هرکه دارد هوس هوافضا بسم الله (پیش به سوی ارشد 93 )

Hooladi

عضو جدید
سلام رفقا
بر خلاف تالار های دیگه تو تالار هوا فضا بحث منسجمی درباره کنکور ارشد 93 وجود نداره. دوستانی که قصد شرکت ارشد هوافضا 93 رو دارن اینجا با هم به بحثو تبادل نظر می پردازیم:)

آخرین ویرایش:

SEA HAWK

عضو جدید
سلام رفقابر خلاف تالار های دیگه تو تالار هوا فضا بحث منسجمی درباره کنکور ارشد 93 وجود نداره. دوستانی که قصد شرکت ارشد هوافضا 93 رو دارن اینجا با هم به بحثو تبادل نظر می پردازیم:)
سلام
من ميخوام واسه ارشد اين رشترو بخونم،به كرايش ايرو و جلوبرندكى علاقه دارم.ممنون ميشم اكه كسى راهنماييم كنه واسه نحوه درس خوندن و موفقيت. البته من هنوز ترم 3 مكانيك سيالاتم ولى ميخوام از الان كم كم خودمو اماده كنم و جدى جلو برم،ممنون از دوستانى كه راهنمايي كاملى بكنن و اكر تجربه اى دارن در اختيار بزارن.

آخرین ویرایش:

shadowwalker

عضو جدید
منابع

منابع

سلام رفقا
بر خلاف تالار های دیگه تو تالار هوا فضا بحث منسجمی درباره کنکور ارشد 93 وجود نداره. دوستانی که قصد شرکت ارشد هوافضا 93 رو دارن اینجا با هم به بحثو تبادل نظر می پردازیم:)

لطفا لیست منابع ارشد رو بذارید.منابع تستی نه رفرنس.رفرنس که به دردکنکور ارشد نمی خوره.

از مدیر محترم خواهش می کنم این تاپیکو مهم کنند.تو همه ی تالارها تاپیک ارشد 93مهم شده.
با تشکر.

morad009

عضو
سلام
منابع
ریاضیات مهندسی و معادلات دیفرانسیل.............مهندس کریمی(انتشارات نصیر)
مقاومت مصالح..............................................دکتر نائی(پوران پژوهش)
دینامیک و ارتعاشات.......................................دکتر جباری(پوران پژوهش)
طراحی اجسام پرنده،مکانیک پرواز،آیرودینامیک...............انتشارات راهیان ارشد...........جمعی از مولفین(البته کیفیت کتاب آیرودینامیک زیاد نیست!)
سیالات،ترمودینامیک.......................................دکتر سمیع پور(انتشارات پوران پژوهش)....البته برای سیالات کتاب جامع 2 جلدی دکتر خداکرمی انتشارات راهیان ارشد هم کتاب خیلی خوبیه
کنترل............جزوه پارسه رو تعریفشو شنیدم ولی کنترل دکتر آریاز برادرانی هم کتاب خوبیه(راهیان ارشد) که البته فقط تست های مکانیکشو حل کنید و بقیه لازم نیست
زبان هم کتابی رو نمیشناسم ولی به توصیه اکثر دوستان همون سال های قبل رو کلماتشو برای خودتون برجسته کنید.
موفق باشید

Hooladi

عضو جدید
سلام
منابع
مقاومت مصالح..............................................دکتر نائی(پوران پژوهش)
دینامیک و ارتعاشات.......................................دکتر جباری(پوران پژوهش)
طراحی اجسام پرنده،مکانیک پرواز،آیرودینامیک...............انتشارات راهیان ارشد...........جمعی از مولفین(البته کیفیت کتاب آیرودینامیک زیاد نیست!)
سیالات،ترمودینامیک.......................................دکتر سمیع پور(انتشارات پوران پژوهش)....البته برای سیالات کتاب جامع 2 جلدی دکتر خداکرمی انتشارات راهیان ارشد هم کتاب خیلی خوبیه
کنترل............جزوه پارسه رو تعریفشو شنیدم ولی کنترل دکتر آریاز برادرانی هم کتاب خوبیه(راهیان ارشد) که البته فقط تست های مکانیکشو حل کنید و بقیه لازم نیست
زبان هم کتابی رو نمیشناسم ولی به توصیه اکثر دوستان همون سال های قبل رو کلماتشو برای خودتون برجسته کنید.
موفق باشید

ممنون ;)

shadowwalker

عضو جدید
سلام
منابع
موفق باشید
طراحی اجسام پرنده رو پوران نداره؟آخه کلا کیفیت کتابهای راهیان ارشد زیاد خوب نیست.

Hooladi

عضو جدید
[h=2]
زمان آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد سال 93

ثبت نام کارشناسي ارشد سال 93 از روز يک شنبه 12 آبان از طريق سايت سازمان سنجش انجام مي شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر حسين توکلي مشاور عالي سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار علمي باشگاه خبرنگاران براساس برنامه زماني پيش بيني شده ثبت نام از داوطلبان متقاضي آزمون کارشناسي ارشد ناپيوسته سال 93 از روز يک شنبه 12 آبان آغاز و تا يک شنبه 19 آبان پايان مي پذيرد.

اين آزمون صبح و بعدازظهر روزهاي 16، 17 و 18 بهمن 92 در حوزه هاي امتحاني برگزار مي شود.

وي گفت: اطلاعيه سازمان سنجش درباره شرايط ضوابط و نحوه ثبت نام و همچنين نحوه پذيرش دانشجو از طريق سايت سازمان سنجش و نشريه پيک سنجش به اطلاع مي رسد[/h]

shadowwalker

عضو جدید
بروبچز اگر ریاضی و تحلیل سازه رو 100بزنم زبانو بالای70 و طراحی پرنده صفر و بقیه باکسها 40-50 رتبه ام در چه حدی میشه؟

azade_m17

عضو جدید
سلام من لیسانس کامپیوتر دارم . قصد دارم امسال ارشد مهندسی هوا فضا ( به عنوان رشته ی دوم ) شرکت کنم . چون همزمان برای معماری کامپیوتر میخونم فرصت زیادی ندارم بنظرتون بهتره روی کدوم یک از دروس اصلی هوافضا تمرکز کنم ؟

لطفا یک منبع مشخص پیشنهاد بدید.

hassan232

عضو جدید
سلام
در مورد آیرودینامیک اگر کسی جزوه ی pdfی داره که مختصر و مفید برای آزمون ارشد گفته باشه،
ممنون می شم که این جا بذاره.
در مورد درس های دیگه ی آزمون ارشد هوافضا هم همین طور.
با تشکر

hassan232

عضو جدید
جزوه ها ی آیرودینامیک

جزوه ها ی آیرودینامیک

سلام
خودم توی شبکه این سه تا جزوه رو از امیرکبیر پیدا کردم که از قضا پولیه،:razz:
به نظر اهل فن ارزش خرید داره؟
این هم نشونی جزوه ها:
http://www.univertext.com/content/آیرودینامیک-1
http://www.univertext.com/content/آیرودینامیک-2
http://www.univertext.com/content/آیرودینامیک-2-0

البته جزوات آیرودینامیک 1 و 2ی دکتر میرزایی از خواجه نصیر رو هم از asec.ir گرفتم،
ممنون می شم بگید کدوم بهتره.
با تشکر:smile:
یا علی ع

آخرین ویرایش:

mahan_33

عضو جدید
بنظرم کتابای راهیان ارشد مختصر و مفیدن . من تو گوگل مختصری برای ایرودینامیک گشتم چیز جالبی پیدا نکردم هرچی هم بود به زبان فارسی نبود شما بیشتر بگردید شاید پیدا بشه .

صادق غفرانی

عضو جدید
بچه ها سلام. من راهی ارشد سازه هستم ، اگه خدا بخواد و قبول شم.. من با بچه ها صحبت کردم، کتاب طراحی اجسام پرنده خانم دکتر زهرا ستوده ( راهیان ارشد) رو معرفی کردن...
و چهارتا کتاب راهیان، مختصر و مفیده...
پیش به سوی ارشد هوافضا 93... همین جمع :D

a.sauron

عضو جدید
سلام
دوستان حقیقتش من قصد دادن کنکور ارشد رو داشتم که بنا به دلایل شخصی مجبور شدم بیخیال ارشد بشمبخاطر همین کتاب های ارشد مکانیک رو با 40 درصد تخفیف میفروشم که همشون چاپ 92 و نو و تقریبا دست نخوردست حتی خط هم روش نمیشه پیدا کرد هرکی خواست بهم پیغام خصوصی بده
کتابا ایناست
ریاضی 1 و 2 پارسه و ریاضی 2 اقاسی جلد یک و دو
مهندسی نصیر جلد 1 و 2
معادلات نصیر

دینامیک راهیان
دینامیک ماشی نراهیان
مقاومت و استاتیک پوران پژوهش و استاتیک پارسه
طراحی اجزا راهیان
.......
ارتعاشات :نصیر دکتر بهرامی و ارتعاشات نصیر دکتر پناهی از همون انتشارات نصیر + ارتعاشات پارسه

زبان تخصصی مکانیک راهیان
مکانیک سیالات :نصیر دکتر صادقی ،پارسه ی دکتر صادقی و پوران پژوهش

ترمودینامیک :راهیان جلد اول + پارسه
انتقال :پوران + پارسه
کنترل :کنترل خطی دکتر حامدی ،نصیر ،+ کنترل خطی دکتر جاهد مطلق نصیر

بانک سوالات ده سال گذشته ی سراسری راهیان
4 جلد هوافضای راهیان
ایرودینامیک و تئوری ایرودینامیک (کتاب تست ارشد ایرودنامیک شریف + توضیحات )

مکانیک و ترمودینامیک پیش رانش
......
کیفیت همه ی کتاب ها در حد عالی می باشد

بالا