نمونه های مدلسازی و رندرینگ:REVIT

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسيار زيبا كارشده.فقط يك سوال !
اين آبجكن ها رو از كجا آوردين ؟ اينها كه همش تو رويت نيستن.
سایت revitcity.com که بری همه این آبجکتا رو داره برا دانلود منتها قبلش باید عضو بشی که اونم رایگانه و کاری نداره تازه خودتم میتونی آبجکت بسازی و اونجا آپلود کنی تا بقیه استفاده کنن بخش گالری هم بری رندرایی که با رویت گرفتنو میذارن اونجا هم میتونی رندرای خودتو بذاری بقیه نظر بدن

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز

پیوست ها

• 3D View 21333.jpg
    3D View 21333.jpg
    51 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 5.jpg
    5.jpg
    24.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mvmvm

عضو جدید
سلام دوستان . باز بعد مدتها یه چند تا نمونه کار میذارم که سه تاش مربوط میشه به مجتمع مسکونی 15 طبقه در حال اجرا و چهار تا هم مربوط میشه به اتودهایی که واسه طراحی موزه ی پایان نامم زدم . امیدوارم که خوشتون بیاد .

آخرین ویرایش:

mvmvm

عضو جدید
ببخشید میشه تنظیمات رندر و زمان رندر گیری و اگه ممکنه قصعات سیستمتونو بهم بگین

برای رندر تنظیمات خاصی اعمال نشده و با کیفیت Best 300 dpi رندر گرفته شده و در نهایت با فوتوشاپ نور کار رو تنظیم کردم که رندرها طبیعی تر و زنده تر نسبت به رندر اولیه به نظر برسه . زمان رندر هم بسته به نورهای مصنوعی و طبیعی که بکار رفته از 5 تا 10 ساعت بوده و سیستم من لپ تاپ سونی با گرافیک 512 و رم 4 گیگابایته . تو تصویر اول فقط تور مصنوعی استفاده شده و در تصاویر دوم و سوم ترکیب هر دو . برای این که رندر هاتون هم تیره در نیاد باید ترکیب نورهاتون هم به اندازه کافی زیاد باشه و در نهایت با فوتوشاپ هم جلوه نهایی رو به کارتون بدبن .

xnumb

عضو جدید
نمونه کار با Revit طرح 5 مجتمع مسکونی
استفاده از فرم منحنی به دلیل قرار گرفتن طرح در منطقه گرم خشک برای به وجود آمدن بیشترین محل سایه. استفاده از باغ بام برای ایجاد فضای مطبوع به کارگیری پنل های خورشیدی جهت تامین انرژی مورد نیاز ساختمان ها دارای 3 تیپ پلان برای استفاده تمامی قشرهای جامعه از 70 متری تا 180 متری
خوشحال میشم نظرات دوستان بدونم
این دومین پروژه هست که با رویت کار کردم
1.jpg2.jpg