تاپیک مخصوص نمونه کارهای شما

robbin

عضو جدید
امیدوارم نظراتونو بدید.ممنون

پیوست ها

• 0111.jpg
    0111.jpg
    45 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • sdfghjkkl.jpg
    sdfghjkkl.jpg
    73.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

nazi khanom

عضو جدید
سلام به عنوان کار اول خوبه فقط رو uv متریالاتون و کیفیت تصویر باید بیشتر وقت بذاری که کارت واقعی تر دیده بشه

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
خسته نباشید دوست عزیز. بسیار باسلیقه و زیبا کار کردید. علی الخصوص متریال آسفال و جدول رو به خوبی نشون دادید.
موفق باشید.:gol:

ha62

عضو جدید
ممنون دوست عزیز ، خوشحالم که کارام نظرتو جلب کرد
موفق باشی

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
یاد باد آن روزگاران، یاد باد... (روزهای قشنگ دانشجوئی و کارهای دانشجوئی... طراحی اسلاید، طرح روی جلد، صفحه آرائی)

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
سلام مهندس... خسته نباشید. کارهاتون الحق و الانصاف بی نظیره. منتظره دیدن نمونه کارهای جدیدتون هستم. بابت آموزش های خوبتون هم متشکرم. موفق باشید.:gol:

aydaaaa

کاربر بیش فعال
یه سوال دارم من وی ریو خیلی ابتدایی بلدم ولی چون خیلی بلد نیستم حوصلم نمیکشه بیشتر تمرین کنم، حوصله کلاس رفتنم ندارم یعنی فک میکنم چون یکم بلدم کلاس واسم وقت تلف کردنه، حالا میشه یه منبعی ، یه کتاب خوبی واسم معرفی کنین بتونم یه چیزای یاد بگیرم؟؟؟ ممنون:)

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
این اولین کاریه که با مکس انجام دادم.
خوشحال میشم نظر بدید.

j14.jpg

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
این اولین کاریه که با مکس انجام دادم.
خوشحال میشم نظر بدید.

سلام
خیلیییییی عالی برای اولین کار
من اولین کارم یه قوری روی باکس بود شما خوب پیرفت کردید:D
محسنات کار رو نمیگم مشخصه
آماتور هم هستم ولی اونچه که میدونم رو عرض میکنم دلیلی نداره که درست باشه همه ش:D

به همه متریال ها رفلکت بدید حتی شده 0.99 برای سنگ! اما نذارید 1 بمونه
شیشه هاتون چرا اینقدر سیاهه! شفاف تر کنید که رفلکس آسمون رو هم داشته باشه
توی دوربین وی ری guess vertical رو بزنید (جوری که عددش از 10 تجاوز نکنه دیگه ترجیحا) که خطوط قائمتون 90 درجه باشن این کج بودت اونم برای یه ساختمون 2 طبقه خوب نیست
آب استخر خوب نشده (به عبارتی افتضاح شده)برای شیدر سازیش بهترین نتیجه اینه که از متریال نویز استفاده کنید با 3 تا زیرلایه (اینو یادم بمونه تصویری نشون میدم تجربه م رو :دی)
از نظر آبجکت اون تخت (تخت ،صندلی، نمیدونم چیه :دی) روی چمن نمیذارنش ترجیحا میذارن توی اون مسیری که اقاهه و سگش دارن میان :D
توی استفاده از پرسوناژ محتاط باشید
برای درخت ارچ مدل 117 رو پیشنهاد میکنم که بهترین نمونه های درخت رو داره (شایدم همونو استفاده کردید همینجوری موکدا گفتم!)
کاش سمت راست تصویر رو نمیبستید تصویر بک گراندتون خوبه چون
کلا متریال ها خیلی سنگینند برای ساختمون ویلایی کاش یکم مصالح سبکتری در نظر میگرفتید
این دفعه هم ایرادات طراحی هم نمیگیرم ازتون اما برای نمونه های بعدی مدلینگ های بهتری ازتون انتظار داریم ( از نظر طراحی):)

ولی به عنوان اولین کار واقعا جای تحسین داره

:w45:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
سلام
خیلیییییی عالی برای اولین کار
من اولین کارم یه قوری روی باکس بود شما خوب پیرفت کردید:D
محسنات کار رو نمیگم مشخصه
آماتور هم هستم ولی اونچه که میدونم رو عرض میکنم دلیلی نداره که درست باشه همه ش:D

به همه متریال ها رفلکت بدید حتی شده 0.99 برای سنگ! اما نذارید 1 بمونه
شیشه هاتون چرا اینقدر سیاهه! شفاف تر کنید که رفلکس آسمون رو هم داشته باشه
توی دوربین وی ری guess vertical رو بزنید (جوری که عددش از 10 تجاوز نکنه دیگه ترجیحا) که خطوط قائمتون 90 درجه باشن این کج بودت اونم برای یه ساختمون 2 طبقه خوب نیست
آب استخر خوب نشده (به عبارتی افتضاح شده)برای شیدر سازیش بهترین نتیجه اینه که از متریال نویز استفاده کنید با 3 تا زیرلایه (اینو یادم بمونه تصویری نشون میدم تجربه م رو :دی)
از نظر آبجکت اون تخت (تخت ،صندلی، نمیدونم چیه :دی) روی چمن نمیذارنش ترجیحا میذارن توی اون مسیری که اقاهه و سگش دارن میان :D
توی استفاده از پرسوناژ محتاط باشید
برای درخت ارچ مدل 117 رو پیشنهاد میکنم که بهترین نمونه های درخت رو داره (شایدم همونو استفاده کردید همینجوری موکدا گفتم!)
کاش سمت راست تصویر رو نمیبستید تصویر بک گراندتون خوبه چون
کلا متریال ها خیلی سنگینند برای ساختمون ویلایی کاش یکم مصالح سبکتری در نظر میگرفتید
این دفعه هم ایرادات طراحی هم نمیگیرم ازتون اما برای نمونه های بعدی مدلینگ های بهتری ازتون انتظار داریم ( از نظر طراحی):)

ولی به عنوان اولین کار واقعا جای تحسین داره

:w45:
سلاممممم.
خیلی ممنونننن.
باشه رفلکت میدم.
آره شیشه ها خیلی سیاه شده.درستش میکنم.
آره این مورد رو استاد هم گفته بود یادم رفت اعمال کنم این ورتیکال رو.:)
بهش نویز دادم یکی با تایلینگ 20 و یکی با تایلینگ 10 .خوب نیست؟
این آبجکتا دقیقا مثل عکسه ولی خب میتونه بهتر باشه.البته آبجکت هارو تو فتوشاپ گذاشتم بجز اون صندلی تختا.
متریال ها هم مثل عکسه.
طراحیش با من نبوده
:)

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

بهش نویز دادم یکی با تایلینگ 20 و یکی با تایلینگ 10 .خوب نیست؟
این آبجکتا دقیقا مثل عکسه ولی خب میتونه بهتر باشه.البته آبجکت هارو تو فتوشاپ گذاشتم بجز اون صندلی تختا.
متریال ها هم مثل عکسه.
طراحیش با من نبوده
:)

نه یکی باید 6 باشه یکی 60 و اون یکی نیز
این که به کدوم لایه چند بدید مهمه اصلا خوب نشده
الزاما عکس هم درست نیست که :D حالا گفتم نظراتم وحی منزل نیست سلیقه شخصیمه :cool:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
نه یکی باید 6 باشه یکی 60 و اون یکی نیز
این که به کدوم لایه چند بدید مهمه اصلا خوب نشده
الزاما عکس هم درست نیست که :D حالا گفتم نظراتم وحی منزل نیست سلیقه شخصیمه :cool:

ممنون.
باشه تایلینگ رو میبرم بالا ببینم چی میشه.
آره ولی چون فعلا مثل عکس میخواد اینطوری میزنم.وگرنه اگه خودم متریال بدم راحت تر هم هستم.یه جاهایی از متریال رو کثیف کردم مشخصه؟
نه نظراتتون خوبه ممنون.
البته خیلی تو فتوشاپ روش کار کردم اون منظره های پشت همش فتوشاپه.یه نور گسترده هم از سمت راست با براش دادم.البته با اپسیتی کم.

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
قابله تحسینه فرزاد جان. الحق و والانصاف بسیار خوب کار کردی... آفرین. علی الخصوص موج آب رو بسیار زیبا نشون دادی... آفرین.

concreteman

عضو جدید
خیلی خوب شده فرزاد جان بهت تبریک میگم.
فقط آبش یه مقدار ضعیفه. رفلکس سنگ هم کمه.