نمونه کارنامه های ارشد مواد

A.A.AliReza

عضو جدید
دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد

آقای REZAB شما هم یک کارنامه از گرایش خوردگی-دانشگاه آزاد-علوم تحقیقات ندارید؟

siahpoush

عضو جدید
سلام كسي از دوستان يك نمونه كارنامه از گرليش جوشكاري نداره

basu-87

عضو جدید
واقعا عالیه مرسی فقط لطفا بنویسید کجا و چی قبول شدید

ho3in.s

عضو جدید
این هم کارنامه منه:

نانو مواد:

زبان:37.78
ریاضی مهندسی:55.56
شیمی کاربردی:0
فیزیک جدید:0
:خواص فیزیکی و مکانیکی:63.33

رتبه :8

...................................................

مهندسی مواد:

زبان:34.44

ریاضی:0
خواص فیزیکی:28.33
خواص مکانیکی:43.33
ترمودینامیک:36.67

رتبه:563
:gol:
کنکور 88 یا 89؟

mehrdadnejati

عضو جدید
سلام منم با درصدهاي زير سراميك پژوهشگاه مواد و انرژي روزانه قبول شدم/ارشد89/

30/00​
زبان عمومي وتخصصي
8/33​
رياضي
41/67​
خواص فيزيكي مواد
43/33​
خواص مكانيكي مواد
13/33​
شيمي فيزيك وترموديناميك

رتبه: 462

آخرین ویرایش:

mehran@

عضو جدید
ممنون
میدونین واسه قبول شدن تو شریف باید چه درصد ورتبه ای داشت

mzh_m118

عضو جدید
ممنون
میدونین واسه قبول شدن تو شریف باید چه درصد ورتبه ای داشت

سلام
اول بستگی به گرایش داره دوم اینکه روزانه باشه یا شبانه.مثلا امسال آخرین رتبه قبولی جوش روزانه حدود 20 بوده شناسایی و شکل و خوردگی رو هم فکر می کنم دور و ور سی بوده(حالا یه چند تا بالا پایین) ولی با 200-250 هم میشه گرایشای دیگه قبول شد.مثل سرامیک شبانه.درصد هم بستگی به سالی که کنکور میدید داره و اینکه سوالا چقدر سخت باشه.تو کنکور 88 رتبه های خوب ،تخصصی رو بالای 80 زده بودن توکنکور 89 که سخت تر بود بالای 70.;)

salamichobaran

عضو جدید
سلام
اول بستگی به گرایش داره دوم اینکه روزانه باشه یا شبانه.مثلا امسال آخرین رتبه قبولی جوش روزانه حدود 20 بوده شناسایی و شکل و خوردگی رو هم فکر می کنم دور و ور سی بوده(حالا یه چند تا بالا پایین) ولی با 200-250 هم میشه گرایشای دیگه قبول شد.مثل سرامیک شبانه.درصد هم بستگی به سالی که کنکور میدید داره و اینکه سوالا چقدر سخت باشه.تو کنکور 88 رتبه های خوب ،تخصصی رو بالای 80 زده بودن توکنکور 89 که سخت تر بود بالای 70.;)

ضمن تایید مطلب بالا ، خدمتتون عرض کنم که این مسئله به شدت به سال آزمون دادنتون بستگی داره ، مثلا امسال دوست من با رتبه 104 سرامیک روزانه شریف رو نیاورد :surprised:درصورتی که تقریبا مطمئن بودیم اونجا قبول میشه ! درصدا هم همینجوریه فکر نکنم درصدا خیلی بدردتون بخوره. ضمنا بعضی از رتبه های خوب دانشگاه تهران رو به شریف ترجیح میدن:razz: و بنابراین میشه با رتبه های کمی بالاتر شریف قبول شد ;)

omidshsh

عضو جدید
ضمن تایید مطلب بالا ، خدمتتون عرض کنم که این مسئله به شدت به سال آزمون دادنتون بستگی داره ، مثلا امسال دوست من با رتبه 104 سرامیک روزانه شریف رو نیاورد :surprised:درصورتی که تقریبا مطمئن بودیم اونجا قبول میشه ! درصدا هم همینجوریه فکر نکنم درصدا خیلی بدردتون بخوره. ضمنا بعضی از رتبه های خوب دانشگاه تهران رو به شریف ترجیح میدن:razz: و بنابراین میشه با رتبه های کمی بالاتر شریف قبول شد ;)
!!!!
پارسال 120 قبول شده بود
منم می خواستم امسال بزنم سرامیک شریف ولی نزدم::D

mehran@

عضو جدید
سلام

ممنون
:):)

Neverhood

عضو جدید
من الان ترم 3 رو میخوام شروع کنم به نظرتون شروع به تست زدن واسم مفیده یا معدلمو الان بالا بکشم
ممننوونن

بچه جون بشین از زندگین لذت ببر و از الان خودتو و فکرتو مشغول نکن ! سعی کن یاد بگیری نه برای نمره بلکه برای علم ! :)

mohsenpersian

عضو جدید
بودجه بندی سوالات

بودجه بندی سوالات

سلام اگه میشه تعداد سوالات ارشد و زمان باسخگویی به سوالات رو در اینجا بگذارید

hadi29020

عضو جدید
سلام دوستان
كارنامه من رتبه : 1093
زبان: 35.56
رياضي:16.67
فيزيكي:13.33
مكانيكي:13.33
ترمو:25
نتيجه : مرحله اول قبول
مرحله دوم : مردود

hadi29020

عضو جدید
سلام دوستان مثل اينكه من اولين نفري هستم كه نتيجه آزمون 90 رو دارم تو تاپيك ميزارم . دوستان به نظر شما من با رتبه و در صدهاي زير كجا قبول ميشم تهران و اطراف تهران:
رتبه:580
زبان :27.87
رياضي: 35
فيزيكي:0
مكانيكي:50
ترموديناميك: 80

fotros.10

عضو جدید
سلام 180 شدم میخوام ببینم کدومو قبولمیشم؟
شبانه شناسایی تهران؟
روزانه شناسایی امیرکبیر؟

kambadena

کاربر بیش فعال
سلام اینم کارنامه من تو ارشد 90
رتبه:896
ترمو:50.88
فیزیکی:29.63
مکانیکی:54.39
زبان:12.22
ریاضی:5
اینم بگم من رشتم فیزیک بود امسال واسه اولین بار مواد شرکت کردم
فقط یه چی امید به قبولی هست؟

Z.M.S

عضو جدید
كارنامه ارشد 90

رتبم 242
زبان 10
رياضي 42
فيزيكي 58
مكانيكي 67
ترمو 55
به نظرتون تهران روزانه چي قبول مي شم؟؟

Z.M.S

عضو جدید
سلام دوستان مثل اينكه من اولين نفري هستم كه نتيجه آزمون 90 رو دارم تو تاپيك ميزارم . دوستان به نظر شما من با رتبه و در صدهاي زير كجا قبول ميشم تهران و اطراف تهران:
رتبه:580
زبان :27.87
رياضي: 35
فيزيكي:0
مكانيكي:50
ترموديناميك: 80

سلام فكر كنم شبانه سراميك قزوين قبولي،شناسايي هم ممكنه بشي.

Z.M.S

عضو جدید
سلام اینم کارنامه من تو ارشد 90
رتبه:896
ترمو:50.88
فیزیکی:29.63
مکانیکی:54.39
زبان:12.22
ریاضی:5
اینم بگم من رشتم فیزیک بود امسال واسه اولین بار مواد شرکت کردم
فقط یه چی امید به قبولی هست؟

سلام پارسال آخرين قبولي حدود 800 بود شبانه زاهدان. حالا با توجه به افزايش ظرفيتا اميدوارم امسال قبول شي.

hadi29020

عضو جدید
ممنون

ممنون

:smile::mad::(:mad: ممنون از پاسختون ، اميدوارم قبول بشم ولي شما فكر ميكنيد روزانه مالك قبول نشم ......................................................

آخرین ویرایش:

hadi29020

عضو جدید
خط خبر دانش شهر: معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به افزایش ظرفیت پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد گفت: با مساعدت وزیر علوم ظرفیت پذیرش حدود ۵۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

دکتر سید جلال طباطبایی افزود: ۷۵ هزار نفر در رشته های مختلف پذیرش خواهند شد که به ترتیب در علوم انسانی ۳۱ هزار نفر، فنی و مهندسی ۱۸ هزار و ۶۰۰ نفر، علوم پایه ۱۵ هزار و ۵۰۰ نفر، کشاورزی ۶ هزار و ۲۰۰ نفر، هنر ۲ هزار و ۵۰۰ نفر، پزشکی ۱۶۰ نفر و دامپزشکی ۱۵۰ نفر پذیرش می شوند.
وی یادآور شد: این تعداد از افراد در دوره های مختلف روزانه، شبانه، نیمه حضوری، پیام نور، غیرانتفاعی، مجازی و بین الملل پذیرش خواهند شد که بیشترین پذیرش در دوره روزانه حدود ۳۴ هزار نفر خواهد بود و کمترین آن در دوره نیمه حضوری به تعداد ۸۰۰ نفر است.
طباطبایی درباره تعداد افرادی که مجاز به انتخاب رشته هستند، خاطرنشان کرد: تعداد افراد مجاز به انتخاب رشته نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد افزایش یافته و بیش از ۲۰۰ هزار نفر می توانند انتخاب رشته کنند.
وی گفت: روش گزینش نهایی بر اساس ۸۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۲۰ درصد معدل تراز شده است که بر اساس اولویت انتخاب رشته و نمره کل اکتسابی، پذیرش می شوند.
معاون اجرایی سازمان سنجش درباره نحوه انتخاب رشته برای رتبه اول ها گفت: رتبه های اول در رشته های مختلف بنا به تشخیص دانشگاه مربوطه در ظرفیت پذیرشی که دانشگاه تعیین کرده است، پذیرش می شوند. به طور نمونه در ظرفیت ۴ نفر، ۱ نفر رتبه اول پذیرفته می شود و در ظرفیت ۵ تا ۹ نفر ظرفیت حداکثر ۲ نفر و ظرفیت بیش از ۹ نفر حداکثر ۳ نفر که در هر رشته محل به عنوان ظرفیت اضافی برای پذیرش رتبه های اول تعیین شده است.
وی اظهار داشت: بیشترین ظرفیت گزینش متعلق به شیوه پذیرش متمرکز بوده که به این شیوه ۵۱ هزار نفر پذیرفته می شوند و کمترین آن مربوط به بورسیه غیرنظامی به تعداد ۳۰ نفر و بورسیه نظامی به تعداد ۲۸ نفر خواهد بود.
طباطبایی تاکید کرد: در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۰ نیز حدود ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر نیز با شیوه آموزش محور پذیرش می شوند. داوطلبان باید دقت کنند، نحوه گزینش آموزش محور به این شکل خواهند بود که داوطلبان نیازی به گذراندن واحد پایان نامه عملی ندارند و به جای آن سمینار و پروژه خواهند داشت و ارتباطی با اشتغال در مراکز آموزشی و یا انتخاب به عنوان مدرس ندارد.
وی یادآور شد: داوطلبان حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل می توانند انتخاب کنند و لازم است کد رهگیری ۱۵ حرفی را برای اطمینان از انتخاب رشته دریافت کنند.​
منبع: مهر

kambadena

کاربر بیش فعال
:biggrin:خوشحالم کردی یعنی میشه با 896 قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیییدوارم آدم به امید زتدست;);););););););););););):redface: