هدیه هنرمندانه يک مادر خوش ذوق به دخترش!

godes of victory

کاربر فعال
"لولاين رابينسون" يک هنرمند مينياتوريست انگليسي است که با ساختن يک خانه عروسکي داخل يک گيتار يک هديه منحصر به فرد و يک اثر هنري زيبا خلق کرده است.

اين خانم 49 ساله اکنون ساکن استرالياست . او از هرچيزي براي ساخت يکي از پروژ هاي زيبايش بهره ميبرد و اين مسئله شامل هديه اي که او براي دخترش در نظر گرفته است نيز ميشود.
او ميگويد دوست داشتم يک هديه کارآمد و کاملا متفاوت براي دخترم در نظر بگيرم به همين دليل هرچيزي که فکر ميکردم باعث خوشحالي او ميشود و درعين حال يک هديه خاص است را از نظر گذراندم و چيزي که به نظرم از همه بهتر بود گيتار بود. اين گيتار اولين گيتار من است و مطمئن بودم که براي دخترم معناي بسياري خواهد داشت .

اين خانه عروسکي در دو طبقه تهيه شده است و شامل همه اسباب و وسايل شخصي زندگي است . اين خانم به مدت دو هفته و روزانه بين 8 تا 10 ساعت روي اين هديه زيبا کار کرده است.
او به خبرنگاران گفته است به عنوان پروژه بعدي قصد دارد يک خانه عروسکي درون يک جارو برقي بسازد و اميدوار است که در آن مورد هم به موفقيت برسد.

* maryam *

عضو جدید
خوش به حالش
ای کاش خدای عزیز و مهربانم برای من یک هدیه بده چون مطمئنم متفاوت تر از هر چیزی میتونه باشه که دیگران به من بدن نه عزیزم .
خداوند همه چیز می
شود همه کس را
به شرط اعتقاد
به شرط پاکی دل
به شرط طهارت روح
به شرط پرهیز از معامله با ابلیس
بشویید قلب هایتان را از هر احساس ناروا
و مغز هایتان را از هر اندیشه خلاف
و زبان هایتان را از هر گفتار ِناپاک
و دست هایتان را از هر آلودگی در بازار

و بپرهیزید
از ناجوانمردیهــا