نوشتن پروپوزال!

سوگلي

عضو جدید
از خير پروپوزال گذشتم مرسي.. ميخوام نظر افراد مختلف رو دررابطه با مشكلات سياسي كه در راه رسيدن از كشاورزي مدرن به كشاورزي پايدار وجوددارد رو بپرسم..لطفا خواهشا دانشجويان اگرواكولوژي به اين بنده حقير كمك كنند..تا چهارشنبه بيشتر وقت ندارم:sweatdrop:

elnazi_sh

عضو جدید
دوستان کسی میتونه یه نمونه پروپوزال توی زمینه صنایع غذایی بذاره
ممنون از همگی

arad sedaghat

عضو جدید
دوستان سخت نگرید نوشتن پروپروپوزال اصلا کار سختی نیست !با استاد راهنما منتخب مشورت میکنید جهت انتخاب موضوع مورد علاقه، شروع به سرچ می کنید فارسی و لاتین، شروع کنید به مطالعه مقالات(البته به نظر من بهتره یه مقاله مروری در زمینه موضوع انتخابی خودتون پیدا و خوب مطالعه کنید)، بهتره به فرم پروپوزالتون هم نگاهی بیندازید تا بدونید از مقالات چه چیزی را استخراج کنید، حتما در نظر داشته باشید دونستن لغات کلیدی مربوط به موضوعتون در سرچ مقالات خیلی مهمه وباعث صرفه جویی در وقت شما میشه. حتما در هر مرحله ای از نوشتن پروپوزال با استاد راهنمای خود صحبت کنید با اینکار اعتماد به نفس لازم جهت ادامه کار را پیدا می کنید.;)

MEYSAM KARAMI

عضو جدید
نوشتن پروپوزال

نوشتن پروپوزال

با عرض سلام وخسته نباشید به تمام متخصصان کشاورزی :

در مورد نوشتن پروپوزال من یک مقال لاتین دارم که درمورد نوشتن مقالات علمی در جرنال های معتبر توضیح داده که اونو به اشتراک میزارم امیوارم که بدردتون بخوره.

معمولا نوشتن پروپوزال بسته به فرمت هر دانشگاهی متفاوت می باشد .معمولا بهترین کار استفاده از طرح های پیشنهادیه سال های قبل می باشد .
در صورتی که نتوانستید به مقاله دست بیابید به این ادرس، ایمیل زده تا مقاله را بفرستم : Meysam13689@yahoo.com

پیوست ها

• PAPER_WR_www.hortilover.net.pdf
    1 مگایابت · بازدیدها: 0

MEYSAM KARAMI

عضو جدید
با عرض سلام وخسته نباشید خدمتni_rosa_ce :
رمز عبور را هرچی میزنم اشتباه هست دانلود نمیشه اگر لطف کنید مقاله را بفرستین به ایمیلم بسیار ممنون میشم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
دقیقا فرمایش شما کاملاً صحیح هست... همه چیز دلبخواهه.... و سلیقه ایی هست! مخصوصاً آدم وقتی دو تا استاد مشاور و دو تا استاد راهنما داشته باشه!!! باید با چهار تا سلیقه متفاوت سر و کله بزنه! آخرشم داور یه چیز دیگه میگه برای خودش !!! خیلی مسخرست خداییش

بخاطر اینکه هیچکدوم از اینها خودشونم نمیدونن چی درسته چی نادرست...تقصیریم ندارن چونکه جنس اصلو تا حالا ندیدن...البته بعضی ها هم اشتثنا هستن!

رهام 650

عضو جدید
پروپوزال صنایع غذایی

پروپوزال صنایع غذایی

سلام
بچه ها یه پروپوزال صنایع غذایی برای درس روش تحقیق میخوام

بالا