نمایش عکس در فرم و ریپورت

کورش00

عضو جدید
سلام من فیلدی بنام عکس با OLE Object درست کردم برای قراردادن عکس روی این فیلد کلیک راست می کنم و عکس را با insert object وارد می کنم ولی عکس نمایش داده نمی شود فقط نام عکس با پسوند آن می آید همینطور در ریپورت گرفتن و پرینت گرفتن خود عکس دیده نمی شود .

سوال بعدی درباره ریپورت گرفتن و پرینت گرفتن است من می خوام وقتی پرینت می گیرم فقط رکورد اول یعنی مشخصات مشتری مورد نظرم پرینت گرفته شود نه همه مشتریان من وقتی پرینت می گیرم همه رکوردهای جدول (مشخصات همه مشتریان را پرینت می گیرد .
چه کاری باید کنم .

ممنون

iaidin

عضو جدید
سلام من فیلدی بنام عکس با OLE Object درست کردم برای قراردادن عکس روی این فیلد کلیک راست می کنم و عکس را با insert object وارد می کنم ولی عکس نمایش داده نمی شود فقط نام عکس با پسوند آن می آید همینطور در ریپورت گرفتن و پرینت گرفتن خود عکس دیده نمی شود .سوال بعدی درباره ریپورت گرفتن و پرینت گرفتن است من می خوام وقتی پرینت می گیرم فقط رکورد اول یعنی مشخصات مشتری مورد نظرم پرینت گرفته شود نه همه مشتریان من وقتی پرینت می گیرم همه رکوردهای جدول (مشخصات همه مشتریان را پرینت می گیرد .چه کاری باید کنم .ممنون
در مورد سوال اول باید به فرمت تصویرتون دقت کنید که ساپورت بشه
در مورد سوال دوم شما باید قبل از پرینت مشتری مورد نظر را filter کنید و بعد پرینت بگیرید.

آخرین ویرایش: