلی زود خراب میشه. یعنی وقتی که روی حالت SPONT تنظیم میشه و دستگاه شروع به کار میکنه انگشتم رو روی قسمت خروجی گاز میذارم(همون جایی که از لوله خورطومی گاز خارج میشه وباید به مصرف بیمار بره) هیچ فشاری احساس نمیکنم .انگار که یه جایی سوراخ شدگی داره و گاز نمیتونه تا انتها فشار خودشو داشته باشه و به بیمار برسه. یه مشکلی هم قبلا داشت اینه که بیمار گاز خروجی را دریافت میکرد ولی نمیتونست نفسشو خارج کنه(نمیتونست بازدم کنه) به حدی که متخصص میگفت که به ریه های بیمار اسیب میرسونه . بچه های بیهوشی اتاق عمل میگن که دریچه APL ماشین خرابه.نظر شما چیه؟:smile:
دضمن ماشین بیهوشیمون دراگر هسست از اون قدیمیا.

mekatron

عضو جدید
خالی کردن باطری

خالی کردن باطری

ضمن سلام و تشکر از راهنمایی های بی دریغ اساتید:biggrin:

دوستان،آیا کسی میتونه درباره علت خالی کردن باطری فشارسنج دیجیتالی راهنمایی کنه؟؟
لازم به ذکره که مشکل از باطری نیست!!:cry:

m.bateni

عضو جدید
azizam mode dastgaho avaz konid ya bezar roo psv ....ama vaqti k bimar nemitoone tanafos one bar migarde be moshkele mode dastgah k hatman mode ejbarie cmv hast bayad avaz she behtare roo psv bashe k joloye tanafose bimaro nagire bazam daqiq bepors bad eqdam kon

سلام
دردستگاه ECG موقعه ای که نوار قلب رو پرینت می گیره یک خط پهن چاپ می کنه (بجای یک خط صاف )می خوام بدونم که مشکل ممکنه از کجا باشه دوستان(لید ها رو چک کردم مشکلی نداره )

بالا