نوشتن طرح توجیهی؟؟؟ مدلسازی؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مجید

عضو جدید
سلام
از عزیزان کسی "طرح توجیهی یک واحد صنعتی" برای درس اقتصاد مهندسی داره؟
از کمکتون سپاسگذارم
یاعلی
موفق باشید

m_kh

عضو جدید
سلام
این سایت خلاصه ی چند طرح صنعتی ثبت شده در اداره ی صنایع رو داره.
ببینید به دردتون می خوره:)
www.iraniec.ir

hanieh

عضو جدید
ایمیلتو را برام بفرست تا برات یک طرح توجیحی بفرستم

Quality

عضو جدید
اگر طرح توجیهی احتیاج دارید ...

سلام . من عضو جدیدم . امیدوارم عضو مفیدی باشم . اگه طرح توجیهی خواستین در خدمتم . البته فقط تعداد کمی دارم.:)

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
خانم هانيه
خيلي خوش اومديد
خوشحالم كه به جمع ما پيوستيد.
لطفا براي اينكه بدونيم تخصص تون چيه توي تاپيك چارت شركت كنيد.
بااحترام

Quality

عضو جدید
دقیقا چه طرحی مخواید. اسم واحد صنعتی رو بهم بگید شاید داشتم. در ضمن ایملتون رو هم میخوام.

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
خوش اومدید
امید وارم وارد بحثهای تالار مهندسی هم بشید
در ضمینه طرح موقعیت-نجات یک محصول
منتظر نظراتتون هستیم
یا علی:w30:

مجید

عضو جدید

سلام
اگر طرحهای توجیهی احتیاج دارید توی سایتهای زیر که آدرسشون رو براتون گذاشتم انواع و اقسام طرحها رو با عنوانهای مختلفی مثل : طرحهای توجیهی ، طرحهای تیپ و ... میتونید پیدا کنید .
موفق باشید
یاعلی
التماس دعا

http://www.sme.ir

http://www.iraniec.ir

http://www.creativity.ir

مجید

عضو جدید
نوشتن طرح توجیهی؟؟؟ مدلسازی؟؟

سلام دوستان
میخواستم من رو راهنمایی کنید که چطوری طرح توجیهی نوشتن رو به طور کامل و خوب یاد بگیرم . اگر کتاب یا منبعی میشناسید به من معرفی کنید یا اینکه خودتون تجریه ی شخصی دارید . من موقعیت کاری خوبی در این زمینه برام فراهم شده ولی به اندازه ی کافی مهارت ندارم و مسلط نیستم . علی الخصوص با قوانین و ضوابط .
در مورد مدلسازی هم اگر مثال و کار انجام شده ای دارید مخصوصا در مورد صنعت نفت و ماشین سازی ممنون میشم برام ارسال کنید .
majid_b_1358@yahoo.com
البته هر مدلسازی بود فرقی نداره و بسیار سپاسگذار میشم که فرضا مثالی باشه که صورت مسئله و ابعاد خواسته شده تشریح و بعد پاسخ داده شده باشه .
با سپاس
موفق باشید
یاعلی

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اينكار بيشتر سليقه ايه بايد مهارت زيادي در اقتصاد مهندسي و كنترل موجودي داشته باشيد.
ولي دوندگي زيادي داره.موفق باشيد.;)

زارع

عضو جدید
سلام
عزیر جان شما منابع مربوط به
1- کار آفرینی
2- طرح تجاری(BP)
3- و در مهندسی صنایع طراحی ایجاد را مطالعه کنید

سلطان

عضو جدید
در خواست یک طرح توجیحی

در خواست یک طرح توجیحی

سلام : من سلطانپور هستم با تشکر از لطفتان اگر یک طرح توجیحی برام بفرستید من از آن برای نوشتن یک طرح استفاده می کنم یعنی میخواهم مدل نوشتاری طرح توجیحی را داشته باشم وایمیل من :e_soltan86@yahoo.com

mr_mashmash

عضو جدید
سلام دوستان
میخواستم من رو راهنمایی کنید که چطوری طرح توجیهی نوشتن رو به طور کامل و خوب یاد بگیرم . اگر کتاب یا منبعی میشناسید به من معرفی کنید یا اینکه خودتون تجریه ی شخصی دارید . من موقعیت کاری خوبی در این زمینه برام فراهم شده ولی به اندازه ی کافی مهارت ندارم و مسلط نیستم . علی الخصوص با قوانین و ضوابط .
در مورد مدلسازی هم اگر مثال و کار انجام شده ای دارید مخصوصا در مورد صنعت نفت و ماشین سازی ممنون میشم برام ارسال کنید .
majid_b_1358@yahoo.com
البته هر مدلسازی بود فرقی نداره و بسیار سپاسگذار میشم که فرضا مثالی باشه که صورت مسئله و ابعاد خواسته شده تشریح و بعد پاسخ داده شده باشه .
با سپاس
موفق باشید
یاعلی

اقا مجید اگر به سایت بانک صنعت و معدن سر بزنی یه pdf برای دانلود گذاشته که روش نوشتن طرح توجیهی و گسترش رو کاملا شرح داده. کتاب هم برای این موضوع هست ، به اسم نوشتن طرح های توجیهی (متاسفانه نویسندش رو فراموش کردم) از انتقلاب می تونی تهیه کنی (ابتدای خیابون فروردین)

hparhizi

عضو جدید
اقا مجید اگر به سایت بانک صنعت و معدن سر بزنی یه pdf برای دانلود گذاشته که روش نوشتن طرح توجیهی و گسترش رو کاملا شرح داده. کتاب هم برای این موضوع هست ، به اسم نوشتن طرح های توجیهی (متاسفانه نویسندش رو فراموش کردم) از انتقلاب می تونی تهیه کنی (ابتدای خیابون فروردین)

سلام
من رفتم تو سايت بانك صنعت معدن اما نتونستم چيزي پيدا كنم
اگه ميشه لطفا لينكشو بذاريد

mr_mashmash

عضو جدید

لینک فایل برای استفاده دوستان : http://w3.bim.ir/pdf/Fspguide.pdf

امیر Amir

عضو جدید
سلام
عزیزانی که دنبال طرح توجیهی یا چیزی مثل این هستند...در سایت BETSA.IR من یک طرح توجیهی واسه کولر آبی دیدم ولی متااااااااااااااااااسفانه پولکی بییییییییییید...و از اونجایی که یک مهندس صنایع باج نمیده منم نخریدم...

حالا بدون شوخی اونجا من دیدم...

امیر احمد;)

hparhizi

عضو جدید
سلام
ضمن تشكر از دوستان گرامي من با استفاده از اطلاعات تاپيكهاي بالا و امكانات اينترنتي كه در اختيار داشتم تونستم حدود 1000 طرح رو دانلود كنم اطلاعات خوبي رو در اختيار ميذاره پيشنهاد ميكنم دوستان هم هر طور شده اين طرحها رو دانلود كنند چون ممكنه كه يه روزي بدرد بخوره مخصوصا طرحهايي كه توسايت http://www.iraniec.ir موجود بود خيلي كامل بود ضمن اينكه معوم نيست تا كي اين طرحها توسايت بمونه .
ضمنا من يه ليست كامل از اين طرحها رو به تفكيك گروهبندي آماده كردم اگه دوست داشتيد فايلش رو دانلود كنيد بدك نيست .
تصميم دارم يه بانك اطلاعاتي توپ براش آماده كنم كه فكر كنم خيلي جالب بشه

پیوست ها

• list.zip
    36.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من هم 1 طرح می خوام می خوام بدونم چه جوری می شه یک طرح توجی رو پر کرد اگر هم ددارید برام بفرستید ممنون می شم HAMI_LIFE@YAHOO.COM

hparhizi

عضو جدید
اميد وارم كه بدردت بخوره

پیوست ها

• 6017_PP_Pipe.zip
    497.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

hparhizi

عضو جدید
سايت ارائه دهنده آمار و اطلاعات جهت مطالعه بازار

سايت ارائه دهنده آمار و اطلاعات جهت مطالعه بازار

از دوستان كسي سايتي رو سراغ داره كه بشه در خصوص آمار و اطلاعات لازم جهت مطالعه بازار وامكان سنجي طرحها استفاده كرد مثلا اطلاعاتي در خصوص ميزان واردات ، صادرات يك محصول و يا تعداد شركتهاي مشابه و از اين دست اطلاعات ... رو بشه ازش گرفت .
اگه اطلاعاتي داريد ممنون ميشم اعلام كنيد .

mr_mashmash

عضو جدید
از دوستان كسي سايتي رو سراغ داره كه بشه در خصوص آمار و اطلاعات لازم جهت مطالعه بازار وامكان سنجي طرحها استفاده كرد مثلا اطلاعاتي در خصوص ميزان واردات ، صادرات يك محصول و يا تعداد شركتهاي مشابه و از اين دست اطلاعات ... رو بشه ازش گرفت .
اگه اطلاعاتي داريد ممنون ميشم اعلام كنيد .

سایت مشخصی که همه اطلاعات مورد نظر رو داشته باشه نیست ولی می تونید از سایت گمرک ، سایت وزارت صنایع ، سایت وزارت جهاد کشاورزی و سایت FAO ، سایت irandoc ، سی دی مجوزهای صنعتی وزارت صنایع و کتاب تعرفه های گمرکی استفاده کنید

baj058

عضو جدید
دوست عزیز سلام. پیشنهاد میکنم بجای کپی برداری ، نوشتن یک طرح توجیهی را با دانسته های خود آغاز کنی. من هم تجربه ام را در این زمینه در اختیارت خواهم گذاشت. مطمئن باش قابل مقایسه با هیچ روشی نیست. من با این روش خیلی ها را راه انداخته ام که اکنون در نوشتن طرحهای سنگین هم تبحر دارند. وهم درآمد زائی کافی...

hparhizi

عضو جدید
دوست عزیز سلام. پیشنهاد میکنم بجای کپی برداری ، نوشتن یک طرح توجیهی را با دانسته های خود آغاز کنی. من هم تجربه ام را در این زمینه در اختیارت خواهم گذاشت. مطمئن باش قابل مقایسه با هیچ روشی نیست. من با این روش خیلی ها را راه انداخته ام که اکنون در نوشتن طرحهای سنگین هم تبحر دارند. وهم درآمد زائی کافی...

من با نظر شما موافق نيستم يكي از اركان يادگيري تقليد ميباشد و شما براي اينكه بتوانيد در يك زمينه تبحر پيدا كنيد پس از يادگيري اصول اوليه ، با تقليد از ديگران و سپس تركيب مطالب آموخته شده با هم در آن امر تبحر پيدا كنيد
بعنوان مثال به شخصي كه قصد دريافت گواهينامه رانندگي را دارد توصيه ميكنند كه پس از يادگيري اصول اوليه و آموزش رانندگي در كنار مربي ، در خانه هم با شبيه سازي سيتم كلاچ و ترمز و گاز به تقليد اين كار بپردازند تا پس از مدتي در اين كار تبحر پيدا كنند البته قبول دارم كه پس از طي اين مرحله نيز هنوز نميتوان به مهارت فرد اطمينان كرد

hr56

عضو جدید
سلام

سلام

من با نظر شما موافق نيستم يكي از اركان يادگيري تقليد ميباشد و شما براي اينكه بتوانيد در يك زمينه تبحر پيدا كنيد پس از يادگيري اصول اوليه ، با تقليد از ديگران و سپس تركيب مطالب آموخته شده با هم در آن امر تبحر پيدا كنيد
بعنوان مثال به شخصي كه قصد دريافت گواهينامه رانندگي را دارد توصيه ميكنند كه پس از يادگيري اصول اوليه و آموزش رانندگي در كنار مربي ، در خانه هم با شبيه سازي سيتم كلاچ و ترمز و گاز به تقليد اين كار بپردازند تا پس از مدتي در اين كار تبحر پيدا كنند البته قبول دارم كه پس از طي اين مرحله نيز هنوز نميتوان به مهارت فرد اطمينان كرد

خسته نباشید.اگه ممکنه اون لیستی که از 1000 طرح گذاشته بودین میشه فایل طرحها رو هم زحمت بکشین بذارین.بعد در مورد بررسی بازار چه اطلاعاتی دارین اگه ممکنه کمک کنید

sherafat

عضو جدید
طرح توجیهی و آمار صادرات و واردات

طرح توجیهی و آمار صادرات و واردات

علاقه مندان به این مطلب سوال ها و در خواست هاشونو برای من بزارن تا جواب بدم

hparhizi

عضو جدید
سلام
ميشه لطفا يكم اطلاعات بيشتري بديد كه قراره در چه زمينه اي اطلاعات بديد .
ضمناً اينجا يه محيط آموزشيه و هركسي از دوستان در حد توان خودش هرچي بلده رو در صورتيكه تمايل داشته باشه به اشتراك ميذاره .
اگه شما هم مطلبي داريد به اشتراك بذاريد تا بقيه دوستان هم استفاده كنند نياز به تبليغات براش نيست .
با عرض معذرت ولي اين پست شما مثل تابلوهايي هست كه مينويسند بزودي دراين مكان فلان صنعت يا ... احداث ميگردد .

وضعیت
موضوع بسته شده است.