هر آمدنی رفتنی به دنبال خواهد داشت و این قصه همیشه تکراریست.

khosroshahiy

مدیر بازنشسته

از همه عزیزانی که تو این مدت بدون منت با دانش فنی شان پاسخگوی سولات و همفکر مشکلاتم بودند ممنونم.

از Admin محترم و Sparrow و Turk ogluبه خاطر اینکه وظیفه محوله را نصفه نیمه رها میکنم پوزش می طلبم.

اگه تو این مدت با حرفی و یا متنی باعث رنجش دوستی شده ام پوزش می خوام.

چیزی در ذهنیتم ندارم جز مشتی خاطره و عکس خاطرات بد حتما فراموش خواهد شد اما محبت دوستان جز جاودانه ترین خاطرات خواهد بود. به علت مشغله کاری از تیم مدیریتی باشگاه درخواست دارم عذر بنده را پذیرا بوده و وظیفه محوله را به تورک اوغلی و یا عزیز دیگری بسپارند.

از آقایان اسپارو،قیاسی، تورک اوغلی، جان نثاری، موسویان،بابک دلخون، دانیال،زانطی،فرزاد،شایوار، سجاد،یوسف، علیرضا،آرش،نعیمی،ورشاوی،پینیون، mes 1364،Am1990 و دوستانی که یادم رفت به خاطر راهنمایی ها مطالب و همفکریهایشان کمال تشکر را دارم.

از ط.ص.ت.م یا همون توتولماز(عاشق پکر) ، بابک، میر حسین، رفا که خواندن و نوشتن به زبان مادری را یادم دادند بی نهایت سپاسگذارم زیاد شد اما می خوام از چند نفر هم تشکر کنم مگنت، علی حسینی ، خانم ضرابی،روما،پاپاتیا،آتیلا،بهرنگ غلامزاده،زر خانیم،نازلی،نیروانا، ناگول،سمیناز،اشکرودی،آیفار،بهمن، هاه،سیوی تست،هادی،پدرام،آیهان و اونایی هم که یادم رفت.

ازمدیران باشگاه پیرجو، ادمین،اسپارو،بابک، ستایش، افسون، حمید ، احسان و سایر مدیران باشگاه کمال تشکر را دارم و برایشان پایندگی و سرافرازی آرزومندم.

حتما به باشگاه خواهم آمد اما کمتر تو صفحه پرفایل و ایمیلهای صفحه پرفایل در خدمت دوستانم.

آخرین ویرایش:

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:eek::cry:
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نیه؟؟؟؟؟؟
نمیدونم. شایدم کار درستیه؟ ولی ما چیکار کنیم پس. چه جوری بدون شما بیایم اینجا.
به مگنت هم گفتم. منم دل خوشیهام داره اینجا کم میشه. دیگه دانشگاهم نمیرم که بخام بیام از تایپیک مکانیک استفاده کنم. دل خوشی ما به بودن شما اینجا بود چند تایپیک زبان مادری. اونا هم از دستمون میرن اینجا.
دیشب داشتم فکر میکردم چه دوستانی بودیم اینجا پارسال و چه کارایی میکردیم. اما الان دیگه کسی نمونده. خلاصه دوستان رفتند و ما هم وسوسه ی رفتن داریم.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادم رفت به دوستانی که احتمالا میان اینجا بگم از بهترین انسانهای روی زمین همین استارتر این تایپیک هست. واقعا از دست دادن ایشون توی این سایت ضایعه ای برای سایت هست. اخلاق و پشتکار شما دوست و برادر عزیزم مسعود خسروشاهی رو واقعا الگو میدونم.

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من واقعا متاسفم....کاش دلیلش رو میدونستیم اما تالار مکانیک با رفتنت وافعا به مشگل بر میخوره ............امیدوارم همواره موفق و پیروز باشی و منوهم ببخشی...

raminbabak

اخراجی موقت
به فارسي مي گم:
تو خودت گفتي من برگردم اومدم ..ولي قراره اينجا به تو هم بي احترامي بشه و من بدون تو و دوستان همشهري باشم جز عذاب چيزي ندارد
اگر برنگردي من هم مي روم چون....

JavadMessi

مدیر بازنشسته
به نظرم با گفتگو این مسائل حل میشه چون حیفه که باشگاه از حضور چنین افرادی بی بهره بشه
چه اینجا چه هرجای دیگه و کلا در زندگی ان شاءالله موفق و موید باشید:gol:

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینشااللاه حپ موفق اؤلاسئز.
بیرده اؤ بیری یئرلرده بیزی اونوتمایئن.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز امیدوارم هر جا میری خوب و خوش باشی

با ارزوی بهترین لحظات

اینجا جای موندن
جایی که بجز بوی تعفن چیزی نداره باید ترک بشه

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مسعود جان واقعا رفتن تو رو نمی تونم تحمل کنم. کاش دلیلش رو برام بگی. لااقل تو خصوصی بگو

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید بچه ها اما میخوام به زبون خودم حرفهامو بزنم.
آرش گارداش، هارا گئدیرسن؟ تازه بیر بیریمیزی تانیردیخ، چوخ ناراحت اولدوم ائشیدّیم. اما کاش گئتمیردین. بیزیم دیل دنیادا اوچومجی دی. بو بیزیم افتخاریمیزدی. هیچ کیم ائلیه بیلمز بو دیلی آرادان آپارا. کاش گئتمیردین گاش گالاردین. دا سیزلر گئده نّن سونرا بیزیم گالماغیمیز جایز دئییر. اگر آیری یئرده عضوسیز، بیزلره دئیین بیزده گلخ اورایا.

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از دست دادن افراد باسوادی مثل شماها واقعا باعث تاسف ! ادمین جان کمی نسبت به اعضای باشگاه مسئول تر باشید بد نیست!
الله همیشه بوله زی موفق السین.شادئغنان و خوشلوغونان یاشیاسئز.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
باورم نمیشه تالار مکانیک چرا همه دارن استعفا میدن.

راه درستی نیست. بمونید و از حقتون دفاع کنید

با رفتن هیچی عوض نمیشه و غفط به دست فراموشی سپرده میشید.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت

از همه عزیزانی که تو این مدت بدون منت با دانش فنی شان پاسخگوی سولات و همفکر مشکلاتم بودند ممنونم.

از Admin محترم و Sparrow و Turk ogluبه خاطر اینکه وظیفه محوله را نصفه نیمه رها میکنم پوزش می طلبم.

چیزی در ذهنیتم ندارم جز مشتی خاطره و عکس خاطرات بد حتما فراموش خواهد شد اما محبت دوستان جز جاودانه ترین خاطرات خواهد بود. به علت مشغله کاری از تیم مدیریتی باشگاه درخواست دارم عذر بنده را پذیرا بوده و وظیفه محوله را به تورک اوغلی و یا عزیز دیگری بسپارند.

از آقایان اسپارو،قیاسی، تورک اوغلی، جان نثاری، موسویان،بابک دلخون، دانیال،زانطی،فرزاد،شایوار، سجاد،یوسف، علیرضا،آرش،نعیمی،ورشاوی،پینیون، mes 1364،Am1990 و دوستانی که یادم رفت به خاطر راهنمایی ها مطالب و همفکریهایشان کمال تشکر را دارم.

از ط.ص.ت.م یا همون توتولماز(عاشق پکر) ، بابک، میر حسین، رفا که خواندن و نوشتن به زبان مادری را یادم دادند بی نهایت سپاسگذارم زیاد شد اما می خوام از چند نفر هم تشکر کنم مگنت، علی حسینی ، خانم ضرابی،روما،پاپاتیا،آتیلا،بهرنگ غلامزاده،زر خانیم،نازلی،نیروانا، ناگول،سمیناز،اشکرودی،آیفار،بهمن، هاه،سیوی تست،هادی،پدرام،آیهان و اونایی هم که یادم رفت.

ازمدیران باشگاه پیرجو، ادمین،اسپارو،بابک، ستایش، افسون، حمید ، احسان و سایر مدیران باشگاه کمال تشکر را دارم و برایشان پایندگی و سرافرازی آرزومندم.

حتما به باشگاه خواهم آمد اما کمتر تو صفحه پرفایل و ایمیلهای صفحه پرفایل در خدمت دوستانم.

سلام
تصمیم در مورد اینکه چه تاپیکی در کدوم تالار قرار بگیره به عهده مدیر تالار و مدیر سایت هست و مدیر هر تالاری مستقلا می تونه در این مورد تصمیم بگیره. هر چند این نحوه اعتراض شما به انتقال یک تاپیک به تالار دیگه رو شایسته نمیدونم ولی این اختلاف نظر باعث نمیشه زحمات شما نادیده گرفته بشه. بنده از جانب خودم و سایر مدیران صمیمانه از زحمات شما برای باشگاه تشکر می کنم و امیدوارم هر جا هستید موفق و پیروز باشید. اجرتان با خدا.

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
از محبت همگی دوستان ممنونم

جناب مهندس سروش عزیز انتقاد سازنده نباید دلخوری ایجاد کنه و این نوع انتقاد همیشه مفید بوده بنده هم از نحوه پاسخم عذر می خوام پاسخم تند بود شماهم منو ببخشید. از مطالب مفیدتان در تالار سپاسگذارم.

جناب حسینی , رامین بابک شما همیشه لطف داشتید.

از لطف تمامی کاربران و دوستان عزیزی که اینجا کامنت گذاشتند و دوستانی که با پیام خصوصی بنده را شرمنده نمودند سپاسگذارم.

سلام
تصمیم در مورد اینکه چه تاپیکی در کدوم تالار قرار بگیره به عهده مدیر تالار و مدیر سایت هست و مدیر هر تالاری مستقلا می تونه در این مورد تصمیم بگیره. هر چند این نحوه اعتراض شما به انتقال یک تاپیک به تالار دیگه رو شایسته نمیدونم ولی این اختلاف نظر باعث نمیشه زحمات شما نادیده گرفته بشه. بنده از جانب خودم و سایر مدیران صمیمانه از زحمات شما برای باشگاه تشکر می کنم و امیدوارم هر جا هستید موفق و پیروز باشید. اجرتان با خدا.

سلام

اختلاف نظر و باور در بعضی چیزا وجود دارد. این مورد یکی از دلایل بنده برای مرخص شدن از خدمت دوستان بود عامل اصلی همانگونه که عرض کردم مشغله کاری می باشد در این میان شاید به قول مگنت عواملی کاتالیزر بود.
دوباره از جنابعالی و سایر دوستان از بابت این خداحافظی پوزش می خواهم و امیدوارم دلیل این رفتن برای دوستان قابل درک باشد و
امیدوارم که از بابت ارزشمند بودن فرهنگ و زبانمان برما خرده نگیرید.
بعضی وقتا به قول شهرام عزیز ایستاندن فرصتیست برای دیدن امیدوارم برای بنده و دوستان منتقد و نیز برای هم زبانان عزیزم فرصتی باشد برای دیدن مسیری که آمدیم و مسیری که در پیش داریم.
برای بنده جایگاهی که هموطنانم برای زبان و فرهنگ سایر هموطنان در نظر می گیرند مهم هست. بر باورهایی اعتقاد داشتم و پیش وجدانم راحتم که تا به امروز بر این باورهایم اصرار داشتم این باورها متاصفانه کمی سست شد اما دوست دارم هیچگاه نشکنند
.

از مدیر jتالار معماری و مدیران ارشد باشگاه و آقایان mec1364 و سروش بابت همه چی ممنون.

با آرزوی پایندگی

آخرین ویرایش:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من تو شرایطی نیستم که بخوام تو تصمیمتون دخالت بکنم

اما دلگیر شدم از رفتنتون و از خدا می خوام تو تک تک لحظات زندگیتون آرامش داشته باشید

خوشحال میشیم از خوندن نوشته هاتون

به امید دیدار مجدد

به دست خدای مهربان می سپارمت یا حق

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
اصلا انتظار چنین رفتاری رو از شما نداشتم.بجای دل جوی و برگردوندن افراد لایق و باسواد سایت دارین بخاطر رفتنشون ازشون تشکر میکنین.............
برای اثبات مدیر بودنتون لازم نبود به زبان و فرهنگ ملت ترک توهین کنین!
جناب ادمین قبلا گفتم بازم میگم لطفا نسبت به اعضای سایت مسئولتر باشین !

sanila

عضو جدید
ای وای چه بر سر تالار مكانيك و مديراو بچه هاش مياد:cry::cry:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما میتوانید علمتان را در هرمکان و زمانی به دیگران منتقل کنید
بهترین کار ممکن را با رفتن از این سایت انجام دادید
هرجا هستید موفق باشید

*نيروانا*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

وووووووووووای ................چی ناراحت شدم................چراااااااااااااا؟

بالا