[ هتل]خنک ترین هتل دنیا +تصاویر

bbmmbb

New member
خنک ترین هتل دنیا +تصاویر


دراین هتل تمامی امکانات رفاهی وجود دارد ولی تمامی آن ها از یخ ساخته شده اند. به همین دلیل در تمام مدت اقامت باید لباس های کاملا گرم به تن داشت.
برف و یخ ذو عنصر جدا نشدنی از روزهای سرد زمستانی هستند و زیبایی های منحصر به فردی دارند که باعث می شود تا استفاده های متفاوتی بتوان از آن ها کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، کانادا یکی از کشورهای سرد دنیا است که سالانه میزان زیادی برف و باران در آن می بارد از همین رو آن ها برف و یخ را از جمله گزینه های خود برای خلاقیت های می دانند و دست به ابتکارات جالبی می زنند.
یکی از جاذبه های جالب شهر "کبک" کانادا هتل "de Glace" است که هر ساله از یخ ساخته می شود و به مدت 3 ماه در این شهر دایر است اما پس از این مدت آب می شود.
تمامی اجزا این هتل از یخ ساخته شده است و از آن جایی که هرساله باید به طور کامل از ابتدا ساخته شود، این هتل هر سال نمای بیرونی و داخلی اش عوض می شود.
این هتل 44 اتاق خواب دارد که می تواند از میهمانان پذیرایی کند و البته به دلیل آنکه این هتل یک منطقه توریستی است اتاق خواب ها در شب اول افتتاح هتل کاملا پر می شوند.
دراین هتل تمامی امکانات زندگی وجود دارد و البته تمامی آن ها از یخ ساخته شده اند. به همین دلیل در تمام مدت اقامت باید لباس های کاملا گرم به تن داشت.


 

Similar threads

بالا