تاپیک مخصوص نمونه کارهای شما

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کار تاز م متاسفانه یادم رفته بود رندر المنت هارو فعال کنم وساه همین پست پروسسش فقط رو تصویر اصلی شده ممنون میشم نظراتتون رو برای بهتر شدن کارم بگید

topman85

عضو جدید
ساعت‌هاتون واقعن عالی‌ان. به خصوص ساعت سروش :) این ساعت‌ها رو به صورت انبوه تولید می‌کنین و یا تک؟ و اگه به صورت تک ممکنه بگین چطور و از کجا می‌شه موتور و عقربه‌اش رو تهیه کرد؟ اتفاقن من برای خودم یه ساعت طراحی کردم ولی نمی‌دونم عقربه‌اش رو از کجا بیارم. یکی دو تا ساعت فروشی سر زدم ولی نمی‌فروختن.

topman85

عضو جدید
کارهای داخلی‌تون که حرف نداره. اگه نماهای خارجی هم دارین ممکنه بذارین؟

topman85

عضو جدید
دوست عزیز! اولین چیزی که با دیدن کارهای شما نظرم رو جلب کرد روند رو به رشدتون بود. کارهای آخرتون از لحاظ مدلینگ واقعن از این رو به اون رو شده. هر چند طراحی شلوغی داره و به عنوان سلیقه شخصی این شیوه طراحی رو نمی‌پسندم. یک نکته دیگه‌ای هم هست که دوستان قبلن هم بهش اشاره کردن و اون کار با فتوشاپه. به نظرم شما هنوز با فتوشاپ رفیق نشدین و این تو آخرین کاری که گذاشتین کاملن مشخصه. به عنوان مثال پرسوناژها با پرسپکتیو همخوانی ندارن. یه کمی کارها بی‌حوصله به نظر می‌رسه. توصیه می‌کنم کار با فتوشاپ رو جدی‌تر دنبال کنید. این ضعفی بود که خودم هم داشتم و خوشبختانه در حال زیر و رو شدنم :biggrin:

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
ساعت‌هاتون واقعن عالی‌ان. به خصوص ساعت سروش :) این ساعت‌ها رو به صورت انبوه تولید می‌کنین و یا تک؟ و اگه به صورت تک ممکنه بگین چطور و از کجا می‌شه موتور و عقربه‌اش رو تهیه کرد؟ اتفاقن من برای خودم یه ساعت طراحی کردم ولی نمی‌دونم عقربه‌اش رو از کجا بیارم. یکی دو تا ساعت فروشی سر زدم ولی نمی‌فروختن.

ممنونم. بله ما ساعت ها رو به صورت انبوه تولید میکنیم. موتور و عقربه رو از بازار 15 خرداد (بازار بزرگ تهران) تهیه میکنیم. موتور 5.5 اینچی کوارتز که اقلام همراه اون عقربه ساعت شمار عقربه دقیقه شمار و ثانیه شمار هست. اگر یک موتور با تمام این اقلام رو بخواید برید بازار میتونید تهیه کنید. اونجا دو جور موتور میتونید پیدا کنید موتور ساده و موتور پاندول دار.

hossein00104

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیز! اولین چیزی که با دیدن کارهای شما نظرم رو جلب کرد روند رو به رشدتون بود. کارهای آخرتون از لحاظ مدلینگ واقعن از این رو به اون رو شده. هر چند طراحی شلوغی داره و به عنوان سلیقه شخصی این شیوه طراحی رو نمی‌پسندم. یک نکته دیگه‌ای هم هست که دوستان قبلن هم بهش اشاره کردن و اون کار با فتوشاپه. به نظرم شما هنوز با فتوشاپ رفیق نشدین و این تو آخرین کاری که گذاشتین کاملن مشخصه. به عنوان مثال پرسوناژها با پرسپکتیو همخوانی ندارن. یه کمی کارها بی‌حوصله به نظر می‌رسه. توصیه می‌کنم کار با فتوشاپ رو جدی‌تر دنبال کنید. این ضعفی بود که خودم هم داشتم و خوشبختانه در حال زیر و رو شدنم :biggrin:
ممنون از نظرات و نقدهای معمارانه دوست داشتنی شما و همه همکاران و دوستان و نور چشمان ،
به نکته های خوبی اشاره شد ، اگر که نرم افزارای گرافیکی و مدلینگ رو باهم و با حوصله بکار بگیریم قطع به ییقین به نتایج بهتری میرسیم که به صبر ، نظم و زمان بیشتری نیاز داره
مدلینگ و رندر گیری همگی این پروژه های همه با نرم افراز revit architeture انجام شده ، که به لحاظ شعاد دید دوربین ضعیفی داره و در فاصله نزدیک پرسپکتیو رو به خطا میبره که در مقایسه با چشم انسان شعاع دید کمتری داره ،
در آتی به سراغ v.ray میرم که خروجی های واقعی تری میده و در پردازش صحنه هوشمندانه تر عمل میکنه .
بازم ممنون از نظرات سازنده و ارزنده شما ...:gol:

آخرین ویرایش:

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز....کاراتون فوق العادس. ...
فقط چون گفتین اگه ایرادی داره بگین من ک هیچ ایرادی ندیدم فقط توی کاردومتون متریال زمین چند تیکه شده اگه بتونین یو وی مپشو طوری تنظیم کنی ک این لایه لایه بودن عکس رفع بشه فوق العاده میشه...خسته نباشین...

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و یک سوال ازتون دارم برای انداختن پارچه روی کارتون ک چروک افتاده پارچه چطوری اینکارو انجام دادین....من مورب هم ک میندازم بازهم مشکل داره

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
و یک سوال ازتون دارم برای انداختن پارچه روی کارتون ک چروک افتاده پارچه چطوری اینکارو انجام دادین....من مورب هم ک میندازم بازهم مشکل داره
ممنون دوست من بابت نظراتت و راهنماییات.
واسه پارچه من اغلب تنظیمان کتان رو براش ست میکنم و در قسمت modify اون در قسمت simulation parame.. مقدار self collision رو روی 3-4 میزارم و همچینین واسه افکت های تاشدگی خاصش اغلب به کره ایجاد میکنم زیر پارچه که از روش سر بخوره اینجوری وقتی میرسه زمین یا روی جسم حالت تا های خوبی پیدا میکنه و واسه چروک های ریز هم از bump و displacement استفاده میکنم

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز....کاراتون فوق العادس. ...
فقط چون گفتین اگه ایرادی داره بگین من ک هیچ ایرادی ندیدم فقط توی کاردومتون متریال زمین چند تیکه شده اگه بتونین یو وی مپشو طوری تنظیم کنی ک این لایه لایه بودن عکس رفع بشه فوق العاده میشه...خسته نباشین...

ممنونم مهندس
کف اون کار لایه های چوبی هستش واسه همین اینطوری مدل شده

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون دوست من بابت نظراتت و راهنماییات.
واسه پارچه من اغلب تنظیمان کتان رو براش ست میکنم و در قسمت modify اون در قسمت simulation parame.. مقدار self collision رو روی 3-4 میزارم و همچینین واسه افکت های تاشدگی خاصش اغلب به کره ایجاد میکنم زیر پارچه که از روش سر بخوره اینجوری وقتی میرسه زمین یا روی جسم حالت تا های خوبی پیدا میکنه و واسه چروک های ریز هم از bump و displacement استفاده میکنم

تنظیمات اولیش رو منم همینطور انجام میدم ولی اغلب از ساتن استفاده میکردم ولی ایده کره خیلی خوبه...منظورتون اینه کره رو درمسیر پارچه قرارمیدید ؟؟؟؟

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم مهندس
کف اون کار لایه های چوبی هستش واسه همین اینطوری مدل شده
اااااووو واقعن شرمنده من چون باگوشیم اومدم تقریبن رو اون کار زوم نکردم اون لایه ها تکست بود...واقعن شرمنده

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنظیمات اولیش رو منم همینطور انجام میدم ولی اغلب از ساتن استفاده میکردم ولی ایده کره خیلی خوبه...منظورتون اینه کره رو درمسیر پارچه قرارمیدید ؟؟؟؟
ساتن زود لیز میخوره و زیاد چروک جالب نمیندازه کتان چون سنگینتره چروکا و تاهاش روش میمنونن حالا بسته به کارتون
بله کره رو زیر پارچه قرار بردید پارچه در شبیه سازیش روش میفته و تا ایجاد میکنه تقریبا تو یک سومه پارچه بزارید

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ساتن زود لیز میخوره و زیاد چروک جالب نمیندازه کتان چون سنگینتره چروکا و تاهاش روش میمنونن حالا بسته به کارتون
بله کره رو زیر پارچه قرار بردید پارچه در شبیه سازیش روش میفته و تا ایجاد میکنه تقریبا تو یک سومه پارچه بزارید
ی دنیاااااا ممنون....موفق باشین

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
خسته نباشید مهندس کارهاتون بسیار خوب و جلب شده علی الخصوص همین کار. سوالی داشتم جا شمعی ها و ریسه برای Evermotion.org هست یا از سایت دیکه ای گرفتید؟ ممنون میشم لینک دانلودش رو روی تاپیکتون بگذارید ممنون از لطفتون.

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشید مهندس کارهاتون بسیار خوب و جلب شده علی الخصوص همین کار. سوالی داشتم جا شمعی ها و ریسه برای Evermotion.org هست یا از سایت دیکه ای گرفتید؟ ممنون میشم لینک دانلودش رو روی تاپیکتون بگذارید ممنون از لطفتون.
سلام تشکر نظر لطف شماست
جا شمعی ها مدل ایورموشن هستن ولی ریسه ها رو خودم مدل کردم سعی میکنم امروز بزارم