هدفتون از اینکه مهندس برق قدرت شدین چیه و چه آینده ای واسه خودتون می بینید

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده علاقه به پست های فشار قوی و سپس در مراحل بعد رله و حفاظت
چشم انداز: یکی ار بهترین و مسلط ترین relay man های ایران

Majid Nemo

عضو جدید
اول اینکه هدف برای درس خوندن یاارضای نیازروحی منظورم همون گرایش به علاقه هسش یااینکه آدم باخودش فکرمیکنه میگه حالافلان رشته بازارکارخوبی داره توهمچین شرایطی ممکنه رشته انتخابی مخالف علاقه اون فردباشه ولی بیشترداره به بازارکارش فکرمیکنه.
الان متاسفانه واسه هیچ رشته ای توایران چیزی بعنوان بازارکارمعنی نداره البته جسارت نباشه به پرستاران زحمت کش که درحال خدمت ولطف به مردم عزیزایران هستندبازارکارپرستاری بدنیست خداروشکر.
خب بااین شرایط من وامثال من مجبوریم درپاسخ به این سوال فقط بریم روبحث علاقه وگرایش وازکارودرامدصرف نظرکنیم...

triple.s

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم 7 برق قدرت هستم. الانم خیلی مردد هستم که ارشد بخونم یا برم سربازی. علاقه خودم اینه که تو یک زمینه از برق مثل plc کار عملی یاد بگیرم و زودتر برم سر کار و تو اون مسیر پیشرفت کنم.
ولی مشکل من که دلیل تردیدم هم هست اینه که بعد از سربازی تو شهر خودم(اراک) کار مرتبط گیر نمیاد و واسه کار باید بیام تهران که با توجه به هزینه خونه تو تهران این مورد هم غیر ممکنه. پس نتیجه میگیریم واسه تهران اومدن و کار کردن اگه خوابگاه دانشجویی داشته باشم مشکل حل میشه نتیجه اینکه باید ارشد بخونم تا تهران قبول شم. و چون علاقه ای به ارشد خوندن ندارم کار خیلی سختی هست.
الان خیلی وقته ذهنم درگیره این موضوع شده. والا اگه کار بود اصلا معطل نمیکردم و میرفتم خدمت و بعدشم سرکار ولی حیف...
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟

s12318

عضو جدید
الان هفت ماهه که از خدمت برگشتم.با اینکه مدرک سراسری و معدل خوبی دارم اما هیچ کاری حتی در حد تکنیسین هم پیدا نکردم.دارم از غصه دق می کنم

آخرین ویرایش:

rashidishahram

مشاور صنعت برق
سلام.
امیدوارم همه عزیزان سالم و یلامت باشن. خیلی دوست دارم بدونم دوستانی که هدفشون رو نوشتن بهش رسیدن یا نه و هدفشون و دیدشون تغییری کرده یا نه تو این مدت؟ و اینکه عزیزانی که تازه قدم در این راه گذاشتن هدفشون چیه الان.

بالا