نمونه های مدلسازی و رندرینگ:SKETCHUP

arash_archibal

عضو جدید
none photo realistic

none photo realistic

سلام دوستان این یکی از کارای none-photo realistic بنده هست مدلسازی با اسکچاپ هست و رندر نهایی توسط ps

پیوست ها

• 601.jpg
    601.jpg
    60 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

arcdoc

اخراجی موقت
سلام دوستان اينم كار اول من اسكچاپ و رندر v-ray .خوشحال ميشم نقاط ضعف كا رو بگيد تا در اينده پيشرفت كنم

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

niloufary

کاربر فعال
سلام بچه ها
من وی ری رو نصب کردم اما وقتی روی r میزنم که رندر بگیره نمیشه مشکل داره میشه از اول بهم بگید چجوری نصبش کنم تا حالا همه ی راه ها رو امتحان کردم خسته شدم :(

dadashpoor

عضو جدید
اقا میشه یه نفر توضیح بده این نورها رو چه جوری میشه ساخت من دارم روانی میشم...خواهش میکنم یه نفر توضیح بده ه ه ه:cry:

من فک کنم ایشون با پودیوم کار میکنن ؟ http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/78445-اموزش-مربوط-به-VRAY-FOR-SKETCHUP
این اموزش IES تو ویری شما دقیقا کدوم قسمت از نور کارشون رو میخواین

dadashpoor

عضو جدید
سلام بچه ها
من وی ری رو نصب کردم اما وقتی روی r میزنم که رندر بگیره نمیشه مشکل داره میشه از اول بهم بگید چجوری نصبش کنم تا حالا همه ی راه ها رو امتحان کردم خسته شدم :(

جای این سوال اینجا نیست البته ولی یا وی ری کرک نیست یا خود اسکچ اپ
به احتمال زیاد وی ری
.
.
.
.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/348529-رفع-اشکال-مربوط-به-VRAY-FOR-SKETCHUP/page5

آخرین ویرایش:

DECORATIV

عضو جدید
سلام هر 4نمونه کاری که گذاشتم رندر موتور پودیوم هستن تا الان هرچه نمونه کار گذاشتم همگی رندر موتور پودیوم هستن یعنی در اصل من فقط با موتور پودیوم کار میکنم لطفا نظردهی فراموش نشه مرسی از توجه همگی;)

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام هر 4نمونه کاری که گذاشتم رندر موتور پودیوم هستن تا الان هرچه نمونه کار گذاشتم همگی رندر موتور پودیوم هستن یعنی در اصل من فقط با موتور پودیوم کار میکنم لطفا نظردهی فراموش نشه مرسی از توجه همگی;)

خیلی خوب شده! دوتا شومینه ها بهتر شده! کاش طریقه رندرگیری با پودیوم رو آموزش بدید مام بلد شیم!

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خسته نباشید.کاراتون اط نظر مدلینگ خوب شده ولی اگه بامپ و انعکاس تو کارتون بود واقعی تر میشد.به جز نور های صفحه ای تو اولین کار ایا از نور دیگه ای هم استفاده کردید؟

masoud_119592

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
اینم یه رندر از پایان نامم...
البته لازم به ذکره که یک پست پروسس خیلی سنگین روش اعمال شده و هنوز هم کامل نیست... باید رو سایه درختها بیشتر کار کنم/
005post processing.jpg

puma_memar

عضو جدید
همین فایل رو با مکس متریال ورندر کن. خیلی طبیعی تر میشه! حجم دهی خوبه یه مقدار نور ومتریالات طبیعی جلوه نمیکنه.