نیاز به یه ماده الاستیک با این خصوصیات دارم:

nashakiba

عضو جدید
سلام
برای برای طرحم نیاز به به یک ماده الاستیک دارم که در صورت وارد شدن بار 200 تا 2000 کیلوگرم به آن باز هم به صورت اولیه خودش برگردد.
برای ازمایش از چسب سیلیکونی یا همان چسب اکواریوم استفاده کردم . دقیقا همانی هست که میخوام . از نظر الاستیک نیاز من را تامین میکنه اما برای کار کردن و حالت دادن به اون مشکل دارم.
چون هم سفت است و هم چسبناک قالب زدن ان خیلی سخت است.
ایا در بازار چنین ماده ای وجود داره که نیاز من را برطرف کنه؟
برای طرحم نیاز به یه نوار به طول 2-3 متر و عرض 5-10 سانتیمتر و ضخامت 0.5 تا 1 سانتیمتر دارم.
لطفا پیشنهاد بدی

kobrani

عضو جدید
سلام
برای برای طرحم نیاز به به یک ماده الاستیک دارم که در صورت وارد شدن بار 200 تا 2000 کیلوگرم به آن باز هم به صورت اولیه خودش برگردد.
برای ازمایش از چسب سیلیکونی یا همان چسب اکواریوم استفاده کردم . دقیقا همانی هست که میخوام . از نظر الاستیک نیاز من را تامین میکنه اما برای کار کردن و حالت دادن به اون مشکل دارم.
برای طرحم نیاز به یه نوار به طول 2-3 متر و عرض 5-10 سانتیمتر و ضخامت 0.5 تا 1 سانتیمتر دارم.
لطفا پیشنهاد بدی
سلام
دوست عزیز بنده به صورت اتفاقی اعلام نیاز شما را دیدم . شاید بتونم کمکتان کنم . لطفا نوع کاربری ماده درخواستی خود را به mail : reza_gholam37@yahoo.com
ارسال فرمائید . البته این ماده با الاستیته بالا تا 1600 ٪ و 95٪ بازگشت به حالت اولیه را دارا میباشد.

REZA.F

کاربر بیش فعال
سلام
دوست عزیز لاستیک با ماده الاستیک فرق داره. اگه منظورتون لاستیک یا رابر باشه، به نظر من سیلیکون رابر که هم گرون هست و دستیابی مشکل پیشنهاد خوبیه. از لاستیکای SBR ارزون هست و NR (لاستیک طبیعی) و NBR هم میشه استفاده کرد. لاستیکای دیگه هم هست که پیدا کردنش مشکله. سه تای آخری خوبن. ولی اگه سیلیکون رابر رو پیدا نکردی NBR گزینه ی بعدیه.
یا علی...

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
اگر شما رو در تالار پلیمر نداشتیم باید چکار می کردی؟؟؟؟;)

روزمهر

عضو جدید
سلام
دوست عزیز لاستیک با ماده الاستیک فرق داره. اگه منظورتون لاستیک یا رابر باشه، به نظر من سیلیکون رابر که هم گرون هست و دستیابی مشکل پیشنهاد خوبیه. از لاستیکای SBR ارزون هست و NR (لاستیک طبیعی) و NBR هم میشه استفاده کرد. لاستیکای دیگه هم هست که پیدا کردنش مشکله. سه تای آخری خوبن. ولی اگه سیلیکون رابر رو پیدا نکردی NBR گزینه ی بعدیه.
یا علی...
سلام ما هم استفاده کردیم ممنون اما اگر بخواد فرم بده باید چکار کنه نیاز به پخت داره؟ افزودنی چطور (با چه چیزایی باید ترکیبش کنه؟)

achool

اخراجی موقت
به نظر من sbr بهترین هست
SBR باید پخت بشه
افزودنی هم بستگی به کارت داره
به نظر من افزودنی مثل ادویه برای غذاست
باید ببینی واسه چه کاری می خوای؟