نمونه کارهای: hossein00104

AZ_01

New member

سلام دوست عزیز واقعا کارهاتون عالی شده به خصوص پست اخر....مدلینگ و تکسچرهایی ک استفاده کردید عالی هست...البته در مورد نورپردازی بهتر بود دقیق تر انجام بشه...اگه نور و متریال و رندر رو در مکس انجام میدید ک ب نظر من پلاگین وی ری فوق العاده هست و با جایگزین کردن نورهای با کیفیت بالاتر و جانمایی های مناسب در کنار زوایای دقیقت و جالب تر +استفاده از تصاویر HDRI و تنظیم مناسب تو نور محیط و دوربین رندر طبیعی تر بوجود میاد....باز هم واقعا عالی هست و موفق باشید.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
سلام خسته نباشید این رندرش چه خوب شده... رندرای من شفاف نمیشه نمیدونم چرا!!!
:(
http://iran-eng.com/showthread.php/412262-نمونه-کارهای-hossein00104?p=8277280&viewfull=1#post8277280
این مقطعه رو حالته shade هستشو سایه on درسته؟
پست 35 آسمونش خیلی غیر طبیعی شده!! فقط دید میره سمت اون کارتونو تحت الشعاع قرار داده

hossein00104

کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید این رندرش چه خوب شده... رندرای من شفاف نمیشه نمیدونم چرا!!!
:(
http://iran-eng.com/showthread.php/412262-نمونه-کارهای-hossein00104?p=8277280&viewfull=1#post8277280
این مقطعه رو حالته shade هستشو سایه on درسته؟
پست 35 آسمونش خیلی غیر طبیعی شده!! فقط دید میره سمت اون کارتونو تحت الشعاع قرار داده
سلام ممنون دوست آرشیتکت من ،
این رندر DPI 300 ، Printer ، ساعت ده صبحه ، اینم وقتی رویت ارائه داد به این شفافیت نبود با فتوشاب نور و رنگ و سایه ش رو یه کوچولو دست کاری کردم
برشه هم آره رو حالت shaded هستش که تو سربرگ Graphic Display Optiones قسمت Lighting نور و سایه تنظیم شده ، حتی با تغییر exteriior : sun only به آیتم های Artificial Only داخلی یا بیرون یا ترکیبی Sun and Artificial ، بدون رندر نور پردازی پروژه رو مشاهده کنی .

topman85

New member
دوست عزیز! اولین چیزی که با دیدن کارهای شما نظرم رو جلب کرد روند رو به رشدتون بود. کارهای آخرتون از لحاظ مدلینگ واقعن از این رو به اون رو شده. هر چند طراحی شلوغی داره و به عنوان سلیقه شخصی این شیوه طراحی رو نمی‌پسندم. یک نکته دیگه‌ای هم هست که دوستان قبلن هم بهش اشاره کردن و اون کار با فتوشاپه. به نظرم شما هنوز با فتوشاپ رفیق نشدین و این تو آخرین کاری که گذاشتین کاملن مشخصه. به عنوان مثال پرسوناژها با پرسپکتیو همخوانی ندارن. یه کمی کارها بی‌حوصله به نظر می‌رسه. توصیه می‌کنم کار با فتوشاپ رو جدی‌تر دنبال کنید. این ضعفی بود که خودم هم داشتم و خوشبختانه در حال زیر و رو شدنم :biggrin:

hossein00104

کاربر ممتاز
دوست عزیز! اولین چیزی که با دیدن کارهای شما نظرم رو جلب کرد روند رو به رشدتون بود. کارهای آخرتون از لحاظ مدلینگ واقعن از این رو به اون رو شده. هر چند طراحی شلوغی داره و به عنوان سلیقه شخصی این شیوه طراحی رو نمی‌پسندم. یک نکته دیگه‌ای هم هست که دوستان قبلن هم بهش اشاره کردن و اون کار با فتوشاپه. به نظرم شما هنوز با فتوشاپ رفیق نشدین و این تو آخرین کاری که گذاشتین کاملن مشخصه. به عنوان مثال پرسوناژها با پرسپکتیو همخوانی ندارن. یه کمی کارها بی‌حوصله به نظر می‌رسه. توصیه می‌کنم کار با فتوشاپ رو جدی‌تر دنبال کنید. این ضعفی بود که خودم هم داشتم و خوشبختانه در حال زیر و رو شدنم :biggrin:
ممنون از نظرات و نقدهای معمارانه دوست داشتنی شما و همه همکاران و دوستان و نور چشمان ،
به نکته های خوبی اشاره شد ، اگر که نرم افزارای گرافیکی و مدلینگ رو باهم و با حوصله بکار بگیریم قطع به ییقین به نتایج بهتری میرسیم که به صبر ، نظم و زمان بیشتری نیاز داره
مدلینگ و رندر گیری همگی این پروژه های همه با نرم افراز revit architeture انجام شده ، که به لحاظ شعاد دید دوربین ضعیفی داره و در فاصله نزدیک پرسپکتیو رو به خطا میبره که در مقایسه با چشم انسان شعاع دید کمتری داره ،
در آتی به سراغ v.ray میرم که خروجی های واقعی تری میده و در پردازش صحنه هوشمندانه تر عمل میکنه .
بازم ممنون از نظرات سازنده و ارزنده شما ...:gol:

آخرین ویرایش: