نمونه کارگاه طرح 1 - مهندسی شهرسازی - دانشگاه تهران

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
نمونه کارگاه طرح 1 - مهندسی شهرسازی - دانشگاه تهران

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    42.3 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • 02.jpg
    02.jpg
    65.6 کیلوبایت · بازدیدها: 2

Amir M@hdi.A

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی
کاربر ممتاز
درواقع به این نوع کار پوستر سازی میگن. البته تو پوستر سازی تعداد شیت ها باید نهایتا 3 تا باشه(به گفته استاد طرح 1 خودم آقای رستنده) چون اگه بیشتر از اون باشه که باز میشه همون آلبوم و دیگه بهش پوستر سازی نمیشه گفت.
و به نظر خودم این کاری که شما گذاشتید رو میشه در 3 شیت جمع جورش کرد.

Checkmate

کاربر ممتاز
درواقع به این نوع کار پوستر سازی میگن. البته تو پوستر سازی تعداد شیت ها باید نهایتا 3 تا باشه(به گفته استاد طرح 1 خودم آقای رستنده) چون اگه بیشتر از اون باشه که باز میشه همون آلبوم و دیگه بهش پوستر سازی نمیشه گفت.
و به نظر خودم این کاری که شما گذاشتید رو میشه در 3 شیت جمع جورش کرد.

پوسترسازی ویژگیهاش با این کار تفاوت داره عزیز.

Amir M@hdi.A

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی
کاربر ممتاز
.

.

پوسترسازی ویژگیهاش با این کار تفاوت داره عزیز.

با نظرتون موافق نیستم. ما هم همین کارهارو در طرح 1 انجام دادیم . کارهاتون رو میشه در 3 شیت گذاشت. شما سایز کارهارو خیلی بزرگ کردید ومیشه در 3 شیت و یا نهایتا 4 شیت جا کرد.

بابت کارهاتون هم که گذاشتید واقعا تشکر میکنم. مرسی دوست عزیز:gol:

Checkmate

کاربر ممتاز
با نظرتون موافق نیستم. ما هم همین کارهارو در طرح 1 انجام دادیم . کارهاتون رو میشه در 3 شیت گذاشت. شما سایز کارهارو خیلی بزرگ کردید ومیشه در 3 شیت و یا نهایتا 4 شیت جا کرد.

بابت کارهاتون هم که گذاشتید واقعا تشکر میکنم. مرسی دوست عزیز:gol:

خواهش میکنم. :)
اگر به خاطر سایزش میگی این کار پوستری هست که ابعاد فقط یکی از ملاکهای پوستر بودن یا نبودنه. علت اینکه بزرگ گرفتیم هم خواسته استاد بوده.

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
ممنون از مهندس مسیح که کاراشونو گذاشتن. خیلی عالی بود.
در مورد نوع شیت بندی و سایز اون تا اونجایی که من دیدم هر استادی یه نظری داره . البته بستگی به نوع تحویل کار هم داره. تحویل کلاسی رو ما هم با همین شیوه انجام میدیم ولی برای کار نهایی این شیوه مورد نظر استاد ما نیست . استادای ما هم شیت بندی خلوت رو قبول نمیکنن. همینطور که امیر مهدی گفت حداکثر باید یه پروژه رو تو سه یا چهار تا شیت ببندیم.

اینم نمونه یکی از شیت های درس کارگاه ...البته این شیت هنوز نهایی نشده و بعدا یه سری تغییرات کرد اما فایل فاینالشو الان ندارم.

maryam taban

عضو جدید
سلام جناب مهندس، 1 دنیا ممنونم نمیدونم چرا تشکر برای من فعال نیست
تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر:)
خدا قوت و با آرزوی سلامتی برای شما