نگاهي بر تفاسير تايپيك ها...!!!!!!!!!!!!

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب با كسب اجازه از سهيل خودمون كه يه مدتي كنم مياد باشگاه و همش اونوره يعني نو انديشان.....
من اين مسئوليت سنگين رو به گردن گرفتم يعني به من سفارش كرد كه در غيابش تايپيك ها رو تفسير كنيم...
بس به كسي بر نخوره.....

خب اولين تايپيك....
1-اگه تنهایی بیا توووووووووو

نه ما چند نفريم نميشه بيايم تو؟؟!خب شايد يكي از روش نمياد تنهايي بياد تو بايد بمونه بيرون فسيل بشه؟؟:biggrin:

2-مهندس کیست؟؟؟؟؟؟ :surprised:

خب اكبر آقا سبزي فروش دمه كوچمون هم ميدونه الان مهندس كيه؟؟؟
مهندس كسي كه بره درس بخونه وبراش كار پيدا نشه...

3-نظر سنجي: دوست دارید پادشاه کشورتون کی باشه حضرت محمد یا کوروش ؟

خب اينكه ديگه معلومه پرسيدن نداره كه.......!!من دوست دارم خورزو خانم پادشاه بشه..:que:

4-ناموس چیست؟ و چگونه تبدیل به یک بی ناموس شدم!

خب والله به همه چيز كه واسه آدمي عزيز ميگن ناموس.....البته فكر كنم تو سلاحي رو كه تو دوران سربازي ميگن رو مد نظرته چون فرماندها به اونم ميگن ناموس..;)

5-14 کالا که هرگز نباید آن ها را نو بخرید!

خب اندكي صبر كن با طرح تحول اقتصادي جنابعالي ديگه اصلاً نميتوني كالا بخري چه برسه به دسته دومش....:D

6-بی‌ مذهب‌ترین کشورهای جهان

خب معلومه ايرانه خودمون....دليلشم توضيح دادم چون دارن به نام دين همه كارا ميكنن..

7-پسرای باشگاه:دوست دارین همسر آینده تون از لحاظ ظاهری چه ویژگیهایی داشته باشه؟:-O

خب فك كن ما پسراي باشگاه ميخوايم زنم پبيه هيلاري داف باشه......ميتوني برامون پيدا كني؟؟

8-برای چه کسی یا چیزی بیشتر از بقیه ارزش قایلید؟

خب معلومه برا خودم

9-اعترافات هولناك دختران باشگاه مهندسان....

اي دخترا باز چيكار كرديد.........ميگم اين دختر باعث انحراف ما پسرا ميشن ميگين نه....

10-چرا این قدر هیتلر رو دوست دارید ؟

خب كي گفته هيتلر رو دوس داريم؟؟!
خب مگه تو هر وقت ميخواي بري دستشويي ملت ازت ميپرسن كه چرا ميخواي بري مستراح؟؟؟!!

با عرض پوزش بقيش هم بمونه برا بعدها.......
اين بود تفسير از تايپك هاي تالار گفتگوهاي آزاد...........
با تشكر
جاويد:gol:

بالا