هرکی هر چی در مورد دانشگاه مالک اشتر میخواد بیاد

marasoly.al7631

عضو جدید
این تاپیک و گذاشتم چون فکر کنم خیلیا در مورد دانشگاه مالک اشتر سوال دارن!
منم چیز زیادی نمیدونم حالا هر کی میدونه بگه؟

metallurgism

عضو جدید
سلام
من پارسال با 1000 برای مصاحبه دعوت شدم
رفتم مالک اشتر تهران سالن باقرالعلوم
دم در گوشی ها را می گرفتند و یه فرم می دادن بریم پر کنیم
اطلاعات هفت جدت را باید بنویسی
شماره پاسپورت خودت و همه اهل خانواده
کجاها رفتی
خارج کیو داری
مهد کودک کجا بودی تا لیسانس
...
بعد یکی یکی صدا می کردن واسه مصاحبه
مثلا من نفر 234 هستم شماره 9 را صدا می زنن حالا ساعتم شده 11 ظهر و از شهرستانم رفتم
کسی که صدا می زنه انگار مجرمین را صدا میکنه
پذیرایی - کیک و ساندیس
هیم میاد میگه پرسنل نیروهای مسلح هر کی هست بیاد (یعنی قبولن)
یکی از کسایی که میاد از مصاحبه بیرون رو کشیدم کنار گفتم یک ساعت چی میپرسیدن
التوزیح المصالح -اصول دین-فروع دین-مستحبات-محرمات-شکیات نماز-خطبه های نماز جمعه این هفته در مورد چی بود-فرمانده سپاه کیه-خبرگان رهبری -و....
آمادگی تلاوت قران را داشته باشید
12 ظهر - فرودگاه مهرآباد و یک بلیت ساعت 2 به مقصد اصفهان در دست به این می اندیشیدم واسه سال دیگه میخونم

آخرین ویرایش:

marasoly.al7631

عضو جدید
دیگه اینقدرا هم که میگی داغون نیست!
من برای کارشناسی مصاحبشو رفتم سوالای زیاد سختی نمی پرسن.
مسلمون باشی و یکم سرت تو اخبار باشاه میتونی جاب بدی
من که تو 10 انتخاب اولم میزنم.
کارشناسی صنعتی اصفهان باشی بعد بری مالک بدک نیست.

yekta*

عضو جدید
بچه ها برای آینده ی شغلی فرقی بین مالک اشتر با دانشگاه های دیگه هست ؟

برای دکتری شرکت کردن مشکلی واسم پیش نمیاد ؟

marasoly.al7631

عضو جدید
شاید
بوعلی همدان
رازی کرمانشاه
چمران اهواز
بیاری؟
راستی چقدر رو معدل صلی اضافه شده و صنعتی اصفهان م فقط 0.38 اضافه شده!

metallurgism

عضو جدید
دیگه اینقدرا هم که میگی داغون نیست!
من برای کارشناسی مصاحبشو رفتم سوالای زیاد سختی نمی پرسن.
مسلمون باشی و یکم سرت تو اخبار باشاه میتونی جاب بدی
من که تو 10 انتخاب اولم میزنم.
کارشناسی صنعتی اصفهان باشی بعد بری مالک بدک نیست.

من نگفتم داغونه
من نقل قول کردم از کسی که از مصاحبه اومد بیرون چون خودم بی خیال شدم و برگشتم
اونجا یکی از دوستانم را دیدم گفت واسه اپلای مشکل پیدا میکنی
بقیه اش هم که گفتم عین حقبقت بود

انشاا... موفق باشید

metallurgism

عضو جدید
کمک

کمک

یه سرچ بزنید در مورد مصاحبه مالک پیدا میکنید و بهتون کمک میکنه

• Like
واکنش ها: ?Why

لی قلی

عضو جدید
دعوت به مصاحبه

دعوت به مصاحبه

سلام بچه ها
منم به مصاحبه مالک اشتر دعوت شدم
ولی حقیقتش با این چیزایی که اینجا نوشته مردد شدم
برم یا نه
یعنی اینقد افتضاحه

shervin_msi

عضو جدید
سلام بچه ها
برم یا نه
یعنی اینقد افتضاحه

رتبت چند بود لی قلی؟
چه چیزی انتخاب کرده بودی؟
اینقدرم بد نیست.برو به نظرم

aaj6551

عضو جدید
کاچی بعض هیچه
مالک اشتر کلاسش بالاست
چون تحریمه امریکاست

• Like
واکنش ها: ?Why

ln376

عضو جدید
مخابرات شبانه تا چه رتبه ای امید به قبولی داشت؟منو با یه رتبه بالا واسه مصاحبه هفته دیگه اعلام کردن...مصاحبه داره یا فقط یه فرمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

fardin65

عضو جدید
سلام . یه سوال اساسی ؟
راسته اگه در مصاحبه مالک اشتر قبول بشی انتخابهای دیگه برات در نظر گرفته نمیشه ؟حتما باید بری مالک اشتر ؟

Mahtab-m

عضو جدید
سلام بچه ها
برم یا نه
یعنی اینقد افتضاحه
سلام .رتبت چند بود ؟ايا كسي ديده يا شنيده كه يك خانم برا مصاحبه دعوت كنن وچه جوري با چه وسيله اي اطلاع ميدن وتاريخ مصاحبه ها حدوداكي هست. ممنون ميشم اگر كسي ميدونه جواب بده. :cry:

hkhm

عضو جدید
سلام من دانشجوی کارشناسی مهندسی هوافضا هستم توی مالک اشتر
نظراتونو دیدم و متوجه شدم که گویا! یا بعضیا دارن با قصد و غرض نظر میدن یا واقعا اطلاعی ندارن!
من با رتبه ی 720 وارد این دانشگاه شدم و واقعا هم الان به رشته و دانشگاهم علاقه مندم
خبالتون راحت اگر واقعا بخواید کار تحقیقاتی بکنید امکانات در حد عالی هستش...
به خاطر یه سری دلایل خصوصا امنیتی تمامی امکانات رو به همه ی دانشجو ها نمیدن
پس اینجا برای پیشرفت باید واقعا تلاش کرد
در باره ی گرفتن دانشجوی دختر هم باید بگم که فقط در مقطع کارشناسی ارشد دانشجوی دختر پذیرش میکنه
در باره ی آینده شغلی! کسایی که جزء 30 درصد بالای رشته-ترم خودشون باشن در پایان مقطع کارشناسی هم میتونن مستقیما به استخدام وزارت دفاع در بیان...
اگر کار عملی و پروژه محور کار کنی هم میتونی جذب بشی
در باره ی اون قضایای پاسپورت و اینا که گفتید! هم باید عارض بشم خدمتتون که به نظر شما دانشگاه وزارت دفاع نباید اینقدر از لحاظ اطلاعاتی سخت بگیره؟؟؟؟
یک مورد دیگه هم این که دانشجو ها به دلایل امنیتی ممنوع الخروج میشن و اگر سفر واجب یا زیارتی هم داشته باشن دیگه قضایای خاص خودشو داره...

baran.clever

عضو جدید
اطلاعات بيشتر راجع به دانشگاه مالك اشتر

اطلاعات بيشتر راجع به دانشگاه مالك اشتر

نظراتونو دیدم و متوجه شدم که گویا! یا بعضیا دارن با قصد و غرض نظر میدن یا واقعا اطلاعی ندارن!
من با رتبه ی 720 وارد این دانشگاه شدم و واقعا هم الان به رشته و دانشگاهم علاقه مندم
در باره ی گرفتن دانشجوی دختر هم باید بگم که فقط در مقطع کارشناسی ارشد دانشجوی دختر پذیرش میکنه
در باره ی آینده شغلی! کسایی که جزء 30 درصد بالای رشته-ترم خودشون باشن در پایان مقطع کارشناسی هم میتونن مستقیما به استخدام وزارت دفاع در بیان...
در باره ی اون قضایای پاسپورت و اینا که گفتید! هم باید عارض بشم خدمتتون که به نظر شما دانشگاه وزارت دفاع نباید اینقدر از لحاظ اطلاعاتی سخت بگیره؟؟؟؟
یک مورد دیگه هم این که دانشجو ها به دلایل امنیتی ممنوع الخروج میشن و اگر سفر واجب یا زیارتی هم داشته باشن دیگه قضایای خاص خودشو داره...

سلام دوست گرامي
من امسال كنكور mba شركت كردم و قصد دارم كه در دانشگاه مالك اشتر ادامه تحصيل بدم. من دانشجوي صنايع دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابلم. معدل موثرم 17.99 و شاگرد اول دانشگاه هستم. كنكورم رو هم بد ندادم. اگه خدا بخواد زير 500 ميشم. اطلاعاتي راجع به خوده دانشگاه ميخواستم و رتبه مورد نياز براي قبولي چند بايد باشه؟ و اينكه من دخترم قبول شدنم سخته؟ محجبه نيز هستم.:smile:

omid32167

عضو جدید
سلام
در مورد رشته دیپلماسی کنترل تسلیحات مقطع ارشد این دانشگاه اگه کسی اطلاعاتی داره خواهشا راهنمائیم کنه ؛
1 چه رتبه ای میگیرن ( 150 روابط روزانه شانس داره ؟)
2 شرایط علمی
3 آینده شغلی
- خواهشا اگه ممکنه زودتر راهنمائیم کنید ( انتخاب رشته 92 )
:redface::cry:

12341232

عضو جدید
دوستان با رتبه 1375 به نظر شما تو چه گرایشی تو دانشگاه مالک اشتر قبول میشم؟
چون شنیدم پارسال با رتبه 1600 شکل دادن مالک اشتر اصفهان قبولی داشته
یه سوال دیگه هم داشتم: من اگه توی انتخاب رشته شناسایی مالک اشتر رو در اولویت قرار بدم و بعدش شکل دادن مالک اشتر رو بزنم .بعد مصاحبه هم قبول بشم اما مثلا" با توجه به رتبم شناسایی رو نیارم اما شکل دادن رو بیارم توی شکل دادن قبول میشم یا با توجه به اینکه شناسایی رو در اولویت قرار داده بودم دیگه کلا" رد میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تورو خدا زودتر جواب بدید باید انتخاب رشته کنم

12341232

عضو جدید
تو رو خدا یکی جواب منو بده
سلام دوستان
من اگه توی انتخاب رشته شناسایی مالک اشتر رو در اولویت قرار بدم و بعدش شکل دادن مالک اشتر رو بزنم .بعد مصاحبه هم قبول بشم اما مثلا" با توجه به رتبم شناسایی رو نیارم اما شکل دادن رو بیارم توی شکل دادن قبول میشم یا با توجه به اینکه شناسایی رو در اولویت قرار داده بودم دیگه کلا" رد میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم اگه مثلا" شناسایی مالک اشتر اصفهان انتخاب 50 من باشه (بعد مصاحبه رو قبول بشم اما مثلا" بخاطر رتبم قبول نشم) بعد انتخاب 51 و 52 و .... که شناسایی سمنان و استخراج همدان هستند بررسی میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا کمک کنید​

sh sh

عضو جدید
دوستان سلام! من یه سوال دارم امیدوارم کسی باشه که جوابشو بدونه! اگه امسال من شبانه مالک اشتر قبول بشم و برم ولی بهمن دوباره کنکور بدم و قبول بشم میتونم از این دانشگاه دراحت انصراف بدم و برم یه جا دیگه؟! به خاطر جو امنیتیش میگم. خواهش اگه کسی اطلاع داره جوابمو بده آخه تا امشب بیشتر وقت انتخاب رشته نداریم! :cry:

mohsen1912

عضو جدید
sh sh عزیز
" جو امنیتی " در کار نیست! قانون برا همه دانشگاها یکیه. شما در هر دانشگاهی میتونید انصراف از تحصیل بدی
مالک امکانات خوبی داره، امکان داره تاکید میکنم امکان داره! انقدر بهت امکانات بدن که هرگز تو دانشگاه دیگه ای نتونی پیدا کنی
اما خوب دانشگاه نظامی محدودیت های خودش رو داره.

rezashimi

عضو
بسیاراطلاعات خوبی بود دمت گرم:gol::gol::gol: