نمونه کارنامه های ارشد مواد

mina9

عضو جدید
کاش یه نفر پیدا می شد در مورد نانومواد هم یه سری اطلاعات مثل نمونه کارنامه و این که منظور از فیزیک کدوم فیزیکه؟ شیمی کاربردی ؟ یا کتاباشونو معرفی کنه.یعنی میشه؟

مانی مینا

عضو جدید
سلام کامبادنا خوبی منم فیزیکم ترم 6 ام منم میخوام بیام مواد چی خوندی چه جوری خوندی از کی خوندی؟تورو خدا به منم بگو اخه منم شدید به کمک احتیاج دارم

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
کاش یه نفر پیدا می شد در مورد نانومواد هم یه سری اطلاعات مثل نمونه کارنامه و این که منظور از فیزیک کدوم فیزیکه؟ شیمی کاربردی ؟ یا کتاباشونو معرفی کنه.یعنی میشه؟

منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مواد - نانومواد
زبان (عمومی و تخصصی):
1ـ كتاب مدرسان شريف
2ـ زبان تخصصي براي دانشجويان مهندسي مواد و متالوژي
3ـ زبان عمومي مخصوص دانشجويان مهندسي
رياضيات مهندسي:
1- کتاب مدرسان شریف 2- ریاضیات مهندسی پیشرفته، اروین کرویت سیک، ترجمه عالم زاده 3- متغیرهای مختلط، تألیف چرچیل 4- ریاضیات مهندسی، تألیف دکتر شیدفر
شيمي كاربردي:
1ـ شيمي كاربردي مدرسان شريف
2ـ اصول تصفيه آب، تأليف مرتضي حسينيان
3ـ اصول تصفيه آب و پسابهاي صنعتي، تأليف دكتر محمد چالكش اميري
4ـ عمليات واحد در مهندسي شيمي، تأليف وارن مك كيب، ترجمه عطاالله اميني و بهرام صالحي
فيزيك جديد:
1- كتاب مدرسان شريف 2ـ فيزيك جديد سلز و وايدنر، ترجمه علي‌اكبر بابايي، مهدي صفا
خواص فيزيكي:
1- كتاب مدرسان شريف
2ـ خواص فيزيك ـ ريدهيل
3ـ خواص فيزيكي ـ اَونر
خواص مكانيكي:
1- كتاب مدرسان شريف
2ـ متالوژي مكانيكي ديتر ـ ترجمه شهره شهيدي
3ـ تغيير شكل و مكانيزم هاي شكست مواد مهندسي ـ‌ نويسنده هرت برگ ـ ترجمه علي اكبر اكرامي

mehrdadmp

عضو جدید
سلام
من امسال (91) رتبم 539 شده
می خواستم ببینم اولا شناسایی روزانه کدوم دانشگاه قبول می شم
بعدش هم ریخته گری کدوم دانشگاه می تونم قبول بشم با توجه به این که امسال دانشگاههای تهران و اصفهان دیگه نمی گیره و کلا 17 نفر ریخته گری می گیرن (دانشگاههای شریف - علم و صنعت - سهند تبریز روزانه)
با این اوضاع ریخته گری قبول می شم
ممنون

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من امسال (91) رتبم 539 شده
می خواستم ببینم اولا شناسایی روزانه کدوم دانشگاه قبول می شم
بعدش هم ریخته گری کدوم دانشگاه می تونم قبول بشم با توجه به این که امسال دانشگاههای تهران و اصفهان دیگه نمی گیره و کلا 17 نفر ریخته گری می گیرن (دانشگاههای شریف - علم و صنعت - سهند تبریز روزانه)
با این اوضاع ریخته گری قبول می شم
ممنون

به این تاپیک مراجعه کنید دوست عزیز

کلیک کنید

شادی عظیمی

عضو جدید
بچه ها من میخوام امسال کنکور بدم.با چه رتبه ای میتونم بیومواد تهران قبولشم؟رو کدوم درسام بیشتر کار کنم؟دانشجوی لیسانس مهندسی پزشکی-بیومکانیکم

mamanarian

عضو جدید
سلام اگه کسی می تواند جواب بدهد لطفا من 30 ساله هستم و مادر نمی توانم ارشد دانشگاه سراسری قبول بشوم با توجه به اینها ارشد مجازی امیرکبیر قبول شدم متالورژی جوشکاری قبول شدم کسی هست من را راهنمایی کند برم یا نه

mamanarian

عضو جدید
سلام اگه کسی می تواند جواب بدهد لطفا من 30 ساله هستم و مادر نمی توانم ارشد دانشگاه سراسری قبول بشوم با توجه به اینها ارشد مجازی امیرکبیر قبول شدم متالورژی جوشکاری قبول شدم کسی هست من را راهنمایی کند برم یا نه

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز

متالورژی جوشکاری مجازی امیر کبیر ؟

کیوی

عضو جدید
؟؟؟

این رو من چرا اینجوری نوشتم؟ احتمالا خواب بودم:biggrin:

رتبه 28
زبان 55
ریاضی 8.33
ترمو 77
فیزیکی 70.17
مکانیکی 70.7
معدل موثر 15
سلام.چطوری تونستیداین درصداروبیارید؟چطوری خوندید؟ازچه منابعی استفاده کردید؟لطفاکمکم کنید.اگه جزوه وکتابی کمک کننده هستش بهم بگید.ایمیلم اینه:parisarezaei19@yahoo.com
باتشکر

کیوی

عضو جدید
سلام.واقعا عالیه.لطفامنم کمک کنید.بهترین جزوه هاوروش درس خئاندن برای ارشد. رشته ی مواد_متالورژی .
باتشکر
ایمیلم اینه:parisarezaei19@yahoo.com

nania

عضو جدید
ریاضی 20
زبان 87
فیزیولوژی 60
مبانی بیومتریال و خواص مواد حدودا 80
شیمی آلی و بیوشیمی 60
رتبه بیومواد : 2

Darlling

عضو جدید
ریاضی:5
زبان:10
فیزیکی:42
مکانیکی:63
ترمو:50
معدل موثر:14.51
رتبه:183

علی سعادت

عضو جدید
با سلام به دوست خوبم رتبه عالی آوردید.تبریک میگم.من دانشجویی متالورژی صنعتی دانشگاه تهران هستم می خواستم بدونم ازکلاسهای خاصی استفاده کردید... ممنون میشم راهنماییم کنید. a.saadat71@yahoo.com امکانش هست ایمیل بزنید. علی سعادت

mehdi bax

عضو جدید
help

help

ریاضی:5
زبان:10
فیزیکی:42
مکانیکی:63
ترمو:50
معدل موثر:14.51
رتبه:183
با سلام به خدمت شما
میشه در مورد نحوه درس خوندت و کتاب و جزواتی که استفاده کردی یه راهنمایی کنی خیلی لطف می کنی....
ممنونتون میشم..

87473215144

عضو جدید
زبان:13.4%
ریاضیات مهندسی 13.4%
شیمی فیزیک 20%
خواص فزیکی 40%
خواص مکانیکی:3.3-%(درصد منفی)
استحاله فازها:4.3%
تخصصی کارشناسی 17.5%
نمره کل 5508
قبول :کرج

aminab

عضو جدید
سلام من 22 شدم(کنکور93)
ریاضی 35
زبان52
مکانیکی67
فیزیکی73
ترمو 73

Sind0kht

عضو جدید
ریاضی 20
زبان 87
فیزیولوژی 60
مبانی بیومتریال و خواص مواد حدودا 80
شیمی آلی و بیوشیمی 60
رتبه بیومواد : 2

میشه بگید چه کتابایی خوندید؟ کلاس چی؟ آزمون آزمایشی که فکر نکنم برای بیومواد وجود داشته باشه:question:
:question: