نیایش به سبک معدنی ها

Omid Taha

عضو جدید
نیایش به سبک معدنی

خداوندا! از آن روزی که عضویت مرا در نظام مهندسی دنیا، پذیرفتی و کارت عضویت در معدن کائنات مرا صادر نمودی شیفته القاء الله هستم. پس رتبه مرا در این نظام مهندسی، بالا ببر تا جایی که لایق دیدارت باشم.
بار الها! ای معبود خلایق و ای خالق معادن. کمکم کن تا معدن ضمیر خود را با گمانه هایی از امید حفاری کنم و در آن خرجی از محبت قرار دهم تا در آتشباری دل، همه از آن بهره مند شوند.
ای معبود محمد خاتم! دستم بگیر تا شکاف و درزه های یأس و نا امیدی را با عبادت و توکل به خودت پر کنم و با میل مهارهایی از تلاش و پشتکار مهار بندم.
پروردگارا! من از گسل های بین خودم و خودت می ترسم.
ربنا! ضمیر وجود مرا از زمین لرزه های شیطانی حفظ بفرما.
ایزدا! مس وجود مرا با طلای محبتت کیمیا کن.
خداوندا! ذخیره احسان و عطوفت تو بی کران است و این توان بهره مندی من است که به واسطه ترک های گناهانم، کم شده است.
خداونگارا! کمکم کن تا با آخرین توانم به استخراج از معدن رحمانیت و رحیمیت تو بپردازم که این دو ذخایری هستند بی پایان.
و الهی ...
منبع: www.omidtaha.blogfa.com
طاها

saeedmoradi2179

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشیدمناموزش نرم افزار سورپک را به طور تقریبا کامل می خواستم که یک نرم افزار معدنی هستش هر چی تو اینترنتگشتم نتونستم پیداش کنم از اونهایی که این نوشته را می خونن خواهش دارم اموزشاین نرم افزار را برام پیدا کنین و برام بذارین من منتظرم.از اونجایی که من نمی دونم شما کی ان میشید و درخواست منو میخونید پس خواهشا وقتی جواب دادید با ایمیل بهم خبر بدین
با تشکر فراوان
Saeedmoradi2179@gmail.com

sat_mah_sat

عضو جدید
نیایش به سبک معدنی

خداوندا! از آن روزی که عضویت مرا در نظام مهندسی دنیا، پذیرفتی و کارت عضویت در معدن کائنات مرا صادر نمودی شیفته القاء الله هستم. پس رتبه مرا در این نظام مهندسی، بالا ببر تا جایی که لایق دیدارت باشم.
بار الها! ای معبود خلایق و ای خالق معادن. کمکم کن تا معدن ضمیر خود را با گمانه هایی از امید حفاری کنم و در آن خرجی از محبت قرار دهم تا در آتشباری دل، همه از آن بهره مند شوند.
ای معبود محمد خاتم! دستم بگیر تا شکاف و درزه های یأس و نا امیدی را با عبادت و توکل به خودت پر کنم و با میل مهارهایی از تلاش و پشتکار مهار بندم.
پروردگارا! من از گسل های بین خودم و خودت می ترسم.
ربنا! ضمیر وجود مرا از زمین لرزه های شیطانی حفظ بفرما.
ایزدا! مس وجود مرا با طلای محبتت کیمیا کن.
خداوندا! ذخیره احسان و عطوفت تو بی کران است و این توان بهره مندی من است که به واسطه ترک های گناهانم، کم شده است.
خداونگارا! کمکم کن تا با آخرین توانم به استخراج از معدن رحمانیت و رحیمیت تو بپردازم که این دو ذخایری هستند بی پایان.
و الهی ...
منبع: www.omidtaha.blogfa.com

طاها
دمت گرم خيلي عالي بود

llh11456

عضو جدید
IGEGOLDS.COM

IGEGOLDS.COM

The Runner is a moving, sincere Age of Conan Gold piece of art. Despite that, most audiences might not have even noticed that it went through the theaters like a desert breeze. It’s made a modest showing internationally, and pulled in $15.4 million in its limited Age of Conan Power Leveling US release. Critics, however, remained mixed, although most of the negative reviews placed the film up against the poetic genius of its source material ?C the best selling novel by Khaled Hosseini.