هدف این دختران دانشجو از انجام حرکات موزون؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

زینـب

اخراجی موقت
دوازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر سراسر کشور روز گذشته با حضور ۱۸۰۰ دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی افتتاح شد.

افتتاحیه این جشنواره که در این دوره نیز با استقبال دانشجویان همراه بود، نسبت به ادوار گذشته با کیفیت و نظم بیشتری برگزار شد و مسئولان سعی داشتند تا این مراسم را متناسب با شان و جایگاه دانشجویان برگزار کنند اما برخی حواشی
باعث شد تا فرهنگی بودن این جشنواره زیر سوال برود و برخی از دانشجویان با دلخوری محل را ترک کنند.

پخش موسیقی در افتتاحیه در کنار حرکات موزون برخی از دانشجویانی که از قضا با پوششی نامناسب و آرایش‌های تند در محل حاضر بودند، باعث شد تا دانشجویان محجبه از عملکرد مسئولان برگزاری مراسم ابراز نارضایتی کنند.

به علاوه رفتار خارج از عرف برخی از دانشجویان پس از پایان مراسم و حرکات موزون آنها به بهانه گرفتن عکس یادگاری نیز از نکات قابل تامل این مراسم بود.

نکته تاسف بار تر این قضیه :

حضور مردان به عنوان عوامل اجرایی که وزرای علوم و ورزش و جوانان از نزدیک شاهد این اتفاقات در مراسم بودند.
بنابراین محفل به هیچ وجه عمومی نیست، عکس ها هم خصوصی نیست.

چرا دختران دانشجوی ما که با حجابشون باید الگو باشن، حرکات موزون میکنن؟
آیا خداوند نمیگه ما چرا سکوت کردیم؟ :cry:

آخرین ویرایش:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الله اکبر
میبینید به خدا 4 تا دختر چطور دارن جامعه رو به فساد میکشن؟
اگه با لرزیدن اینا زلزله بیاد چه خاکی بر سر کنیم
جواب خون شهدا رو کی میده
جواب این بی عفتیو کی میده
من که میگم اعدامشون کنن تا ایران ولایی ازین بی عفتی پاک بشه

pepper

کاربر فعال
والا ما که حرکتی تو عکسا نمی بینیم چه برسه نوعشو تشخیص بدیم که عایا موزون هست یا نیست!

ثانیا کی بهتون اجازه داده غیابا دادگاه تشکیل بدید و برا خودتو حکم به بی حیایی بدید؟

عایا مردی در آن نزدیکی میبینید؟

عایا بهتر نیست زنگ ورزش مدارس دخترانه حذف بشه؟

عایا بهتر نیست فتوا بدید وزرش برا بانوان حرام باشد؟

آخرین ویرایش:

pepper

کاربر فعال
والا ما که حرکتی تو عکسا نمی بینیم چه برسه نوعشو تشخیص بدیم که عایا موزون هست یا نیست!

ثانیا کی بهتون اجازه داده غیابا دادگاه تشکیل بدید و برا خودتو حکم به بی حیایی بدید؟

خوب که نگاه میکنم میبینم عکس آقا و رییس جمهور اونجا هست

یکی از همکیشای وهابی فتوا داده خوابیدن زن در کنار دیوار به تنهایی حرام است
یکیشونم فتوا داده آمدن زن بیرون از خانه بدون محرمش حرام است
شما هم فتوا بده ورزش کردن زن حرام است خیال همه راحت بشه تا خانم های محجبه دیگه ناراحت نشوند

آخرین ویرایش:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب که نگاه میکنم میبینم عکس آقا و رییس جمهور اونجا هست

یکی از همکیشای وهابی فتوا داده خوابیدن زن در کنار دیوار به تنهایی حرام است
یکیشونم فتوا داده آمدن زن بیرون از خانه بدون محرمش حرام است
شما هم فتوا بده ورزش کردن زن حرام است خیال همه راحت بشه تا خانم های محجبه دیگه ناراحت نشوند
اقاجان مگه شما نمیدونی هر چی کی یکی خوشش بیاد حرامه
اینا که دیگه یه عالمن که داره خوششون میاد پس خیلی حرامه
اگر بواسطه این سکوت خدا مارو سنگ کنه چه کنیم
نمیدونم وقتی میلیارد میلیارد میدزدن استارتر چرا سکوت میکنه؟ البته فکر کنم رفته بوده عیادت اونجا هم که سکوت واجبه پس سکوت کرده
عجب جمله سنگینی گفتما........صلواتی عنایت بفرمایید

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر سراسر کشور روز گذشته با حضور ۱۸۰۰ دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی افتتاح شد.

افتتاحیه این جشنواره که در این دوره نیز با استقبال دانشجویان همراه بود، نسبت به ادوار گذشته با کیفیت و نظم بیشتری برگزار شد و مسئولان سعی داشتند تا این مراسم را متناسب با شان و جایگاه دانشجویان برگزار کنند اما برخی حواشی
باعث شد تا فرهنگی بودن این جشنواره زیر سوال برود و برخی از دانشجویان با دلخوری محل را ترک کنند.

پخش موسیقی در افتتاحیه در کنار حرکات موزون برخی از دانشجویانی که از قضا با پوششی نامناسب و آرایش‌های تند در محل حاضر بودند، باعث شد تا دانشجویان محجبه از عملکرد مسئولان برگزاری مراسم ابراز نارضایتی کنند.

به علاوه رفتار خارج از عرف برخی از دانشجویان پس از پایان مراسم و حرکات موزون آنها به بهانه گرفتن عکس یادگاری نیز از نکات قابل تامل این مراسم بود.

:surprised:

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر شما دوست عزیز...

امیدوارم این متن ارسالی از طرف شما واقعا برای شما دغدغه باشه نه فقط تمسخر گرفتن بعضی عقاید و باور ها
در هر صورت من رفتاری که غیر اخلاقی باشه تو این عکسا نمیبینم دخترا هم حق زندگی دارن و ما این حقو نداریم
که حقشونو بگیریم البته که اینگونه حرکات تو محافل عمومی به شدت نفی میشه و درست هم هست ولی در محافلی که
فقط بانوان حضور دارن گمون نمیکنم مشکلیو بوجود بیاره...

زینـب

اخراجی موقت

عکس هست، میخواستین حرکت رو در عکس ببینید !!!
به عکس دوم بیشتر دقت کنید حرکات موزون رو میبنید.

در ضمن تعداد عکس ها بیشمار هست که با جستجو در نت پیدا میکنید و من برای ترویح ندادن بی حیایی سعی کردم بهترینشو بذارم.
چه بگم که در این حرکات شیطانی بهترین و کمترین اصلا معنی نمیده.:(

ربطی به حضور مرد نداره، وقتی از مراسمی عکس تهیه میشه و مردان مسئول برگزاری هستن ما زن ها موظفیم حجاب و عفتمون رو حفظ کنیم.
ورزش بانوان حرام نیست ولی در محیط های بسته و به دور از حرکات خلاف شرع و اینجوری جلوی دوربین فیگور گرفتن.

زینـب

اخراجی موقت
درود بر شما دوست عزیز...

امیدوارم این متن ارسالی از طرف شما واقعا برای شما دغدغه باشه نه فقط تمسخر گرفتن بعضی عقاید و باور ها
در هر صورت من رفتاری که غیر اخلاقی باشه تو این عکسا نمیبینم دخترا هم حق زندگی دارن و ما این حقو نداریم
که حقشونو بگیریم البته که اینگونه حرکات تو محافل عمومی به شدت نفی میشه و درست هم هست ولی در محافلی که
فقط بانوان حضور دارن گمون نمیکنم مشکلیو بوجود بیاره...

شما هم گویا از این روشنفکرای دینی هستین !!
ما وازه سلام رو داریم، استفاده از درود دیگه چه معنی میده خدا میدونه.

حرکات جلف و موزون و بعدش عکس گرفتن و پخش کردن، یعنی غیر اخلاقی.
شاید برای شما که نگاهتون به نامحرم زیاد بوده این چیزا عادی شده.

بله غرب زده ها هم میگن زن بی حجاب هم بیاد از خونه بیرون، ما مشکلی نمیبینیم چون تحریک نمیشیم.
گمون خودتون رو به نام اسلام و مسلمین نزنین.
به والله اگه ما دختران محجبه سکوت نمیکردیم جامعه اینجوری از دستمون در مسئله مهم حجاب در نیمرفت.

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بله غرب زده ها هم میگن زن بی حجاب هم بیاد از خونه بیرون، ما مشکلی نمیبینیم چون تحریک نمیشیم.
به والله اگه ما دختران محجبه سکوت نمیکردیم جامعه اینجوری از دستمون در مسئله مهم حجاب در نیمرفت.

در مورد درود و سلام ترجیح میدم بحث نکنم چون دیدگا ها متفاوته...
در مورد نگاه به نامحرم هم که شما به من نسبت دادین جای بحث زیاده ولی همین برای شما بس که من اون اسلامی رو که قبول دارم به شدت منو از تهمت زدن به دیگران منع کرده...
کسی نگفت بی حجاب ها بیان بیرون به عقیده من هم اینگونه حرکات در جایی که امکان ترویجش وجود داره و همچنین خطر به انحراف کشیدن بقیه با انجام این حرکات افزایش پیدا میکنه خلاف شرع و عرفه و اسلام هم با این دست حرکات به شدت مخالفه میکنه...
در آخر هم باید توصیه ای که برای من کردین رو یک بار دیگه تکرار کنم گمون خودتون رو به نام اسلام و مسلمین نزنین...

آخرین ویرایش:

asad heidar

کاربر فعال

خانوم زینب شما قضیه را خیلی پیچیده و برزگ کردین، وقتی تصمیم به برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی دختران گرفته میشه خب انتظار نداشته باشین که دخترا با چادر بیان برای جشنواره.
از طرفی من خودم به شخصه آدم مذهبی هستم و با دیدن این تصاویر نظر خودمو میگم، اصلا هیچ گونه مشکلی تو این عکس ها نیست،تو این عکسا چندتا دختر هستن که دارن تو جمع دخترونه برای خودشون خوش میگذرونن،تو هیچ جای اسلام نیامده که باید جلوی شادی های سالم انسان را بگیریم.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چون تو تاپیک مطرح شد به من هم مربوط میشه پس جواب میدم:
دوست نداشتن از واژه سلام استفاده کنن.مشکلیه؟ارتبازی به شما داره؟
شما اگر خدا رو میشناسی باید عرض کنم خدمتتون یه قرانی هم داره این خداوند عزیز.که توش یه احکامی داره.تهمت نزدن یکی ازوناس خانم
شما اگه اهل فریادی و نه سکوت به جاش فریاد بزن.وقتی همونی که میرین عیادتش دزدی های میلیاردیو زیر سبیلی رد میکنه فریاد بزن.وقتی اعدام میکنن فریاد بزن.وقتی تجاوز میکنن فریاد بزن.وقتی .......
فریاد نمیزنی چون تو همون قماشی خانم.

فریاد خاموش

عضو جدید
استارتر محترم شما که ادعای اسلامتون میشه!!!!میشه بفرمایین برا چی عکس این دختران رو منتشر میکنی؟؟؟؟؟؟؟با اجازه خودشونه عایا؟؟؟؟
این عکسهارو کی گرفته؟خودشون یا مسئولین برگزار کننده؟
اگر خودشون گرفتن که دارن عکس یادگاری برا خودشون میگیرن و به هیچکس ربطی نداره چطور عکسی میگیرن خداروشکر تو عکس هیچ مردی هم دیده نمیشه که بگین جلو نامحرم اینکارارو کردن!اگر هم عکاسان جشنواره گرفتن که مشکل از اوناست که نمیدونن چطور عکس بگیرن و میتونستن نگیرن یا حداقل پخششون نکنن!!!!!!!!:razz:

اوژنی دزیره

عضو جدید
زینب خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب مشکلش چیه به تو چه ارتباطی داره؟سرتو بکن تو لاک خودت اینقدر اینور ونور سرک نکش کم اسلام رو افراط و تفریطی نشون بدین ملت رو ضد دین کردین بس نیست؟اون دنیا چه جوابی میخواین بدی؟بخدا حق الناسه.

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیلام :)
این دوست ما خواسته ثواب کنه ولی کباب کرده :)
بنده خدا این جشواره مخصوص خانم هاس آقایون اونجا چیکار دارن اخه ؟
دین ما دین مهربونی نه توپیدن به این و اون من قصد جسارت ندارم اما این رو میدونم آبروی بنده خدا از همه چی بالاتره اگر پدر مادر یا فامیل یکی از این دخترا این تاپیکو ببینه چه فکری میکنه؟
بیاین دینمونو خوب نشون بدیم همونطوری که هس نه اونطوری که میبینیم دین ما دین خوشگلیه خوب ببینیمش :)

mandana-n

عضو جدید
زینب خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب مشکلش چیه به تو چه ارتباطی داره؟سرتو بکن تو لاک خودت اینقدر اینور ونور سرک نکش کم اسلام رو افراط و تفریطی نشون بدین ملت رو ضد دین کردین بس نیست؟اون دنیا چه جوابی میخواین بدی؟بخدا حق الناسه.

دقیقا
این قبیل آدما با این عقاید و طرز صحبت کردنشون همه رو از دین زده می کنن...
جالبه که تهمت زدن رو هم اصلا گناه نمیدونن و راجع به همه هم حق قضاوت و اظهار نظر دارن.
شما اگه خیلی خداشناسی برو به خودت برس و عیب های خودت رو برطرف کن به مردم چیکار داری؟؟؟

scienceaddict

عضو جدید
هر کسی حق داره شاد باشه
بذار شاد باشن
اگه اینا حرکاتشون موزونه ، پس عکس من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وااااااااااااااای من چقدر ناموزونم

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت
که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت
من اگر نیکم و گر بد ، تو برو خود را باش
هر کسی آن درود عاقبت کار ، که کشت

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز

حساس نشو همه دخترن...:smile:
اینا خوباشه

sfk123

اخراجی موقت

خانم زینب خانم شما اگه جشن های پسرا رو میدیدی، این عکس هارو جزء عبادات محسوب می کردی.:hypocrite:

نکته اخلاقی، عقلانی: اینکه شما این جشنهارو ندیدی(عکس و فیلم ...)به خاطر اینه که پسرا مرام دارن، پشت همن، سوتی های همدیگه رو می پوشونن نه مثل بعضی دخترا که ... .بعععععععععععله اینطوریاست:w02:

دکتر انوشه دانشگاه سخنرانی داشت،در مورد دخترابود.
می گفت یه استاد خانم دانشگاه اومد پیشم گفت یه دختر جوان دارم هی میره تو اتاق در رو میبنده،آهنگ میزاره میرقصه. ماهم خانواده مذهبی هر کاری میکنیم جلوشو بگیریم نمیشه! چکار کنیم؟
بهش گفتم خانوم ببین برو خونه آهنگ بزار دخترت برقصه، نزاری اینکارو بکنه میره خونه پسر همسایه، واسش آهنگ بزاره اونجا برقصه.

:w31::w32::w33::w32::w31:

آخرین ویرایش:

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
به نظرم شما که عکس این خانوما رو گذاشتی داری در موردشون قضاوت میکنی گناهت دو برابره.
وقتی خداوند خودش هست تا بنده هاشو قضاوت کنه شما چه حقی داری؟
اینجا محیط دخترونه است شما با چه حقی عکسشو گذاشتی اینجا؟

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

باید آتیششون بزنن چه معنی میده تو مملکت اسلامی مردم بخندن . همه باید گریه کنن و تو سر و مغز خودشون بزنن . دین تمام خطوطو مشخص کرده حتی در مورد احکام داخل رختخواب و حموم و دستشویی هرکی پاشو فراتر بذاره باید بمیره مثل همون کاری که داعشیای عزیز دارن میکنن

پ.ن: برو بابا بنده خدا خجالت بکش مملکتو دزدی و کثافت برداشته هرچی دزده شده مسئول یه بخش مملکت این همه گه کاری داره تو مملکت میشه همه گیر دادن به حجاب. اسلام انقد بد بخت و ضعیف نیست که با حرکات موزون بخاد به خطر بیفته. بیماریا!!!!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.